12 internetinių paslaugų, skirtų pašalinti kenkėjiškas programas ir švariai nulaužtą svetainę

Kaip pašalinti juodąjį sąrašą, kenkėjiškas programas, kenksmingą kodą ir išvalyti užkrėstą svetainę?


Yra daug priežasčių, dėl kurių svetainė gali įsilaužti ar būti užkrėsta kenkėjiška programine įranga. Kai kurios tradicinės technologijos yra šios:

 • Galinės durys
 • Trėmimas
 • Sukčiavimas
 • SEO šlamštas
 • Kenkėjiška programa
 • Neteisinga konfigūracija
 • Pažeidžiamas kodas
 • Pažeidžiamas papildinys / plėtinys
 • Brutali jėga

Naujausias SUCURI tyrimas atskleidė, kad apie 56% svetainių buvo užkrėstos.

Ar pastebite, kad jūsų svetainė nulaužta? Ar jaučiate kažkokią įtartiną veiklą savo svetainėje?

Nepanikuokite.

Aš žinau, kad nusivylus svetainei yra nelinksma, tačiau nesijaudinkite, kad esate ne vienas, o šis ekspertas padės jums atkurti internetinį verslą..

SUKURI

SUKURI yra viena iš populiariausių svetainių saugos tarnybų, kurios padeda išvalyti nulaužtą svetainę, įskaitant šias.

 • „Google“ juodasis sąrašas
 • Kenkėjiškų programų injekcijos
 • Trėmimas
 • SEO šlamštas
 • Sukčiavimas
 • Kenkėjiški peradresavimai
 • Užpakalinės durys
 • „Google“ įspėjimas

Ne tik valymas vieną kartą, bet ir SUCURI apsaugos jūsų svetainę ir užkirs kelią ateityje įsilaužimams.

SUCURI kainuoja 24,99 USD per mėnesį už nulaužtos svetainės taisymą ir prevenciją / apsaugą ateityje.

„SiteGuard“

„WordPress“, „Joomla“, „Magento“, „Drupal“, „ExpressionEngine“ ir visos kitos pagrindinės platformos yra apsaugotos ir remontuojamos..

„SiteGuard“ siūlo neatidėliotiną valymą svetainėms, užkrėstoms kenkėjiška programa arba „Google“ įtrauktam į juodąjį sąrašą. Puiku tai, kad jie siūlo pinigų grąžinimo garantiją.

Ir jei jūs ieškote nuolatinės saugos apsaugos, tuomet galite užsiprenumeruoti apsaugos planą, kuris apima kasdienį nuskaitymą, SEO reputacijos stebėjimą, grėsmės nustatymą, pašalinimą ir kt..

„Wordfence“

„Wordfence“ padeda greitai išvalyti ir atkurti „WordPress“ ar „Joomla“ svetaines. Jei nežinote, „WordPress“ „Wordfence“ papildinyje įdiegta daugiau nei 1 mln.

Valymo tarnyboje „Wordfence“ gauna šiuos dalykus.

 • Išsami tyrimo ir pašalinimo ataskaita
 • Kontrolinis sąrašas būsimų atakų prevencijai
 • Išvalykite ir atkurkite paveiktą svetainę
 • Tyrimas, kaip užpuolikai pateko į jūsų svetainę
 • „Wordfence Premium“ licencija vieneriems metams (verta 99 USD)

„Wordfence“ apmokestins 179 USD

Pataisyti mano svetainę

Pataisyti mano svetainę yra skirta paslauga „WordPress“ svetainei išvalyti nulaužtą svetainę, pašalinti kenkėjiškas programas & juodasis sąrašas.

Remonto išlaidos prasideda nuo 99 USD ir, jei jos nėra fiksuotos, jos suteikia pinigų grąžinimo garantiją. Tai yra trijų etapų procesas.

 1. Nuskaityti – norint rasti rizikos objektus
 2. Išvalykite – ištaisykite išvadas
 3. Optimizuokite – sustiprinkite saugumą

Jūs gausite išsamią ataskaitą apie tai, kas buvo matyta ir išvalyta, kartu su reikiamu įgyvendinimu jūsų svetainei apsaugoti.

Svetainės apsauga

Jei ieškote prioritetinio kenkėjiškų programų pašalinimo iš „WordPress“ ar „Joomla“, tada Svetainės apsauga padės išvalyti per 1–3 valandas.

Kenkėjiškų programų pašalinimas naudojant „SiteGuarding“ turi kelias galimybes, todėl galite pasirinkti, kas jums tinka.

Apima:

 • Pagrindinių bylų patikrinimai
 • Galinių durų pašalinimas
 • SQL / XSS prevencija
 • Juodojo sąrašo pašalinimas („Google“, „McAfee“, „Norton“)
 • Svetainės atgal ir žurnalo analizė
 • Svetainės spartinimas

Svetainės apsauga padės jums pataisyti savo svetainę nuo 52 USD+

Malcare

Naudojant „WordPress“?

Malcare yra išsamus „WordPress“ saugos sprendimas aptikti, išvalyti ir apsaugoti nuo kenkėjiškų programų.

Vienu paspaudimu galite išvalyti kenksmingą kodą iš savo „WordPress“ svetainės. „Malcare“ gali pašalinti nuo sudėtingos iki sudėtingos programinės įrangos.

Žiniatinklio kenkėjiškų programų pašalinimas

Žiniatinklio kenkėjiškų programų pašalinimas padeda pašalinti visą kenkėjišką programą, užpakalines dalis, „Google“ įspėjimą apie juodąjį sąrašą ir apsaugą nuo būsimų atakų.

