10 lietas, no kurām jāizvairās, veidojot saikni

Vai jūs zinājāt, ka saite ēka nekavējoties mainījās uz visiem laikiem Google izlaida savu Penguin algoritmu 2012. gada aprīlī? Laika gaitā viss ir mainījies vēl vairāk, jo Google katru dienu turpina ieviest jaunus algoritmus.


Tonnu vietņu satiksme ir ievērojami samazinājusies, jo, lai arī saišu veidošanai ir liela loma ārpus lapas optimizācijā, ir vairākas saišu veidošanas metodes, kuras Google ienīst.

Ir daudz veidu, kā var ģenerēt atpakaļsaišu, taču, ja vēlaties iegūt labāku Google klasifikāciju, jums jāizveido kvalitatīvas atpakaļsaišu saites..

Un, lai jūs varētu iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu, jums jāizvairās no desmit saišu veidošanas kļūdām, kuras mēs turpmāk dalīsimies ar jums.

Izlasiet arī: Izmantojiet šos 9 veidus, kā iegūt kvalitatīvas saites

Tas ir saprotams, pat vispieredzējušākie SEO veic dažas kļūdas, veidojot atpakaļsaišu, taču jums jācenšas iegūt kvalitatīvas saites, lai jūs varētu uzlabot:

 • Pārdošana
 • Jūsu meklēšanas klasifikācija
 • Jūsu dabiskā satiksme

Atcerieties, ka atpakaļsaišu veidošana nepareizā veidā var maksāt naudu un ārkārtīgi kaitēt jūsu Google klasifikācijai.

Tātad šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums dažās izplatītajās kļūdās, no kurām jāizvairās, veidojot atpakaļsaišu (pazīstamas arī kā saites veidošanas kļūdas).

Bet pirms mēs iedziļināmies saišu veidošanas kļūdās, lai izvairītos no…

Saites veidošanas definīcija

Kas ir saišu veidošana?

Saikņu veidošana

Saikņu veidošana ir prakse, kā piesaistīt citām atbilstošām vietnēm saiti uz jūsu vietni. Cita saišu veidošanas definīcija ir… jūsu vietnes reklamēšanas process citās vietnēs, lai ģenerētu saites uz jūsu pašu.

Lai novirzītu trafiku no meklētājprogrammām, jums ir jāizveido kvalitatīvas atpakaļsaišu saites no attiecīgajām vietnēm.

Saikņu veidošanas priekšrocības

Vai jūs zinājāt, ka SEO ir 90% saišu veidošana? Hmm, mēs tikai uzminamies, jo mēs neesam profesionāli SEO, bet pat ja jūs prasīsit plusus, viņi jums pateiks, ka veiksmīga saišu veidošanas stratēģija var jums palīdzēt:

Virziet novirzīšanas trafiku

Pajautājiet ekspertiem SEO, un viņi jums pateiks, ka novirzīšanas trafiku ir grūti iegūt, taču tas ir iespējams, izpildot labu saišu veidošanas stratēģiju..

Nostiprinot saiti atpakaļ uz savu vietni no atbilstošo iestāžu vietnēm, jūs palielināsit iespējas piesaistīt novirzīšanas trafiku uz jūsu vietni. Kāpēc?

Šīs vietnes parasti parādās, kad lietotāji meklē informāciju internetā. Kad lietotāji noklikšķina uz hipersaitēm, kas ievietotas šajās vietnēs, viņi tiek novirzīti uz jūsu vietni. Šādi ģenerējat novirzīšanas trafiku.

Uzlabot lapu un domēnu autoritāti

Kaut arī Google izmanto vairākus faktorus, lai meklēšanas lapās parādītu meklēšanu, domēna un lapas autoritāte ir svarīgi faktori, kas nosaka, vai jūsu vietnes parādīsies meklēšanas rezultātos.

Tātad, kā Google nosaka vietnes Domain Authority (DA) un Page Authority (PA) vietnei?

