8 geriausi slaptojo valdymo programinė įranga geresniam programų saugumui

Apsaugokite tai, kas svarbu jūsų verslui.


Dirbdami su konteineriais, „Kubernetes“, debesimi ir paslaptimis, apie tai reikia daug galvoti. Be įvairių įrankių pasirinkimo ir naudojimo, turite pasitelkti ir susieti geriausią tapatybės ir prieigos valdymo patirtį.

Nesvarbu, ar esate kūrėjas, ar „sysadmin“ profesionalas, turite aiškiai pasakyti, kad turite tinkamus pasirinkimo įrankius, kad jūsų aplinka būtų saugi. Norint tinkamai veikti, programoms reikia prieigos prie konfigūracijos duomenų. Ir nors dauguma konfigūracijos duomenų nėra neskelbtini, kai kurie turi išlikti konfidencialūs. Šios stygos yra žinomos kaip paslaptys.

Na, jei kuriate patikimą programą, gali būti, kad jūsų funkcijoms pasiekti reikia paslapčių ar bet kokios kitos rūšies neskelbtinos informacijos, kurią saugote. Šias paslaptis sudaro:

 • API raktai
 • Duomenų bazės kredencialai
 • Šifravimo raktai
 • Neskelbtini konfigūracijos nustatymai (el. Pašto adresas, vartotojo vardai, derinimo žymos ir kt.)
 • Slaptažodžiai

Tačiau saugiai pasirūpinti šiomis paslaptimis vėliau gali pasirodyti sudėtinga. Taigi, čia yra keli patarimai kūrėjams ir „Sysadmins“:

Pataisymo funkcijos priklausomybės

Visada nepamirškite sekti bibliotekose, kurios naudojamos funkcijose, ir pažymėti pažeidžiamumus nuolat stebėdami.

Naudokite API šliuzus kaip saugos buferį

Neišmeskite funkcijų tiksliai į vartotojo sąveiką. Pasinaudokite „debesies“ teikėjų API šliuzo galimybėmis, kad papildytumėte savo funkciją dar vienu saugos lygiu.

Saugokite ir patikrinkite perduodamus duomenis

Įsitikinkite, kad pasinaudojote HTTPS saugaus ryšio kanalu ir patikrinkite SSL sertifikatus, kad apsaugotumėte nuotolinę tapatybę.

Laikykitės saugaus taikymo kodo taisyklių

Negalėdami įsilaužti serverių, užpuolikai privers kreiptis į programų lygmenį, todėl būkite atsargūs, kad apsaugotumėte savo kodą.

Tvarkykite paslaptis saugioje saugykloje

Neskelbtiną informaciją galima lengvai paviešinti, o pasenę įgaliojimai yra tinkami vaivorykštės stalo atakoms, jei nepaisysite tinkamų slaptų valdymo sprendimų. Nepamirškite saugoti paslapčių taikymo sistemoje, aplinkos kintamuosiuose ar šaltinio kodo valdymo sistemoje.

Pagrindinių vadovų bendradarbiavimas pasaulyje yra labai skausmingas dėl, be kitų priežasčių, žinių ir išteklių trūkumo. Vietoj to, kai kurios įmonės šifravimo raktus ir kitas programinės įrangos paslaptis įterpia tiesiai į juos naudojančios programos šaltinio kodą, taip sukeldamos paslaptį..

Kadangi per daug sprendimų, esančių parduotuvėje, trūksta, daugelis kompanijų stengėsi sukurti savo paslapčių valdymo įrankius. Čia yra keletas dalykų, kuriuos galite panaudoti įgyvendindami savo reikalavimus.

Skliautas

„HashiCorp“ skliautas yra priemonė saugiai saugoti ir prieiti prie paslapčių.

Tai suteikia vieningą slaptumo sąsają, išlaikant griežtą prieigos kontrolę ir registruojant išsamų audito žurnalą. Tai įrankis, užtikrinantis vartotojo programas ir bazę, siekiant pažeisti paviršiaus plotą ir užpuolimo laiką. Tai suteikia API, leidžiančią patekti į paslaptis, pagrįstas politika. Bet kuris API vartotojas turi patikrinti ir pamatyti tik tas paslaptis, kurias jam leidžiama peržiūrėti.

