8 geriausios praktinės kibernetinio saugumo praktikos

Duomenys tapo esminiu organizacijų aspektu, o jų apsauga tapo labai svarbia užduotimi.


Mažos ar didelės, bet kuri organizacija gali būti paveikta duomenų pažeidimų dėl supratimo stokos ir nesugebėjimo investuoti į savo duomenų apsaugą..

Daugelis verslo savininkų manytų, kad kibernetiniai nusikaltėliai užpuls savo kompaniją, nes turi mažai duomenų. Bet, pasak JAV kongreso, Smulkaus verslo komitetas nustatė, kad 71 proc. mažų ir vidutinių įmonių, turinčių mažiau nei 100 darbuotojų, susiduria su kibernetinėmis atakomis. Tai reiškia, kad yra tikimybė, kad įsilaužėliai vis tiek gali būti nukreipti, net jei turite mažą verslą, todėl pagalvokite apie savo apsaugą.

Ar jūsų slapčiausi duomenys yra apsaugoti?

Jei ne, laikas apsaugoti jūsų duomenis.

Ar yra koks nors būdas apsaugoti neskelbtinus mano įmonės duomenis?

Taigi čia yra straipsnis, kuriame aptarsime geriausią patirtį, kaip apsaugoti jūsų įmonės neskelbtinus duomenis.

Ugniasienės naudojimas

Svarbiausias gynybos veiksnys kibernetinėje atakoje yra ugniasienė.

Jis rekomendavo nustatyti užkardą, kad būtų pastatytas barjeras tarp užpuoliko ir jūsų duomenų. Be to, daugelis įmonių nusprendžia diegti vidines ugniasienes šalia išorinių ugniasienių, kad užtikrintų papildomą jų duomenų apsaugą. Turime įdiegti patikimas ugniasienes ir srauto politiką, kad apribotume duomenų praradimą ir vagystes tinklo lygiu.

Yra daugybė ugniasienių rūšių, tačiau daugiausia jos yra aparatinės arba programinės įrangos pagrindu. Aparatinės įrangos ugniasienė yra brangesnė nei programinės įrangos.

Atvirojo kodo bendruomenės dėka yra daug variantų, kaip paaiškinta toliau pateiktame straipsnyje.

7 geriausi atvirojo kodo ugniasienės tinklai apsaugoti

Jei esate pasirengęs investuoti (turėtumėte būti bet kokiu atveju), taip pat galite apsvarstyti debesijos valdomą užkardą. „Debesis“ pagrįstos paslaugos pranašumas yra tas, kad jums nereikia jaudintis dėl diegimo, administravimo ir priežiūros. Jūs mokate už tai, ką naudojate.

Čia yra keletas variantų, kuriuos galite ištirti.

7 galinga valdoma ugniasienė, skirta apsaugoti debesų infrastruktūrą

Ugniasienę tinklo infrastruktūroje atlikite geriausią praktiką, kad paneigtumėte visus ir leistumėte tik tai, ko reikia.

Tapatybės ir prieigos valdymas (IAM)

Kai organizacijoje sprendžiame bet kokius su saugumu susijusius klausimus, mes pirmiausia susiduriame su savo duomenų saugojimu ir saugumu. Tam turime turėti visus būtinus įrankius ir valdiklius, susijusius su tapatybės ir prieigos valdymu. Į IAM įtraukti įrankiai ir valdikliai yra vartotojo elgsenos analizė, mobiliųjų įrenginių valdymas, VPN & „Next-Gen“ ugniasienė ir pan. Be to, IAM leidžia mums įrašyti ir užfiksuoti informaciją apie vartotojo prisijungimą, orkestruoti priskyrimą, valdyti įmonės duomenų bazių duomenų bazę ir pašalinti prieigos teises.

IAM sistemos daugiausia naudojamos patikimumui ir lankstumui užtikrinti, norint sudaryti įvairias grupes, turinčias aiškų privilegijuotą paskyros valdymą tam tikriems vaidmenims, kad darbo funkcijas, pagrįstas darbuotojų prieigos teisėmis, būtų galima lengvai ir vienodai paskirstyti. Net sistemos taip pat turi pateikti patvirtinimo ir užklausų procesus, kad pakeistų privilegijas, nes darbuotojams, turintiems tą pačią darbo vietą ir pavadinimą, gali prireikti pritaikyti pritaikymą prieigai. Be to, turintys galimą IAM infrastruktūrą padeda įmonėms sukurti produktyvią, efektyvią ir saugią prieigą prie technologinių išteklių įvairiose sistemose teikiant informaciją.

Pataisų tvarkymas

Pataisų valdymas vaidina lemiamą vaidmenį užtikrinant kibernetinį saugumą.

Pataisos dažniausiai naudojamos pažeidžiamumui ir saugumo spragoms pašalinti. Gera pataisų tvarkymo strategija buvo paminėta kaip viena įtikinamiausių priežasčių kibernetinio saugumo kontekste. Apsaugos pleistrai daugiausia skirti pašalinti / nustatyti programinės / programinės įrangos trūkumus.

