5 dažniausios interneto programų grėsmės ir kaip jų išvengti

Nepaisant jų patogumo, norint pasikliauti žiniatinklio programomis verslo procesams, yra trūkumų.


Vienas dalykas, kurį visi verslo savininkai turės pripažinti ir nuo ko apsisaugoti, yra programinės įrangos pažeidžiamumas ir grėsmė interneto programoms..

Kol nėra 100% saugumo garantija, yra keletas žingsnių, kuriuos galite atlikti, kad išvengtumėte žalos.

Jei naudojate CMS, tada naujausia įsilaužėlių ataskaita SUKURI rodo daugiau nei 50% užkrėstų svetainių su vienu ar daugiau pažeidžiamumų.

Jei dar nesate prisijungę prie interneto programų, čia pateikiamos kelios įprastos grėsmės, į kurias reikia atkreipti dėmesį ir kurių išvengti:

Neteisinga saugos konfigūracija

Veikiančią žiniatinklio programą paprastai palaiko keli sudėtingi elementai, sudarantys jos saugumo infrastruktūrą. Tai apima duomenų bazes, OS, ugniasienes, serverius ir kitą programų programinę įrangą ar įrenginius.

Žmonės nesuvokia, kad reikia visų šių elementų dažna priežiūra ir konfigūracija kad interneto programa veiktų tinkamai.

Prieš naudodamiesi žiniatinklio programa, susisiekite su kūrėjais, kad suprastumėte saugumą ir prioritetines priemones, kurių buvo imtasi kuriant ją.

Jei įmanoma, suplanuokite žiniatinklio programų įsiskverbimo testus, kad patikrintumėte jų galimybes tvarkyti neskelbtinus duomenis. Tai gali padėti nedelsiant sužinoti interneto programų pažeidžiamumą.

Tai gali padėti sužinoti interneto programų pažeidžiamumas greitai.

Kenkėjiška programa

Kenkėjiškos programos yra dar viena iš labiausiai paplitusių grėsmių, nuo kurių paprastai turi apsisaugoti įmonės. Atsisiunčiant kenkėjiškas programas gali atsirasti rimtų padarinių, tokių kaip veiklos stebėjimas, prieiga prie konfidencialios informacijos ir prieiga prie durų prie didelio masto duomenų pažeidimų..

Kenkėjiškas programas galima suskirstyti į skirtingas grupes, nes jos siekia skirtingų tikslų – šnipinėjimo programų, virusų, „Ransomware“, kirminų ir trojanų..

Norėdami kovoti su šia problema, būtinai įdiekite ir nuolat atnaujinkite ugniasienes. Įsitikinkite, kad visos jūsų operacinės sistemos taip pat buvo atnaujintos. Taip pat galite sudominti kūrėjus ir šnipinėjimo / virusų ekspertus prevencinės priemonės pašalinti ir pastebėti kenkėjiškas programas.

Taip pat būtinai sukurkite svarbių failų atsarginę kopiją saugioje išorinėje aplinkoje. Tai iš esmės reiškia, kad jei esate užrakintas, galėsite pasiekti visą savo informaciją nemokėdami už išpirkos programas..

Patikrinkite savo saugos programinę įrangą, naudojamas naršykles ir trečiųjų šalių papildinius. Jei yra papildinių pataisų ir atnaujinimų, būtinai atnaujinkite juos kuo greičiau.

Injekcijos priepuoliai

Injekcijų priepuoliai yra dar viena dažna grėsmė, kurios reikia ieškoti. Šios išpuolių rūšys būna įvairių rūšių injekcijos ir yra skirtos tam, kad atakuotų duomenis žiniatinklio programose, nes žiniatinklio programoms reikalingi duomenys, kad jie veiktų.

Kuo daugiau duomenų reikia, tuo daugiau galimybių nukreipti injekcijų išpuolius. Keletas šių išpuolių pavyzdžių SQL įvedimas, kodo įpurškimas ir skriptų sudarymas keliose vietose.

SQL įpurškimo išpuoliai paprastai užgrobia svetainės savininko duomenų bazės kontrolę per duomenų įpurškimą į interneto programą. Pateikti duomenys pateikia svetainės savininko duomenų bazės instrukcijas, kurių nepatvirtino pats svetainės savininkas.

Dėl to saugomi duomenys gali nutekėti, juos pašalinti arba jais manipuliuoti. Kodo įvedimas, kita vertus, apima šaltinio kodų įšvirkštimą į interneto programą, tuo tarpu kryžminių svetainių scenarijavimas įveda kodą (javascript) į naršykles..

Šios injekcijų atakos pirmiausia skirtos pateikti jūsų interneto programų instrukcijas, kurios taip pat nėra įgaliotos.

Norėdami kovoti su tuo, verslo savininkams patariama įdiegti įvesties patvirtinimo metodus ir patikimą kodavimą. Verslo savininkai taip pat raginami naudotis „mažiausia privilegijaPrincipus, kad būtų sumažintos vartotojų teisės ir įgaliojimai atlikti veiksmus.

Sukčiavimo apsimetant

Sukčiavimo apsimetant išpuoliai dažniausiai yra susiję ir tiesiogiai trukdo el. Pašto rinkodaros pastangoms. Šios rūšies grėsmės yra skirtos atrodyti kaip el. Laiškai, gauti iš teisėtų šaltinių, kurių tikslas įgydami neskelbtiną informaciją , prisijungimo duomenis, banko sąskaitų numerius, kreditinių kortelių numerius ir kitus duomenis.

Jei asmuo nežino skirtumų ir požymių, kad el. Pašto žinutės yra įtartinos, tai gali būti mirtina, nes jie gali į tai atsakyti. Arba jie taip pat gali būti naudojami kenkėjiškoms programoms siųsti, kurios spustelėjus gali baigtis prieiga prie vartotojo informacijos.

Kad tokie incidentai neįvyktų, įsitikinkite, kad visi darbuotojai žino ir geba pastebėti įtartinus el. Laiškus.

Taip pat reikėtų numatyti prevencines priemones, kad būtų galima imtis tolesnių veiksmų.

Pvz., Nuskaitydami nuorodas ir informaciją prieš atsisiųsdami, taip pat susisiekdami su asmeniu, kuriam el. Laiškas siunčiamas, kad patikrintumėte jo teisėtumą.

Brutali jėga

Tada yra ir žiaurių jėgos išpuolių, kur įsilaužėliai bandymas atspėti slaptažodžius ir priverstinai gauti prieigą prie žiniatinklio programos savininko informacijos.

Nėra veiksmingo būdo, kaip to išvengti. Tačiau verslo savininkai gali atgrasyti nuo šios formos išpuolių ribodami galimų prisijungimų skaičių ir naudodamiesi technika, vadinama šifravimu..

Skirdami laiko šifruoti duomenis, tai užtikrins, kad įsilaužėliams bus sunku juos naudoti viskam, nebent jie turėtų šifravimo raktus..

Tai yra svarbus žingsnis korporacijoms, kurios privalo saugoti neskelbtinus duomenis, kad būtų išvengta papildomų problemų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map