Kokie yra antivirusinės programinės įrangos naudojimo pranašumai?

Antivirusinė programinė įranga yra duomenų apsaugos įrankis, įdiegtas į kompiuterinę sistemą, siekiant apsaugoti nuo virusų, šnipinėjimo programų, kenkėjiškų programų, šaknų rinkinių, Trojos arklys, sukčiavimo apsimetant išpuolių, šlamšto išpuolių ir kitų internetinių kibernetinių grėsmių..


Sužinokime šiek tiek apie Virusas.

Virusas yra bet kokia nepageidaujama programa, patenkanti į vartotojo sistemą be jų žinios. Tai gali savarankiškai atkartoti ir plisti. Tai atlieka nepageidaujamus ir kenkėjiškus veiksmus, kurie gali paveikti sistemos našumą ir vartotojo duomenis / failus. Kompiuterinis virusas gali būti laikomas kompiuterio liga, kaip ir žmogaus virusai, sukeliantys žmonių ligas.

O kaip bus Antivirusinė?

Antivirusinė programinė įranga, kaip nurodo pavadinimas, yra programa, kuri veikia prieš virusą. Jis aptinka arba atpažįsta virusą, o aptikęs viruso buvimo funkciją, jį pašalina iš kompiuterinės sistemos. Antivirusinė programinė įranga veikia kaip profilaktinė priemonė, leidžianti ne tik pašalinti virusą, bet ir užkirsti kelią galimam virusui ateityje užkrėsti jūsų kompiuterį..

Kodėl jums reikia antivirusinės programinės įrangos?

Sistema be antivirusinės yra kaip namas su atviromis durimis. Atviros ir neapsaugotos durys pritrauks įsibrovėlių ir įsilaužėlių į jūsų namus. Panašiai neapsaugotas kompiuteris pakvies visus virusus į sistemą. Antivirusinė programa veiks kaip uždarytos durys su jūsų kompiuterio apsauga, pašalinančia visus kenkėjiškus virusus. Taigi, ar nepaliksite savo durų įsibrovėliams?

Kokią žalą virusas gali padaryti jūsų kompiuteriui?

Jei jūsų kompiuterį užpuola virusas, tai gali paveikti jūsų kompiuterį šiais būdais:

 • Lėtinkite kompiuterį
 • Pažeiskite arba ištrinkite failus
 • Performatuokite standųjį diską
 • Dažni kompiuterio gedimai
 • Duomenų praradimas
 • Negalėjimas atlikti jokių užduočių kompiuteryje ar internete

Antivirusinė programinė įranga yra tarsi ryškios šviesos spindulys pasaulyje, kuriame pilna tamsių virusų. Jų siūloma daugybė pranašumų. Keli svarbiausi pranašumai yra šie:

Apsauga nuo virusų ir jų perdavimas

Antivirusinė programinė įranga daugiausia atlieka profilaktinę funkciją. Jis nustato bet kokį galimą virusą ir tada jį pašalina. Atminkite, kad visa tai dažniausiai daroma prieš virusui pakenkiant sistemai. Taigi, tai reiškia, kad dauguma virusų yra užkertami kelią prieš padarydami žalą jūsų sistemoms. Antivirusinė programa gali kovoti su daugeliu virusų per vieną dieną be jūsų žinios. „Avast“ ir „Norton“ yra keletas populiariausių antivirusinių programų, kuriomis šiais laikais galima naudotis rinkoje.

Jei virusas užpuolė jūsų sistemą, galite jį perduoti savo draugams, šeimos nariams ir tinklams. Taigi, jei norite apsaugoti savo ir savo pažįstamų kompiuterius, apsvarstykite galimybę įsigyti antivirusinė.

Blokuokite šlamštą ir skelbimus

Jei greitai atliksite tyrimą, kaip virusai patenka į jo aukų kompiuterines sistemas, jus nustebins virusų, kurie naudojasi iššokančiaisiais skelbimais ir svetainėmis, kad patektų į jūsų kompiuterius, dalis. Iššokantys skelbimai ir nepageidaujamos reklamos svetainės yra viena iš virusų dažniausiai naudojamų šliuzų, kad užkrėsti kompiuterį ir sugadinti failus.