Veiksminga pleistrų valdymo strategija užtikrina, kad pleistrai bus pritaikyti laiku, o taip pat nebus daromas neigiamas poveikis operacijoms. Greitas dislokavimas praneša piktybiniams veikėjams apie galimą pažeidžiamumą ir pasinaudoja įvairiomis galimybėmis išsiaiškinti, kaip išnaudoti pažeidžiamas sistemas..

Programinės įrangos inventorius

Programinės įrangos inventoriuje pateikiamas įmontuotos įmonės kontrolės priemonės įvertinimas. Be to, mažose įmonėse mes turime galimybę naudotis skirtinga atvirojo kodo programine įranga ar programomis. Kadangi įsigytas komercinės programinės įrangos pėdsakas palieka sąskaitos faktūros popierių, skirtą atsisiųsti atvirojo kodo programinę įrangą tiesiogiai žiniatinklyje.

Prieš diegdami, taip pat turime patikrinti atvirojo kodo programinės įrangos vientisumą kartu su atsisiųstų datų ir laikų įrašais, nes atvirojo kodo programinė įranga pateikiama su įvairiomis MD5 maišalynėmis ir skirtingais GNU privatumo sargo parašais, kad patikrintume, ar atsisiuntimas atliktas visiškai, ar ne..

Kaip geriausią patirtį taip pat peržiūrėkite atvirojo kodo programinės įrangos patikimumą. Ar populiaru, kas juos naudoja, kas juos palaiko, ar yra kokia nors profesionalų ar bendruomenės parama ir pan.

Viešai neatskleista grėsmė

Tai yra viena reikšmingiausių duomenų saugumo ar kibernetinio saugumo problemų, su kuria susiduria daugelis agentūrų, įskaitant vyriausybės sektorių.

Viešai neatskleista grėsmė jūsų tinklui dažniausiai kyla žmonėms, dirbantiems rangovu ar darbuotoju jūsų įmonėje. Vartotojo veiklos stebėjimas vaidina svarbų vaidmenį, nes mes galime patikrinti vartotojo veiksmus ir taip pat aptikti neteisėtą vartotojo elgesį.

Nustatyti viešai neatskleistą grėsmę yra sudėtingas uždavinys, tačiau tai gali sukelti didžiulius nuostolius organizacijai, jei jie nepripažįsta grėsmių, esančių viduje..

Duomenų atsarginė kopija

Atsarginė kopija yra viena iš geriausių kibernetinio saugumo praktikų.

Kiekvienai organizacijai yra būtina turėti visą reikalingų duomenų nuo bazinio lygio iki aukšto lygio neskelbtinos informacijos atsarginę kopiją. Turime įsitikinti, ar saugioje duomenų bazėje yra duomenų atsarginės kopijos, taip pat turime pasirūpinti, kad stichinės nelaimės atveju visos atsarginės kopijos būtų saugomos atskiroje vietoje..

Taip pat turime dažnai tikrinti, ar atsarginės kopijos veikia tinkamai. Svarbiausia, kad turime pasidalyti atsarginius mokesčius keliems žmonėms, kad pereitume nuo viešai neatskleistos grėsmės.

Atsarginių kopijų dažnis priklauso nuo verslo pobūdžio. Kai kurioms įmonėms gali prireikti duomenų atsarginį duomenų kaupimą realiuoju laiku kasdien. Jei jūsų verslas susijęs su daugiausia plokščiais failais, tuomet galite apsvarstyti galimybę saugoti debesies objektų atsarginę kopiją.

8 debesies objektų saugykla, skirta viešai laikyti & Asmeniniai duomenys

Vykdykite slaptažodžio politiką

Įdiekite griežtą slaptažodžių politiką savo organizacijos aktyviame kataloge, LDAP arba IAM. Negalima atsiskaityti už mažiau nei aštuonis simbolius ir raidžių, skaičių ir specialiųjų simbolių derinius. Priverskite periodiškai keisti slaptažodį kas 2 ar 3 mėnesius.

Bus daug programų, turinčių savo kredencialus, ir dažnai jos saugomos „Excel“. Pagalvokite apie slaptažodžio tvarkyklės įdiegimą.

10 komandų atvirojo kodo ir komercinių slaptažodžių tvarkyklė

Slaptažodžių tvarkytojas saugo slaptažodį savo duomenų bazėje, kuri yra užšifruota ir prieigą kontroliuoja prieigos valdymas.

Naudokite kelių veiksnių autentifikavimą

Įdiegti daugiafaktorius autentifikavimo parametrus el. Pašto produktuose ir tinkle yra paprasta, o tai suteikia papildomą jūsų duomenų apsaugos lygį. Tai taip pat padeda aiškiai atskirti patobulintą prieigą prie valdymo ir bendrai naudojamų paskyrų vartotojus.

Išvada

Duomenų apsauga yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų verslo plėtra. Nepavykus apsaugoti duomenų, organizacija patiria didelius nuostolius. Verslo duomenų apsauga yra labai svarbi, nes jie nepatenka į pašalinių vartotojų rankas. Aukščiau paaiškinta praktika padėtų apsaugoti jūsų verslo duomenis.

ŽENKLAI:

  • Atviro kodo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map