Kaip sustabdyti retą įsilaužimą?

Šiandien tai tapo tendencija.


Pabudę įspėjimo apie operaciją nepradėjote, sužinoję, kad jūsų asmeniniai duomenys yra kažkur prisijungę. Net sužinojęs, kad kažkas pakeitė slaptažodį į tavo „Bitcoin“ sąskaitą.

Jei kada nors reikėjo mokytis kovos menų, kaip sustabdyti įsilaužėlius, dabar pats laikas.

Kaip saugiai esate prisijungę?

Nėra nieko erzinančio ir šmeižiančio, nes jūsų privatumas ir informacija parduodami po 2 centus tamsus internetas. Tai yra tinkamas būdas apibūdinti įsilaužimo jausmą. Tai nelinksma ir nemalonu, kai kas nors iš dangaus žino, kur įsiskverbia į jūsų sąskaitą. Hakeris taip pat vagia jūsų duomenis, jūsų duomenis ir kitus kredencialus tik tam, kad įrodytų, kad jie gali. Todėl labai svarbu sustabdyti įsilaužimą ir jų kaltininkus.

9 įdomūs būdai stebėti „Cyberattack“ realiuoju laiku visame pasaulyje

Problema

Pastaruoju metu kibernetinis saugumas visame pasaulyje kelia vis didesnį susirūpinimą tarp organizacijų ir saugumo agentūrų. Organizuotas nusikalstamumas įgavo naują formą. Tai yra tai, ką visi suprato kaip kibernetinį įsilaužimą. Taikymas didelėms korporacijoms, įmonėms, politikams, asmeninėms banko sąskaitoms, tinklalapiams arba „Facebook“ paskyrai.

Nebėra galo tam, ką įsilaužėlis gali įsiveržti.

Dabar jūsų klausimas yra; Kodėl aš? Už tai nėra tiesaus atsakymo.

Kaip jūs galite žinoti, kas vyksta nusikaltėlio galvoje? Tiesą sakant, kai esate ant jų radaro, jie puola tol, kol imasi pirmo kraujo. Atsižvelgiant į jūsų gynybos struktūrą, jie gali jus išvaryti, jei nesate sargybiniai.

Kovojant su elektroniniais nusikaltimais reikia šlifuoti savo šarvus ir pagaląsti kardus. Bet kokiu atveju jūs esate XIV amžiaus entuziastas. Apsaugokite save nuo įsilaužėlių ir retkarčiais įsilaužimo yra gyvybiškai svarbi jūsų skaitmeninė egzistencija.

Jūsų saugumo spragos

Nors dauguma įsilaužėlių neturi savo atakos operacijų modelio. Būtina suprasti, kad yra keletas nesaugių praktikų, kuriomis nesąmoningai užsiimate internete. Tai kelia pavojų ir įtraukia jus į įsilaužėlių prioritetų sąrašą.

Dauguma žmonių tarsi medus traukia bites dėl jų netikrų perteklių internete. Kai kurie užsiėmimai internete tiesiog rėkia: „Štai aš!“.

Žemiau yra keletas dalykų, kuriuos būtinai turėtumėte NE daryti, kai prisijungę.

Neleisk, kad tavo smalsumas geriau tave apimtų.

Dažniausiai įsilaužėliai į jūsų erdvę patenka per; nepageidaujamus iškylančiuosius langus, šlamšto pranešimus, keistai atrodančias nuorodas ar vaizdus ir kartais padirbtus skelbimus. Tiesiog paspaudimas, ir viskas.

Neatsisiųskite jokios programinės įrangos, kuria nesate tikri

Išnaikinkite šią mintį; „Vien todėl, kad tai pigu ir nemokama, dar nereiškia, kad tai nėra gerai.“ Dėl to daugybė neįtariančių žmonių prarado duomenis įsilaužėliams. Geriau įsigyti geriausius produktus ir programinę įrangą iš gerai žinomų ir patikimų kūrėjų, tik tuo atveju.