Tas ir vienkārši, jo kvalitatīvas ir saites, kuras jūsu vietnei ir no vairākām atbilstošām vietnēm, jo ​​augstāka ir domēna autoritāte un jo labāk jūsu vietne tiks parādīta atbilstošos meklējumos. Jūsu lapas autoritāte ir vairāku augstas kvalitātes atpakaļsaišu kombinācija uz jūsu vietni.

Uzlabojiet zīmola atpazīstamību

Īstenojot saišu veidošanas stratēģiju, vietņu īpašnieki reklamē savas vietnes citās atbilstošās vietnēs, izmantojot viesu ievietošanu un vairākas citas metodes. Tādā veidā cilvēki iepazīstas ar jūsu vietni un galu galā jūsu zīmols kļūst pamanāms daudziem cilvēkiem.

Veidojiet zīmola autoritāti

Saikņu veidošana var palielināt jūsu zīmola autoritāti jūsu nozarē. Arvien vairāk lietotāju sērfo internetā, meklējot noderīgu, izglītojošu, interesantu un izklaidējošu saturu. Ja jūs pastāvīgi publicējat augstas kvalitātes un oriģinālu saturu, jūsu zīmols izceļas no pūļa. Tā jūs veidojat zīmola autoritāti.

Tagad, to sakot, ļaujiet gumijai satikt ceļu.

10 izplatītas saites veidošanas kļūdas, no kurām jāizvairās

1. Plāna satura publicēšana

Nu, vairums SEO jums pateiks, ka jāpublicē saišu cienīgs saturs, bet mēs iesakām lietotājiem publicēt augstas kvalitātes saturu un optimizēt to meklētājprogrammām.

Diemžēl daudzi cilvēki cīnās par tāda satura izveidi, kas meklētājprogrammās ir labāks, taču aizmirst ņemt vērā satura lasītājus – tā ir kļūda, no kuras ir vērts izvairīties par katru cenu.

Google saprot, kad lietotāji mīl jūsu saturu. Meklēšanas gigants pārbaudīs, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu saturu, kā arī atpakaļsaites, kopīgošanu, komentārus, atzīmes Patīk, laiku, ko lasītājs pavada jūsu vietnē, un daudzus citus rādītājus, un pēc tam attiecīgi klasificē jūsu vietni. Tas nozīmē, ka, ja neviens nelasa jūsu saturu, tad neviens uz to neveido saiti, un tāpēc Google zina, ka jūsu saturs ir mazs (zemāks parāds vai slikta kvalitāte)..

Papildus satura kvalitātei lietotāju pieredze ir arī vēl viens svarīgs faktors, ko Google aplūko, klasificējot vietnes. Piemēram, ja jūsu tīmekļa lapu atvēršana prasa pārāk ilgu laiku, jums būs augsts atlēcienu līmenis.

Koncentrējieties uz augstas kvalitātes un izmantojama satura izveidi, kas atbild uz meklētāju jautājumiem, un cilvēki izveidos saiti uz jūsu vietni.

Izlasiet arī rakstu Kā uzrakstīt saturu, kas Google vērtē augstāk

2. Saitu apmaiņa pret naudu

Google ienīst saites. Šī iemesla dēļ meklētājprogramma izmanto viedos robotprogrammatorus vai robotus, kas var noteikt, vai saites esat iegādājies no citiem avotiem. Turklāt Google ļauj cilvēkiem ziņot par nopirktajām saitēm vai PBN tīkliem. Lai būtu drošībā, vienkārši izvairieties no saišu pirkšanas.

Pat ja jūs spēlējat sistēmu, pērkot saites, ņemiet to vērā:

 • Nopirktās saites veicinās zemas kvalitātes trafiku nekā dabiskās saites
 • Jūs saņemsit dūšīgu sodu, kad Google jūsu vietnē atrod maksas saites
 • Google sodīšana nozīmē, ka jūs tērēsit vairāk naudas, lai labotu situāciju.

