Kaip apsaugoti savo interneto privatumą?

Tai hashtags, tweets, like ir komentarų era, kai mes savo noru dalijamės gyvenimu įvairiose platformose. Taigi, ką apie privatumą internete?


Ar tai didelis dalykas?

Aš lažinuosi, kad yra!

Tavo tapatybė yra nepaprastai svarbi. Tai padeda įrodyti save daugeliu savo gyvenimo aspektų, nesvarbu, ar tai būtų paso išdavimas, būsto paskolos paraiška ir pan.

Pagal statistika, nuo kibernetinių nusikaltimų ir duomenų pažeidimų nuo 2013 m. visame pasaulyje buvo pavogta arba prarasta daugiau nei 9,7 milijardo įrašų.

Taigi, kas nutiks, jei kas nors pavogs jūsų asmeninius duomenis?

Tai gali ne tik pakenkti jūsų kasdieninei veiklai, bet ir sukelti iššūkį jūsų reputacijai tiek profesionaliai, tiek privačiai. Visada atminkite, kad jūsų finansiniai ir asmeniniai duomenys yra labai geidžiami elektroninių nusikaltėlių. Jei jiems pavyks pavogti jūsų tapatybę, jie gali nulaužti jūsų bankininkystės duomenis, piktnaudžiauti jūsų verslo informacija ir visais dalykais, kurių niekada nenorėtumėte, kad nutiktų jūsų gyvenime.!

Štai kodėl turite protingai valdyti savo internetinę privatumą, o savo duomenis – protingiau!

Neapsaugotų internetinių duomenų pavojai

Palikite svarbius duomenis neapsaugotus, o jūsų privatumas niekada nėra saugus!

Teisingai. Internetiniai duomenys yra ypač pažeidžiami daugybės privatumo ir saugumo grėsmių. Keletas pagrindinių su tuo susijusių problemų yra:

Netinkamas informacijos tvarkymas

Daugelis svetainių naudoja slapukus ir saugo jūsų asmeninius duomenis keliais tikslais. Daug laiko jie šifruoja šiuos duomenis ir vėliau bet kas gali jais naudotis. Netinkamas jūsų asmeninių ar verslo duomenų tvarkymas gali sukelti rimtų padarinių.

Net elektroninio verslo ir elektroninės bankininkystės portalai nėra visiškai saugūs. Taigi yra rizika, kad kibernetinės juostos gali išnaudoti jūsų neskelbtiną finansinę informaciją.

Vietos sekimas

Šiomis dienomis žmonės niekada nesiryžta skelbti savo asmeninės informacijos ir dabartinės buvimo vietos socialinėje žiniasklaidoje. Šie duomenys amžinai išliks svetainėje ir gali tapti rizika jums.

Ar žinote, kad tam įtakos turi net „Facebook“ duomenų pažeidimas 2018 m., atskleisdami daugiau nei 50 milijonų vartotojų abonementų?

Taigi, saugokitės!

Šnipinėjimas

Jūs net neįsivaizduojate, kiek stebėtojų šnipinėja jus, kai esate prisijungę. Kad ir koks būtų jų tikslas, jie įrašo jūsų paieškos istoriją ir keliomis priemonėmis seka jūsų veiklą. Tokiu būdu jie gauna aiškų vaizdą apie jūsų internetinius interesus.

Nors rinkodaros specialistai stebi jūsų duomenis reklamos tikslais, pritaikytuose pagal jūsų pomėgius ir pomėgius, tai vis tiek yra privatumo pažeidimas. Blogiausias atvejis – kai kibernetiniai nusikaltėliai naudojasi jūsų duomenimis vykdydami neteisėtą ir nesankcionuotą veiklą, kad galėtų kelti rimtą grėsmę internete.

Galų gale visa tai slypi viename – protingiausiu įmanomu būdu išlaikant jūsų duomenų privatumą.

Atsakomybė už jūsų internetinių duomenų apsaugą iš tikrųjų yra abipusė. Nors nėra galimybės visiškai sušvelninti internetines grėsmes, galite apsiriboti auka. Taigi nuspręskite, kiek asmeninių duomenų norite atskleisti, ir nesmerkite svetainių bei socialinės žiniasklaidos platformų tikinčiųjų.

