11 Tinklo programų ugniasienė, kurią reikia palyginti norint užtikrinti jūsų internetinį verslą

Kibernetinės atakos yra įprastos šiais laikais.


Norint apsaugoti interneto programas nuo kenkėjiškų programų ar kitų atakų, jums prireiks žiniatinklio programų ugniasienės arba WAF. WAF – tai padės apsaugoti jūsų žiniatinklio programas nuo atakų, kad galėtumėte sklandžiai dirbti.

Yra daugybė galimų interneto programų ugniasienių. Šiame straipsnyje mes jas susiaurinsime iki geriausių rinkoje esančių WAF paslaugų sąrašo.

„Sucuri“ svetainės ugniasienė

Kalbant apie interneto ugniasienės palyginimo sąrašus, „Sucuri“ svetainės ugniasienė yra rimtas varžovas. Tai siūlo apsaugą nuo įsilaužėlių, bandančių išnaudoti OWASP Top 10 pažeidžiamumus, įskaitant SQLi, XSS ir CSRF.

Tai taip pat apima „Distribution Denial of Service“ (DDoS) atakų, kurias pagrindžia nuolatinis stebėjimas, sušvelninimą. „Sucuri“ svetainės ugniasienė perima ir apžiūri visus atvykstančius HTTP / HTTPS užklausų svetainė.

Nors nesiūlo pasirinktinių taisyklių, ji turi greitą reagavimo į nulinės dienos pažeidžiamumas. Kai pažeidžiamumas paviešinamas, „Sucuri“ inžinieriai pataiso jūsų aplinką, kad užkirstų kelią išpuoliams, bandydami išnaudoti tą pažeidžiamumą.

„AppTrana“

„AppTrana“ sujungia nuskaitymą, visiškai valdomas interneto programų ugniasienes, CDN ir stebėjimo paslaugas viename sprendime. Jis nustato programų lygmens grėsmes, įskaitant „OWASP Top 10“ ir „Zero-Day“ pažeidžiamumus, spartina žiniatinklio išteklius ir apsaugo nuo išnaudojimų bei nuolat teikia valdomas taisykles, kad neatsiliktų nuo naujos rizikos ir grėsmės vektorių..

Stebėjimas realiuoju laiku taip pat apsaugo interneto programas nuo DDoS ir BOT atakų.

Mažoms ir didelėms įmonėms naudinga yra tai, kad WAF ne tik taiso spragas naudodamas žiniatinklio programų nuskaitymo sinchronizavimą, bet ir stebi programos įsilaužėlių veiklą, kad išmoktų naujų išpuolių modelių ir būdų, kaip juos aptikti bei nuo jų apsaugoti..

Debesų liepsnos WAF

Kalbant apie interneto programų užkardų palyginimą, DebesuotaKolektyvinis intelektas yra naudinga savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Išskyrus „OWASP Top 10“ apsaugą ir pasirinktines taisykles, ši WAF svarsto galimybę prireikus pritaikyti pasirinktines taisykles visiems klientams. Tai iš esmės reiškia, kad jūsų svetainė saugumo informaciją gauna ir iš kitų svetainių.

Tai iš esmės reiškia, kad jūsų svetainė saugumo informaciją gauna ir iš kitų svetainių.

Bendrovė stebi internetą, ar nėra naujų tipų pažeidžiamumų, o jų inžinieriai tiria kiekvieną, kad suprastų, kokios pasirinktinės taisyklės geriausiai išspręs problemą.

„Cloudflare“ teigia, kad maitina milijoną sričių ir todėl turi daug duomenų apie saugumo žvalgybą ir kaip tai gali paveikti verslą ar (ir) jo klientus.

AWS WAF

Kaip ir naudodamiesi kitomis „Amazon Web Services“ (AWS) paslaugomis, mokėkite tik už tai, ką naudojate jiems WAF. Tai blokuoja visas standartines „Layer 7“ atakas, kurios kenkia saugumui ar programų prieinamumui.

Be to, AWS užkardą galima diegti arba „Application Load Balancer“ (ALB), arba „Amazon CloudFront“..

Šio WAF pranašumai apima srauto filtravimą (remiantis IP adresais, HTTP antraštėmis, HTTP elementu ar URI eilutėmis), AWS debesies integraciją ir palaikymą bei praktiškai realiojo laiko analizę.