Programinė įranga, tokia kaip „Internetinių kompiuterių saugumas“ veikia prieš šias kenksmingas virusų turinčias reklamas ir svetaines, blokuodamas jų tiesioginę prieigą prie jūsų kompiuterio tinklo.

Apsauga nuo įsilaužėlių ir duomenų vagys

Piratai dažniausiai naudoja kenkėjiškas programas ar virusų programas, kad pasiektų savo aukos kompiuterį. Jie įdiegia kenkėjiškas programas į kompiuterį be aukos žinios. Piratai tai daro siųsdami kenksmingus el. Laiškus aukoms. Tada įsilaužėlis gali lengvai įsilaužti į norimus failus ir programas.

Po to jie gali naudoti aukos duomenis pagal savo valią; jie gali jį ištrinti ar sugadinti ir pavogti, kad vėliau pareikalautų išpirkos. Antimalware, pavyzdžiui, Kenkėjiškų programų arba uždėkite apsaugą nuo įsilaužimo, arba jie reguliariai tikrina, ar kompiuterio tinkle nėra įsilaužėlių ar įsilaužimų programų. Taigi antivirusinė programinė įranga suteikia visišką apsaugą nuo įsilaužėlių.

Užtikrina apsaugą nuo nuimamų prietaisų

Pagalvokite apie tai, kada perkėlėte duomenis į kompiuterį ir iš jo naudodamiesi keičiamaisiais prietaisais, tokiais kaip USB. Nesuskaičiuojama daugybė, tiesa?

Galbūt kentėjote sulėtinti kompiuterio veikimą ar kompiuterio gedimą, prijungę draugo USB. Ar kada susimąstėte, kodėl taip atsitiko? Taip yra todėl, kad USB arba keičiamas įrenginys tarnavo kaip viruso perdavimo įrenginys. Taigi, ar nustosite naudoti išimamus įrenginius, nes niekada nežinote, kuriame USB gali būti virusas?

Ne! Tiesiog įsigykite antivirusinę programinę įrangą, kuri nuskaitys visus nuimamus įrenginius, kad neatsirastų galimų virusų, kad įsitikintumėte, jog virusai nėra perduoti.

Apsaugo jūsų duomenis ir failus

Antivirusinė programinė įranga stebi visus failus, kurie patenka į jūsų sistemą. Visi šie failai yra tikrinami, kad būtų patikrintas jų ypatumas ar kenkėjiškumas. Virusai gali būti lengvai perduodami į jūsų tinklą per užkrėstus failus, ir jie, savo ruožtu, gali pakenkti jūsų duomenims ir failams. Dėl tokių virusų galite net visiškai prarasti savo brangius duomenis.

Sprendimas iš Avira programinė įranga užtikrina, kad jūsų duomenys ir failai būtų tinkamai apsaugoti.

Įkraukite savo kompiuterį

Galvok apie du kompiuterius vienas šalia kito.

Vienas žmogus kenčia nuo viruso užpuolimo padarinių, tokių kaip lėtas apdorojimo greitis ir dažni strigimai. Kitas yra apsaugotas nuo antivirusinių. Kuris iš abiejų turės geresnį greitį?

Tikrai su antivirusine. Taip yra todėl, kad tas kompiuteris neturi problemų, nes antivirusinė priemonė sustabdė virusą, kol jis negalėjo padaryti jokios realios žalos. Kai kurie antivirusai gali ištrinti ir pašalinti nenaudingus failus iš nežinomų šaltinių, kad atlaisvintų vietos diske, padidindami kompiuterio greitį.

Užkardos apsauga nuo šnipinėjimo programų ir sukčiavimo apsimetant

Ugniasienė paprastai stebi gaunamą ir išeinantį srautą iš jūsų kompiuterio tinklo. Kartu su antivirusine apsauga ugniasienė tikrina kiekvieną failą ar duomenų dalį, kuriuos siųsite ar perkeliate iš savo kompiuterio internetu į kitą tinklą..

