11 internetinių nemokamų įrankių, skirtų nuskaityti svetainės saugumo pažeidžiamumus ir kenkėjiškas programas

Nuskaitykite savo svetainę, tinklaraštį, ar nėra saugumo spragų, kenkėjiškų programų, trojanų, virusų ir internetinių grėsmių


Viena populiariausių diskusijų informacinėse technologijose yra interneto sauga. Šimtai žiniatinklio pažeidžiamumų egzistuoja šiandien ir yra vieni iš labiausiai paplitusių.

Mes dažnai kreipiame dėmesį į svetainių dizainą, SEO, turinį ir nepakankamai įvertiname saugos sritis. Kaip svetainės savininkas, žiniatinklio sauga turėtų būti didesnė už viską.

Buvo daug klausimų, kaip patikrinti interneto svetainių saugumą, programų mobiliesiems pažeidžiamumą, taigi, jūs čia eikite. Šiame straipsnyje išvardinsiu keletą geriausių įrankių, skirtų jūsų svetainei nuskaityti saugos spragas, kenkėjiškas programas ir internetines grėsmes..

SUKURI

SUKURI yra viena populiariausių nemokamų svetainių kenkėjiškų programų ir saugos skaitytuvų. Galite atlikti greitą kenkėjiškų programų, juodojo sąrašo būsenos, įšvirkšto šlamšto ir nutylėjimų patikrinimą.

„SUCURI“ taip pat padeda išvalyti ir apsaugoti jūsų svetainę nuo internetinių grėsmių ir veikia bet kokiose svetainių platformose, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Magento“, „Drupal“, „phpBB“ ir kt..

„Qualys“

SSL serverio testas „Qualys“ yra būtinas norint nuskaityti jūsų svetainę dėl netinkamos SSL / TLS konfigūracijos ir pažeidžiamumų. Čia pateikiama išsami jūsų https: // URL analizė, įskaitant galiojimo laiką, bendrą vertinimą, šifrą, SSL / TLS versiją, rankos paspaudimo modeliavimą, išsamią protokolo informaciją, BEAST ir daug daugiau..

Geriausia, kai atliksite visus su SSL / TLS susijusius pakeitimus, turėtumėte atlikti „Qualys“ testą.

Quttera

Quttera patikrinkite, ar svetainėje nėra kenkėjiškų programų ir pažeidžiamumų.

ketvertas

Jis nuskaito jūsų svetainę, ar nėra kenksmingų failų, įtartinų failų, galimai įtartinų failų, „PhishTank“, saugaus naršymo („Google“, „Yandex“) ir kenkėjiškų programų domenų sąrašo.

Įsibrovėlis

Įsibrovėlis yra galingas debesų pagrindu veikiantis pažeidžiamumų skaitytuvas, skirtas visos interneto programų infrastruktūros trūkumams rasti. Tai pasirengusi įmonė ir siūlo vyriausybę & banko lygio saugumo nuskaitymo variklis be sudėtingumo.

Jos patikimi saugumo patikrinimai apima:

 • Trūksta pleistrų
 • Neteisinga konfigūracija
 • Tinklo programų problemos, tokios kaip SQL injekcija & scenarijų tarp svetainių sudarymas
 • CMS klausimai

Įsibrovėliai taupo jūsų laiką, prioritetuodami rezultatus pagal jų kontekstą, taip pat proaktyviai nuskaitydami jūsų sistemas, ar nėra naujausių pažeidžiamumų. Jis taip pat integruojamas su pagrindiniais debesų tiekėjais (AWS, GCP, Azure), taip pat „Slack“ & Jira.

Galite leisti įsibrovėliui išbandyti 30 dienų nemokamai.

„UpGuard“

„UpGuard“ interneto nuskaitymas yra išorinis rizikos vertinimo įrankis, pagal kurį rangai naudojama viešai prieinama informacija.

Testo rezultatai suskirstyti į šias grupes.

 • Svetainės rizika
 • El. Pašto rizika
 • Tinklo saugumas
 • Sukčiavimas apsimetant ir kenkėjiška programinė įranga
 • Prekės ženklo apsauga

Gerai, kad greitai laikysitės savo svetainės saugumo.

Svetainės apsauga

Svetainės apsauga padeda nuskaityti domeną, ar nėra kenkėjiškų programų, svetainių juodųjų sąrašų, įvestų šlamšto, nesąžiningų svetainių ir dar daugiau. Skaitytuvas suderinamas su „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, „Magento“, „osCommerce“, „Bulletin“ ir kita platforma..

teritorijos apsauga

„SiteGuarding“ taip pat padeda pašalinti kenkėjiškas programas iš savo svetainės, taigi, jei jūsų svetainę paveikė virusai, jos bus naudingos.