Saitu pirkšana no citiem avotiem var kaitēt jūsu meklētājprogrammu klasifikācijai. Tāpēc, pat ja jums ir nauda saišu iegādei, labāk to iztērēt kaut kam citam.

3. Aizmirstot atbrīvoties no toksiskām saitēm

Pirmkārt, kas ir toksiskas saites?

Toksiskas saites ir neatbilstošas ​​vai nedabiskas saites, kas var kaitēt jūsu vietnes meklētājprogrammu klasifikācijai.

Tagad, kad zināt, kas ir toksiskās saites, vai dzirdējāt par Google atjauninājumu Penguin?

Neuztraucieties, mēs arī nezinājām, kad Google izlaida šo “jauko” atjauninājumu, bet šeit ir iemesls, kāpēc Google ieviesa “Penguin” atjauninājumu.

Tika izlaists pingvīna atjauninājums, lai uzlabotu Google meklēšanas rezultātus, atbrīvojoties no tīmekļa lapām ar toksiskām atpakaļsaitēm.

Pingvīnu atjaunināšanas galvenais mērķis ir uzraudzīt un sodīt tīmekļa vietnes ar tonnu toksisku atpakaļsaišu un tām, kurām ir slikts atpakaļsaites profils.

Atbrīvoties no toksiskām atpakaļsaitēm ir viegli. Ir daudz atpakaļsaites analītikas rīku, piemēram, SEMrush, kurus varat izmantot, lai novērtētu jūsu atpakaļsaites profilu un noņemtu toksiskas saites.

4. Koncentrēšanās uz vienu atpakaļsaišu karali

Lai arī veselīgs saišu profils joprojām ir spēcīgs vietnes kvalitātes rādītājs meklētājprogrammām, daudziem cilvēkiem ir tendence koncentrēties uz viena veida atpakaļsaišu.

Lai izveidotu veselīgu atpakaļsaites profilu, jums jāiegulda dažādās atpakaļsaišās, kas palielina jūsu vietnes trafiku un palielina ieņēmumus..

Ir divi galvenie backlink veidi: Dofollow un Nofollow.

Vispieredzējušākie emuāru autori un SEO speciālisti jums liks koncentrēties uz Dofollow saišu veidošanu, taču šī ir viena no saiti veidošanas kļūdām, no kurām jums vajadzētu izvairīties. Koncentrēšanās uz viena veida atpakaļsaiti ir slikta SEO prakse. Turklāt jūsu vietne var tikt sodīta no Google par to, ka tā rīkojas.

Nenoliedzami, ka Nofollow saites neiztur nevienu saišu sula uz jūsu vietni, bet var uzlabot vietnes SEO, it īpaši, ja tās nāk no dažādiem domēniem.

Izmēģiniet visu iespējamo, lai pastāvīgi izveidotu divus atpakaļsaites veidus. Piemēram, ja veidojat Dofollow atpakaļsaišu, izmantojot viesu izlikšanu, varat izveidot arī Nofollow saites, komentējot citus atbilstošus emuārus. Abas saites sajaukšana atpakaļsaišu profilā palīdzēs uzlabot veselīgu SEO vietni.

5. Saikņu ģenerēšana no domēniem bez indeksa

Veidojot atpakaļsaišu, jums vajadzētu būt piesardzīgam, lai nesaņemtu saites no vietnēm, domēniem vai tīmekļa lapām, kas nav indeksētas Google. Google meklēšanas algoritmi soda vietnes, kas saņem saites no lapām vai vietnēm, kuras netiek indeksētas.

Pirms šo saišu iegūšanas no vietnes pārliecinieties, ka esat veicis pietiekami daudz pētījumu, lai redzētu, vai vietne tiek indeksēta. Labāk ir veltīt vairāk laika vietnes izpētei, pirms no tās izveidojat saites, nekā steigties, lai izveidotu saites, pēc tam vēlāk nožēlojot.