Interneto privatumas yra bendra atsakomybė, ir kiekvienas turėtų prisiimti atsakomybę už savo duomenų saugumą. Todėl labai svarbu suprasti galimą riziką, jūsų interneto teises kartu su praktiniais metodais ir technologijomis.

Taigi, patikrinkime keletą būdų, kaip apsaugoti savo privatumą:

Naudokite privatumo skydo programinę įrangą. ��️

Privatumo skydo programinė įranga yra būtina visiems jūsų įrenginiams, kuriuose naudojatės internetu, kad būtų išvengta grėsmių internete ir sukčiavimo. Tai riboja arba kontroliuoja duomenų, kuriuos susiduria internetinės trečiosios šalys, kiekį, naudodama įvairius filtrus, šifravimą ir kitas šiuolaikines technologijas.

Programinė įranga gali pasiūlyti dviejų tipų duomenų apsaugą – apsaugoti tapatybės vagystę paslėpdami vartotojų IP adresus, antra, ištrindami arba slėpdami interneto pėdsakus po naršymą. Tai apsaugo jūsų privatumą nustatant silpnąsias jūsų įrenginio vietas ir dirbant su jais. Siūloma:

 • Juodųjų ir baltųjų sąrašų įtraukimas
 • Įsibrovimo aptikimas
 • Šifravimas
 • Stenografija (duomenų slėpimas ir e. Stebėjimas)

Jums rekomenduojama keletas privatumo apsaugos programų:

VIPRE privatumo skydas

Taigi, jūs nerimaujate dėl savo duomenų privatumo, ar ne?

Ir jūs turėtumėte, bet ne, jei turite VIPRE privatumo skydas įdiegta jūsų kompiuteryje!

Ši ypač efektyvi programinė įranga gali apsaugoti tapatybės vagystę, identifikuodama, kur saugomi jūsų neskelbtini duomenys, įskaitant telefono numerį, adresą, el. Paštą, kreditinės kortelės kredencialus ir kt. Tai gali protingai blokuoti internetines kameras, mikrofono šnipinėjimą ir kitus duomenų pažeidimus, kad būtų užtikrintas privatumas..

Jis kruopščiai dirba su jūsų „Mac“ ir asmeniniais kompiuteriais, taip pat siūlo mobiliojo ryšio palaikymą. Kova su kenkėjiška programine įranga yra didelė, kad būtų užtikrintas aukšto lygio privatumas. Norėdami nuskaityti savo asmeninį kompiuterį, jums nereikia ilgai laukti. Jo VPN palaiko platų prietaisų spektrą, pradedant „iOS“ ir „Windows“, baigiant „MacOS“ ir „Android“, ir jį lengva nustatyti per kelias minutes.

Jame yra įmontuota ransomware apsauga, užtikrinanti, kad nesate kita auka. Jis naudoja kelių pakopų procesą aptikti ir išspręsti jūsų kompiuterio privatumo problemas. VIPRE privatumo skydas yra prieinamas net namų vartotojams, kurio pradinė kaina yra 34,99 USD per metus už 1 kompiuterį, o jo patobulintas paketas kainuoja 59,99 USD / metus už 1 kompiuterį..

„Avira Prime“

Apsaugokite visą internetinę veiklą ir duomenis naudodami „Avira Prime“, kuris apsaugo jūsų įrenginį, asmenines paieškas, apsipirkimą, namų tinklą ir dar daugiau. Jo galinga antivirusinė apsauga taupo jus nuo kenkėjiškų programų ir kitų internetinių grėsmių, tuo pačiu automatiškai atnaujindama tvarkykles ir pačią programinę įrangą.

Saugiai naršydami blokuokite naršyklių stebėjimo priemones, įkyrius skelbimus ir užkrėstas svetaines. Programinė įranga, pirkdama internetu, randa saugius kuponus ir sandorius bei blokuoja norimus skambintojus ir sukčiavimo svetaines, kol jie nepadarys jokios žalos.

