14 „Premium Antivirus“, kad apsaugotumėte savo kompiuterį

Nepaisant to, kiek tobulėja technologija, visada reikia geros antivirusinės programos.


Taip yra todėl, kad internetas tikriausiai niekada nebus saugi jūsų duomenų ir informacijos vieta. Kol jį naudojate, turite įsitikinti, kad kompiuteryje yra įdiegta gera antivirusinė priemonė, apsauganti nuo virusų, kenkėjiškų programų, išpirkos programų ir kitų pavojingų grėsmių..

Daugelis iš mūsų nepaiso „saugumo“ dalies, tačiau aš labai patariu jos nedaryti, todėl aš sudariau šį geriausių antivirusinių sprendimų sąrašą. Jei ieškojote puikios antivirusinės programos savo kompiuteryje, šis sąrašas jums padės.

Kenkėjiškų programų

Labai intuityvus ir galingas, „Kenkėjiškos programos“, su jų 4.0 atnaujinimu tapo didesni ir geresni nei bet kada anksčiau. Tai gali atsikratyti įvairių grėsmių, pvz., Šnipinėjimo programų, kenkėjiškų programų ir virusų, ir joje yra dar daugiau. Tai palaiko kelis skirtingus įrenginius, pvz .:

 • „Windows“
 • „Mac“
 • „Chromebook“
 • „Android“
 • „iOS“

„Malwarebytes“ nėra vienas iš tradicinių antivirusų, veikiau yra intelektualusis, turintis AI, skirtas aptikti, suderinti elgesį ir grūdinti programas, kad griauti grėsmes.

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto įrenginio, priemokų planų kaina skiriasi, tačiau pirmiausia galite išbandyti ir nemokamą jų versiją.

Ciklas

Antivirusinė programa su protingomis smegenimis, Ciklas gali numatyti išpuolius ir lengvai jų išvengti. Jų programinėje įrangoje yra AI, kuri treniruojama milijardu skirtingų aplinkybių, ir kai ją atsisiunčiate, pasinaudojate šia AI, kad apsaugotumėte savo sistemą. Programinė įranga veikia tyliai fone ir dirba užkertant kelią atakoms.

„Cylance“ veikia su „Windows“ ir „MacOS“, ir jūs galite jas nedelsdami atsisiųsti, kad atsikratytumėte virusų. Jei jūsų tikslas yra naudoti tik viename įrenginyje, pradinio lygio planas, kurio kaina yra 29 USD per metus, yra viskas, ko jums reikės.

ESET

Pateikite saugesnes technologijas su paprasta sąsaja, ESET yra viena seniausių ir patikimiausių rinkoje. Kartu su skenavimu realiuoju laiku galite tikėtis labai aukšto lygio internetinės apsaugos. Tiesą sakant, naujausi tyrimai įrodė, kad ESET teikia rezultatų 100% efektyvumas kovojant su kenkėjiška programine įranga.

Keletas pagrindinių tinkamiausio plano bruožų apima:

 • Virusų aptikimas ir prevencija
 • Naršymo saugumas
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Pažangus debesų veikiantis nuskaitymas sistemos tikrinimui
 • Žaidėjų režimas, specialiai sukurtas žaidėjams, norint apsaugoti savo sistemą

Ši paslauga geriausiai veikia „Windows“, „macOS“, „Android“ ir „Linux“. Kainų planai prasideda nuo 59,99 USD per metus / įrenginyje.

Kaspersky

Laimėjęs kliento pasirinkimo apdovanojimą už galinių taškų apsaugos platformas, Kaspersky’s Verta pažvelgti į aukščiausios klasės antivirusinių paketų asortimentą. Nuo pačių pagrindinių iki pažangių poreikių planai yra pritaikyti atsižvelgiant į reikalavimus.

Štai keletas iš daugelio „Kaspersky“ funkcijų:

 • Apsauga nuo grėsmių realiuoju laiku ir pagal pareikalavimą
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Apsaugo nuo kreditinių kortelių vagysčių
 • Išmanioji tėvų kontrolė
 • Integruotas slaptažodžių tvarkytuvas

Pradinio plano kaina yra 6,74 USD, jis tinka pagrindiniams poreikiams tenkinti. Jei norėtumėte išplėstinių funkcijų, galite pasirinkti aukštesnius jų planus.