AWS WAF yra idealus sprendimas asmenims ir įmonėms, kurie norėtų valdyti savo WAF naudodamiesi AWS valdymo pultu.

Akamai WAF

Akamai „Kona“ internetinės programos ugniasienė sumažina duomenų vagystės, prastovos ir kitų saugumo pažeidimų riziką. Stebėjimas realiuoju laiku taip pat suteikia saugumo įvykių matomumą, kad administratoriai galėtų atitinkamai imtis veiksmų.

Tai siūlo apsaugą nuo dažniausiai pasitaikančių internetinių atakų, išnaudojančių injekcijas, scenarijų scenarijų nustatymą ir kenksmingų failų vykdymą. Tačiau DDoS apsauga nėra siejama su WAF ir yra teikiama kaip papildoma paslauga.

„Akamai“ taip pat siūlo daugybę kitų svetainių našumo sprendimų, įskaitant turinio pateikimo tinklą (CDN), interneto ir mobiliojo telefono spartinimą bei srauto valdymą..

„Qualys“ WAF

„Qualys“ žiniatinklio programos ugniasienė derina mastelį ir valdymą savo produktų komplekte. Šis debesies sprendimas ne tik siūlo apsaugą nuo OWASP naudojimo, bet taip pat gali būti valdomas naudojant vieną konsolę, kuri taip pat palaiko jų interneto programų nuskaitymą ir virtualias mašinas..

„Qualys WAF“ taip pat yra integruotas su interneto programų nuskaitymo sprendimu, kad būtų galima rasti pažeidžiamumus ir juos pašalinti, sustabdant išpuolius.

Jį galima rasti „Amazon Web Services“ (AWS) prekyvietėje ir galima naudoti abiems viešas ir privatus debesis žiniatinklio programos. Be to, jis siūlo žiniatinklio programos sveikatos patikrinimus ir serverio apkrovos balansavimą, kad padidintų prieinamumą ir našumą.

WAF yra būtinas bet kokiam internetiniam verslui apsaugoti nuo realaus laiko internetinių grėsmių verslo ir klientų saugumui. Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas žiniatinklio programų užkardų sąrašas padės jums pasirinkti savo interneto programas.

„True Shield“ WAF, sukurtas „SiteLock“

Tikrosios skydo žiniatinklio programos ugniasienė yra greitai ir lengvai nustatoma WAF paslauga. Galite lengvai jį nustatyti per 5 minutes nuo skambinimo į „SiteLock“. Tai CDN paslauga, leidžianti lankytojams naudotis svetaine 50% greičiau nei kitiems.

„True Shield“ taip pat tiekiama su SEO apsauga, siekiant apsaugoti jūsų SEO pastangas nuo kenkėjiškų programų. Taigi paieškos varikliai neranda kenkėjiškų programų jūsų svetainėje; todėl jo neužblokuosiu. Be to, jis yra labai tikslus ir 99,99 proc. Tikslumu apsaugo jus nuo kibernetinių atakų.

„True Shield“ yra trys paketai: „True Shield Basic“, „True Shield professional“ ir „True Shield Premium“. Visi šie paketai turi savų pranašumų, tačiau „premium“ paketas, kurio kaina yra šiek tiek didesnė, yra geriausias iš jų.

„F5 Advanced WAF“

„F5 Advanced Web Firewall Protection“ yra kito generolo WAF. Pagal tai, ką jie tvirtina, jis gali aptikti ir apsaugoti nuo daugelio išpuolių, kurių nepavyksta daugeliui kitų WAF. Be to, tai derina mašininį mokymąsi, kad padėtų apsaugoti jūsų svetainę ir žiniatinklio programas.

Tai anti-robotas mobilusis SDK, skirtas apsaugoti programas mobiliesiems nuo žiniatinklio atakų atliekant elgesio analizę. Joje yra duomenų šifravimas naršyklėje, apsaugantis nuo kenkėjiškų programų išgavimo duomenų, ir REST / JSON, XML, GWT API protokolo apsauga..

„F5 WAF“ yra puiki internetinė užkarda, skirta apsaugoti jūsų svetainę nuo įvairių atakų. Pasitelkiant kito kartos kenkėjiškas programas ir kibernetinių išpuolių variklį, tai yra gana padori WAF tarnyba.

