Apsaugokite savo išmaniojo telefono duomenis naudodamiesi šiomis penkiomis programomis

Padarykite savo asmeninę informaciją saugią.


Pažvelkime į svarbius išmaniųjų įrenginių duomenis:

Kitaip tariant, didelis kiekis asmeniui identifikuojamos informacijos (PII) perduodamas per belaidžius tinklus. Savo ruožtu didėja internetinės tapatybės vagystės rizika.

Trūksta atnaujinimų

Paskelbti 2017 m. „Pew“ tyrimų rezultatai ketvirtadalis išmaniųjų telefonų savininkų nenaudokite prieigos kodo jų telefonams užrakinti. Taip pat 40% apklaustųjų teigė, kad atnaujina savo telefono OS ir programas tik tada, kai jums patogu.

Neatsargumas sukelia problemų dėl jūsų asmeninių duomenų ir kitų asmenų informacijos. Pvz., Kažkas gali paimti jūsų el. Laišką, pridėti kenkėjiškų programų ir išsiųsti jai savo el. Pašto sąrašą. Ir jei jie atidarys šiuos el. Laiškus …

Sumažinkite programas

Leidimų kodai ir atnaujintos programos vis dar neužtikrina 100 proc. Intelektualiojo įrenginio apsaugos. Tačiau pridėjus papildomą apsaugos sluoksnį per saugos programą smarkiai sumažėja bandymai pavogti PII ar sukelti infekcijas.

Nors kai kurioms programoms reikia prenumeratos, verta grąžinti investicijas, kad sumažėtų duomenų praradimas. Be to, kai kurios programos siūlo nemokamas versijas, kurios suteikia daugiau galimybių, nei jūs manote. Čia yra keletas geriausių saugos programų, apsaugančių visų informaciją.

Saugokis

Jūs tikriausiai matėte Saugokis bet niekada nežinojo jo tikslo. Užkulisiuose tai neleidžia sugadinti ar pavogti „Android“ ar „Apple“ įrenginio duomenų. Ir tai daro nemokamai.

Nesvarbu, ar naudojate savo įrenginį, ar ne, „Lookup“ apsaugo jį nuo įtartinų elementų, tokių kaip apgaulingi URL, kenkėjiškos nuorodos ir įžeidžiančios programos. Be to, nemokama versija gali sudaryti vertingus atsarginius kontaktus. Jei jie bus sugadinti ar pamesti, juos galima atgauti internete arba per prietaisą. „IPhone“ ir „iPad“ įrenginiams tai gali būti naudojama kaip antrinis paieškos būdas, jei pamiršite „iCloud“ kredencialus.

„LookoutWorks“

Kita nemokama „Lookout“ funkcija siūlo telefono vietą. Net jei išjungtas įrenginio integruotas GPS, saugos programa nustato jį „Google“ žemėlapiuose. Kartą surastas garsinis signalas skleidžia garsą, net jei įrenginys veikia begarsiu režimu.

Yra ir kitų „Lookout“ funkcijų. Pavyzdžiui, nuotolinis užraktas arba saugus naršymas. Tačiau tai yra bendrovės prenumeratos paslaugos dalis.

„BullGuard“

Nepriklausomai nuo nemokamo ar mokamo modelio, „BullGuard“ daro daug, kad apsaugotų jūsų išmanųjį įrenginį. Akcentas yra nuotolinis saugumas. Pametus telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudokitės prieiga per internetinę sąskaitą, kad ją užrakintumėte ir išvalytumėte. Tai daro ne tik įrenginio „iOS“, bet ir SIM kortelėje.

„Bullguard“ saugumo programa

Pirkdami „BullGuardd“ prenumeratą, pridedate Tėvų kontrolę. Įjungę tėvai gali stebėti savo vaiko buvimo vietą „Apple“ ar „Android“ įrenginyje ir pamatyti, kurias programas jie atsisiunčia. Atrodo, orveliškas; tačiau jos tikslas yra kuo labiau sumažinti vaikų ir norinčių jiems bendrauti žalą.

„McAfee WaveSecure“

Nors daugelis žmonių žino „McAfee“ dėl kompiuterinės antivirusinės apsaugos komplekto, ji taip pat siūlo vienodai galingą mobiliųjų įrenginių skydelį..

Galima naudoti „Android“ ir „Apple“ įrenginiuose,  „McAfee WaveSecure“ yra mokama paslauga, kuriai būdingas nuotolinis užraktas ir duomenų trynimas, duomenų atsarginė kopija ir atkūrimas. Be to, jis patikrina, ar URL el. Laiškuose, tekstuose ir QR koduose nėra įtartinos veiklos.

„McAfee WaveSecure“

Jei vartotojas pameta telefoną, „McAfee WaveSecure“ nustato jo vietą net ir išjungus GPS. Be to, ji skaičiuoja kelias vietoves kaip taškų taškus. Tai padeda susiaurinti įrenginio vietą.

„McAfee“ taip pat įsigijo kitą produktą, vadinamą Mobiliųjų įrenginių sauga apsaugoti asmens tapatybę ir šias savybes.

 • Apsauga nuo vagysčių
 • Valdykite centralizuotai – valdykite bet kur
 • Apsaugokite nuotraukas ir vaizdo įrašus asmeniniu PIN kodu
 • Veikia su „Apple“ laikrodžiu
 • ir daug daugiau …

„F-Secure“

Šiuo metu „Android“ įrenginiams, „F-Secure“ skatina duomenų apsaugą nuo tapatybės vagysčių internete. Taip pat reikia žengti dar vieną žingsnį užblokuojant nepageidaujamus telefono skambučius ir tekstinius pranešimus. Neabejotina premija, nes kenksmingi URL randami iš pažiūros nekaltuose tekstuose.

Saugumo programa „F-Secure“

Šiuo metu bendrovė siūlo 30 dienų bandomąją versiją, kad išbandytų visus jų pasiūlymus. Jei nuspręsite neužsiprenumeruoti, „F-Secure“ teikia savo apsaugos nuo vagysčių programą nemokamai. Tai leidžia jums rasti savo telefoną ir prireikus išvalyti duomenis.

„Avast“ mobilioji sauga

Yra daug, kas patinka „Avast Mobile Security“ programa. Pvz., Nemokamų galimybių, kurias apmokestina kitos įmonės, kiekį. Tarp jų yra šlamšto blokatoriai, kenkėjiškų programų aptikimas prieš diegimą ir „WiFi“ saugos patvirtinimas. Tai taip pat padeda vartotojams sekti laiką, kurį praleidžia tam tikroms programoms, padidina įrenginio RAM ir tikrina programų leidimus.

Galimos „Pro“ ir „Ultimate pay“ galimybės. Tačiau turint daug nemokamų įrankių, priedai gali būti nereikalingi.

„Avast“ mobilioji sauga

Galų gale, prieš užsisakydami bet kokius mokėjimo planus, turite išbandyti visas šias saugos programas. Nors įmonės gali sakyti, kad jų nemokamos versijos yra patikimos, gali būti variantų, kurių negalima naudoti be plano.

Pasikalbėkite su kitais išmaniųjų įrenginių savininkais – beveik bet kokiais jūsų draugų ratais – norėdami pamatyti, ką jie naudoja ir kaip jiems tinka. Surinkę visas jų galimybes turėtumėte gerai žinoti, nuo ko pradėti. Tada palengva atsiduskite, kai jūsų duomenys yra apsaugoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map