Mėgaukitės padidėjusiu privatumo lygiu likdami anonimi, todėl jūsų ieškomi daiktai, jūsų perkami produktai ir įvesti slaptažodžiai išliks privatūs. Tai optimizuoja daugiau nei 200 privatumo nustatymų ir palaiko stipresnį slaptažodžių valdymą. Tai taip pat padidina jūsų kompiuterio našumą ir greitį, išvalydami nepageidaujamus failus, sumažindami atsilikimus, pagreitindami įkrovos laiką ir maksimaliai padidindami atmintį.

Šią kelių platformų programinę įrangą galite naudoti daugybėje įrenginių, nepriklausomai nuo jų operacinių sistemų, ir užsiprenumeruokite daugiausiai 25 įrenginius iki 3 metų. Jei užstrigsite, kreipkitės į jų VIP klientų palaikymo tarnybą ir užduokite savo klausimus.

„BullGuard Premium“

Gauk maksimalų kibernetinį saugumą naudodamasis „BullGuard Premium“ apsauga apsaugoti savo tapatybę ir internetinius duomenis. Ši apdovanota kova su kenkėjiška programa pasitelkia tokias sudėtingas technologijas kaip kompiuterio mokymasis, kad būtų užtikrintas saugus naršymas ir tinklo nuskaitymas. Netgi pagrindiniai proto kibernetiniai vagys negali pažeisti griežtų apsaugos sluoksnių.

Naudodama efektyvias tapatybės apsaugos sistemas, programinė įranga gali greitai aptikti bet kokius kenksmingus duomenis, kuriuos gauna jūsų kompiuteris, ir išsiųs įspėjimą el. Paštu, kad galėtumėte imtis apsaugos priemonių. Naudojant giluminius mokymosi metodus ir patobulintus matematinius algoritmus, užtikrinamas greitas grėsmės aptikimas. Jo keli mokymosi lygmenys gali efektyviai analizuoti kenkėjiškų programų savybes ir kodus. Taigi, tai gali pašalinti riziką anksčiau, nei ji gali paveikti jūsų sistemą.

„BullGuard“ teikia sunkiasvores ugniasienes, kad apsaugotų jus nuo įsibrovėlių. Tai iš karto sumažina nesankcionuotų bandymų prijungti tam tikrą įrenginį prie interneto ir užtikrina visišką saugumą prieš ir po programų atsisiuntimo..

Jei prisijungėte prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo, programinė įranga įspėja jus patikrinusi jo skaitmeninį parašą. Žaidimų mėgėjams tai gali leisti mėgautis greitesniais ir saugesniais žaidimais nepakenkiant našumui. Namų tinklo skaitytuvas gali efektyviai stebėti jūsų ryšį ir tinklą visą parą, kartu su prijungtais prietaisais, įskaitant išmaniuosius garsiakalbius, kūdikių monitorius, termostatus ir kt..

Išbandykite naršykles, nukreiptas į privatumą ��

Ar manote, kad išvalius naršyklės istoriją pašalinamos visos dėmės?

Pagalvok dar kartą.

Jūsų internetinės veiklos pėdsakų vis dar yra. Net interneto svetainėse saugomi slapukai, ir jūs galite perskaityti svetainės naudojimo sąlygas arba privatumo politiką, kad patvirtintumėte tai. Taigi, pagalvokite, kas gali nutikti, jei kas nors nulaužtų svetainę, kurioje saugomi jūsų asmeniniai duomenys?

Atsakymas yra nesąmonė!

Taigi protinga naudoti į privatumą orientuotas naršykles. Šiose naršyklėse yra privačių naršymo funkcijų, kurios padės apsaugoti jūsų duomenis naudojantis internetu. Peržiūrėkime kai kuriuos iš jų!

Drąsus

Patirkite neprilygstamą saugumą ir privatumą leisdami Drąsus kovoti „drąsiai“ su sekėjais ir kenkėjiška programine įranga. Duomenų saugumas yra svarbiausias prioritetas, o serveriai niekada nelaiko ir nemato jūsų naršymo informacijos. Net juos ištrynus, nepalieka dėmių.

