10 labākā SEO analīzes programmatūra jūsu vietnes analīzei

Lielākā daļa uzņēmumu šodien pārvietojas tiešsaistē. Lai iegūtu vadošās pozīcijas pār konkurentiem, katrs bizness meklē veidus, kā panākt mērķa klientu.


Gandrīz katrs produktu un pakalpojumu bizness cenšas komunicēt savu informāciju, izmantojot vietni. Tas notiek tāpēc, ka lielais iedzīvotāju skaits tiešsaistē meklē informāciju un saņem atsauksmes par šiem produktiem un pakalpojumiem.

Šis tiešsaistes trafika vilnis jebkurai organizācijai šodien ir svarīgi nodrošināt, lai tās būtu vieglāk pamanīt šajā okeānā, par kuru kļuvis internets.

Lai tas notiktu, jums būs nepieciešama meklētājprogrammu optimizācija (SEO)..

SEO, patiesībā, šodien nav burvju vārds, daudzi uzņēmumi līdz šim brīdim apzinās, kā tas var palielināt vietnes klātbūtni un atpazīstamību. Ja tā tiek piemērota atbilstoši, jūsu vietne var iegūt piemērotu trafiku.

Tomēr tikai vietnes optimizēšana neko nedarīs; jums būs jāizseko SEO procesa darbībai. Ir daudz rīku, kas varētu jums palīdzēt šajā procesā.

Šeit ir saraksts ar 10 labākā SEO analīzes programmatūra izmanto vietnes analīzei, kas laiku pa laikam varētu palīdzēt jūsu uzņēmumam uzlabot jūsu interneta pēdas.

Vislabākā SEO analīzes programmatūra jūsu vietnes analīzeiVislabākā SEO analīzes programmatūra

10 labākā SEO analīzes programmatūra jūsu vietnes analīzei:

1. SEO analizators (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

Šis rīks tiek uzskatīts par vienu no vienkāršākajiem un ātrākajiem darbarīkiem. Ja jūs meklējat vietņu analīzi un pārskatus pēc dažām sekundēm, tas ir viens no rīkiem jums.

Šī vietne sniedz jums padomus, kā uzlabot datplūsmu un viegli palielināt vietnes vērtējumu. Satura pārvaldība ir viena no tās izpausmēm, kas nodrošina satura dublēšanos pirms meklētājprogramma to identificē un samazina jūsu pozīcijas..

Mārketings ir vēl viena kompetence, padarot to par dzīvotspējīgu iespēju, kurai vajadzīga mazliet roktura.

2. Ahrefs (https://ahrefs.com/site-audit):

Ja vēlaties veikt vietnes auditu, neatkarīgi no jūsu organizācijas lieluma. Ahref sniedz jums daudz informācijas, lai strādātu ar sava SEO uzlabošanu.

Tas sniedz padziļinātu analīzi daudziem jautājumiem, kas jums varētu būt par to, kā jūsu vietne darbojas reālajā pasaulē.

Tas pārbauda tīmekļa vietnes vairāk nekā 100 veidu SEO jautājumos, ieskaitot veiktspēju, tagus (HTML un sociālie), saites (ienākošie un izejošie), kvalitātes kontroli un citas.

3. Moz Pro rīki: (https://moz.com/mozpro/lander):

Tā kā viņu vietnē ir pieejama mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija, viņi piedāvā SEO rīkus, kas palīdz noteikt, kur jūs kļūdāties, kā to labot un kur jums veicas.

Šis rīks saprot, ka SEO ir sarežģīts, un palīdz identificēt datus, kuriem jums varētu rasties grūtības atrast sevi, vienlaikus piedāvājot risinājumus, kas varētu jums noderēt. Ja vēlaties uzlabot savu rangu, varat uzticēties Moz Pro.

4. WooRank (https://www.woorank.com):

WooRank ir vēl viens ļoti efektīvs rīks, kas ir lieliski piemērots tūlītējām SEO pārbaudēm un auditiem. Liela daļa lietotāju uzskata, ka tas ir noderīgs rīks vietņu padziļinātai analīzei un izmanto lejupielādējamo informāciju..

Tā arī veic salīdzinošo testēšanu, lai pārliecinātos, ka esat taisnība. Lietojamība ir arī kaut kas tāds, uz ko šī programmatūra koncentrējas. Ne tikai to, kā notiek konkurence, bet arī to, kādi atslēgvārdi darbojas labāk.