Nepalikite savo informacijos viešame kompiuteryje

Tai labai dažna klaida, kurią žmonės daro. Kartais dėl to, kad pamiršta. Kitais atvejais jie tiesiog nemato aktualumo. Jūs nepažįstate žmonių proto, todėl saugokite savo duomenis.

Nepamirškite atsijungti nuo paskyrų

Tai taip pat ne mažiau svarbu kaip ir visa kita. Jei atsijungiate nuo savo paskyrų, įsibrovėlių nėra. Ypač banko ir verslo sąskaitos. Jūs nenorite palikti savęs hakerio malonėje.

Nesijaudinkite palikdami asmeninę informaciją „Cloud“.

Jei asmeninę informaciją paliksite internete, tai tarsi duonos riekės metimas, kad įsilaužėlis galėtų sekti. Tai neprotinga ir nesaugu. Daugelis žmonių tapo grobiu dėl to, kad buvo dubliuojamos tapatybės. Tai nėra kažkas, ką turėtumėte daryti.

Kartais jūs viską padarėte teisingai, bet vis tiek įsilaužėte. Dauguma žmonių visai neateina į internetą. Vis dėlto jie yra aukos.

Sprendimas

Taigi, kaip jūs iš tikrųjų sustabdote retą įsilaužimą?

Pirmas žingsnis yra žinoti, kad buvote nulaužtas. Dažniausiai įsilaužėliai nepasako, kada įsilaužė ar pavogė jūsų duomenis. Jūs turite sustabdyti juos savo vėžėse.

Geriausi įsilaužėliai slepia savo skaitmeninius pėdsakus. Bet jie palieka kai kuriuos dalykus, todėl jūs žinote, kad jie ten buvo.

Signalinės lemputės ženklai

Ženklai buvo susumuoti į šiuos ženklų taškus:

 • Dažnas internetinių paieškų nukreipimas
 • Atsitiktiniai ir dažni iššokantys langai
 • Slaptažodžiai neveikia
 • Įspėjimas apie nepadarytas operacijas
 • Antivirusinė programa yra išjungta
 • Nepageidaujamos programos ir programinė įranga
 • „Ransom“ žinutės
 • Dažni sistemos gedimai
 • Neįdiegtos programos rodomos
 • Jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros turi savo mintis. Tikrai!
 • Jūsų sąskaitose trūksta pinigų

Kiti žingsniai

Po šių ženklų atpažinimo, kitas dalykas yra kovoti atgal. Kovojantiems įsilaužėliams reikia aukšto lygio skandalų, gražių kovos planų ir saugios programinės įrangos.

Jūsų strategijos ir planai gali būti daugiau nei vieno iš šių sprendimų integracija. Tai labiau patartina.

Šios priemonės yra labiau prevencinės nei gydomosios. Taigi, jei norite sustabdyti įsilaužėlį, galite tiesiog laikytis ir šių taisyklių.

Būkite šiuolaikiški

Atnaujindami programinę įrangą ir operacinę sistemą, įrenginys veiks optimaliai. Taip pat pridedami žinomų pažeidžiamumų saugos pataisai.

Naudokite sudėtingus slaptažodžius

Nors naudoti įvairius slaptažodžius nėra lengva, patartina. Apsaugos slaptažodžiu gudrybė yra ilgų, sudėtingų žodžių vartojimas. Pasinaudokite slaptažodžių tvarkytuvės pranašumais „LastPass“ ar kai kurie kiti čia išvardyti. Slaptažodžio tvarkyklės naudojimo grožis yra tas, kad galite apsaugoti savo internetines paskyras naudodami tvirtą slaptažodį, bet nereikia jų atsiminti.

Šifruok viską

Galite užšifruoti kietąjį diską naudodami aukšto lygio šifravimo programinę įrangą. Be to, naudokite tokį VPN kaip „Hotspot“ skydas ar daugiau čia išvardytų, kad užkoduotų žiniatinklio duomenis ir srautą. Galite naršyti internete be aptikimo. Jūsų failai yra saugūs, o jūs – saugūs.