„Vault“ užšifruoja duomenis naudodamas 256 bitų AES su GCM.

https://www.datocms-assets.com/2885/1543956852-vault-v1-0-ui-opt.mp4

Jis gali kaupti duomenis įvairiuose užpakaliniuose kompiuteriuose, tokiuose kaip „Amazon DynamoDB“, „Consul“ ir dar daugiau. Audito paslaugų srityje „Vault“ palaiko prisijungimą prie vietinio failo, „Syslog“ serverio arba tiesiogiai į lizdą. „Vault“ registruoja informaciją apie klientą, kuris atliko veiksmą, kliento IP adresą, veiksmą ir kada jis buvo atliktas

Paleidimas / paleidimas visada apima vieną ar daugiau operatorių, kad būtų galima atidaryti „Vault“. Tai pirmiausia veikia su žetonais. Kiekvienas ženklas suteikiamas politikai, kuri gali apriboti veiksmus ir kelius. Pagrindinės skliauto savybės yra:

 • Tai užšifruoja ir iššifruoja duomenis, jų nesaugodama.
 • „Vault“ gali generuoti kai kurių operacijų, pavyzdžiui, AWS ar SQL duomenų bazių, paslaptis.
 • Leidžia replikuoti keliuose duomenų centruose.
 • „Vault“ turi įmontuotą apsaugą slaptam atšaukimui.
 • Veikia kaip slapta saugykla su prieigos kontrolės informacija.

„AWS Secrets Manager“

Tikėjotės AWS šiame sąraše. Ar ne tu??

AWS turi kiekvienos problemos sprendimą.

„AWS Secrets Manager“ leidžia greitai pasukti, tvarkyti ir nuskaityti duomenų bazės kredencialus, API raktus ir kitus slaptažodžius. Naudodami „Secrets Manager“ galite apsaugoti, analizuoti ir valdyti paslaptis, reikalingas norint pasiekti galimybes AWS Cloud, trečiųjų šalių tarnybose ir vietose.

Paslapčių tvarkyklė suteikia galimybę valdyti prieigą prie paslapčių naudojant smulkius leidimus. Pagrindinės „AWS Secrets Manager“ savybės yra:

 • Šifruoja paslaptis ramybėje, naudodamas šifravimo raktus.
 • Be to, iššifruoja paslaptį ir tada saugiai perduoda per TLS
 • Pateikiami kodo pavyzdžiai, kurie padeda iškviesti „Secrets Manager“ API
 • Jame yra kliento talpyklos bibliotekos, skirtos pagerinti jūsų paslapčių prieinamumą ir sumažinti vėlavimą.
 • Konfigūruokite „Amazon VPC“ (Virtual Private Cloud) galinius taškus, kad srautas išliktų AWS tinkle.

„Keywhiz“

Kvadratinis klavišas padeda su infrastruktūros paslaptimis, GPG raktiniais žodžiais, duomenų bazės kredencialais, įskaitant TLS sertifikatus ir raktus, simetrinius raktus, API prieigos raktus ir SSH raktus išorinėms paslaugoms. „Keywhiz“ yra paslapčių tvarkymo ir dalijimosi jais įrankis.

„Keywhiz“ automatizavimas leidžia sklandžiai paskirstyti ir nustatyti esmines mūsų paslaugų paslaptis, kurioms reikalinga nuosekli ir saugi aplinka. Pagrindinės „Keywhiz“ savybės yra:

 • „Keywhiz Server“ teikia JSON API paslapčių rinkimui ir tvarkymui.
 • Visas paslaptis jis saugo tik atmintyje ir niekada nekartoja į diską
 • Vartotojo sąsaja sukurta naudojant „AngularJS“, kad vartotojai galėtų patvirtinti ir naudoti UI.

