12 populiariausių „DDoS“ debesų pagrindu veikiančių svetainių, skirtų „mažoms įmonėms“

Neleisk DDoS pulti pertraukti jūsų verslo reputacija ir finansai praradimas. Naudokite debesų pagrindu teikiamą atsisakymą suteikti paslaugą užkirsti kelią įsilaužęs.


Bet kas, turintis blogų ketinimų, gali išsinuomoti įsilaužimo paslaugą tikslinei atakai. Kenkėjiškų programų įrankiai yra prieinami, jais lengva naudotis ir jie yra veiksmingi. Ne tik didelės įmonės, bet ir elektroniniai nusikaltėliai ieško bet kokio dydžio pažeidžiamų aukų, įskaitant asmeninius tinklaraščius, elektroninės prekybos parduotuves, mažas ir vidutines įmones.

Vieno tipo išpuoliai yra ypač pavojingi ir vis dažnesni. Tai vadinama paskirstytu paslaugų atsisakymo išpuoliu arba trumpai DDoS. DDoS atakos metu kompromituotų, paskirstytų sistemų rinkinys – tai gali būti serveriai, namų kompiuteriai, daiktų interneto įrenginiai ir bet kas, kas prijungta prie interneto – yra naudojamas tam, kad apkrautų tikslinę sistemą daugybe užklausų, kurios užpulta sistema tampa pakankamai prisotinta, kad atsisako dirbti.

Kadangi potvynis kyla iš daugelio išsklaidytų šaltinių, sunku nustatyti užpuoliką ar sušvelninti išpuolį. DDoS išpuoliai yra nenuspėjami, o kai kurie naujausi išpuoliai yra juokingai pavojingi. Tai buvo diapazonas 800–900 Gbps.

Užpuolikai gali naudoti daugybę metodų, kad padidintų DDoS jūsų internetinį verslą. Kai kurie iš populiariausių yra šie.

 • UDP fragmentas
 • DNS, NTP, UDP, SYN, SSPD, ACK potvynis
 • „CharGEN“ išpuolis
 • TCP anomalija

Priepuolio priežasčių gali būti daug. Visų pirma, aukos renkamos rankomis; jie niekada nėra pasirenkami atsitiktinai. Gal konkurentas nori išstumti jus iš verslo, o gal kažkas labai nepatinka jūsų skelbiamam turiniui – bet kokio pasiteisinimo gali pakakti tam, kad kažkas investuotų porą šimtų dolerių, kad užpultų jūsų svetainę..

Galite pažvelgti į kibernetines atakas realiuoju laiku.

Ką galima padaryti?

Jei jums priklauso mažas verslas, turintis tokią pat mažą svetainę, arba turite tinklaraštį ar asmeninę svetainę, turite ką nors padaryti, kad išvengtumėte DDoS išpuolio aukos..

Viena iš galimybių yra pasamdyti MSSP (valdomą saugos paslaugų teikėją), kuris pasirūpintų visomis galimomis kibernetinėmis grėsmėmis. Tai apima įsilaužimo aptikimą, pažeidžiamumų nuskaitymą, antivirusines paslaugas ir ugniasienės bei VPN technologijų teikimą tarp kitų paslaugų. Geras MSSP suteiks jums ramybę, bet tikriausiai už didelę kainą. Jei turite daugumą saugos pagrindų ir jums reikia tik apsaugoti savo svetainę nuo DDoS, galite išsinuomoti DDoS apsaugą kaip paslaugą (DPaaS) iš savo IPT ar prieglobos paslaugų teikėjo..

Jei jums labiau patinka „pasidaryk pats“ sprendimas, pirmas dalykas, kurį reikia įgyvendinti, yra DDoS aptikimas ir švelninimas. Norėdami aptikti DDoS ataką, turite stebėti gaunamą srautą į savo svetainę ir ieškoti bet kokių šablonų, kurie galėtų reikšti atakų procesą. Staigus srauto padidėjimas gali būti signalas, tačiau jūs turite nustatyti, ar padidėjimas yra teisėto vartotojo srauto smaigalys, ar tai nėra DDoS atakos požymis, ir tai ne visada yra lengva užduotis..

