Geriausia „Android“ ir „iOS“ taisymo programinė įranga jūsų telefonams ar planšetiniams kompiuteriams

Pažvelkime į tai, kad technologijos ne visada gali būti tobulos, kaip ir jūsų išmanieji telefonai, nors ją įsimylėti yra lengviau. Galų gale, tai tik mašina!


Nesvarbu, ar naudojate išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kurį maitina „Android“ ar „iOS“, jis veikia sklandžiai, kai pirmą kartą parsivežėte namo. Jis tampa patogiu jūsų kompanionu, siūlančiu puikų funkcionalumo ir patogumo derinį. Tačiau laikui bėgant galite pamatyti lėtą ar vangų pasirodymą.

Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiate naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, tai ypač vargina, kai įrenginys veikia lėtai arba pradeda kabėti. Šie įrenginiai yra linkę į virtualią ir fizinę žalą. Pastarasis gali būti ištaisytas pakeičiant pažeistas dalis, tačiau virtualią ar techninę žalą nėra taip lengva ištaisyti.

Dėl to jums sunku pasiekti informaciją arba ji gali būti pamesta visam laikui.

Dažnos problemos, su kuriomis susiduria „Android“ ar „iOS“ įrenginiai

Įsivaizduokite, kad norite skubiai paskambinti, bet negalite. Jūsų skambučiai nutrūksta dėl nežinomos problemos, staiga pasirodančios iš niekur. Bandote nusiųsti pranešimą kam nors iš savo adresatų sąrašo, bet galėjote pamatyti, kad visi jūsų kontaktai dingo. Padėtis tampa sunki, kai pastebite, kad telefono baterija išsikrauna greičiau nei bet kada anksčiau.

Šios problemos yra įprastos tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiuose, ir tai dar ne pabaiga. Yra tiek daug kitų problemų, su kuriomis gali susidurti jūsų išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, pavyzdžiui:

 • Lėtas funkcionalumas
 • Pakartotinis kabinimas
 • Ryšio problemos
 • Įrenginio perkaitimas
 • „Google Play“ ar kitos programos stringa.
 • Neatsakomas įrenginio ekranas
 • Programų atsisiuntimo problemos
 • Atnaujinimas nepavyko
 • Įstrigo su „Apple“ logotipu
 • Juodas, mėlynas arba raudonas mirties ekranas
 • Įrenginys nebus įjungtas / išjungtas.
 • Ir daug daugiau…

Kai iškyla tokios situacijos, nesijaudink (o tai akivaizdu, juk tai tavo mėgstamiausia programėlė!). Dėka modernios taisymo programinės įrangos, kurią galima naudoti norint išspręsti jūsų įrenginio problemas.

# 1. „Tenorshare ReiBoot“

Jei jūsų „Android“ arba „iOS“ išmanusis telefonas pradėjo veikti lėtai arba pakartotinai kabo, „Tenorshare ReiBoot“ gali pataisyti. Iš viso visame pasaulyje atsisiuntus daugiau nei 78 milijonus, šią profesionalią taisymo programinę įrangą yra labai lengva naudoti. Remontuokite įrenginį, kad jis veiktų taip, kaip tai darė pirmą kartą įsigijęs..

Suderinami įrenginiai

„Tenorshare“ palaiko „Apple“ telefonus, planšetinius kompiuterius ir televizorius, spręsdama 50 ir daugiau programinės įrangos problemų ir kitas problemas, atsakingas už lėtą ir vangų veikimą.

Tai palaiko daugiau nei 600 „Android“ išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių su 2.0 ir naujesne versija. Daugelį prietaisų, tokių kaip „Samsung“, „LG“, „Google“, „Huawei“, „HTC“, „Sony“ ir kt., Galima ištaisyti, nesvarbu, kokį paslaugų teikėją sudaro AT&„T“, „Vodafone“, „Verizon“, „T-Mobile“, „Sprint“, „Orange“ ir kt.

