7 Slaptažodžio įrankiai, skirti geresnei saugai internete

Pamiršk apie siaubo filmus; vienas dalykas, kuris mus labiausiai gąsdina, yra mintis prarasti prieigą prie savo sąskaitų.


Bent jau taip yra su manimi.

Neįsivaizduoju, kad atsibundu ryte ir negalėčiau prisijungti prie savo paskyrų. Ar tai būtų socialinė žiniasklaida, ar el. Paštas, ir mūsų įgaliojimai niekada nėra pakankamai saugūs. Ir nepaisant to, kad žinome, mes nededame pakankamai pastangų, kad pasirinktume stiprų slaptažodį.

To pasekmės gali būti labai bauginančios, ypač jei jos susijusios su jūsų finansine informacija. Kad nepatektumėte į tokią situaciją, turite imtis tam tikrų priemonių, pavyzdžiui, patobulinti savo slaptažodžius arba naudoti šiame sąraše nurodytus slaptažodžių įrankius..

Bet pirmiausia leiskite man papasakoti apie kelis blogiausius scenarijus, kuriuose galite atsidurti, jei nesate patenkinti slaptažodžių apsauga.

Išbraukite jus iš savo sąskaitos

Jei turite slaptažodį, kurį galima lengvai atspėti ar atsekti naudojant įsilaužimo įrankius, jūs rizikuojate prarasti prieigą prie savo paskyrų. Piratai šiomis dienomis turi daugybę pažangių įrankių, kurie gali numatyti ir aptikti jūsų naudojamą slaptažodį.

Piktnaudžiaukite asmeniniais duomenimis

Nėra nieko blogiau, kaip netinkamai naudojant asmenines nuotraukas ir kitus duomenis. Kalbant apie mano draugų patirtį, buvo keletas atvejų, kai įsilaužėliai viešai pasidalino „asmenine“ asmenine informacija, kuri šiaip ar taip neturėjo būti dalijamasi..

Pavogite savo finansinę informaciją

Technologijų amžiuje viskas yra internete, įskaitant mūsų bankininkystės paslaugas. Nors tam tikra prasme tai galima įvertinti, tačiau tai taip pat kelia pavojų mūsų kredito / debeto kortelių informacijai. Piratai visada ieško būdų patekti į finansinę sąskaitą, norėdami pavogti viską, kas joje yra.

Išnagrinėkime šiuos įrankius, skirtus geresniam asmeniniam saugumui internete.

„Firefox“ monitorius

„Firefox“ monitorius yra nuostabi priemonė išsiaiškinti, ką įsilaužėliai jau žino apie jus ir kaip galite būti vienu žingsniu priekyje jų. Tai yra pažeidimų stebėjimo įrankis, kuris jums padeda:

 • Būk informuotas apie naujausius duomenų pažeidimus internete
 • Sekite kelis savo el. Laiškus
 • Sužinokite, kaip apsaugoti savo privatumą naudingais šaltiniais

Tinklalapyje pateikiami net naujausi duomenų pažeidimai visame pasaulyje ir leidžiama patikrinti, ar buvote jo auka. Visos šios įrankio funkcijos leidžia užtikrinti, kad duomenys būtų saugūs.

Turėdami visas šias puikias savybes, galite pamanyti, kad šis įrankis kainuoja centą. Bet ne, tai visiškai nemokama.

„LastPass“ slaptažodžių generatorius

Jei esate kažkas (pvz., Aš), kuris negali pagalvoti ir sugalvoti saugų slaptažodį, tuomet turite naudoti šį įrankį. Ką tai daro, tai leidžia generuoti atsitiktinį ir stiprų slaptažodį, kurio vargu ar gali atspėti bet kas šiame pasaulyje.

Jūsų patogumui galite pasirinkti slaptažodžio ilgį, filtruoti nuspėjamus žodžius ir pasirinkti simbolius bei kitus specialiuosius simbolius.

„LastPass“ slaptažodžių generatorius yra visiškai nemokamas įrankis, kuriam visiškai nereikia prisiregistruoti.

Ar aš supykau?