Aptikę tikrąją DDoS ataką, galite nustatyti IP adresus, nukreipiančius neteisėtą srautą, ir užblokuoti juos naudodamiesi prieglobos teikėjo arba srauto filtravimo įrenginio, pavyzdžiui, maršrutizatoriaus ar užkardos, pagalba. Tai skamba lengvai, tiesa? Na, o jei atsižvelgsite į tai, kad tipiška DDoS ataka apima daugybę milijonų duomenų paketų per sekundę, galite padaryti išvadą, kad „pasidaryk pats“ parinktis nėra perspektyvi, ir turėtumėte išsinuomoti prieinamą debesies pagrindu sukurtą „DDoS“ apsaugos paslaugą..

Kaip jie daro savo dalyką?

Veiksmingas anti-DDoS sprendimas turi rūpintis šiomis užduotimis: aptikimas, nukreipimas, filtravimas, ir analizė.

Aptikimas – tai eismo srauto nuokrypių, galinčių užkirsti kelią DDoS puolimui, nustatymas. Veiksmingas kovos su DDoS sprendimas turėtų sugebėti kuo greičiau atpažinti išpuolį, vengiant klaidingų teiginių.

„Diversion“ reiškia srauto nukreipimą, kad būtų pašalintas arba filtruojamas. Filtruodami mes turime pašalinti DDoS srautą, nustatydami jį kaip kenksmingą. Veiksmingas anti-DDoS sprendimas padės tai padaryti nepažeidžiant jūsų teisėtų vartotojų patirties.

Galiausiai analizė yra srauto žurnalų peržiūra siekiant surinkti informaciją apie išpuolius, kad būtų galima nustatyti užpuoliką ir sustiprinti būsimą aptikimo veiklą.

Kai jums reikia palyginti anti-DDoS sprendimus, svarbus yra tinklo pajėgumas. Jis matuojamas Gbps (gigabitais per sekundę) arba Tbps (terabitais per sekundę) ir parodo, kokį išpuolių intensyvumą gali atlaikyti apsauga. Debesis pagrįstas sprendimas paprastai siūlo tinklo galingumą maždaug terabitais per sekundę. Tai yra daug daugiau, nei gali reikėti bet kurioje svetainėje.

Kitos svarbios paslaugų lygio priemonės yra ekspedijavimo greitis ir laikas jo sušvelninimui. Persiuntimo sparta parodo sprendimo pajėgumą apdoroti duomenų paketus ir yra matuojama milijonais paketų per sekundę (Mpps). Paprastai priepuoliai siekia 300–500 Gbps, o kai kurie gali būti išplėsti iki 1 Tbps. Tam, kad būtų veiksmingos, reikia didinti anti-DDoS tirpalo pajėgumus.

Laikas švelninti priklauso nuo metodo, kurį sprendimų tiekėjas naudoja užpuolimui aptikti. Visada įjungtas sprendimas su prevenciniu aptikimu turėtų padėti beveik akimirksniu sušvelninti. Bet šį aspektą reikia išbandyti vietoje realiomis sąlygomis.

Akivaizdu, kad visas šias aplinkybes reikia įvertinti atsižvelgiant į kainą. Pažvelkime į keletą geriausių galimų debesų pagrindu sukurtų DDoS aptikimo ir apsaugos sprendimų.

Akamai

„Kona DDoS Defender“ yra debesimis paremto sprendimo pavadinimas Akamai siūlo sustabdyti DDoS atakos grėsmę. Tai sujungia nepertraukiamą Saugumo operacijų centro (SOC) tarnybą su „Akamai“ intelektualia platforma, kuri siūlo aukštą mastelį ir garantuoja nepertraukiamą interneto veikimą net ir išpuolio atveju..

„Akamai“ intelektualioji platforma yra platinama visame pasaulyje ir suteikia galimybę valdyti nuo 15% iki 30% viso pasaulinio interneto srauto. Tai suteikia būtiną mastelį, norint susidurti su net didžiausia DDoS ataka. Kai įvyksta išpuolis, „Kona DDoS Defender“ automatiškai nukreipia SYN ar UDP potvynius ir absorbuoja HTTP GET ir POST potvynius tinklo perimetre, neleidžiant jiems pasiekti pagrindinių programų..

