6 būdai panaikinti blogus robotus iš jūsų svetainės

Neleiskite, kad blogi robotai perimtų jūsų svetainę ir darytų įtaką verslo sprendimams.


Svetainių lankytojai ne visada yra žmonės, gaminami iš mėsos ir mėsos: kartais jie yra botai. „Bots“ dažniausiai aplanko svetaines, kad surinktų statistinius duomenis tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“ ir „Yahoo“, tačiau taip pat yra robotai, kurie kaupia informaciją, sukuria suklastotas paskyras, platina virusus ar šlamšto komentarų skyrius autopilotuose – ir tai yra tie, kurie gali padaryti daugiausia žalos.

Staigus svetainės robotų perėmimas gali būti stulbinantis, o svetainės administratoriui, kuris nori eksploatuoti švarų laivą, gali kilti košmaras. Štai kaip pastebėti, kokie robotai daro ką – ir keli praktiniai būdai, kaip pašalinti bandelius iš savo svetainės.

Paieškos sistemos robotai palyginti su šlamšto robotais

Kai kurie robotai yra geri, paieškos sistemų robotai lankosi jūsų svetainėje, kad surastų naują informaciją paieškos sistemoms, ir paprastai norite, kad šios rūšies robotai patektų į jūsų svetainę. Tai padeda paieškos varikliams indeksuoti jūsų svetainę pagal jos rezultatus.

Tai, kas būtina svetainės administratoriui, yra nustatyti paieškos sistemos robotai palyginti su tikruoju srautu norėdami surinkti tikslų vaizdą apie tai, kiek lankytojų ir nuomonių yra žmonių. Jei turite Google analizė, pažiūrėkite į išplėstinius nustatymus, ir jūs galite padalyti paieškos variklių robotukus ir žmonių srautą, kad pamatytumėte, kaip paieškos varikliai ir žmonės mato jūsų svetainę.

Išskyrus įprastą paieškos sistemos robotą, jūs taip pat galite susidurti su daugybe skirtingų šlamštas ir rinkimo robotai. Tai yra pavojingesni, kurių turėtumėte pabandyti atsikratyti pasirodžius. Kartais jie platina virusus; kitu metu jie šlamšta ar užpildo svetainę klaidingomis sąskaitomis.

Spam bot pastebėjimas 

Jei jūsų svetainėje yra aktyvių šlamšto skelbimų, greičiausiai bus…

 • Naujų paskyrų, paprastai tokių, kurios sukuria keletą pranešimų apie šlamštą arba iš viso jų nėra, skaičius.
 • Gausėja komentarų, kurie neturi nieko bendra su komentarais, kartais su nuorodomis ar be jų.
 • Vartotojai skundžiasi šlamštu savo „PM“ pašto dėžutėje ar el. Pašto dėžutėje.
 • Padidėjęs šlamšto, patenkančio į jūsų svetainės el. Pašto dėžutę, skaičius.
 • Kartais neracionaliai didelis svetainių lankytojų skaičiaus padidėjimas nedidinant aktyvumo gali parodyti robotus, apie kuriuos renkama informacija.

Blogų robotų buvimas gali tapti košmaru, ypač kai jų darbas yra šlamšti jūsų svetainę su nuorodomis į virusus ar neteisėtus vaizdus. Kai tik pastebėsite požymius, rodančius, kad robotai daro ką nors kita, o ne indeksuoja paieškos sistemose, išbandykite keletą toliau pateiktų veiksmų.

Registracija Autentifikavimas

Jei jūsų svetainėje naudojamasi vartotojo abonementais, prisiregistruodami galite atpažinti robotų abonementų, kuriuos galima registruoti, skaičių.

Prisiregistruoti naudokite telefono numerį arba el. Pašto adresą, pridėtą prie sąskaitos, kad patvirtintumėte kodą, prieš vartotojui leidžiant prisiregistruoti. Daugeliui žmonių tai padaryti nesunku, nors kenksmingos svetainės robotas per daug stengiasi.

Tai taip pat praneša svetainės administratoriui, kad prie naujų paskyrų pridedamas teisėtas el. Pašto adresas arba telefono numeris: dauguma netikrų „šlamšto“ paskyrų neturi.

Banhammerio panaudojimas

Naudokite savo svetainės abonemento uždraudimo ir pašalinimo funkcijas, kad pašalintumėte naujų ir senų vartotojų abonementus, kurie gali būti robotai.