Kaip vardas užsimena, Ar aš supykau yra madingas įrankis, leidžiantis patikrinti, ar praeityje buvote nesąžiningų duomenų pažeidimų dalyvis. Galite pradėti įvesdami savo el. Pašto adresą. Gavę rezultatus rodysite duomenų, susijusių su jūsų el. Pašto adresu, pažeidimus (jei tokių yra)..

Be to, galite naudoti ir parinktį „Pranešti man“, kuri perspėja jus el. Paštu, kai įvyks duomenų pažeidimas. Kalbėkite apie atsargumą!

Laikytojas

Jei jums sunku atsiminti savo slaptažodžius, jums reikia tokio įrankio kaip Laikytojas, kuriame galima saugoti jūsų slaptažodžius, kad būtų galima lengvai ir saugiai pasiekti. Stengdamiesi išvengti nuo įsilaužėlių, skirtingose ​​platformose saugome skirtingus slaptažodžius. Ši praktika yra gera, tačiau prisiminti visus tuos skirtingus (ir stiprius) slaptažodžius yra absoliutus skausmas.

Šis įrankis visiškai nuima naštą nuo jūsų pečių. „TrustPilot“ rezultatas yra 9,3 / 10, kuris yra įspūdingas. Galite pasakyti, kad tai tikrai geras darbas, kai matote, kad jame taip pat siūloma saugoti asmeninius dokumentus ir kitą informaciją kartu su slaptažodžiais.

Viena puikių šio įrankio savybių yra tai, kad jis leidžia sinchronizuoti paskyras su keliais įrenginiais, kad galėtumėte pasiekti savo slaptažodžius, nesvarbu, ar naudojate savo telefoną ar kompiuterį.

Laikytojas pateikia nemokamą planą su ribotomis funkcijomis. Jei norite atrakinti daugiau funkcijų, galite pasirinkti vieną iš mokamų planų, kurių kaina prasideda nuo 1,74 svaro per mėnesį.

Jei ieškote „Keeper“ alternatyvos, patikrinkite čia pateiktą slaptažodžių tvarkytuvę.

„Google“ slaptažodžio tvarkyklė

Kai tik išgirstame pavadinimą „Google“, pasąmoningai iškart kyla pasitikėjimo skubėjimas.

Tai vyko dešimtmečiais ir, be abejo, tapo mūsų informacijos šaltiniu. Ar žinai apie „Google“ slaptažodžio tvarkyklė, tai padeda apsaugoti jūsų slaptažodžius?

Šis įrankis gali patikrinti, pašalinti ir pakeisti jūsų komandos išsaugotus slaptažodžius, jei manote, kad jis per silpnas. Nors nėra daug ką nuveikti, kas gali būti geriau, nei jei „Google“ analizuoja jūsų slaptažodžius, kad būtų geresnė apsauga?

Slaptažodžio tikrinimo pratęsimas

Vienas puikus „Google Chrome“ plėtinys, Slaptažodžio tikrinimas siūlo pati „Google“ ir ji gali padaryti keletą puikių dalykų, tokių kaip:

 • Perspėja apie silpnus slaptažodžius
 • Iškart pakeiskite silpnus slaptažodžius į stipresnius
 • Greitai suraskite kurios iš jūsų paskyrų slaptažodžius

Plėtinys yra gana lengvas – 1,48 MB, tačiau tikrai turi sunkių darbų.

„Easy Peasy“ slaptažodis

Slaptažodžio generatorius, padedantis sugalvoti stiprius ir nenuspėjamus slaptažodžius, „Easy Peasy“ slaptažodis yra puikus internetinės saugos įrankis. Šis nemokamas įrankis susideda iš dviejų etapų; pirmasis yra skirtas linksmų slaptažodžių generavimui, o antrasis leidžia pasirinkti tokias taisykles kaip:

 • Galimybė rašyti didžiuosius žodžius
 • Pakeiskite brūkšnelius erdve
 • Pakeiskite simbolius skaičiais

Kaip rodo pavadinimas, patikimo slaptažodžio sugeneravimas naudojant šį įrankį pažodžiui yra „Easy Peasy“.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikti slaptažodžių įrankiai padės apsaugoti jūsų buvimą internete saugiai. Norėdami apsaugoti kompiuterius, nešiojamuosius kompiuterius ir delninius įrenginius, kartu su slaptažodžiu taip pat norėsite naudoti asmeninę užkardą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map