Tik dar keli …

Saugių tinklų naudojimas

Tinklų, maršrutizatorių ir „WiFi“ sauga taip pat yra būtina. Tai paprasta strategija, tačiau ne mažiau efektyvi. Nustatę saugius slaptažodžius, įsibrovėliai nepatenka į jūsų sistemą.

Atnaujinkite užkardą

Konfigūruoti ugniasienę yra tarsi tvoros su betoniniais blokais statyba. Bloga ugniasienė greičiausiai suteiks įsibrovėliams prieigą prie jūsų sistemos. Nustatydami ugniasienę galite pranašumą prieš bet kurį įsilaužėlį. Ypač kai padaryta teisingai, jūs užblokuojate bet kokį įsiskverbimą.

Galite apsvarstyti galimybę naudoti „McAfee“ visiška apsauga kuri apima asmeninę jūsų įrenginių ugniasienę.

Pasilik su manimi…

Dar nenuobodu, vis tiek turite dar ką pasakyti.

Apsaugos klausimai

Užduodami saugumo klausimai, daugiausia siekiant apsaugoti jus. Tačiau įsilaužėliai sugalvojo būdą įsibrauti į jūsų paskyras. Dauguma jūsų atsakymų yra tikėtini. Taigi yra saugiau atnaujinti savo atsakymus. Galite pabandyti atsakyti nesusijusį scenarijų. Pvz., „Kur yra jūsų gimtinė?“ Jūsų atsakymas gali būti „mano gimtadienis“. Tiesiog išbandykite tai, ko niekas niekada negalvos..

Geriausios antivirusinės / apsaugos nuo kenkėjiškų programų naudojimas

Pasirinkta antivirusinė programinė įranga apsaugo jūsų sistemą nuo kenksmingos kenkėjiškos programos. Tai praneša apie artėjančius išpuolius ir saugo jus. Antivirusinė programinė įranga turi skirtingas funkcijas, sukurtas apsaugoti jus nuo grėsmių internete.

Vėlgi galite pasitikėti „McAfee“ produktai arba „Thor“ namo „Heimdal“ saugumas.

Dviejų faktorių autentifikavimo naudojimas

Jūs tikrai negalite būti per daug atsargūs. Kai reikia apsaugoti savo duomenis, svarbiausia yra paslėptas tūzas. Kitas apsaugos sluoksnis yra protingas ir efektyvus. Tai taip pat netikėta. Taigi patartina jį naudoti.

Sukurkite atsarginę duomenų kopiją

Svarbu, kad kiekvienu atveju turėtumėte atsarginį failą. Hakeriui nesvarbu, ar jūsų duomenys yra privatūs, ar ne. Arba jei ji verta milijonų. Sukūrę atsarginę rinkmeną, gausite planą B – galimybę grįžti atgal. Įsitikinkite, kad jūsų atsarginė sistema yra labai saugi ir nepralaidi. Kai kurie patikimi kūrėjai sukuria gana gerą atsarginę programinę įrangą ir programas.

Kovos linija

Įrodyta, kad šie sprendimai veikia gerai ir efektyviai. Pasirinkimas kovoti šioje kovoje yra pats svarbiausias dalykas.

Galite pamanyti, kad tai nėra karas, galbūt turėtumėte pagalvoti du kartus. Pasaulis prarado milijardus kibernetinių išpuolių ir įsilaužėlių. Neseniai vyras prarado daug „Bitcoin“, verta milijonų.

Tai gali būti jūs šalia arba kažkas, ką pažįstate.

Tai mūšis

Pateiksime šį faktą tiesiai šviesiai, įsilaužėliai yra nusikaltėliai, ir jiems tai nerūpi. Apsisaugoti yra gana paprasta, saugokis vagys, o tau viskas bus gerai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map