Kas yra URL juodasis sąrašas ir kaip jį ištaisyti?

Jūsų svetainė yra jūsų verslo veidas. Tai ne tik priemonė palaikyti ryšį su vartotojais ir gauti pajamų, bet ir nustato jūsų prekės ženklo buvimą internete.


Taigi jūsų svetainės saugumas yra vienas iš esminių aspektų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, atsižvelgiant į tai, kad kibernetinių nusikaltimų skaičius sparčiai didėja.

Vienas reikšmingų iššūkių interneto pasaulyje yra URL juodieji sąrašai. Paieškos varikliai ir valdžios institucijos saugumo sumetimais įtraukia įtartinų svetainių URL ir IP juodąjį sąrašą. „Google“ kiekvieną dieną juodaisiais sąrašais sukuriama apie 10 000 svetainių URL, kurie laikomi įtartinais. Tai reiškia, kad šios svetainės nėra saugios lankytojams.

„Google“ juodųjų sąrašų URL, kad apsaugotų jų naudotojų internetines galimybes.

Šiame straipsnyje sužinosite išsamią įžvalgą apie juodąjį URL sąrašą, kaip tai vyksta, koks yra jo poveikis ir kaip galite jį ištaisyti..

Taigi, pradėkime!

URL juodasis sąrašas: kas tai yra?

Trumpai tariant, URL juodojo sąrašo sudarymas yra procesas, kai paieškos varikliai ir kitos institucijos, tokios kaip „Google“, „Norton Safe Web“, „Bing“, „McAfee SiteAdvisor“ ir kt. Įtraukia į juodąjį sąrašą arba pašalina svetainės URL iš atitinkamo indekso. Jie tai daro, norėdami rasti svetaines kaip potencialiai kenksmingas, kurios gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, sukčiavimo schemų, Trojos arklių, šlamšto ir pan..

Tokiu būdu valdžios institucijos ir paieškos varikliai neleidžia vartotojams judėti į svetainę ir pranešti apie tai svetainės savininkui, taip užkertant kelią užpuoliko kenkėjiškiems ketinimams.

Kaip URL tampa juoduoju sąrašu?

Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, yra įsipareigojusios vartotojams siūlyti saugią internetinę patirtį. Siekdamos šio tikslo, paieškos varikliai ir kitos saugumo institucijos investuoja išteklius į kenkėjiškų svetainių, kurios gali kelti potencialią grėsmę internete, aptikimą ir žymėjimą..

Kadangi paieškos varikliai niekada nenori prarasti savo vartotojų dėl užkrėstų svetainių, darančių žalą kompiuteriams, jie tokių rezultatų nerodo paieškos rezultatuose.

Yra tiek daug priežasčių, dėl kurių svetainė gali būti įtraukta į juodąjį sąrašą.

Tai gali būti:

 • Sukčiavimo schemos
 • Trojos arkliai
 • Farmo hakatai
 • Informacijos iškėlimas į metalo laužą
 • Šlamštas
 • Nepageidaujamų programų atsisiuntimas
 • Nesaugūs papildiniai ar bibliotekos

Taigi, jei svetainėje randama tokių pažeidžiamumų, naršyklė rodo saugos įspėjimus ir informuoja lankytojus, kad nesaugu lankytis. Tai gali būti tokie įspėjimai, kaip nurodyta toliau, jei svetainėje yra kenkėjiškų programų.

Tačiau daugelis svetainių savininkų net neįsivaizduoja, kad jų svetainei gresia pavojus ar jau įsilaužta. Taigi, kaip galite patikrinti, ar jūsų svetainės URL nėra įtrauktas į juodąjį sąrašą?

Pažiūrėkime kaip!

Ar jūsų svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą?

Norėdami sužinoti, ar jūsų svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą, galite atlikti įvairius saugos patikrinimus.

Saugus „Google“ naršymas – rodyti problemas, susijusias su jūsų svetaine ir ar ji įtraukta į juodąjį sąrašą, ar ne.

Geekflare juodojo sąrašo peržiūra – teikia „Google Web Risk API“. Greitai sužinokite, ar svetainė laikoma saugia, ar ne.

Patikrinkite, ar nėra svetainių srauto – srautas greitai sumažėtų. Galite naudoti „Google Analytics“ norėdami patikrinti, ar svetainėje nėra srauto. Jei pastebėsite greitą atmetimą, tai gali reikšti įspėjimą, kad jūsų svetainė galėjo būti įtraukta į juodąjį sąrašą..

Kaip tai daro įtaką verslui?

Juodųjų URL adresų sąrašas įmonėms gali būti labai žalingas tiek pajamų, tiek reputacijos prasme. Tiesą sakant, svetainė gali prarasti apie 95% savo įprastos paieškos srauto. Dėl to tai daro tiesioginį poveikį pardavimams ir pajamoms.

mažas darbo krūvis

Ne tik paieškos variklių srautas, bet ir tada, kai vartotojai rankiniu būdu pasiekia jūsų svetainę, naršyklė parodys įspėjimus, ir tai nėra gerai. Jūsų potencialūs klientai nedelsdami paliks jūsų svetainę ir eis kur nors kitur.

Kaip išvengti URL įtraukimo į juodąjį sąrašą?

Kaip jie sako –

“Prevencija yra geriau nei gydymas”

Turite nuolat stebėti svetainės saugumą.