„Trend Micro“

„Trend Micro“ gali bet kuriuo metu apsaugoti jūsų kompiuterį ir padėti atsigauti nuo pavojingų grėsmių. Programinę įrangą sudaro daugiausia trys komponentai:

 1. Hibridinis debesų saugumas
 2. Tinklo gynyba
 3. Vartotojo apsauga

Kiekvienas iš šių derinių gali padėti jums apsaugoti savo kompiuterį, aptikti grėsmes ir apsaugoti reikiama technika tinkamu metu. Tai gali atsikratyti grėsmių, kai tik jie pasirodys.

„Trend Micro“ bendradarbiauja su keletu didžiausių kompanijų, įskaitant „Amazon AWS“, „Microsoft“ ir IBM.

„F-Secure“

Apdovanojimus pelniusi antivirusinė programinė įranga, „F-Secure“ saugos produktų rinkinys jus nustebins. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, iš jų kolekcijos galite išsirinkti tinkamiausią. Čia yra skirtingi produktai ir jų naudojimo būdai:

 • „F-Secure“ IŠ VISO: interneto saugumui, slaptažodžių tvarkymui ir VPN naudojimui
 • „F-Secure SAFE“: apima tik interneto saugumą, kuris gali kovoti su įvairiomis grėsmėmis ir užtikrina saugų naršymą
 • „F-Secure FREEDOM VPN“: galingas VPN, skirtas pasiekti užblokuotas svetaines ir užkirsti kelią stebėtojams
 • „F-Secure“ KEY: saugiam slaptažodžių saugojimui
 • „F-Secure“ interneto sauga: užtikrina saugų interneto naudojimą, tačiau ribotam prietaisų kiekiui
 • „F-Secure“ antivirusinė programa: apsaugo jūsų kompiuterį nuo virusų, šnipinėjimo programų, kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių

Kiekvieno iš šių planų kainos yra skirtingos, todėl verta juos visus patikrinti. Jų antivirusinė programa, apie kurią kalbama šiame straipsnyje, kainuoja 29,99 € / metus / asmeninis kompiuteris.

Nortonas

Kitas labai patikimas antivirusas, Nortonas, suteikia galingą jūsų įrenginių apsaugą. Jų realaus laiko grėsmių apsaugos funkcija atlieka puikų darbą – apsaugo jūsų kompiuterį nuo naujų kylančių ir esamų kenkėjiškų programų grėsmių. Tai taip pat užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota internetiniame pasaulyje.

Be to, jūs gaunate:

 • Slaptažodžio tvarkyklė
 • Išmanioji ugniasienė
 • 2 GB debesies atsarginę kopiją

Kainų planai prasideda nuo 19,99 USD per metus, kai mokama kasmet.

„Panda Dome Premium“

Galima naudoti „Windows“, „Android“ ir „Mac“, „Panda Dome Premium“ sujungia apsaugą, privatumą ir našumą į vieną vertingą paketą. Jis ateina su daugybe neįtikėtinų funkcijų, tokių kaip:

 • Integruotas premium VPN
 • Tėvų kontrolė
 • Apsaugo nuo asmens tapatybės ir asmens duomenų vagystės
 • Telefono ieškiklis greitai surasti pamestą telefoną
 • Saugus slaptažodžio tvarkytuvas
 • Padidinkite savo prietaisus, kad pasiektumėte maksimalų greitį

„Panda Dome Premium“ kainuoja 100 USD, į kuriuos įeina visų trijų įrenginių suderinamumas.

McAfee

Su antivirusine, tapatybės ir privatumo apsauga, McAfee yra viena plačiai naudojama kompiuterių saugos programinė įranga. Jie iki šiol saugojo daugiau nei 500 milijonų įrenginių, tai aiškiai parodo, kiek jie patikimi.

Galite naudoti jų įmontuotų įrankių įvairovę, kad apsaugotumėte naršymą internete, asmeninius duomenis, neskelbtiną informaciją ir dar daugiau. Geriausia yra tai, kad jis net nesumažina jūsų prietaiso.

Kainų planai prasideda nuo tik 34,99 USD per metus / įrenginyje.

