Kaip užtikrinti nuolatinį jūsų svetainės saugumą naudojant „AppTrana“

Išsamus įsilaužimų prevencijos ir saugos sprendimas jūsų internetinei programai.


Pagal 2017 m. Elektroninių nusikaltimų būklės ataskaita, kibernetinės atakos iki 2021 m. kainuos įmonėms 6 trilijonus dolerių per metus. Kadangi įsilaužimo bandymai tampa sudėtingesni, internetinėms įmonėms reikia holistinio požiūrio į kibernetinį saugumą..

Trumpai apžvelkime duomenų pažeidimų kainą pagal šalį.

JAV rezultatai aukšti, tačiau aišku viena, duomenų pažeidimai yra visur.

Jei esate internetinio verslo savininkas, jums reikia svetainės saugos sprendimo, kurį būtų lengva įdiegti, užtikrinant tinkamą momentinę apsaugą su taisyklėmis bloko režimu ir pašalinant nuolatinio valdymo ir atnaujinimų skausmą..

Tam yra daugybė debesų pagrindu sukurtų sprendimų, tačiau šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsiu „AppTrana by Indusface“.

„AppTrana“ yra visiškai valdomas, patikimas ir prieinamas „SaaS“ (programinės įrangos kaip paslaugos) sprendimas, skirtas apsaugoti jūsų interneto programas.

„AppTrana“ pasitiki tūkstančiai pasaulinio verslo tinklų, įskaitant „Draudimo draudimą“, Nacionalinę vertybinių popierių biržą, „HDFC Life“, „Tata Motors“ ir kt..

Tai yra saugos sprendimų rinkinys, apimantis šiuos dalykus.

Programos pažeidžiamumo skaitytuvas

Nuskaitymas yra pirmas žingsnis tvarkant saugų verslą.

„Gartner“ apskaičiavo, kad daugiau nei 70% pažeidimų įvyks taikymo sluoksnyje. Piratai turi didesnę motyvaciją nukreipti programas, kad sumažintų kritinius verslo procesus.

Svarbu, kad rastumėte visų rūšių pažeidžiamumų, kuriuos įsilaužėliai galėtų išnaudoti. Naudodami „AppTrana“ gausite automatinio ir rankinio nuskaitymo derinį, kad ieškotumėte įprastų saugos problemų, įskaitant SQLi, XSS, CSRF ir kt..

Jis gali atlikti automatinį nuskaitymą ir rankinį įsiskverbimo bandymą, kad nustatytų programos riziką.

Žiniatinklio programos ugniasienė (WAF)

Svarbiausia kliūtis tinkamai naudoti WAF yra ta, kad jai reikia įgūdžių nuolat prižiūrėti ir tobulinti, o tai reikalauja daug laiko. Kaip verslo savininkas, jūs labiau norėtumėte sutelkti dėmesį į savo produktą ir pardavimus.

Bendrosios WAF paprastai pateikiamos su standartinėmis „out-of-the-box“ taisyklėmis, nesuprantant konkrečių taikymo poreikių. Tokio požiūrio pavojai:

 • Mažai suprantama taikymo aplinka, todėl ypač pažeidžiami programos pažeidžiamumai, kuriuos įsilaužėliai gali išnaudoti, nėra apsaugoti.

Kaip sakoma, saugumas yra toks pat geras, kaip ir silpniausia grandis

 • Daugelis skaitytuvų yra neveiksmingi, kai kalbama apie „JavaScript“ turinčias / dinamiškas svetaines.
 • Verslo logikos pažeidžiamumų spragas galima rasti tik patikrinus rašiklius. Iš tokių skaitytuvų importuoti rezultatai iš pradžių yra nepakankami, o dažniausiai apsauga nuo tokios didelės rizikos nėra tiksliai vykdoma daugumos WAF modulių..
 • Idealiausio scenarijaus atveju „out-of-the-box“ taisyklės yra pagrįstos. Tačiau programos realiame pasaulyje toli gražu nėra tobulos ir lemia daug melagingų teiginių & klaidingi negatyvai, todėl sprendimas tampa neveiksmingas.
 • Norint tinkamai įdiegti WAF, reikia suderinti standartines taisykles, kad būtų patenkinti konkretūs programos poreikiai, tačiau, deja, tam reikia daug žinių ir laiko.

„AppTrana WAF“ kreipiasi į problemą, kad pašalintų kliento skausmą, kurį sukonfigūravo ir valdo „Application security“. Tai gali išmokti pritaikyti eismo įžvalgas ir suteikti išskirtinę apsaugą.

Rizika mažinama per virtualų WAF pataisymą, tai reiškia, kad nereikia iš naujo paleisti programos. Jis turi šias galimybes.

 • Išplėstinės taisyklės – Taisyklės, kurias parašė saugumo ekspertai ir kurioms suteikiama nulinė klaidinga teigiama garantija.
 • „Premium“ taisyklės – Sudėtingos patobulintos apsaugos taisyklės, kurios gali sukurti kai kurias pagrindų programas, pagrįstas individualiu programų dizainu ir elgesiu. Jie taikomi prisijungimo režime, stebimi ir derinami, kad būtų užtikrintas programos „Zero FP“ prieš pradedant blokavimo režimą.
 • Muitinės taisyklės- Saugumo ekspertų surašytos konkrečios programos taisyklės su nuline klaidinga teigiama garantija pagal kliento prašymą.
 • Nuolatinis mokymasis- Dabartinė rizika per skaitytuvą yra matoma visą parą ir jos apsaugos būsena per WAF.

Užblokuoti bandymai gali būti vertinami, įskaitant iš kur jie kilę ir ką jie bandė padaryti, o tai yra žvalgybos priemonė siekiant toliau tobulinti nuolatinį tobulėjimą.

DDoS apsauga

DDoS išpuoliai yra didžiulė grėsmė įmonėms visame pasaulyje. Nesvarbu, kiek pažeidžiamų vietų pataisėte, visi yra atviri DDoS išpuoliams.

„AppTrana“ teikia stebėjimą visą parą ir specialistų palaikymą, kad būtų sušvelnintos sudėtingos DDOS atakos, užtikrinant jūsų svetainės pasiekiamumą..

Tvirtai integruoti WAF ir skaitytuvo moduliai užtikrina nuolatinį mokymąsi, kuriuo dalijamasi abiem atvejais, pagerindamas aptikimo efektyvumą. & apsauga nuo visų rūšių išpuolių.

Be to, visada galite užblokuoti tam tikrą regioną ar IP ir nedelsdami sustabdyti išpuolius.

Tikiuosi, kad jūs pateiksite idėją apie „AppTrana“ paslaugų siūlymą.

Čia yra keletas esminių funkcijų, teikiamų iš dėžutės.

 • Greita apsauga per kelias minutes, o per visą perėjimo laiką nulis prastovų
 • PCI suderinama jų interneto programų saugumo infrastruktūra, kuri sklandžiai keičiama iki terabaitų duomenų
 • Saugumo apsauga akimirksniu per ekspertų sukurtus virtualius pataisas ir visą parą rizikuoja

Pradėkite nuo „AppTrana“ pamatyti, kaip tai veikia. Galite pradėti bandomąją procedūrą nepateikdami kreditinės kortelės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map