Žadintuvas

Išplėstinė „Cloud-native“ WAF apsaugo jūsų žiniatinklio programas nuo XSS, XXE, SQL injekcijų, RCE ir kitų OWASP grėsmių. Tai visiškai automatizuota paslauga, kuriai nereikia rankinio konfigūravimo.

Tai patikima paslauga su greitais ir patikimais filtravimo mazgais. Jis siūlo modernų „tech stack“ palaikymą, pavyzdžiui, „Docker“, „Kubernetes“ ir „WebSockets“, kuriuos toliau tvarko „DevOps“ įrankių grandinė. Jis taip pat naudojasi mašininiu mokymu, kad užblokuotų išpuolius, naudodamasis realaus laiko apsauga nuo grėsmės ir įvairiomis diegimo galimybėmis.

Apskritai, išplėstinė „debesies“ versija yra žiniatinklio programos ypatybė, į kurią įkeliama žiniatinklio programos ugniasienė, siekiant tiksliai pašalinti įvairias grėsmes.

Atskiri mokslai WAF

Bendri mokslai – pilnas „vietinis“ debesis žiniatinklio programa „Firewall“ yra hibridinė ir kelių debesų WAF paslauga. Paprastas diegimas ir greitas valdymas padaro vartotojui patogią ir patikimą WAF paslaugą. Su 32000 programų apsauga per mėnesį, tai yra populiari žiniatinklio programų ugniasienė rinkoje.

Paprastas „DevOps“ komandos palaikymas rūpinasi pagrindiniais veiklos klausimais ir sutelkia dėmesį į kitų grėsmių apsaugą. „Next-gen“ dviejų agentų modulis padeda greitai nustatyti, nedarant įtakos veikimui. Be to, yra „DevOps“ įrankių grandinė, skirta matomumui tarp komandų, ir galingas analitinis pagrindas bet kokiai grėsmei apsaugoti..

„Single Sciences WAF“ veikia visur, kur veikia jūsų programa. Jis vykdomas iš kodo programose, kaip debesies WAF, iš žiniatinklio serverių ir talpyklų ar API šliuzų. Be to, „SmartParse“ konfigūracija, kuriai nereikia rankinio aptarnavimo.

Jis apdovanotas kaip vizionierius 2019 m. „Gartner Magic Quadrant“. Tai vienas iš geriausių automatizuotų WAF, pasižymintis dideliu interneto programų apsaugos tikslumu.

„Imperva“ WAF

Imperva yra dar viena interneto programų ugniasienė, analizuojanti ir tikrinanti jūsų programos užklausas ir blokuojanti išpuolius. Tai apsaugo programas debesyje ir vietose. Turėdami puikią saugos politiką ir valdymą, galite saugiai perkelti savo programas su visa apsauga.

„Imperva“ galite diegti „AWS“ ir „Azure“, kaip ir „Cloud WAF“ ar vietoje. Taigi diegimas yra lankstus ir atitinka vartotojo poreikius atsižvelgiant į konkrečius paslaugų ir saugos lygius.

„Imperva“ apsaugo nuo kritinių grėsmių, tokių kaip scenarijų sukūrimas keliose vietose, SQL įterpimas, prieiga prie išteklių, nuotolinis failų įtraukimas, automatizuotos 10 ar 20 geriausių grėsmių ir kitos OWASP grėsmės. Jų tyrimų komanda visada stebi naujas grėsmes ir atitinkamai atnaujina taisyklę. Be to, jame naudojamos grafinės ataskaitos, kad galėtumėte lengvai suprasti savo žiniatinklio programos saugos būklę.

„Imperva“ naudoja dinaminį programų tikrinimą, kad aptiktų išpuolius, analizuodama programų katalogus, URL ir vartotojo įvestis. Tada jis sumažina klaidingų teigiamų rezultatų ryšį su atakos patvirtinimu tirdamas bendrus programos pažeidimus. Abu jie yra sujungti, kad apsaugotų ir užblokuotų jūsų programos puolimą.

Apvyniokite

WAF yra būtinas bet kokiam internetiniam verslui, norint apsisaugoti nuo realiuoju laiku kylančių grėsmių verslui ir klientams. Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas sąrašas padės jums pasirinkti vieną iš jūsų interneto programų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map