Parodydamas puikų našumą, „Brave“ gali įkelti tinklalapius 3–6 kartus greičiau. Tai siūlo patogią vartotojo sąsają, kad būtų galima importuoti nustatymus iš kitų naršyklių, kurias naudojate per sveikinimo turą ar vėliau per meniu. Tai sukuria sąrašą, kuriame rodomi visi ankstesni naršyklės profiliai, taip pat galite importuoti duomenis ir iš kitų naršyklių.

„Brave Rewards“ palaiko jūsų mėgstamas svetaines, leisdamas jums užsidirbti skrajučių panašius žetonus už su privatumu susijusių skelbimų žiūrėjimą. Jūs netgi galite reguliariais laiko tarpais nurodyti savo mėgstamas svetaines; galite atlikti visas šias veiklas nerizikuodami savo asmenine informacija, nes jūsų lėšos pervedamos naudojant anoniminę knygą.

Ši naršyklė suteikia galimybę lanksčiai pritaikyti nustatymus ir analizuoti užblokuotų stebėjimo priemonių, scenarijų ir kt. Skaičių. Naudodamas savo „HTTPS visur“, „Brave“ atnaujina save į HTTPS, kad galėtumėte mėgautis saugesniu, užšifruotu ryšiu..

Jo numatytieji nustatymai jau yra optimizuoti, kad būtų užkirstas kelias kenkėjiškoms programoms, apsimestinėms svetainėms ir kitai kenkėjiškai reklamai. Jūsų saugumui ji taip pat išjungia numatytuosius papildinius. Ji siūlo „Brave Sync“ funkciją, kad būtų galima sinchronizuoti ir užšifruoti norimas žymes ir parametrus.

Kitos savybės:

 • Pirštų atspaudų prevencija
 • Ekranojimas kiekvienoje vietoje
 • Numatytoji visuotinio skydo konfigūracija
 • Trauk ir mesk
 • Prisegti skirtukai ir automatinis iškrovimas
 • Rasti puslapyje ir išspausdinti puslapį.
 • Formos automatinis užpildymas
 • „DuckDuckGo“ skirtas privačių langų paieškai
 • „Chrome“ plėtiniai

Tor

Su pasitikėjimu naršykite internete Tor ir būkite apsaugoti nuo stebėjimo, stebėjimo ir cenzūros. Nesvarbu, ar naudojate „Windows“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“, vis tiek galite atsisiųsti „Tor“ savo įrenginyje.

Laisvai platinama programinė įranga laikosi patikimos ir saugios svogūnus primenančios struktūros. Norėdami apsaugoti savo privatumą, jis suvynioja jūsų duomenis į kelis šifravimo sluoksnius ir saugiai siunčia juos tol, kol pasiekia tinkamą DNS serverį..

„Tor“ naršyklėje yra saugos pataisų, įskaitant „NoScript“, „HTTPS visur“ ir dar daugiau, kad būtų užtikrinta puiki duomenų apsauga ir saugumas. Tai gali blokuoti naršyklės papildinius, pvz., „Flash“, „Quicktime“, „RealPlayer“ ir kt., Kuriais žmonės gali manipuliuoti norėdami atskleisti vartotojo IP adresą. Taigi nerekomenduojama diegti papildomų įskiepių ar priedų.

Ši naršyklė yra „Tor“ projekto „Firefox“ naršyklės rezultatas, taip pat galite aplankyti net uždarytas svetaines. Tai gali nukreipti duomenis į paslėptas paslaugas už užkardų arba iš jų. Taip pat lengva nustatyti FTP ir konfigūruoti. „Tor“ yra nešiojamas, tai reiškia, kad galite paleisti jį iš USB įrenginio, jei jame iš anksto sukonfigūruota; taigi jums nereikia vietinio diegimo.

Epinis

Norite naudotis internetu norėdami „epinės“ naršymo patirties?

Įdiekite Epas privatumo naršyklė!

„Epic“ yra saugi ir privati ​​interneto naršyklė, galinti blokuoti stebėjimo priemones, skelbimus, šifravimo gavybą, ultragarso signalus, pirštų atspaudus ir daug daugiau. Vidutiniškai tai gali sustabdyti daugiau nei 600 stebėjimo veiksmų naršymo sesijoje.