Pasitikintis

Pasitikintis yra atvirojo kodo slaptas valdymo įrankis, kuris saugiai prižiūri vartotojui saugią saugyklą ir prieigą prie paslapčių. Konfidencialus asmuo saugo paslaptis pridėtu būdu „DynamoDB“ ir sukuria unikalų KMS duomenų raktą kiekvienai paslapties modifikacijai, naudodamas simetrišką „Fernet“ patvirtintą kriptografiją..

Tai suteikia „AngularJS“ internetinę sąsają, kuri galutiniams vartotojams suteikia galimybę efektyviai valdyti paslaptis, paslaugų paslapčių formas ir įrašyti pakeitimus. Kai kurios funkcijos apima:

 • KMS autentifikavimas
 • Versijos paslapčių šifravimas ramybės metu
 • Patogi interneto sąsaja, skirta valdyti paslaptis
 • Generuokite žetonus, kuriuos galima pritaikyti autentifikuojant paslaugas arba perduodant užšifruotus pranešimus iš vienos paslaugos į kitą.

„Strongbox“

„Strongbox“ yra patogus įrankis, kuris tvarko, saugo ir atkuria tokias paslaptis kaip prieigos žetonai, privatūs sertifikatai ir šifravimo raktai. „Strongbox“ yra kliento pusės patogumo sluoksnis. Tai prižiūri AWS išteklius jums, be to, saugiai juos sukonfigūruoja.

Atlikdami gilią paiešką, galite greitai ir efektyviai patikrinti visą savo slaptažodžių ir paslapčių rinkinį. Jūs turite galimybę saugoti kredencialus vietoje arba debesyje. Jei pasirinksite debesį, tuomet galėsite pasirinkti saugoti „iCloud“, „Dropbox“, „OneDrive“, „Google“ diske, „WebDAV“ ir kt..

„Strongbox“ suderinamas su kitais saugiais slaptažodžiais.

Azure Key Vault

Priglobti savo programas „Azure“? Jei taip, tada tai būtų geras pasirinkimas.

Azure Key Vault suteikia vartotojams galimybę valdyti visas jų debesies programos paslaptis (raktus, sertifikatus, ryšio eilutes, slaptažodžius ir kt.) tam tikroje vietoje. Tai integruota ne iš „dėžutės“ su paslapčių kilme ir tikslais „Azure“. Jį toliau gali naudoti programos, esančios ne Azure.

Taip pat galite naudoti norėdami pagerinti našumą, sumažindami debesies programų vėlavimą, laikydami kriptografinius raktus debesyje, o ne vietoje.

Azure gali padėti pasiekti duomenų apsaugos ir atitikties reikalavimus.

Dakterio paslaptys

Dakterio paslaptys leis jums lengvai įtraukti paslaptį į klasterį, ir ji bus dalijama tik per abipusiai patvirtintus TLS ryšius. Tada duomenys yra pasiekiami prie valdytojo mazgo, naudojant „Docker“ paslaptis, ir jie automatiškai išsaugomi vidinėje „Raft“ saugykloje, o tai užtikrina, kad duomenys turėtų būti užšifruoti..

„Dokerio“ paslaptis galima lengvai pritaikyti duomenims tvarkyti ir tokiu būdu perduoti juos talpykloms, kurios turi prieigą prie jų. Tai neleidžia paslaptims nutekėti, kai jos bus panaudotos programoje.

Knox

Knox, sukūrė socialinės žiniasklaidos platforma „Pinterest“, kad išspręstų jų problemą rankiniu būdu valdant raktus ir laikant audito seką. „Knox“ parašyta „Go“, o klientai bendrauja su „Knox“ serveriu naudodamiesi REST API.

„Knox“ raktų saugojimui naudoja nepastovią laikiną duomenų bazę. Tai užkoduoja duomenis, saugomus duomenų bazėje, naudojant AES-GCM su pagrindiniu šifravimo raktu. „Knox“ taip pat galima įsigyti kaip „Docker“ vaizdą.

Išvada

Tikiuosi, kad tai, kas išdėstyta pirmiau, suteikia jums idėją apie geriausią programinės įrangos, skirtos programos kredencialų tvarkymui, idėją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map