Sistemos problemos, kurias ji gali sutvarkyti

Remonto programinė įranga gali ištaisyti tokias „Android“ problemas kaip įstrigęs įrenginys, „fastboot“ ir atsisiuntimo režimai, ekrano užšalimas, įrenginio neįjungimas / išjungimas, akumuliatoriaus iškrovimas, juodas mirties ekranas, jutiklinis ekranas neveikia, įstrigęs logotipas, „Android“ virusas, ne įkraunama, įrenginys lėtas arba plytinis, toliau paleiskite iš naujo ir įstrigę ausinių režime.

Atsisveikinkite su „iOS“ problemomis, tokiomis kaip įstrigęs naujinimas, įstrigęs logotipas, juodas ekranas, užšaldytas ekranas, įstrigęs įrašymo režime, baltas ekranas, išjungtas ekranas, įstrigęs ausinių režime, įkrovos kilpos ekranas, atkūrimo ir atsarginės kopijos gedimas, mėlynas ekranas, negali prisijungti , iTunes klaidos, tokios kaip 14, 39 ir kt.

Unikalios savybės

 • Greitai įkeliant ir atkuriant režimus galima lengvai ir lengvai įeiti arba išeiti iš vieno mygtuko paspaudimo. Be vargo ir ypač greitam metodui nereikia jokių klavišų kombinacijų.
 • Saugiausias ir lengviausias būdas patekti į atkūrimo režimą arba išeiti iš jo, rankiniu būdu nelaikant mygtukų
 • Išsamios instrukcijos, kaip įeiti ar išeiti iš atsisiuntimo arba „Odin“ režimo paprastais paspaudimais
 • Ištaiso 50 ir daugiau sistemos problemų
 • Spustelėkite vieną mygtuką, jei norite išvalyti sistemos talpyklą, kad telefonas būtų optimizuotas neprarandant duomenų
 • Atkurkite arba atnaujinkite „Android“ arba „iOS“, kad ištaisytumėte lėtą našumą
 • Atnaujinkite „iOS“ programinę įrangą, kad atnaujintumėte ją į naujausią versiją, neprarasdami duomenų
 • Atkuria pasirinktinį IPSW
 • Efektyviai taiso ir atkuria „iTunes“ klaidas ir atsarginę kopiją
 • Palaiko „Android 2.0“ ir naujesnes versijas
 • RAM: 256 MB ar daugiau, rekomenduojama – 1024 MB
 • Kompiuterio OS: „Windows 10“, 8.1, 7, „Vista“, XP
 • CPU: 1 GHz (32 arba 64 bitai)

Kaip ja naudotis?

1 žingsnis:

Atsisiųskite ir įdiekite „Tenorshare ReiBoot“ „Windows“ arba „Mac“. Prijunkite savo prietaisą prie kompiuterio naudodami USB.

2 žingsnis:

Nuskaitykite OS dėl problemų.

3 veiksmas:

Sutvarkykite atkūrimo, greito įkrovos arba atsisiuntimo režimo problemas nemokamai.

# 2. dr.fone

Sistemos problemų taisymas buvo sudėtinga užduotis prieš kelerius metus, o techniniai specialistai buvo gydytojai, kurie užtikrino jūsų prietaisų sveikatą, jei kas nors nepavyktų. Šiandien galite būti savo telefonų gydytoju naudodamiesi dr.fone!

Prieinamas tiek „Mac“, tiek „Windows“ platformose, jis vienu mygtuko paspaudimu gali lengvai išspręsti įvairias jūsų įrenginių problemas. Daugiau nei 150 milijonų vartotojų naudojasi šios programinės įrangos pranašumais, kad lengvai, greitai ir patikimai suremontuotų įrenginį.

Suderinami įrenginiai

„dr.fone“ taisymo programa apima platų „iOS“ išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir „iPod“ asortimentą. Viskas, ko jums reikia – atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą ir per kelias minutes pradėti remontuoti savo įrenginį.

Tai palaiko daugiau nei 1000 „Android“ įrenginių, įskaitant daugumą „Samsung“ modelių, tokių kaip „Galaxy S9 / S10“, „Galaxy S8“, A8s, A6s, A9s, S7, A90, W2019, C7, M10, M30, „Galaxy Note“ ir daugelį kitų. Nesvarbu, ar imsitės paslaugų iš tokių vežėjų, kaip AT&„T“, „T-Mobile“, „Verizon“, „Vodafone“, „Sprint“, „Orange“ ir kt. „dr.fone“ gali pasirūpinti jūsų įrenginiu.

