10 geriausių SEO analizės programinės įrangos jūsų svetainės analizei

Daugelio šiandien verslas juda internetu. Siekdamas pirmauti prieš konkurentus, kiekvienas verslas ieško būdų, kaip užmegzti savo tikslinį klientą.


Beveik kiekvienas produktų ir paslaugų verslas bando perduoti savo informaciją naudodamasis svetaine. Taip yra todėl, kad didelis gyventojų skaičius internete ieško informacijos ir atsiliepimų apie šiuos produktus ir paslaugas.

Ši internetinio srauto banga daro bet kurios organizacijos svarbą šiandien užtikrinant, kad jose lengviau pastebėti šį vandenyną, kuriuo tapo internetas.

Kad tai įvyktų, jums reikės paieškos variklio optimizavimo (SEO)..

SEO, tiesą sakant, šiandien nėra posakis, daugelis verslo įmonių iki to laiko supranta, kaip tai gali padidinti interneto svetainių buvimą ir matomumą. Tinkamai pritaikius jūsų svetainę, reikia įgyti tinkamo srauto.

Tačiau vien tik svetainės optimizavimas nepadarys apgaulės; turėsite atsekti SEO proceso veikimą. Yra daug įrankių, kurie gali padėti jums šiame procese.

Čia yra 10 sąrašas geriausia SEO analizės programinė įranga naudojami analizuoti svetaines, kurios galėtų padėti jūsų verslui retkarčiais pagerinti jūsų interneto pėdsaką.

Geriausia SEO analizės programinė įranga jūsų svetainės analizeiGeriausia SEO analizės programinė įranga

10 geriausių SEO analizės programinės įrangos jūsų svetainės analizei:

1. SEO analizatorius (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

Šis įrankis laikomas vienu iš lengviausių ir greičiausių įrankių, su kuriais galima dirbti. Jei ieškote svetainės analizės ir ataskaitų per kelias sekundes, tai yra vienas iš įrankių jums.

Ši svetainė pataria, kaip patobulinti lankytojų srautą ir palengvinti jūsų svetainės reitingą. Turinio valdymas yra vienas iš svarbiausių aspektų, užtikrinančių, kad pastebimas turinio dubliavimasis prieš tai, kai paieškos variklis jį identifikuoja ir nustumia jūsų gretas žemyn.

Rinkodara yra dar viena patirtis, todėl tai yra perspektyvus pasirinkimas, kurį reikia šiek tiek prižiūrėti.

2. Ahrefas (https://ahrefs.com/site-audit):

Jei norite atlikti svetainės auditą, nesvarbu, koks yra jūsų organizacijos dydis. „Ahref“ suteikia daug informacijos, kaip patobulinti SEO.

Čia pateikiama išsami analizė daugybės klausimų, kurie jums gali kilti apie tai, kaip jūsų svetainė veikia realiame pasaulyje.

Tai patikrina svetaines, kuriose yra daugiau nei 100 rūšių SEO problemų, įskaitant našumą, žymas (HTML ir socialinius), nuorodas (gaunamas ir išeinančias), kokybės kontrolę ir kt..

3. „Moz Pro“ įrankiai: (https://moz.com/mozpro/lander):

Jų svetainėje galima įsigyti mėnesio nemokamą bandomąją versiją. Jie teikia SEO įrankius, kurie padeda nustatyti, kur suklydote, kaip galite tai ištaisyti ir kur jums sekasi..

Šis įrankis supranta, kad SEO yra sudėtingas ir padeda jums nustatyti duomenis, kuriems jums gali kilti problemų ieškant savęs, teikiant sprendimus, kurie galėtų jums padėti. Jei norite padidinti savo reitingą, galite pasitikėti „Moz Pro“.

4. „WooRank“ (https://www.woorank.com):

„WooRank“ yra dar viena labai efektyvi priemonė, kuri puikiai tinka tiesioginiams SEO patikrinimams ir auditui atlikti. Daugelis vartotojų mano, kad tai yra naudingas įrankis nuodugniai analizuoti savo svetaines ir naudoti atsisiųstą informaciją..

Jis taip pat atlieka lyginamuosius bandymus, kad įsitikintų, jog esate teisus. Naudojamumas yra tas, į kurį daugiausia dėmesio skiriama šiai programinei įrangai. Ne tik reikia įvertinti, kaip sekasi konkurencijai, bet ir tai, kokie raktiniai žodžiai yra geresni.

