Keturi pagrindiniai patarimai, kaip apsaugoti „Smartwatch“

Kai įsivaikinai pažangių technologijų dalykėliai jūsų gyvenime, tada mes taip pat turime suprasti priežiūros ir įrenginio saugumas.


Norint užtikrinti, reikia atlikti keletą dalykų geriausia apsauga prie savo prietaiso, tačiau jei jūs tiesiog suprasite pagrindinius išmaniosios programėlės reikalavimus, priežiūros ir saugumo valdymo procedūra jums nebus labai sunki..

Išmanieji laikrodžiai yra puikus įtaiso pasirinkimas tiems, kurie tikisi suderinti nešiojamąjį patrauklumą su kito lygio įrenginio funkcionalumu.

Jie seka jūsų sveikatą, padeda atsiminti jūsų susitikimus ir paprastai nurodo laiką. Tačiau, kaip ir iš esmės bet kuri kita programėlė šiais laikais, yra susirūpinimas dėl saugumo kad turėtum žinoti.

Atlikęs keletą tyrimų, susijusių su išmaniojo laikrodžio saugumu, dėstytojas Stivenso technologijos institutas sužinojo, kad programuotojams ir įsilaužėliams buvo visiškai įmanoma gauti neteisėtą prieigą ir pavogti bankomatų PIN kodą iš išmaniųjų laikrodžių.

Viskas, ką jiems reikėjo padaryti, buvo uostyti informacijos siuntinius, kuriais keičiamasi tarp jūsų išmaniojo laikrodžio ir išmaniojo telefono.

Garsai baugus?

Nėra abejonės, kad duomenų saugumas yra būtinas. Todėl čia yra keli esminiai patarimai dėl išmaniojo laikrodžio saugumo, kad jūsų išmanusis laikrodis jūsų nepadarytų neapsaugotas nuo įsilaužėlių.

Apsaugokite savo išmanųjį telefoną

Tai yra tas faktas, kad išmaniojo laikrodžio apsauga prasideda nuo jūsų išmaniojo telefono saugumo. Remiantis Stevenso technologijos instituto pedagogo atliktais tyrimais ir analize, jie išsiaiškino, kad didžiausias rizikos taškas yra ATM PIN kodo vagystė yra komunikacijos, kurią mes tikime, tarp išmaniojo telefono ir išmaniojo laikrodžio, grandis.

Be to, įsilaužėliams paprastai net nereikia įsiskverbti į abi puses, kad šnipinėtų informaciją – jiems tereikia turėti prieigą prie vieno.

Paprasčiausias būdas patekti į jūsų išmanųjį telefoną kitam asmeniui yra padirbtos programos. Tai dažniausiai būna išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose veikia „Android“, tačiau išmanieji telefonai, kuriuose veikia „iOS“, nėra visiškai saugūs.

Bendrosios rekomendacijos yra laikytis programų, kurios parduodamos „Google Play“ parduotuvėje arba „iOS App Store“. Tyrinėkite patikimumas ir patikimumas programų prieš atsisiųsdami jas į savo įrenginį. Be to, jei esate „iOS“ vartotojas, išmaniojo telefono pertraukimas, kol jūs atleidžiate, taip pat gali tapti priežastimi, dėl kurios galite atverti kai kuriuos saugumo galvos skausmai.

Reguliariai atnaujinkite savo „Smartwatch“ programinę įrangą

Kūrėjai vartotojams pateikė naujausius atnaujinimus, ir jų yra daug priežastis už jo. Jie ne tik tai daro siekdami pagerinti programos ar operacinės sistemos našumą, bet ir patobulina savo funkcionalumą, kad galėtų atsiskaityti pavojingi saugumo trūkumai.

Nors tai gali jus varginti, kad turite palaukti 30 sekundžių, kol išmanusis laikrodis ar programa bus paleista iš naujo, tačiau tai gali jus sutaupyti praleidus valandas dirbant su apgaulingais įsilaužėliais..

Būkite atsargūs su savo kūno rengybos informacija

Piratai nėra vieninteliai išmaniųjų laikrodžių saugumo pažeidėjai – rėmėjų reklama ir draudimo agentūros taip pat gali tai padaryti. Organizacijos reguliariai perka informaciją apie pirkėjus, siekdamos konkretaus tikslo – informuoti apie jų kainas ir rinkodarą.

Tai labai varginantis dalykas kūno rengybos ir sveikatos duomenų saugumas. Išmanieji laikrodžiai gali būti šaltinis, per kurį galima perduoti didžiulį kiekį duomenų apie jus.

Pvz., Jei draudimo agentūra mato, kad turite nepatogumų širdžiai ar valgote daug išmirkytų riebalų, jie gali mėginti jus paveikti nepageidaujamomis priemokomis arba, esant blogesnei situacijai, gali atsisakyti jus apsaugoti..

Prieš naudodamiesi bet kokia kūno rengybos programa, turite patikrinti apsaugos Nustatymai. Pasirinkite, kas bus dalijama viešai. Taip pat apsvarstykite slapyvardžio naudojimą kaip vartotojo vardą, kad kiekvieną dieną suvartojamo natrio kiekio negalėtumėte atsisakyti.

Įgalinkite nuo vagysčių saugančius parametrus

Išskyrus skaitmeniniai pavojai savo prietaisui, turėtumėte visada atsiminti faktą, kad kažkas gali tiesiogiai pavogti jūsų išmanųjį laikrodį ar išmanųjį įrenginį iš jūsų ir tada jis gali be jokių apribojimų lengvai pasiekti jūsų duomenis.

„Smartwatch“ gamybos įmonės labai gerai supranta šią tikimybę. Dėl šios priežasties daugelis įmonių nustatė saugos parametrus, skirtus apsaugoti jus nuo vagysčių.

Pavyzdžiui, „Apple“ aktyvinimo užraktas įrenginyje – tai apsaugo jus nuo vagysčių galimybių ir neleidžia niekam susieti „Apple Watch“ su jokiu savininko nepatvirtintu įrenginiu.

Įvairūs išmanieji laikrodžiai turi tam tikras savybes, todėl, nepaisant to, koks gali būti saugos elemento pavadinimas, turite žinoti apie jį viską ir laikyti jį įjungtą. geriausias jūsų išmaniojo laikrodžio saugumas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map