9 nuostabūs interneto svetainių kenkėjiškų programų nuskaitymo įrankiai

 Užkrečiamoji sistema, skirta pavogti duomenis ar trikdyti verslą naudojant kenkėjiškas programas (kenksmingą programinę įrangą), nėra nauja technika; jis ten nuo 1988 m.


Nuo tada jis auga kiekvieną mėnesį. Šiandien yra daugiau nei 1 milijardas kenkėjiškų programų.

Užpuolikas gali naudoti įvairius metodus, kad į jūsų svetainės kodą galėtų įšvirkšti kenksmingą kodą.

 Pažvelkime į šiuos internetinius įrankius, kurie padės nuskaityti jūsų svetainę, ar joje nėra kenkėjiškų programų ir kitų saugumo trūkumų. Tai padės jums sužinoti, ar jūsų svetainė paveikta žinomos kenkėjiškos programos, todėl galite imtis reikiamų veiksmų joms išvalyti.

Quttera

Quttera siūlo nemokamą kenkėjiškų programų nuskaitymą jūsų „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, „Bulletin“, „SharePoint“ svetainėje ir pateikia puikią ataskaitą su šia informacija.

 • Kenkėjiški failai
 • Įtartini failai
 • Potencialiai įtartini failai
 • Išvalykite failus
 • Aptiktos išorinės nuorodos
 • „Iframes“ nuskaityti
 • Į juodąjį sąrašą įtrauktas statusas
 • Juodųjų sąrašų iframe / išorinių nuorodų sąrašas

NEMOKAMAI nuskaityti.

SUKURI

SUKURI yra vienas iš geriausiai žinomų saugos sprendimų teikėjų ir siūlo svetainių nuskaitymą, kuris yra prieinamas bet kuriai svetainių platformai, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Magento“ ir kt..

 • Jei aptinkama kenkėjiška programa
 • „McAfee“, „Google“, „Yandex“, „Opera“, „Norton“, „Spamhaus“, ESET ir kt.
 • Suleistas šlamštas
 • Trūkumai

Jei jūsų svetainėje yra kenkėjiškų programų, juodųjų sąrašų arba robotų šlamšto auka, tada taip pat galite apsvarstyti SUCURI saugos profesionalų pagalbą jas atitaisyti..

Svetainės apsauga

„SiteGauarding“ svetainės patikrinimas nuskaito nurodytą svetainę ir parodo rezultatus.

 • IP sprendimas
 • Vietiniai ir išoriniai „JavaScript“ failai
 • Pasauliniai juodieji sąrašai prieš „PhishLabs“, „Trustwave“, „Avira“, „Tencent“, „Rising“, „Netcraft“, „BitDefender“ ir kt.
 • Šlamšto juodieji sąrašai nuo piktnaudžiavimo, RSBL, SORBS, BSB, KISA ir kt

Jums nereikia nieko mokėti, jei norite atlikti nuskaitymą. NEMOKAMAI.

„Astra“ saugumas

„Astra Security“ siūlo nemokamą & mokamas kenkėjiškų programų skaitytuvas. Nemokamas kenkėjiškų programų skaitytuvas nuskaito jūsų svetainės viešai prieinamą šaltinio kodą ir pažymi kenksmingas nuorodas, kenkėjiškas programas, juoduosius sąrašus ir kt. (Jei tokių yra). Vyšnia ant torto išlieka tuo, kad – šis skaitytuvas yra universalus skaitytuvas. Tai galite naudoti atlikdami saugumo paspaudimą vienu paspaudimu, juodojo sąrašo patikrinimą, SEO šlamšto patikrinimą, & daugiau.

„Astra“ kenkėjiškų programų skaitytuvas tikrina jūsų svetainę taip.

 • Kenkėjiški scenarijai
 • Paslėpti kriptovaliutų kalnakasiai
 • Kortelių sukčiavimo scenarijai
 • Kenkėjiški scenarijai jūsų išorinėse priklausomybėse

Be abejo, abu šie skaitytuvai nuostabiai tarnauja savo paskirčiai. Tačiau visada rekomenduojama mokama versija, o ne nemokama, nes ji pateikia tikslesnius rezultatus. Taip yra todėl, kad mokamas kenkėjiškų programų skaitytuvas turi prieigą prie jūsų svetainės vidinių failų & aplankai, o ne nemokama versija, kuri nuskaito jūsų svetainės viešai prieinamą šaltinio kodą.