Taip pat perskaitykite geriausius raktinių žodžių tyrimo įrankius iki 2020 m.

Nuo tada, kai jis buvo paleistas 2010 m. Sausio mėn., Jis turi daugiau nei 1 milijoną registruotų vartotojų visame pasaulyje. Tai yra greitas, paprastas naudoti ir teikia nemokamą bandomąją versiją.

5. „Hubspot“ (https://website.grader.com):

Jei turite svetainę ir galiojantį el. Pašto ID, naudodami „Hubspot“ lengviau generuoja ataskaitas apie svetainės saugumą, jos veikimą, kaip efektyviai randama jūsų svetainė ir kaip ji efektyviai veikia mobiliuosiuose telefonuose..

Tai yra vienas iš lengvesnių variantų, nes jis yra pritaikytas. Galite sužinoti viską, ką reikia žinoti apie svetainę.

6. Rasta (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

Šis paprastas naudoti nemokamas SEO įrankis gali padėti jūsų komandai išsiaiškinti jūsų svetainės problemas. Gaukite momentinį vaizdą apie tai, kas veikia ir neveikia jūsų svetainėse.

Jis apima technines problemas, daugiausia turinio pagrįstas problemas, žengia dar vieną žingsnį, analizuoja nuorodas ir nustato išorinių nuorodų problemas..

7. „Google“ žiniatinklio valdytojas (https://www.google.com/webmasters/):

„Google“ tikrai yra viena populiariausių svetainių, kur reikia ieškoti. Todėl nėra jokios abejonės, kad jie sugalvojo SEO analizės įrankį, kurį patogu analizuoti jūsų svetainės duomenis, kad pamatytumėte, ar jis veikia, ar ne..

„Google Analytics“ padeda stebėti svetainės našumą. Turėkite „Google“ padėti jums atlikti analizę ir įsitikinkite, kad naudojate jų pateiktus įrankius, kad jie būtų efektyvesni.

8. Pašalintihttps://www.removeem.com):

Jei ieškote sveikos svetainės, tai greičiausiai tai yra svetainė jums. Gaukite tai, kas jums gera, kas veikia, ir išimkite, kas ne. Šis produktas padeda jums tai padaryti lengvai.

Naudodamiesi foniniu nuskaitymu ir atpažindami atgalines nuorodas, kurios jums netinka. Tai užtikrins, kad neveiksmingą pakeisite efektyvesniu.

Jie stebi jūsų kampaniją, užtikrina geriausias susisiekimo formas, nustato blogas nuorodas, kurių vartotojui nereikia, giliai pasinerdami į SEO; ir tokiu būdu užtikrinsite, kad gerai išmanytumėte, kaip bendraujate.

9. Patikrinkite mano nuorodas (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=lt):

Vienas didžiausių dalykų, kuris jus skaudina, yra susijusios nuorodos. Ir šis SEO analizės įrankis padeda užtikrinti, kad išeinančios nuorodos ar jūsų turimos išorinės nuorodos yra tikslios.

Taip yra todėl, kad nė vienam klientui nepatinka pereiti prie negyvos nuorodos. Tai nemokamas įrankis, leidžiantis greitai patikrinti vidines ir išorines nuorodas ir nustatyti su nuorodomis susijusias problemas. Taigi eik į priekį ir paleisk jį.

10. „UpCity“ SEO ataskaitų kortelė (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

Jei ieškote holistinio požiūrio nemokamai, tai gali būti alternatyva jums. Kadangi čia kalbama apie tai, kas jus seka, kaip jūs reitinguojatės interneto pasaulyje, kaip vyksta indeksavimas, kokia yra jūsų svetainės prieinamumas, analizuojama, kaip jūsų svetainė yra ir dar daugiau.

Autoriaus biografija:

Soravas Jainas buvo pripažintas vienu iš „25 geriausių Indijos socialinės žiniasklaidos profesionalų“. Jis yra aistringas tinklaraštininkas ir parašė keletą knygų apie skaitmeninis Marketingas taip pat skaitė daugybę informacinių paskaitų Indijos pramonės konfederacijoje NASSCOM. Jis surengė daugiau nei 300 socialinių žiniasklaidos seminarų Indijoje, Šri Lankoje ir Dubajuje.

Taip pat skaitykite:

 • 14 geriausių SEO įrankių, kuriuos galima naudoti 2020 m
 • Naujausios SEO tendencijos, kurių bus laikomasi 2020 m
 • Puslapio SEO kontrolinis sąrašas 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map