Be to, kad neleidžiate naujiems robotams prisiregistruoti savo svetainėje, turite įsitikinti, kad atsikratysite senų robotų ar neaktyvių paskyrų, kurių ten neturėtų būti. Nustebsite, kaip greitai spambots gali užkimšti svetainę ar socialinės žiniasklaidos paskyrą – ir kol naršysite po vartotojų sąrašą, net negalite žinoti, kad jie ten yra.

„Captcha“ įtraukimas

„Captcha“ sistema buvo sukurta sustabdyti šlamšto aplankus su nedidelėmis sudėtingomis užduotimis, kurios supainioja vidutinį robotų pateikimą.

Jei per komentarų filtrą pastebite per daug šlamšto komentarų, gali būti laikas papildomai įtraukti „Captcha“ į savo svetainės komentarų skiltį. Jūs garantuotai sumažinsite spam’us ir komentarus beveik akimirksniu.

„WordPress“ svetainėse galite apsvarstyti galimybę naudoti apsaugą nuo šlamšto, pvz., „CleanTalk“.

Komentaro valdymas

Reguliariai tikrinkite savo svetainės komentarų skyrių. Čia galite pašalinti šlamšto komentarus, kurie buvo padaryti naudojant automatines moderavimo rinkmenas – ir paprastai uždrausti šiems vartotojams.

Nustatykite rankinį komentarų moderavimą, jei kyla rimtų problemų dėl robotų komentavimo ir šlamšto. Tokiu būdu kiekvienas svetainėje paskelbtas komentaras reiškia, kad jūs gaunate el. Laišką ir turite patvirtinti šiuos komentarus rankiniu būdu. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol rankiniu būdu sutvarkysite komentarus, tačiau kartais tai yra vienintelis būdas užtikrinti, kad komentarų skiltyje nėra jokių robotėlių ir šlamšto..

Žymėjimo pakeitimas  

Šlamšto gausa jūsų svetainės gautuosiuose gali reikšti, kad robotai priklijavo žymą, kuri tai leidžia. Paprastai problema slypi svetainės puslapis apie ar pasiklysta kažkur svetainės kontaktinę formą.

Pasirinkite kontaktinę formą, kurioje paslėptas el. Pašto adresas, į kurį e. Jei to nepadarote, viską, ką reikia padaryti, norint surasti tinkamą el. Pašto adresą, reikia nuskaityti šaltinio kodą ten, kur paprastu tekstu el. Pašto adresas, o ne išorinis scenarijus, į kurį sunkiau patekti.

Jei puslapyje apie jūsų el. Pašto adresą pateikiamas formatas, lengvai atpažįstamas naudojant šlamšto aplanką („[apsaugotas el. paštu]“), Pakeiskite jį į ką nors kitą („ adresas [at] domenas [dot] com “) arba, norėdami užtikrinti papildomą saugumą, perjunkite į saugesnę įterptą kontaktinę formą, kaip aprašyta aukščiau.

Neaktyvus ir „bot“ vartotojo pašalinimas

Taip pat, kaip komentarus turėtų rankiniu būdu ir reguliariai tikrinti svetainės administratorius, turėtų būti patikrintas el. Pašto abonentų ir neaktyvių vartotojų sąrašas, o viskas, ko ten neturėtų būti, turi būti pašalinta. „Bot“ vartotojus, kuriems pavyko patekti į prisijungimo autentifikavimo grandinę, lengva atpažinti ir pašalinti, nors taip pat turėtų būti ištrintos neaktyvios vartotojų paskyros, turinčios tik keletą įrašų..

Neaktyvios vartotojo sąskaitos yra arba robotai, arba yra rizika, kad robotai jas perims: Robotai ne visada sukuria naujas paskyras, bet taip pat kartais gali pagrobti senas ir neaktyvias paskyras tam pačiam naudojimui.. 

Išvada

Tikiuosi, įgyvendindami aukščiau, jūs sustabdysite blogus robotus savo svetainėje. Jei naudojate CMS, pvz., „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kt., Tuomet taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti debesies pagrindu sukurtą saugos apsaugą, tokią kaip SUCURI, ne tik norėdami sustabdyti šlamštą, bet ir daugelį kitų internetinių grėsmių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map