Naršyklė gali blokuoti privatumo nutekėjimą, susijusį su 11 pagrindinių naršyklių. Tam jis gali pašalinti URL stebėjimą ir adreso juostą, diegimo stebėjimą ir klaidų stebėjimą. Naršyklė blokuoja tam tikrus „WebRTC“ skambučius, kurie gali atskleisti jūsų duomenis, pvz., IP adresus, net naudojant VPN ar užšifruotą tarpinį serverį..

Kita įspūdinga „Epic“ siūloma funkcija yra apsauga nuo pirštų atspaudų, siekiant blokuoti pirštų atspaudų darymo metodus, įskaitant vaizdo drobės, šrifto drobės, garso konteksto duomenų atidarymą ir kt. Be to, tai riboja ultragarso signalus telefone, siunčiamus iš skirtingų svetainių, kad būtų galima valdyti stebėjimą..

Uždarius naršyklę, ištrinamos duomenų bazės, istorija, nuostatos, DNS talpyklos ir programos, spartieji klavišai, aplankytos nuorodos, laikmenos talpykla, „Flash“ ir slapukai, prisijungimo duomenys, vietinė saugykla ir daug daugiau. Galite įjungti užšifruotą tarpinį serverį, kad užšifruotumėte naršymą ir paslėptumėte savo IP adresus. Tokiu būdu esate saugūs naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu.

Jei norite sužinoti apie mobiliuosius įrenginius, peržiūrėkite šį įrašą.

Naudokite VPN ��

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra tam tikra programinė įranga, skirta apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jis sukuria privatų tinklą, naudodamas viešą interneto ryšį, kad užmaskuotų jūsų IP adresą. Tai jungia vartotojus prie interneto per kitą serverį. Tada VPN paslaugų teikėjas šifruoja šį ryšį. Vadinasi, jūs tampate anoniminiais, o jūsų veikla internete yra neįmanoma.

Iš esmės turite naudoti VPN, kai naudojate viešą „Wi-Fi“ kavinėje, bibliotekoje ar kitose viešose vietose. Taigi, naudodamiesi VPN, galite laikyti kibernetinius nusikaltėlius be kliūčių ir apsaugoti savo internetinius duomenis.

Taigi, patikrinkime geriausias VPN paslaugas.

„Surfshark“

Demizizuokite interneto galią naudodamiesi „Surfshark“ nesijaudindami dėl savo privatumo ir saugumo. Jis naudoja modernias technologijas, kad apsaugotų jus nuo sukčiavimo apsimetant, kenkėjiškų programų ir stebėjimo priemonių, kad jūsų buvimo vieta išliktų privati, o duomenys saugomi kiekvieną kartą naršant internete..

Apsaugokite platų prietaisų asortimentą, nepriklausomai nuo to, kokia operacinė sistema naudojama, nes „Surfshark“ suderinamas su įvairiomis platformomis. Leisti tam tikroms svetainėms ir programoms apeiti jūsų VPN įtraukiant baltąjį sąrašą, o programinė įranga taip pat neįtikėtinai gerai veikia su mobiliojo telefono bankininkystės programomis.

„Surfshark“ griežtai laikosi principo „neprisijungti“, tai reiškia, kad jie nestebi, nelaiko ir neprižiūri jūsų internetinės veiklos. Jame yra „Kill Switch“, kuris veikia kaip saugos tinklas, jei VPN ryšys nutrūksta. Jam rūpi jūsų saugumas, teikiant privatų DNS atskirame serveryje kartu su apsauga nuo nuotėkio.

Mėgaukitės anonimu, kol prieigai prie interneto turinio galite naudoti „Camouflage“ režimą. „Multihop“ funkcija leidžia prisijungti per kelias šalis tuo pačiu metu, kai užmaskuoja jūsų tapatybę. Be to, „NoBorders“ režimas leidžia naudoti programinę įrangą tam tikruose ribojamuose regionuose.

„Surfshark“ naudoja pramonėje pirmaujantį AES-256-GCM šifravimą, kad geriau apsaugotų jūsų asmeninius duomenis. Jis taip pat siūlo numatytąjį saugos protokolą „IKEv2 / IPsec“ visose savo programose, taip pat visą parą veikiantį klientų palaikymą..