Jie apmokestina jus maždaug nuo 160 USD, o jei svetainėje vėl įsilaužta per keturias savaites, jie vėl išvalomi nemokamai. Jūs taip pat gaunate nemokamą svetainės stebėjimą vieneriems metams ir apsaugą nuo SQLi / XSS / „Brute Force“ atakų.

Astra

Profesionali svetainių valymo paslauga, kurią teikia tikri žmonės. „Astra“ saugumo ekspertai žada iš jūsų svetainės pašalinti visų tipų kenkėjiškas programas, įskaitant sukčiavimą, užgrobimą, aplaidumą, juodąjį sąrašą, SEO šlamštą ir kitas grėsmes. Jei jūsų svetainė neprisijungusi arba joje yra kenksmingos programinės įrangos užkrėtimo požymių, šie vaikinai patikina, kad per trumpą laiką grįš jūsų verslą internete..

Jei jūsų svetainė buvo nulaužta, „Astra“ profesionalai padės atlikti būtinus veiksmus jos valymui ir saugumui užtikrinti. Po to galite pasirinkti pridėti „Astra“ svetainės užkardą, kad apsaugotumėte savo svetainę nuo būsimų įsilaužimų.

Fiksuotas

Fiksuotas siūlo ekspertų pagalbą taisant nulaužtas svetaines. Šie ekspertai suras visus kenkėjiškų programų ar sukčiavimo sukėlimo pėdsakus visoje jūsų svetainėje, pašalins juos ir išskirs priežastį. Jei pasamdysite juos jūsų svetainei sutvarkyti, jie nedelsdami pradės dirbti ir per dvi valandas sutvarkys jūsų svetainę.

Fiksuotas mokestis – 65 USD, jei norite išvalyti bet kurios svetainės įsilaužimą. Jei jums tikrai rūpi jūsų svetainės saugumas, jie gali pasiūlyti nuolatinę priežiūrą ir apsaugą už mėnesinį 49 USD mokestį.

Vienos valandos svetainės taisymas

Kaip rodo jos pavadinimas, tai paslaugų pasiūlymai pašalinti kenkėjiškų programų infekcijas iš jūsų svetainės per valandą. Per visą parą ir visą parą veikiančią pokalbių dėžę galite paprašyti nedelsiant nuskaityti, kuri greitai patikrins, ar jūsų svetainė nėra užkrėsta kenkėjiška programine įranga. Jei joje aptinkama infekcijų, už vienkartinį mokestį galite jas pašalinti.

Kai svetainėje nebus kenkėjiškų programų ir virusų, profesionalų grupė įsitikins, kad ji pašalinta iš visų juodųjų sąrašų ir kad „Google“ vėl priims ją naudoti savo skelbimų tarnybai..

Vienos valandos svetainės pataisymas gali apsaugoti jūsų svetainę su savo „SharkGate“ svetainės apsauga, kad apsaugotumėte ją nuo tolesnių įsilaužimo bandymų..

Hack remontas

Jimas Walkeris „HackRepair“ vaikinas, turi didelę patirtį fiksuodamas nulaužtas svetaines ir atkurdamas savo reputaciją „Google“ paieškose. Jei jūsų svetainė buvo nulaužta, „Jim“ siūlo, kad ji būtų pašalinta nuo kenkėjiškų programų, apsaugota ir vėl paleista per kelias valandas. Jei norite paprašyti „HackRepair“ reaguojančios ir suasmenintos paslaugos, galite paskambinti telefonu 619-479-6637.

Prieš skambindami, galbūt norėsite patikrinti kai kuriuos „HackRepair“ klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte daugiau apie jų teikiamas paslaugas.

Be bendrojo tinklalapio valymo, „HackRepair“ taip pat gali nemokamai pasiūlyti susijusias paslaugas, tokias kaip „WordPress“ ir papildinių atnaujinimas, iki 3 bendro „WordPress“ svetainių taisymas, atsarginių kopijų ir saugos sistemos diegimas ir kt..

Svetainės užraktas

Jūsų svetainė buvo nulaužta, įtraukta į juodąjį sąrašą arba užkrėsta?

Nesijaudink. Svetainės užraktas vaikinai greitai išspręs bet kurią iš šių problemų. Svetainės užraktas siūlo daugybę asmeninių, verslo ir įmonės planų su skirtingais mokesčiais ir galimybėmis. Labiausiai prieinamas planas yra „SecureBlog“, skirtas apsaugoti asmeninius tinklaraščius. Šis planas už 99,99 USD per metus siūlo kasdienį automatizuotą kenkėjiškų programų aptikimą ir pašalinimą, mėnesinį tinklo nuskaitymą, vienkartinį XSS ir SQL pažeidžiamumo nuskaitymą, savaitines saugos ataskaitas ir kasdienę svetainės rizikos įvertinimo analizę..

Verslo planai prasideda nuo 149,99 USD per metus ir siūlo svetainės pagreitį bei kasdienę svetainės rizikos įvertinimo analizę.

„Site Lock“ taip pat siūlo kitus produktus ir paslaugas, pvz., „DDoS“ apsaugą, žiniatinklio programų ugniasienę, virtualų privatų tinklą ir pažeidžiamų vietų taisymą.

Kam skambinsit?

Jums gali nereikėti „Ghostbusters“, kad išvalytumėte savo svetainę nuo kenkėjiškų programų, tačiau kai suprantate, kad jūsų svetainė neveikia, įtraukiama į juodąjį sąrašą arba užgrobta dėl įsilaužimo atakos, jūsų neviltis yra panaši į susitikimą su tikru vaiduokliu..

Laimei, yra daugybė variantų, iš kurių galite pasirinkti, kad gautumėte reikiamą pagalbą, kad jūsų svetainė būtų nedelsiant išvalyta ir vėl pradėta versle. Tik nereikia panikuoti, išsirinkite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir poreikius, ir eikite jo ieškoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map