Sistemos problemos, kurias ji gali sutvarkyti

Daugelis žmonių nekreipia dėmesio į ankstyvuosius požymius, kai jų sistemos pradeda veikti netinkamai. Kai problemos tampa sunkios, jos yra priverstos išleisti daug pinigų žalai atlyginti. Taigi patartina rūpintis savo telefonu ankstyvosiose stadijose, kad lengvai jį sutvarkytumėte, neprarasdami vertingų duomenų.

Tačiau jei pastebite tokias problemas kaip juodas mirties ekranas, „Google Play“ parduotuvė nustoja veikti, telefonas nesugeba įjungti ar išjungti, programos stringa, įrenginys įstrigęs įkrovos kilpoje, OTA atnaujinimo klaida, UI neveikia, įrenginys gauna plytą; „dr.fone“ gali juos visus ištaisyti.

Unikalios savybės

 • Sistemos taisymas be duomenų praradimo
 • Paprastas naudoti
 • 100% saugus
 • 1 paspaudimo taisymo programinė įranga
 • Aukštas sėkmės procentas
 • CPU: 1 GHz (32 arba 64 bitai)
 • RAM: 256 MB ar daugiau, rekomenduojama – 1024 MB
 • Standžiojo disko vieta: 200 MB ir daugiau
 • „Android“: 2.0 ir naujesnės versijos
 • Kompiuterio OS: „Windows 10“, 8.1, 8,7, „Vista“, XP

Kaip ja naudotis

Norint naudotis „dr.fone“, nereikia aukštų techninių įgūdžių. Tai paprastas procesas, kuris keliais paspaudimais gali išspręsti problemas „Android“ ar „iOS“ įrenginiuose. Tačiau patariama iš anksto pasidaryti atsarginę duomenų kopiją, kad būtų išvengta duomenų praradimo galimybės.

1 žingsnis:

Atsisiųskite „dr.fone“ iš „Windows“ ar „Mac“ ir paleiskite. Spustelėkite „Sistemos taisymas“.

Dabar prijunkite savo įrenginį prie kompiuterio naudodami USB laidą.

2 žingsnis:

Galėjote pamatyti tris parinktis, būtent „iOS“ taisymą, „Android“ taisymą ir „iTunes“ taisymą. Spustelėkite bet kurį iš jų pagal jūsų įrenginį. Spustelėkite „Pradėti“.

3 veiksmas:

Užpildykite informaciją apie įrenginį pasirinkdami prekės pavadinimą, modelio pavadinimą, šalį ir operatorių. Patikrinkite „Sutinku“ įspėjimą ir spustelėkite „Kitas“.

4 veiksmas:

Įjunkite įrenginį būtinai atsisiuntimo režime, išjungdami maitinimą. Tęskite mažiausiai 5–10 sekundžių nuspausdami ir palaikydami garsumo, namų, taip pat maitinimo mygtukus. Dabar atleiskite mygtukus ir paspauskite garsumą, kad patektumėte į atsisiuntimo režimą.

Jei jūsų įrenginyje nėra namų mygtuko, paspauskite „Bixby“ ir atlikite 4 veiksmą.

Spustelėkite „Kitas“.

5 veiksmas:

Atsisiuntę ir patikrinę programinę-aparatinę įrangą, taisymas pradedamas automatiškai. Baigę spustelėkite „Atlikta“.

Išvada

Nepaisant to, koks šiuo metu gali būti jūsų išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, laikui bėgant jo funkcionalumas ir greitis sulėtėja. Kai tai įvyksta, nereikia jaudintis, tačiau taip, naudotis įrenginiu tampa sudėtinga. Naudodami aukščiau paminėtą taisymo programinę įrangą galite ne tik atsisveikinti su visais nereikalingais nepatogumais, bet ir pamatyti, kaip jūsų įrenginys veikia greitai ir sklandžiai, kaip tai darydavo anksčiau..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map