Nuolat atnaujinkite

Pasenęs papildinys, bibliotekos ir temos gali padaryti jūsų svetainę pažeidžiamą galimų grėsmių. Dėl to kibernetiniai nusikaltėliai gali lengvai išnaudoti jūsų svetainę, aptikę spragų.

programinės įrangos atnaujinimai

Norėdami automatiškai atnaujinti savo svetainės komponentus, naudokite mechanizmą.

Jei naudojate „WordPress“, tuomet galite apsvarstyti galimybę jį naudoti „iThemes Sync“, kuri leidžia centralizuotai valdyti kelias svetaines. Vienu paspaudimu galite atnaujinti šimtus svetainių.

Nenaudokite nepatikimos programinės įrangos

Stenkitės nenaudoti nepatikimų kūrėjų programinės įrangos. Taip yra todėl, kad bandydami išlaisvinti ją, jūs keliate pavojų savo svetainei dėl internetinio saugumo. Čia galite rasti tiek daug svetainių, siūlančių nemokamas temas ir papildinius. Bet visada yra protingas sprendimas susilaikyti nuo nepatikimų šaltinių, nes tai gali atverti duris kenkėjiškai veiklai.

Kur įmanoma, ieškokite aukščiausios kokybės programinės įrangos ir įrankių iš patikimų svetainių, kad išlaikytumėte savo svetainės saugumą.

Eikite į patikimą prieglobos platformą

Patartina kreiptis į saugią prieglobos platformą, kuria galite pasitikėti.

Ir, galiausiai, patikrinkime geriausias paslaugas, skirtas stebėti, ar svetainėje nėra juodojo sąrašo, ir taisyti.

Rankiniu būdu stebėdami savo svetainę ir taisydami ją į juodąjį sąrašą, gali prireikti daug laiko. Vietoj to galite kreiptis į patikimas tarnybas, kurios gali stebėti jūsų svetainės saugumą, taip pat sutvarkyti, ar jis patenka į juodąjį sąrašą. Tokiu būdu galite sutaupyti laiko ir investuoti į kitas svarbias užduotis, reikalaujančias jūsų dėmesio.

Sucuri

Sucuri yra viena iš patikimiausių saugumo platformų ir minčių lyderių, kalbant apie svetainių saugumą. Turėdami didelę pramonės patirtį saugumo erdvėje, jie gali greitai išanalizuoti, kas ir kaip užpuolikai vykdo savo ketinimus.

Tai gali atlikti efektyvius saugos patikrinimus, kad aptiktų kenkėjiškas programas, šlamštą ir kitą kenksmingą veiklą, kad apsaugotų jūsų svetainę. Ir jei jūsų svetainė patenka į juodąjį sąrašą, ją gali išspręsti ir iš valdžios institucijų, tokių kaip:

 • „Google“ juodasis sąrašas
 • „Norton“ saugus naršymas
 • „SpamHaus“ domenų blokų sąrašas
 • „Yandex“
 • „Bing“ juodasis sąrašas
 • Sukčiavimo apsimetant rezervuaras
 • ESET
 • „McAfee SiteAdvisor“
 • AVAST ir daug daugiau ….

„Sucuri“ siūlo platų svetainės saugumo spektrą, pasitelkdamas moderniausius kenkėjiškų programų skaitytuvus, kad būtų užtikrintas optimalus saugumas..

 • Apsaugos skaitytuvas
 • SSL / TLS sertifikato stebėjimas
 • Uptime & DNS monitorius
 • SEO šlamšto nuskaitymas
 • Atsarginė kopija & atkurti
 • Debesų pagrindu sukurta WAF

Galite pasikliauti „Sucuri“, kad apsaugotumėte savo svetainę nuo internetinių pažeidžiamumų ir išspręstumėte, kad ji taptų juodaisiais sąrašais.

Astra

„Astra“ siūlo aukščiausio lygio paslaugas kovojant su įsilaužėliais ir kitomis internetinėmis grėsmėmis. Galite pasirūpinti savo 360 laipsnių realaus laiko žiniatinklio apsauga nuo kenkėjiškų programų, automatų, įsilaužėlių, SQLi, šlamšto ir kt..

Tai siūlo saugumo sprendimus įvairioms platformoms, tokioms kaip „WordPress“, „Magento“, „Drupal“, „Joomla“, „OpenCart“, „PrestaShop“ ir tt. Jų apsaugos sprendime yra šimtai funkcijų..

„SiteLock“

Vienas iš plačiai pripažintų interneto saugumo tiekėjų, „SiteLock“, siūlo automatinius kibernetinio saugumo sprendimus, kurie padėtų įmonėms kovoti su kenkėjiška veikla.

„SiteLock“ siūlo galingą, tačiau prieinamą sprendimą. Naudodamiesi automatiniu pataisymu, jums nereikia jaudintis dėl savo svetainės saugumo.

„MalCare“

„MalCare“ siūlo veiksmingą „WordPress“ apsaugą svetainių savininkams, kūrėjams ir agentūroms.

Jis efektyviai nuskaito jūsų svetainę tam skirtame serveryje, kad sumažintų jūsų serverio apkrovas. Jei jūsų svetainė patenka į juodąjį sąrašą, „MalCare“ gali padėti jums greitai ją ištaisyti, naudodama kolektyvinę žvalgybą, naudodama savo tinklalapių tinklą ir realiu laiku aptikdama sudėtingas grėsmes..

Išvada

Kibernetinių nusikaltimų skaičius sparčiai didėja ir daro didelę įtaką įmonėms tiek pajamų, tiek reputacijos srityje. URL juodasis sąrašas yra vienas iš tokių, dėl kurio kenčia šių dienų verslas. Todėl svetainės saugumo įgyvendinimas yra valandos poreikis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map