„Emsisoft“ kovos su kenkėjiška programa pagrindinis puslapis

„Emsisoft“ kovos su kenkėjiška programa pagrindinis puslapis yra gerai pasirengusi kovoti su įvairių rūšių grėsmėmis, įskaitant:

 • „Ransomware“
 • Kenkėjiška programa
 • Sukčiavimas
 • PUPs
 • Virusų botai

Jų dviejų variklių skaitytuvas gali nuskaityti ir aptikti esamas grėsmes vos per trumpą laiką. Tai ne tik, bet ir apsauga nuo naršymo, failų skaitytuvas, grėsmių prevencija ir išpirkos programų detektorius.

Puiki jų naršyklė panaikina susirūpinimą dėl saugumo ir privatumo, nes ji skirta bet kokia kaina apsaugoti jūsų įrenginį ir informaciją..

Prieš pasirinkdami mokamą planą, pradedant nuo 20 USD per metus vienam įrenginiui, galite gauti nemokamą 30 dienų bandomąją versiją.

„Bitdefender“

Suderinamas su „Windows“, „Bitdefender“ „Antivirus Plus“ yra tikrai lengvas antivirusas, užtikrinantis puikų našumą. Tai teikia realaus laiko apsaugą nuo visų rūšių grėsmių, apsaugo nuo sukčiavimo apsimetant ir kitokio internetinio sukčiavimo, taip pat aprūpinama papildomu VPN..

Tai labai lengva įdiegti ir neapkrauna jūsų sistemos. Be to, jūs galite būti be streso, žinodami, kad jūsų kompiuteris yra saugus ir saugus naudojant šią programinę įrangą.

Ribotą laiką galite įsigyti „Bitdefender“ „Antivirus Plus“ už tris įrenginius už pirmus metus tik už 29,99 USD. Tai puiki 50% nuolaida nuo pradinės kainos.

Thor

Su neprilygstamu aptikimo dažniu, „Thor“ budrumo namai suteikia aukštą jūsų kompiuterio saugumo lygį. TrustPilot įvertino jį 5/5, nes gali:

 • Blokuokite išpirkos programas
 • Užkirsti kelią duomenų nutekėjimui, virusams ir jų išnaudojimui
 • Greitai aptikkite kenkėjiškas programas
 • Nuskaitykite vietoje ir per debesų sistemą
 • Numatykite artėjančius išpuolius

Galite pradėti naudotis jų 30 dienų nemokamu bandomuoju periodu ir pereiti prie mokamo plano, pradedant nuo 44,96 USD per metus trims įrenginiams..

„Avira Prime“

Suderinamas su įvairiausiais įrenginiais, „Avira Prime“ yra saugos rinkinys, galintis aptikti grėsmes, užšifruoti žiniatinklio naršymą ir netgi leidžiantis naudotis anonimais. Be to, galite paspartinti savo įrenginių veikimą ir saugoti slaptažodžius saugiame tvarkytuve.

Labai geras šios programinės įrangos dalykas yra tai, kad galite sinchronizuoti duomenis visuose savo pasirinktuose įrenginiuose. O, jūs taip pat turite prieigą prie premium VPN, kad galėtumėte naršyti internete neatskleisdami savo buvimo vietos ir IP.

Kaip pradinio lygio planą galite padengti iki 5 įrenginių už 47 USD per metus.

„BullGuard“

Tik už 29 USD / metus / įrenginys, „BullGuard“ antivirusinė programa siūlo šiek tiek per daug, kad pateisintų jų galimybes. Jei turite ribotą biudžetą, tai yra fenomenalus pasirinkimas. Ji laimėjo keletą apdovanojimų ir mažai tikėtina, kad suklys.

Mokydamasis kompiuterio, jis gali lengvai aptikti naujas, kylančias ir užsispyrusias grėsmes. Galite būti apsisaugoję nuo sukčiavimo apsimetant išpuolių, trojanų ir kitos kenkėjiškos programos. Be to, jų naujos kartos antimalware gali padėti jums lengvai nustatyti, ar jūsų lankomos svetainės yra saugios, ar ne.

Tai yra daug daugiau, ir jūs galite išbandyti juos visus naudodamiesi nemokamu 15 dienų bandomuoju periodu. Po to kainų planai prasideda tik nuo 29,99 USD / PC / metams.

Išvada

Kaip sakiau, būtina apsaugoti savo asmeninį kompiuterį ir internetinę tapatybę. Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti sprendimai jums padės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map