„Astra“ saugumas taip pat yra jūsų vieno langelio sprendimas, skirtas pašalinti kenkėjiškas programas ir apsaugoti svetainę ateityje.

VirusTotal

Kaip jūs galite atspėti pagal pavadinimą, VirusTotal padeda analizuoti duotą URL įtartiną kodą ir kenkėjiškas programas. Bandymai atliekami naudojant daugiau nei 60 patikimų grėsmių duomenų bazę.

Ne tik svetainėje, bet ir galite nuskaityti vietinius failus. Tai būtų naudinga, jei įtariate, kad kai kuriuose jūsų svetainės failuose gali būti kenkėjiškų kodų.

„MalCare“

Tai specialiai skirta „WordPress“ svetainėms.

„MalCare“ yra aukščiausios kokybės viskas viename sprendimas, skirtas nuskaityti, apsaugoti ir išvalyti nuo kenkėjiškų programų ir kitų saugos pažeidžiamumų.

Skaidos metu svetainės veikimas nepablogėja ir ne tik pagal pareikalavimą, tačiau galite planuoti, kad nuskaitymas būtų atliekamas periodiškai. „MalCare“ naudoja daugiau nei 100 signalų, norėdami ištirti svetainės kodą, kad būtų galima aptikti nuo paprastos iki dinamiškos kenkėjiškos programos. Nors jums reikia įdiegti papildinį „WordPress“ svetainėje, visas didelis krūvis „MalCare“ serveryje atliekamas nuotoliniu būdu..

Naudinga naudojant „MalCare“ yra tai, kad jums nereikia samdyti saugos specialisto, kad jis pataisytų svetainę, jei joje yra kenkėjiškų programų. Vietoj to, jūs galite tai padaryti patys vienu spustelėjimu. Pradėti galite per mažiau nei 5 minutes. Verta kiekvieno cento!

„ReScan“

„ReScan“ nuskaito elgesį statiniuose ir dinaminiuose puslapiuose. Po šių patikrinimų pateikiama greita ataskaita.

 • Ar yra koks nors paslėptas nukreipimas?
 • Patikrinkite, ar nėra rizikingų valdiklių, reklaminių ir šnipinėjimo programų
 • Juodojo sąrašo peržiūra daugiau nei 65 interneto grėsmių duomenų bazėje
 • Raskite „blackhat“ SEO šlamšto nuorodas

Taip atrodo ataskaita.

„SiteGuard“

Nemokamas skaitytuvas, skirtas patikrinti galimą kenkėjišką programą.

„SiteGuard“ rodo bendrą rizikos įvertinimą.

„SiteLock“

„SiteLock“ veikia bet kokiose CMS, tokiose kaip „Drupal“, „Magento“, „Joomla“, „WordPress“ ir kt. Kenkėjiškų programų nuskaitymas yra įtrauktas į visus planus.

Galite suplanuoti, kad kasdien pradėtumėte kibernetinių grėsmių, šlamšto, XSS, SQLi ir kt. Paiešką. „SiteLock“ patikrina, ar jūsų svetainėje yra daugiau nei 10 milijonų grėsmių, ir nustato, ar jie pažeidžiami. Kai būsite blogai, gausite pranešimą, taigi turėsite visą vaizdą apie savo svetainės saugumą.

Kas toliau?

Jei naudojote vieną iš aukščiau išvardytų skaitytuvų pagal pareikalavimą ir savo svetainėje radote kenkėjiškų programų, tada nedelsdami gaukite profesionalios pagalbos, kad galėtumėte atnaujinti savo svetainę. Jei dar ne, turėtumėte apsvarstyti galimybę pridėti a SUCURI WAF (žiniatinklio programos užkardą) nuolatiniam apsaugos užtikrinimui ir stebėjimui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map