5 geriausi debesies pagrindu sukurti VAPT, skirti mažo ir vidutinio verslo svetainėms

Elektroninės komercijos aplinką pastaraisiais laikais dramatiškai padidino interneto technologijų pažanga, leidžianti daug daugiau žmonių prisijungti prie interneto ir atlikti daugiau operacijų..


Šiandien daug daugiau įmonių pasikliauja savo interneto svetainėmis, kad galėtų gauti pagrindinį pajamų šaltinį. Taigi tokių interneto platformų saugumui turi būti teikiama pirmenybė. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą geriausių šiandien prieinamų debesyje naudojamų VAPT (pažeidžiamumo įvertinimo ir įsiskverbimo bandymų) įrankių sąrašą ir paaiškinsime, kaip juos galima panaudoti pradedantiesiems, mažoms ir vidutinėms įmonėms..

Pirma, žiniatinklio ar elektroninės komercijos verslo savininkas turi suprasti pažeidžiamumo įvertinimo (VA) ir įsiskverbimo bandymo (PT) skirtumus ir panašumus, kad galėtų pranešti apie savo sprendimą renkantis tai, kas yra geriausia jūsų verslui. Nors tiek VA, tiek PT teikia papildomas paslaugas, yra tik nedidelių skirtumų, ko siekiama.

Skirtumas tarp VA ir VT

Atlikdamas pažeidžiamumo vertinimą, testeris siekia įsitikinti, kad visi atvirieji programos, svetainės ar tinklo pažeidžiamumai yra apibrėžti, identifikuoti, klasifikuojami ir nustatomi pagal svarbą. Sakoma, kad pažeidžiamumo vertinimas yra orientuotas į sąrašą. Tai galima pasiekti naudojant nuskaitymo įrankius, kuriuos apžvelgsime vėliau šiame straipsnyje. Labai svarbu atlikti tokį pratimą, nes jis suteikia įmonėms kritinę pažintį apie spragas ir tai, ką jos turi pašalinti. Šis pratimas taip pat suteikia reikiamą informaciją įmonėms konfigūruojant ugniasienes, pvz., WAF (žiniatinklio programų ugniasienes)..

Kita vertus, Penetration Testing (PT) pratimas yra tiesioginis ir sakoma, kad jis yra orientuotas į tikslą. Tikslas yra ne tik patikrinti programos apsaugą, bet ir išnaudoti aptiktus pažeidžiamumus. Tikslas yra imituoti realaus gyvenimo kibernetines atakas programai ar svetainei. Dalį to būtų galima padaryti naudojant automatinius įrankius; kai kurie bus išvardyti straipsnyje ir juos taip pat galima padaryti rankiniu būdu. Tai ypač svarbu verslui, kad jis suprastų pažeidžiamumo laipsnį ir geriausiai apsaugotų tokį pažeidžiamumą nuo galimo piktnaudžiavimo.

Todėl mes galėtume tai pateisinti; pažeidžiamumo įvertinimas padeda atlikti skverbties bandymus. Taigi būtinybė turėti visas funkcijas užtikrinančias priemones, kurios gali padėti pasiekti tiek.

Panagrinėkime parinktis …

Astra

„Astra“ yra visas debesų pagrindu sukurtas VAPT įrankis, ypatingas dėmesys skirtas e. Komercijai; jis palaiko „WordPress“, „Joomla“, „OpenCart“, „Drupal“, „Magento“, „PrestaShop“ ir kt. Komplekte yra programų komplektas, kenkėjiškos programos ir tinklo testai, skirti įvertinti jūsų interneto programos saugumą.

Kartu pateikiama intuityvi informacijos suvestinė, kurioje pavaizduota jūsų svetainėje užblokuotų grėsmių grafinė analizė atsižvelgiant į tam tikrą laiko juostą.

Kai kurios funkcijos apima.

 • Taikymas Statinė ir dinaminė kodų analizė

Naudodamas statinį kodą ir dinaminę analizę, kuri patikrina programos kodą prieš vykdymo laiką ir jo metu, kad būtų užtikrinta, jog grėsmės bus sugautos realiuoju laiku, kurias galima nedelsiant ištaisyti..

 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas

Jis taip pat automatiškai patikrina žinomą kenkėjišką programą ir pašalina ją. Taip pat, failų skirtumų patikrinimai, siekiant patvirtinti jūsų failų vientisumą, kuriuos galbūt kenkėjiškai pakeitė vidinė programa arba išorinis užpuolikas. Kenkėjiškų programų nuskaitymo skyriuje galėtumėte gauti naudingos informacijos apie galimą kenkėjišką programą jūsų svetainėje.

 • Grėsmės aptikimas

„Astra“ taip pat atlieka automatinį grėsmių aptikimą ir registravimą, kurie suteikia jums įžvalgos, kurios programos dalys yra labiausiai pažeidžiamos išpuolių, kurios dalys yra labiausiai išnaudojamos remiantis ankstesniais išpuolių bandymais..

 • Mokėjimo šliuzai ir infrastruktūros testavimas

Jis vykdo mokėjimų šliuzų testavimą programoms su mokėjimo integracijomis – taip pat infrastruktūros testus, kad būtų užtikrintas programos laikančiosios infrastruktūros saugumas..

 • Tinklo testavimas

„Astra“ pateikia maršrutizatorių, komutatorių, spausdintuvų ir kitų tinklo mazgų, kurie gali pakenkti jūsų verslui vidinės saugos riziką, tinklo skverbties testą..