Tas pats pasakytina apie failus ir duomenis, kuriuos gaunate iš išorinio tinklo. Jūs galite netyčia atidaryti tiesioginę kenksmingą svetainę ar el. Laišką ir paskui apsimesti sukčiavimo apsimetant priepuoliu. Sukčiavimo apsimetant išpuolis įvyksta tada, kai užpuolikai konkrečiai siekia jūsų prisijungimo duomenų, kreditinės kortelės informacijos ar bet kokios kitos asmeninės informacijos / duomenų. Tokia ataka gali sukelti didelių finansinių nuostolių ar asmeninių nutekėjimų. Dvipusė ugniasienės apsauga nuo antivirusinės programinės įrangos, tokios kaip Avastas blokuoja ir pašalina visus tokius el. laiškus ar failus, kurie tokiu būdu gali jums pakenkti.

Norėdami pagerinti interneto apsaugą, apribokite prieigą prie svetainių

Jei pateksite į neleistinas svetaines, jūsų kompiuterio sistemai gali kilti keletas kibernetinių grėsmių, įskaitant šnipinėjimo programas, įsilaužėlius, išpirkos programas ir kt. Šios grėsmės gali sukelti jūsų duomenų ir failų riziką. Antivirusinė programinė įranga apriboja jūsų prieigą prie interneto, kad būtų apribota jūsų veikla neleistinuose tinkluose. Tai daroma siekiant įsitikinti, kad pateksite tik į saugias ir nekenksmingas jūsų kompiuterio sistemoms svetaines.

Stebėkite vaikus

Didžiausias tėvų galvos skausmas šiais pažangiais laikais yra tas, kad jų vaikai internetu gali atvirai pasiekti bet ką, nesvarbu, ar tai būtų gerai, ar blogai.

Tėvai ne visada gali stebėti, ką jų vaikai daro kompiuteryje. Ir jie negali visą laiką mokyti savo vaikų apie gerą ir blogą internetą, nes vaikai lengvai erzina. Antivirusinė programinė įranga gali būti sprendimas tokiems nerimą keliantiems tėvams. Tai gali būti stebėjimo priemonė, kuria naudodamiesi galite saugiai, bet efektyviai stebėti savo vaikų veiklą. Antivirusinė programinė įranga pateikia tinkamus jūsų vaiko veiklos žurnalus. ESET yra vienas ryškiausių antivirusų, siūlantis tėvų kontrolę.

Apsaugo jūsų slaptažodį

Apsaugote savo vertingus duomenis ir paskyras slaptažodžiu, o tada pagalvojate, kad jūsų duomenys ir sąskaitos yra apsaugoti.

O kas, jei kas nors pavogs jūsų slaptažodžius naudodamas virusą?

Vėliau slaptažodžių vagis gali šantažuoti jus dėl išpirkos arba naudoti slaptažodį slapta informacijai pasiekti. Be antivirusinių programų, taip pat galite pagalvoti apie slaptažodžių tvarkytuvės naudojimą.

Taupus

Didžioji dalis antivirusinės programinės įrangos yra gana ekonomiškos. Mėnesio ar metų paketai, kuriuos siūlo antivirusines paslaugas teikiančios įmonės, yra nebrangūs. Jei atsižvelgsite į paslaugų, teikiamų kartu su aukščiausios klasės antivirusine programa, įvairovę, tikrai pamanysite, kad jų siūlomos išlaidos yra gana mažesnės.

Be to, jei turite mažą biudžetą ir nenorite išleisti pinigų norėdami įsigyti aukščiausios klasės antivirusų versiją, galite gauti nemokamą antivirusinę programą.

Ar jūsų kompiuteryje geriau be antivirusinės programinės įrangos??

Viruso ataka gali padaryti tiek žalos, kiek priversti pirkti naują kompiuterį, nes senasis kompiuteris buvo sugadintas nepataisant. Jei neturite kompiuterio sistemos apsauginio mechanizmo, tai yra tarsi virusų kvietimas į kompiuterį, suteikiant jiems aiškų ir prieinamą įėjimą.

Ar kada norėsite savo rankomis sugadinti kompiuterį savo noru? Jei ne, tada kuo greičiau įsigykite antivirusinę programinę įrangą, kad galėtumėte naudotis savo kompiuteriu, be nuolatinės baimės patekti į viruso ataką..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map