„Hotspot“ skydas

Plaukite nerūpestingai Kibernetiniame vandenyne, kad pasiektumėte turinį bet kur ir bet kada „Hotspot“ skydas. „Ookla’s Speedtest“ patvirtino, kad tai greičiausias VPN pasaulyje. Mėgaukitės užšifruotu naršymu, kad apsaugotumėte neskelbtinus duomenis, prijungdami vieną iš jo 3200+ VPN, išplitusių daugiau nei 80 šalių.

Pradėkite atsisiųsdami, prisijungę ir pasirinkę savo vietą, kad galėtumėte naršyti norimą turinį nepaprastai greitai ir lengvai. „Hotspot Shield“ naudoja karinio lygio šifravimą, galintį per dieną užblokuoti 57 milijonus sukčiavimo svetainių ir kenkėjiškų programų. Pramonės ekspertai patvirtino, kad jos patentuotas protokolas „Hydra“ yra greičiausias ir saugiausias dabartinėje rinkoje.

Jei iškiltų kokių nors problemų, susisiekite su jų technine pagalba visą parą ir visą parą. Su šia VPN programine įranga galite prijungti daugiausia 5 įrenginius, įskaitant nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną ir televizorių. Jis niekada neužrašo jūsų naršymo veiklos, taigi įrodo jų patikimumą coliu.

Privatumui skirtos paieškos sistemos ��

Daugelis paieškos sistemų gali sekti jūsų veiklą internete. Šie duomenys gali būti saugomi daugelį dienų ir naudojami reklamai.

Norėdami išgelbėti nuo to, galite pasirinkti paieškos variklius, nukreiptus į privatumą. Jie nerenka ir niekam nedalina jūsų paieškos rezultatų. Taigi, jūs galite likti anonimi ir blokuoti stebėtojus lankydamiesi bet kurioje svetainėje.

Čia yra keletas privačių paieškos variklių:

„DuckDuckGo“

Niekada nepažeiskite savo privatumo.

Pasitikėjimas „DuckDuckGo“ ieškoti dalykų, kurie protu nesuvokia jūsų minties, ir gauti rezultatus per kelias sekundes. Naudodamiesi šia paieškos sistema nemokamai galite ieškoti, mėgautis saugiu ryšiu ir blokuoti stebėjimo priemones.

Jūs netgi galite pridėti jo plėtinį prie „Chrome“ ir naršyti be jokių rūpesčių. Milijonai žmonių visame pasaulyje jau patikėjo, kad „DuckDuckGo“ yra jų saugi paieškos partnerė, ir dabar ateina jūsų eilė, nes elektroninių nusikaltimų kasdien daugėja..

Norėdami pradėti, turite jį įdiegti keliais paspaudimais ir naršyti bet kada. Tai užkoduoja ryšius ir blokuoja įsibrovimus, kad suteiktų asmeninio naršymo patirtį.

Bet kuri jūsų aplankyta svetainė „DuckDuckGo Privacy Essentials“ yra skirta apsaugoti jūsų privatumą ir niekada nekaupia ir nerenka jūsų duomenų.

Ecosia

Sukurtas su naujovėmis, Ecosia stovi nuo kitų su savo unikalia vizija – pasodinti medžius ten, kur reikia. Suteikdamas puikią naršymo patirtį, jis išnaudoja medžių sodinimo pelną, atkurdamas žemės planetą.

Ar tau sunku patikėti?

„Ecosia“ kiekvieną mėnesį skelbia savo finansines ataskaitas, kad parodytų, kur jie investavo savo pelną iš paieškos rezultatų.

Naudodamiesi „Ecosia“ jūsų privatumas yra visiškai saugus, nes jis niekada niekam neparduoda jūsų asmeninių duomenų. Tai anonimizuoja visas jūsų paieškas internete per savaitę. Žengdamas vieną žingsnį į priekį saugant aplinką, savo serveriuose dirba atsinaujinanti energija.

Tiesiog pridėkite „Ecosia“ prie „Chrome“ ir mėgaukitės tyrinėdami internetą.

Naudokite į privatumą orientuotą tarpinį serverį ��‍��

Norėdami apsaugoti savo privatumą, internete galite rasti įvairių tipų tarpinių serverių.