Kalbant apie standartus, „Astra“ bandymai yra pagrįsti pagrindiniais saugumo standartais, įskaitant OWASP, PCI, SANS, CERT, ISO27001.

„Netsparker“

„Netsparker“ komanda yra įmonei paruoštas vidutinio ir didelio verslo sprendimas, turintis daugybę funkcijų. Jis gali pasigirti tvirta nuskaitymo funkcija, kuri prekės ženklu pažymėta kaip „Proof-Based-Scanning ™“ technologija su visa automatika ir integracija.

„Netsparker“ turi daugybę integracijų su esamais įrankiais. Jis lengvai integruojamas į tokių klausimų stebėjimo įrankius kaip „Jira“, „Clubhouse“, „Bugzilla“, „AzureDevops“ ir kt. Taip pat yra integruotas su projektų valdymo sistemomis, tokiomis kaip „Trello“. Panašiai ir su CI (nuolatinės integracijos) sistemomis, tokiomis kaip „Jenkins“, „Gitlab CI / CD“, „Circle CI“, „Azure“ ir kt. Tai suteikia „Netsparker“ galimybę būti integruotam į jūsų SDLC (programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklą); todėl į jūsų diegimo vamzdynus dabar gali būti įtrauktas pažeidžiamumų patikrinimas prieš įdiegiant funkcijas jūsų verslo programoje.

Žvalgybos informacijos suvestinė suteikia jums informacijos apie tai, kokios saugos klaidos egzistuoja jūsų programoje, jų sunkumo lygius ir kokias ištaisytas. Čia taip pat pateikiama nuskaitymo rezultatų informacija apie pažeidžiamumus ir galimos saugos spragos.

Padengiamas

Tenable.io yra įmonei paruoštas žiniatinklio programų nuskaitymo įrankis, kuris suteikia jums svarbių įžvalgų apie visų jūsų interneto programų saugumo perspektyvas.

Tai lengva nustatyti ir pradėti veikti. Šis įrankis nėra orientuotas tik į vieną jūsų vykdomą programą, bet į visas jūsų įdiegtas žiniatinklio programas.

Savo pažeidžiamumo nuskaitymą jis taip pat grindžia plačiai populiaria OWASP dešimtuko pažeidžiamumu. Tai leidžia bet kuriam saugos generaliniam darbuotojui lengvai inicijuoti žiniatinklio programos nuskaitymą ir suprasti rezultatus. Galite suplanuoti automatinį nuskaitymą, kad išvengtumėte pasikartojančių užduočių rankiniu būdu nuskaitydami programas.

„Pentest“ įrankiai

Pentest įrankiai skaitytuvas suteikia jums visą nuskaitymo informaciją apie pažeidžiamumus, kuriuos reikia patikrinti svetainėje.

Tai apima internetinius pirštų atspaudus, SQL įpurškimą, scenarijaus sudarymą keliose svetainėse, komandų vykdymą nuotoliniu būdu, vietinių / nuotolinių failų įtraukimą ir kt. Taip pat yra nemokamas nuskaitymas, tačiau su ribotomis funkcijomis.

Ataskaitose pateikiama išsami informacija apie jūsų svetainę ir skirtingus pažeidžiamumus (jei tokių yra) bei jų sunkumo laipsnius. Čia yra nemokamos „lengvo“ nuskaitymo ataskaitos ekrano kopija.

PRO paskyroje galite pasirinkti nuskaitymo režimą, kurį norite atlikti.

Prietaisų skydelis yra gana intuityvus ir suteikia išsamų vaizdą apie visus atliktus nuskaitymus ir skirtingą sunkumo lygį.

Gali būti suplanuotas ir grėsmės nuskaitymas. Taip pat įrankis turi ataskaitų teikimo funkciją, leidžiančią testeriui generuoti pažeidžiamumo ataskaitas iš atliktų nuskaitymų.

„Google SCC“

Saugos komandų centras (SCC) yra „Google Cloud“ saugos stebėjimo šaltinis.

Tai suteikia „Google Cloud“ vartotojams galimybę nustatyti esamų projektų saugos stebėjimą be papildomų įrankių.

SCC yra daugybė vietinių saugos šaltinių. Įskaitant

 • Debesų anomalijos aptikimas – naudingas aptikti netinkamai suformuotus duomenų paketus, sugeneruotus iš DDoS atakų.
 • „Cloud Security“ skaitytuvas – naudingas aptikti pažeidžiamumus, tokius kaip kryžminis scenarijus (XSS), aiškaus teksto slaptažodžių naudojimą ir pasenusias bibliotekas jūsų programoje.
 • „Cloud DLP“ duomenų aptikimas – rodomas saugojimo segmentų, kuriuose yra neskelbtinų ir (arba) reglamentuojamų duomenų, sąrašas
 • „Forseti Cloud SCC“ jungtis – tai leidžia jums sukurti savo pasirinktinius skaitytuvus ir detektorius

Tai taip pat apima tokius partnerių sprendimus kaip „CloudGuard“, „Chef Automate“, „Qualys Cloud Security“, „Reblaze“. Visa tai galima integruoti į „Cloud SCC“.

Išvada

Svetainių sauga yra sudėtinga, tačiau įrankių dėka lengva išsiaiškinti, kas yra pažeidžiamas, ir sumažinti riziką internete. Jei dar ne, išbandykite aukščiau pateiktą sprendimą šiandien, kad apsaugotumėte savo internetinį verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map