Sucuri

Sucuri siūlo „DDoS“ švelninimo paslaugą, kuri automatiškai nustato ir blokuoja neteisėtas užklausas ir srautą. „Sucuri“ paslaugą palaiko debesų tinklas, galintis sušvelninti išpuolius prieš interneto programas ar didelius tinklus. Pasinaudodamas kompiuterinio mokymosi technologijomis ir koreliuodamas duomenis per savo pasaulinį tinklą, „Sucuri“ gali apsaugoti svetainę nuo dar neatrastų saugumo grėsmių..

„DDoS“ švelninimo paslauga yra „viskas viename“ svetainės saugumo platformos, kurioje yra kenkėjiškų programų pašalinimas, įsilaužimų išvalymas, juodojo sąrašo stebėjimas, ugniasienė, dalis. Trys jos planai siūlo skirtingus paslaugų lygius, pradedant nuo bazinių ir baigiant įmonėmis, o kainos svyruoja nuo 199,99 USD per metus iki 499,99 USD per metus.

„AppTrana“

„AppTrana“ suteikia tiesioginę apsaugą nuo nustatytų pažeidžiamumų & užtikrina apsaugą visą parą nuo DDoS & kylančios saugumo grėsmės.

 • Infrastruktūros apsauga (3 sluoksnis & 4).
 • Svetainių apsauga (7 sluoksnis)
 • Visiškai valdoma DDoS apsauga su 24×7 stebėjimu ir neribotais saugumo ekspertų atnaujinimais realiame laike realiuoju laiku, remiantis įspėjimais ir pažeidžiamumo rizika, nustatyta svetainėje, kad būtų užtikrinta svetainės prieinamumas.

„AppTrana“ pasaulinė grėsmių žvalgybos platforma užtikrina, kad apsauga būtų nuolat įjungta, tiksli ir nuolat atnaujinama apsauga nuo naujausių grėsmių..

„AppTrana DDoS“ apsauga yra „AppTrana Advanced“ ir „Premium“ planuose. Galite pradėti nuo bandomojo plano, kad galėtumėte mėgautis programų skenavimo, žiniatinklio programų ugniasienės ir CDN paslaugomis. Įlipimas įvyksta per kelias minutes, o perėjimo metu prastovos nėra.

Netscout

Per savo pavėsinės grėsmės mažinimo sistemą (TMS) ir prieinamumo apsaugos sistemą (APS), Netscout siūlo produktų rinkinį, veikiantį kartu su „Arbor Sightline“ sprendimu, chirurginiu būdu pašalinant iki 140 Tbps DDoS atakos srautą iš kliento tinklo, netrukdant pagrindinio tinklo paslaugoms. Jis veikia su IPv4 arba IPv6 infrastruktūra ir gali sustabdyti DDoS atakas per mobiliąsias programas, apsaugodamas mobiliųjų tinklų našumą ir prieinamumą..

„Arbor APS“ siūlo daug diegimo parinkčių, įskaitant įtaisą vietoje, virtualizuotą sprendimą ir valdomą paslaugą. Dėl savo sukurtos „Atlas“ infrastruktūros, kuri stebi traffic visą interneto srautą, sprendimas suteikia iniciatyvų švelninimo galimybę sustabdyti žinomas ir kylančias grėsmes, kol jos negali paveikti programų prieinamumo..

„SiteLock“

Teikti visapusišką apsaugą nuo DDoS atakų, „SiteLock“ apsaugo svarbiausius svetainės organus: infrastruktūrą, DNS ir žiniatinklio programas. Tai taip pat suteikia išplėstinį lankytojų identifikavimą – atskiriant žmones nuo kenksmingų robotų – ir išsamias ataskaitas apie išpuolius, taigi jums nebus užrištos akys, kol jūsų svetainė priešinsis išpuoliui..