Izlasiet arī Labākie atslēgvārdu pētniecības rīki 2020. gadam.

Kopš tā darbības uzsākšanas 2010. gada janvārī tam ir vairāk nekā 1 miljons reģistrētu lietotāju visā pasaulē. Tas ir ātrs, ērti lietojams un nodrošina arī bezmaksas izmēģinājumu.

5. Hubspot (https://website.grader.com):

Ja jums ir vietne un derīgs e-pasta ID, Hubspot atvieglo pārskatu ģenerēšanu par vietnes drošību, tās veiktspēju, to, cik efektīvi jūsu vietne tiek atrasta un cik efektīvi tā darbojas mobilajos tālruņos..

Tā ir viena no vienkāršākajām iespējām, jo ​​tā ir pielāgota. Jūs varat uzzināt visu, kas jums jāzina par vietni.

6. Atrasts (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

Šis viegli lietojamais bezmaksas SEO rīks var palīdzēt jūsu komandai atrast problēmas ar jūsu vietni. Iegūstiet momentuzņēmumu par to, kas jūsu vietnēs darbojas un nedarbojas.

Tajā apskatīti tehniski jautājumi, galvenokārt satura jautājumi, solis tālāk, analizētas saites un identificētas problēmas ar ārējām saitēm..

7. Google tīmekļa pārzinis (https://www.google.com/webmasters/):

Google noteikti ir viena no populārākajām vietnēm, kur meklēt. Tāpēc nav šaubu, ka viņi ir nākuši klajā ar SEO analīzes rīku, kas ļauj analizēt jūsu vietnes datus, lai redzētu, kā tas darbojas vai nedarbojas jūsu labā..

Google Analytics palīdz izsekot vietnes veiktspējai. Lūdziet Google palīdzēt jums veikt jūsu analītiku un nodrošināt, ka izmantojat viņu piedāvātos rīkus, lai padarītu to efektīvāku.

8. noņemiet em (https://www.removeem.com):

Ja jūs meklējat veselīgu vietni, iespējams, šī ir vietne jums. Iegūstiet to, kas jums nāk par labu, kas darbojas, un izņemiet to, kas neder. Šis produkts palīdz to izdarīt viegli.

Ar fona skenēšanu un to backline saišu identificēšanu, kuras jums nedarbojas. Tas nodrošina, ka neefektīvais tiek aizstāts ar efektīvāku variantu.

Viņi izseko jūsu kampaņu, nodrošina labākos saziņas veidus, identificē sliktas saites, kas lietotājam nav vajadzīgas, dziļi ienirst SEO; un tādējādi pārliecinieties, ka esat pārdomājis, kā sazināties.

9. Pārbaudiet manas saites (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=lv):

Viena no lielākajām lietām, kas jūs sāpina, ir saistītās saites. Un šis SEO analīzes rīks palīdz jums pārliecināties, ka izejošās saites vai jūsu ārējās saites ir precīzas.

Tas notiek tāpēc, ka nevienam klientam nepatīk pāriet uz mirušo saiti. Tas ir bezmaksas rīks, lai pārbaudītu iekšējās un ārējās saites un nekavējoties identificētu ar saitēm saistītas problēmas. Tāpēc dodieties uz priekšu un pavērsiet to.

10. UpCity SEO atskaites karte (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

Ja jūs meklējat holistisku pieeju bez maksas, tā varētu būt alternatīva jums. Tā kā tas attiecas uz to, kurš seko jums, kā jūs vērtējat interneta pasauli, kā notiek indeksēšana, cik pieejama ir jūsu vietne, kā arī analīze par to, kā jūsu vietne ir un vēl vairāk.

Autora biogrāfija:

Sorav Jain ir atzīts par vienu no “25 labākajiem Indijas sociālo mediju profesionāļiem”. Viņš ir dedzīgs emuāru autors un ir uzrakstījis dažas grāmatas par digitālais mārketings kā arī ir lasījis daudzas informatīvas lekcijas Indijas rūpniecības konfederācijā NASSCOM. Viņš ir rīkojis vairāk nekā 300 sociālo mediju semināru visā Indijā, Šrilankā un Dubaijā.

Lasīt arī:

 • 14 labākie SEO rīki izmantošanai 2020. gadā
 • Jaunākās SEO tendences, kas jāievēro 2020. gadā
 • Lapā SEO kontrolsaraksts 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map