Observatorija

Neseniai pristatyta „Mozilla“ observatorija, o tai padeda svetainės savininkui patikrinti įvairius saugos elementus. Tai patikrina pagal OWASP antraštės apsaugą, TLS geriausią praktiką ir atlieka trečiųjų šalių bandymus iš SSL laboratorijų, „High-Tech Bridge“, saugos antraščių, HSTS išankstinio įkėlimo ir kt..

Žiniatinklio slapukų skaitytuvas

Žiniatinklio slapukų skaitytuvas yra nemokama „viskas viename“ saugos priemonė, tinkanti interneto programų nuskaitymui. Jis gali ieškoti pažeidžiamumų ir privatumo problemų HTTP slapukus, „Flash“ programėles, HTML5 „localStorage“ ir „sessionStorage“, „Supercookies“ ir „Evercookies“. Įrankis taip pat siūlo nemokamą URL kenkėjiškų programų skaitytuvą ir HTTP, HTML bei SSL / TLS pažeidžiamumų skaitytuvą.

Norėdami naudoti šį įrankį, jums tiesiog reikia įvesti visą svetainės domeno pavadinimą ir spustelėti Tikrinti! Po kurio laiko gausite visą pažeidžiamumų ataskaitą, kurioje bus pateikta išsami informacija apie visas rastas problemas ir bendras poveikio privatumui rezultatas.

Galite nemokamai naudotis užsakomosiomis paslaugomis be jokių apribojimų arba užsisakyti nemokamą visiškai automatizuotos RESTful API su skirtingais planais bandymą, kuris siūlo nuo 100 iki neribotų API nuskaitymų per mėnesį..

Nustatyti

Visiškai remia etiniai įsilaužėliai Nustatyti domenų ir žiniatinklio programų saugos tarnyba siūlo automatinę saugos ir turto stebėseną, gebančią aptikti daugiau nei 1500 pažeidžiamumų.

Jos pažeidžiamumo nuskaitymo pajėgumai apima „OWASP Top 10“, CORS, „Amazon S3 Bucket“ ir netinkamas DNS konfigūracijas. Turto stebėjimo tarnyba nuolat stebi padomenius, ieško priešiškų perėmimų ir perspėja, jei aptinkama anomalijų..

„Detectify“ siūlo tris kainų planus: „Starter“, „Professional“ ir „Enterprise“. Visi jie prasideda nuo 14 dienų nemokamos bandomosios versijos, kurią galite pasiimti nenaudodami kreditinės kortelės.

Tikriausiai

Tikriausiai teikia virtualiojo saugumo specialistą, kurį galite pridėti prie savo plėtros komandos, saugos komandos, „DevOps“ ar „SaaS“ verslo. Šis saugos specialistas nuskaitys jūsų žiniatinklio programą ir suras visas jos spragas. Galite galvoti apie „Probely“ kaip šeimos gydytoją, kuris teikia periodinę diagnostiką ir nurodo, ką reikia padaryti norint išspręsti bet kokią problemą.

Tai daugiausia kūrėjams sukurta priemonė, leidžianti jiems būti savarankiškesniems atliekant saugumo bandymus. Jos „API-First“ kūrimo metodas užtikrina, kad visos funkcijos pirmiausia bus pasiekiamos paslaugos API versijoje. Jis turi daugybę kainų planų, įskaitant nemokamą su pagrindine nuskaitymo galimybe.

„Pentest“ įrankiai

Tinklalapio pažeidžiamumo skaitytuvas yra vienas iš išsamių įrankių rinkinio, kurį siūlo „Pentest“ įrankiai kuriuos sudaro informacijos rinkimo, žiniatinklio programų testavimo, CMS testavimo, infrastruktūros testavimo ir SSL testavimo sprendimas. Visų pirma, svetainės skaitytuvas yra skirtas nustatyti įprastas žiniatinklio programų spragas ir serverio konfigūracijos problemas.

Bendrovė siūlo lengvą įrankio versiją, kuri atlieka pasyvų interneto saugos nuskaitymą. Jis gali aptikti daugelį pažeidžiamumų, įskaitant nesaugius slapukų parametrus, nesaugias HTTP antraštes ir pasenusią serverio programinę įrangą. Norėdami gauti išsamų vertinimą, galite atlikti iki 2 nemokamų, pilnų savo svetainės nuskaitymų. Rezultatai papasakos apie pažeidžiamumus, tokius kaip vietinis failų įtraukimas, SQL injekcija, OS komandų injekcija, XSS.

Išvada

Nors aukščiau išvardyti įrankiai padeda nuskaityti jūsų svetainę pagal pareikalavimą, taip pat galbūt norėsite suplanuoti jas automatiniam saugos nuskaitymui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map