Turėdamas daugiau nei vieną Tbps tinklo pajėgumų, „SiteLock“ automatiškai aptinka DDoS bandymus ir atitinkamai dislokuoja savo gynybą, kad galėtų blokuoti iki 16 Mbps nukreiptą kenksmingą srautą. Čia siūlomos paprastos sąrankos procedūros su ekspertų pagalba 24/7/365 ir kainų planai, kurių kaina prasideda nuo 149,99 USD už svetainę / metus.

Nuoroda11

Nuoroda11 yra pirmaujanti IT saugumo tiekėja, sutelkianti dėmesį į DDoS svetainių ir IT infrastruktūrų apsaugą. Apsaugos nuo debesies pagrindu sprendimas garantuoja prieinamumą bet kuriuo metu dėl to, kad dirbtiniu intelektu naudojamasi labai sudėtingai.

„Link11“ žiniatinklis ir infrastruktūra „DDoS“ apsauga išfiltruoja kenksmingą srautą per globalų serverių tinklą, kol jis nepasiekia tikslo dėl savo labai intelektualaus sprendimo. Būtent taip „Link11“ garantuoja greičiausią laiką kiekvienam vektoriui sušvelninti per 0-10 sekundžių. Net nežinomi išpuolių vektoriai yra atpažįstami ir sušvelninami iš karto.

Sprendimas ne tik teikia neribotą išpuolio trukmės apsaugą, bet ir veikia automatiškai ir yra nuolat veikianti paslauga, užtikrinanti žmogaus klaidų prevenciją. Be to, įmonė teikia savo paslaugas Europoje, veikiančioms visą parą & „Karštoji linija“ ir siūlo nesudėtingą ir greitą nustatymą naujiems klientams. Tokiu būdu „Link11“ užtikrina greitą ir lengvą pagalbą net tada, kai įmonei kyla išpuoliai.

Saugumo operacijų centras „Link11“ (LSOC) reguliariai skelbia ataskaitos apie naujas rizikas ir tendencijas DDoS grėsmių aplinkoje.

Debesuota

DebesuotaVisada įjungtas DDoS apsaugos sprendimas yra pagrįstas jo nuolat besimokančio pasaulinio tinklo intelektu. Šis tinklas, pavadintas „Anycast“, apima daugiau nei 190 miestų, o visas saugumo tarnybų štabas veikia kiekviename buvimo taške. Ši infrastruktūra leidžia „Cloudflare“ pateikti sluoksniuotą saugumo metodą, sujungiantį daugybę DDoS galimybių (3/4/7 sluoksnis, DNS stiprinimas / atspindys, SMURF, ACK ir kt.) Į vieną paslaugą..

Vartotojo požiūriu, „DDoS“ sprendimą galima valdyti naudojant intuityvią sąsają, leidžiančią greitai saugoti internetines ypatybes keliais paspaudimais. „Cloudflare“ kainodaros planai apima neribotą klimato kaitos mažinimą, neatsižvelgiant į išpuolio dydį, be nuobaudų už smaigalius ir be papildomų ar paslėptų išlaidų.

„StackPath“

DDoS švelninimo technologijos, naudojamos „StackPath“ apima visus išpuolių metodus: UDP, SYN ir HTTP potvynius ir visus sluoksnius: 3/4 sluoksnius (tinklas) ir 7 sluoksnius (taikymas). Bendras 65 Tbps tinklo pajėgumas garantuoja, kad „StackPath“ pasaulinis tinklas gali sušvelninti net ir didžiausias DDoS atakas, sumažindamas poveikį užpultoms internetinėms paslaugoms..

„StackPath“ klientų portalas teikia duomenis realiuoju laiku ir įžvalgas, leidžiant vartotojui analizuoti užpuolikų modus operandi ir sukurti strategijas skrendant. Pažengę vartotojai taip pat gali reguliuoti DDoS slenksčio parametrus naudodamiesi valdymo skydeliu, kad apsaugą pritaikytų prie konkrečių poreikių.

„DDoS“ apsauga yra dalis plataus „StackPath“ siūlomų krašto paslaugų portfelio, apimančio kraštų skaičiavimą, kraštų pristatymą ir kraštų stebėjimą..

Alibaba

„Anti-DDoS Pro“ „Alibaba“ gali sušvelninti didelės apimties išpuolius iki 10 t / s ir palaikyti visus protokolus TCP / UDP / HTTP / HTTPS.