Varat izmantot tādus rīkus kā SEMrush, lai pārraudzītu atpakaļsaišu profilu un, ja atklājat neindeksētu vietni, kas izveido saiti uz jūsu vietni, noņemiet šīs saites.

6. Koncentrēšanās uz konkurenta pārspīlēšanu

Protams, ir vērts izspiegot konkurentu saišu profilu, jo tas ir labākais veids, kā uzzināt, kā viņus pārspēt, bet, koncentrējoties uz viņu pārākumu, dzenoties pēc viņu saites profila, jums tas nepalīdzēs.

Parasti jums vajadzētu izspiegot konkurenta saites profilu, lai redzētu, kā varat precīzi noregulēt savas saites profilu, bet atrodiet resursus satura stratēģijas izstrādei, kas palīdzēs jums izveidot jūsu saites profilu..

7. Neatbilstošu saišu veidošana

Cenšoties veidot saites no autoritāšu vietnēm, emuāru autori un satura tirgotāji ignorē nišas atbilstību.

Ja jums pieder digitālā mārketinga emuārs, atpakaļsaites iegūšana no veselības un fitnesa emuāra ir slikta jūsu SEO.

Ja vien emuārs, no kura jūs saņemat saiti, nav vispārīgs, jums vienmēr vajadzētu veidot saites no attiecīgajām nišām.

No emuāra ir iespējams izveidot kvalitatīvas saites, kas atšķiras no jūsu nišas, taču jums jāpārliecinās, ka jūsu rakstītā tēma ir atbilstoša jūsu emuāram.

8. Koncentrēšanās uz daudzumu virs kvalitātes

Neviens neliedz jums publicēt divus emuāra ierakstus nedēļā. Tomēr, ja jūs upurēsit kvalitāti kvantitātes dēļ, vienkārši pārtrauciet to darīt.

Saskaņā ar HubSpot teikto, garā formāta ziņas rada vairāk kopīgošanas un atpakaļsaišu, bet, ja saturs ir nekvalitatīvs, neviens nevirzīs uz jūsu emuāra ziņām.

Vienmēr koncentrējieties uz augstas kvalitātes satura izveidi un publicēšanu, un cilvēki izveidos saiti uz jūsu saturu.

9. Nedaudzveidojiet savu saišu veidošanas praksi

Saikņu veidošanas prakses ir daudz. Visizplatītākie ir viesu blogošana un emuāru komentēšana. Ja paļaujaties tikai uz viena veida saišu veidošanas paņēmieniem, noteiktajā laikā jūs nesaņemsit vēlamos rezultātus.

10. Steidzošu saišu veidošana

Google neierobežo jūsu atpakaļsaišu veidošanas ātrumu, taču, ģenerējot tūkstošiem saišu vienā dienā, Google var kļūt aizdomīgs un sodīt jūsu vietni.

Līdzīgi kā iepriekš 8. punktā, vienmēr koncentrējieties uz ēku kvalitātes atpakaļsaišu, nevis kvantitātes.

Tas nozīmē, ka jums labāk ir iegūt saites no 2 autoritāšu vietnēm nekā iegūt 20 saites no zemas kvalitātes vietnēm.

Nobeiguma vārdi

Pēc Braiena Deana no Backlinko teiktā, saišu veidošana ir viena no 200 Google ranga faktori. Tomēr saišu veidošana ir process, kas prasa laiku un prasa pacietību. Ikreiz, kad jūs izvēlaties kampaņu meklētājprogrammu klasifikācijas uzlabošanai, veidojot saites, jums vienmēr vajadzētu izvairīties no šīm desmit kļūdām.

Par autoru

Džons Trogdons ir profesionāls eseju rakstītājs un redaktors https://www.proessaywriting.com/. Turklāt Džons ir parādīts daudzās autoritāšu vietnēs kā profesionāls digitālais mārketinga speciālists. Forbes viņu sauc par digitālā mārketinga vedni. Pēc profesijas viņš ir arī žurnālists.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map