Bet kaip?

Tarpinis serveris reiškia serverį, kuris veikia kaip tarpininkas tarp įrenginio ir interneto. Jis gali priimti ryšio užklausas, jas persiųsti ir grąžinti jums informaciją.

Tai sudaro internetinės paslaugos, svetainės ir tinklai, o žmonės jais naudojasi įvairiais internetiniais privatumo ir saugumo tikslais, tokiais kaip:

 • Pakeisti IP adresą
 • Apsaugokite svetaines
 • Autentifikuokite viešąjį „Wi-Fi“
 • Venkite geografinių apribojimų
 • Venkite draudimų ir užkardų.
 • Automatizuoti procesus internete ir dar daugiau

Galite naudoti tarpinį serverį daugelyje naršyklių, įskaitant „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir kt., Ir ji suderinama su įvairiais įrenginiais.

Pažvelkite į šiuos tarpinius serverius:

„Smartproxy“

Niekada neleiskite niekam įsitraukti į jūsų paieškos istoriją, naudodamiesi tuo, esančiais tarpiniais serveriais „Smartproxy“ pasiūlymai. Kadangi šie tarpiniai serveriai yra gyvenamieji, juos sunku aptikti, nes jų IP adresai priklauso tikriems ir fiziniams įrenginiams. Tarpinis serveris leidžia išvengti geografinių apribojimų. Tam nereikia sąrankos ar potinklių ir teikia tik saugius gyvenamųjų namų IP.

Naudodami „Smartproxy“, galite naudoti kelis ryšius vienu metu, kad surinktumėte įvairius šaltinius ir optimizuotumėte prieigą prie duomenų. Jis siūlo neribotą ryšį, HTTP tarpinius serverius, daugiau nei 10 mln. IP iš daugiau nei 195 vietų visame pasaulyje. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje naudojate tarpinį serverį, nustatyti galinius taškus prieigai prie IP adresų yra nesudėtinga.

„MyIPHide“

Mėgaukitės greitu naršymu, paslėpkite savo IP ir atblokuokite svetaines naudodami „MyIPHide“ kuris siūlo stabilų ir 13 kartų greitesnį našumą nei naudojant VPN. Jis intelektualiai užšifruoja visus savo įgaliojimus, kad niekada niekam neleistų atskleisti jūsų tikrosios tapatybės. Taigi, jūs galite pasiekti bet kurią svetainę, kurioje norite pateikti savo nuolatinį potraukį, kad gautumėte daugiau informacijos.

Pasirinkite savo IP adresą iš savo 77 aukščiausios kokybės pasiūlymų iš 27 šalių. „MyIPHide“ pagalba galite panaikinti svetainių apribojimus, atsižvelgiant į vietą, pvz., „YouTube“. Viskas, ko jums reikia, yra 0,1 sekundės, kad perjungtumėte į kitą IP. Prisijunkite prie interneto naudodamiesi bet kokiu įrenginiu, turinčiu tą pačią licenciją, ir tai taip pat neriboja duomenų perdavimo.

Premijų patarimai ��

 • Apribokite savo asmeninę informaciją socialinėje žiniasklaidoje
 • Atsargiai spustelėkite nuorodą
 • Apsaugokite savo išmaniuosius telefonus naudodami tvirtus slaptažodžius
 • Stiprinkite prisijungimo duomenis
 • Dar kartą patikrinkite savo „Wi-Fi“
 • Saugokitės sukčiavimo kampanijų
 • Visuose savo komunikacijos kanaluose naudokite šifravimo režimą
 • Atnaujinkite savo sistemą ir programas
 • Naudokite HTTPS nuorodas
 • Visada atsiminkite, kad atsijungėte
 • Neatsakykite į šlamšto el. Laiškus

Išvada

Visada rimtai žiūrėkite į savo privatumą internete, nes saugumas internete tapo toks pat svarbus kaip ir namų durų uždarymas. Išsaugokite save nuo apiplėšimo internete naudodamiesi aukščiau minėtais metodais ir priemonėmis, kad galėtumėte mėgautis banglenčių plačiame interneto vandenyne siekdami nuolatinio informacijos srauto.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map