Norėdami apsaugoti, galite naudoti „Anti-DDoS“ ne tik priglobtas Alibaboje, bet taip pat priglobtas AWS, Azure, „Google Cloud“ ir kt. Jei jūsų programa yra priglobta Kinijoje, tada yra labai nedaug CBSP, galinčių pasiūlyti apsaugos apsaugą, o Alibaba yra viena iš jų.

Tai nėra vien tik rizikos sumažinimas, bet „Alibaba Anti-DDoS“ sprendimas gali padėti atsekti išpuolių šaltinį. Mokesčiai yra pagrįsti naudojimu ir jūs galite visiškai valdyti savo verslo strategijas, kad sumažintumėte sąnaudas.

AWS skydas

„Amazon“ siūlo DDoS apsaugos paslaugą, vadinamą AWS skydas, specialiai taikomoms AWS. Apsaugos tarnyba teikia visada įjungtą aptikimą ir tiesioginį automatinį klimato mažinimą, kurį galima naudoti nereikalaujant AWS palaikymo.

„Amazon“ siūlo „AWS Shield“ dviejuose paslaugų planuose: standartiniame ir išplėstiniame. „AWS Shield Standard“ gali naudotis visi „AWS“ klientai be jokių papildomų mokesčių. Tai apsaugo nuo dažniausiai pasitaikančių DDoS atakų, kurios paprastai vyksta 3 arba 4 tinklo kamino sluoksniuose. Išplėstinė versija siūlo aptikti ir sušvelninti sudėtingas, didelio masto DDoS atakas, taip pat vizualizaciją realiuoju laiku ir AWS WAF, interneto programų ugniasienę. „AWS Shield Advanced“ taip pat siūlo nepertraukiamą prieigą prie AWS DDoS reagavimo komandos (DRT) ir apsaugą nuo DDoS viršūnių..

Debesų šarvai

Jei talpinate programą „Google Cloud“, tada pamėginkite Debesų šarvai. Vienintelis apribojimas yra tai, kad jis veikia tik su „Google Cloud HTTP“ apkrovos balansavimo įrenginiu.

„Google“ patirtis jums bus naudinga, jei norite apsaugoti jų paslaugas, pvz., „Gmail“, „YouTube“, „Search“ ir kt. Kai kurie „Cloud Armour“ pranašumai yra šie:

 • Apsauga nuo infrastruktūros ir taikymo
 • Sukurkite pasirinktines taisykles
 • IP ir geografinės prieigos valdikliai
 • Galingas prisijungimas prie „Stackdriver“

Inkapsulė

Inkapsulė siūlo visapusišką apsaugą sušvelninti bet kokio tipo DDoS išpuolius iš 3, 4 sluoksnių & 7.

 • TCP SYN + ACK, FIN, RESET, ACK, ACK + PSH, fragmentas
 • UDP
 • Lėta mašina
 • Apgaulės
 • ICMP
 • IGCP
 • HTTP, ryšys, DNS srautas
 • Brutali jėga
 • NXDomain
 • Mirties ping
 • Ir daug daugiau…

Jis prieinamas kaip visada arba pagal pareikalavimą aptikti ir sušvelninti visas atakas. Inkapsulų tinklą sudaro: 44 duomenų centrai, kurių talpa viršija 6 Tbps. Jei esate užpultas ir jums reikia skubios pagalbos, kad rizika būtų sumažinta per kelias minutes, galite susisiekti su „AtakuojamasKomanda.

Ko tikėtis

Jei visi jūsų kaimynystėje esantys namai turi signalizaciją, tai turėtų būti ir jūsų, arba tai būtų tinkamiausias įsilaužėlių tikslas. Tas pats pasakytina ir apie jūsų svetainę ar žiniatinklio programą: nenorite, kad ji būtų viena iš nedaugelio be DDoS apsaugos, arba netrukus ji gali būti užpulta. Sprendimas prieš DDoS yra pagrįsta ir būtina investicija, jei norite, kad jūsų internetinis verslas išliktų gyvas ir ilgą laiką spardytųsi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map