9 neįtikėtina paieškos sistema, apie kurią jūs tikriausiai dar negirdėjote

Esu tikras, kad dauguma ten esančių žmonių naudoja „Google“ užklausoms, tačiau tai nėra vienintelis paieškos variklis, kurį turime.


Yra daugybė jų, siūlančių platų įdomių funkcijų spektrą, iš kurių dauguma yra unikalūs. Tie, kuriuos išvardinau šiame straipsnyje, rimtai pabrėžia privatumą ir bendrą saugumą, taigi, jei tai yra pagrindinė jūsų susirūpinimo sritis, turite perskaityti tai iki galo.

Pereikime tiesiai į ją.

„DuckDuckGo“

„DuckDuckGo“ buvo pradėta 2008 m. siekiant tikro privatumo. Šis paieškos variklis nukelia dar keletą mylių, kad apsaugotų jūsų privatumą, pvz .:

 • Blokuoja sekiklius
 • Šifruoja ryšius
 • Nerenka ir nekeičia asmeninių duomenų
 • Nerenka paieškos istorijos
 • Neatnaujina skelbimų

Galite pridėti „DuckDuckGo“ prie „Google Chrome“.

Šveicarai

Sukaupta su daugybe įdomių funkcijų, Šveicarai tikriausiai yra tas paieškos variklis, kurio jūs nežinojote, kad jums reikia. Tai leidžia jums:

 • Nieko neieškokite
 • Pasirinkite rodyti tik konkretaus regiono rezultatus
 • Verskite tekstą iš vienos kalbos į kitą
 • Iškart suraskite žodžių ir sakinių prasmę naudodamiesi Digest

Svarbiausias iš visų? Jis nerenka ir nestebi jūsų duomenų. Jūsų privatumas yra gerbiamas ir dėl gerų priežasčių. Be to, galite būti tikri, kad paieškos rezultatuose niekada nebus rodomas netinkamas turinys. Viskas tinka šeimai.

Ecosia

Paieškos variklis, turintis svarią priežastį, Ecosia sodina medžius skurdžiausiose pasaulio vietose, kai tik ieškote jų paslaugų. Už kiekvieną 45 jūsų atliktą paiešką jie pasodina vieną medį aplinkai.

Ir tai dar ne viskas istorijoje. Ši paieškos sistema apsaugo jūsų privatumą, naudoja natūralią energiją jų sistemai paleisti ir galiausiai parodo, kur eina jų pajamos iš jūsų paieškų. Jie yra visiškai skaidrūs.

Galite ieškoti užklausų iš jų svetainės arba pridėti plėtinį prie „Google Chrome“ naršyklės.

Qwant

Į privatumą orientuota paieškos sistema be stebėjimo, Qwant yra dar viena nuostabi šio sąrašo galimybė. Galite tiesiogiai ieškoti jų svetainėje arba įdiegti ją į savo sistemą, kad galėtumėte lengvai pasiekti. Pačiame pagrindiniame puslapyje matysite naujausias tendencijas, kurios jus atnaujins.

Jei jums patinka jį naudoti, galite tęsti jį kaip numatytąjį paieškos variklį.

Pradinis puslapis

Saugus ir privatus, Pradinis puslapis leidžia sklandžiai ieškoti daiktų, neliečiant jokios asmeninės informacijos. Tai viena populiariausių paieškos sistemų rinkoje ir buvo giriama mėgstamiausių „The New York Times“ ir „The Daily Bot“..

„StartPage“ naudojimas reiškia:

 • Duomenys nėra renkami ar naudojami
 • Galimybė žiūrėti anonimiškai
 • Ieškokite gilesnių kiekvienos paieškos rezultatų be slapukų

Jei norite, galite tai padaryti numatytuoju paieškos varikliu.

Baidu

Įkurta 2000 m, Baidu yra labiausiai naudojama paieškos sistema Kinijoje. Kiekvieną mėnesį ji gauna daugiau nei milijardą paieškos užklausų, tai aiškiai rodo jo populiarumą. Galite ieškoti svetainių, garso įrašų, vaizdų, naujienų ir dar daugiau.

Jis populiariai vadinamas Kinijos „Google“, nes turi beveik visas „Google“ funkcijas. Labai panašiai galite įvesti užklausą pagrindiniame puslapyje ir iškart gauti daugybę rezultatų.

Klauskite

Unikalus paieškos variklis, Klauskite yra tokia klausimų / atsakymų platforma, kur kiekvienoje užklausoje gali būti atsakymas, kurį jau paskelbė kiti vartotojai. Atminkite, kad joje taip pat yra tradicinė paieškos parinktis, todėl jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių.

Pradiniame puslapyje taip pat galite atrasti įvairių įdomių skaitymų iš skirtingų kategorijų, tai yra gana nuostabu.

Lukol

Lukol leidžia ieškoti daiktų ir būti visiškai anonimiškiems. Kaip sakiau pradžioje, šios paieškos sistemos užima daug laiko, kai reikia apsaugoti jūsų privatumą, ir tai yra puikus to pavyzdys..

„Lukol“ teikia „Google“ tinkinta paieška, o tai reiškia, kad jūs naudojate visas „Google“ funkcijas, tačiau mėgaukitės anonimiškumo pranašumu, kad apsaugotumėte savo privatumą.

„Yandex“

Oficialiai penkta populiariausia paieškos sistema pasaulyje, „Yandex“ yra plačiai naudojamas Rusijoje ir užima 60% rinkos. Jis yra daugmaž tapatus „Google“ ir teikia įvairias paieškos parinktis, tokias kaip:

 • Svetainės
 • Vaizdai
 • Vaizdo įrašai
 • Paštas
 • žinios
 • Žemėlapiai

Be to, galite ieškoti žemėlapių, versti turinį arba naudotis greita jų naršykle. Sąsaja yra daug švaresnė nei kitos paieškos sistemos, todėl galite mėgautis malonia paieškos patirtimi.

Išvada

Dabar, kai žinote apie skirtingas paieškos sistemas, atėjo laikas išnaudoti visas galimybes ir pradėti jas naudoti. Daugelis šių paieškos sistemų, palyginti su „Google“, teikia daug geresnę vartotojo patirtį ir privatumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map