14 labākie SEO rīki, ko visi SEO eksperti izmanto 2020. gadā (bezmaksas un apmaksāti)

Ja sākat vietnes SEO, jums ir nepieciešami labākie SEO rīki. Bezmaksas, freemium un maksas versijā ir pieejams pārāk daudz SEO rīku.


Šeit mēs esam izveidojuši atlasītu labāko SEO rīku sarakstu, ko visi SEO eksperti izmanto 2020. gadā. Varat arī izmantot šos rīkus atbilstoši savām vajadzībām.

Zemāk esošajā sarakstā ir vispopulārākie SEO rīki, piemēram, backlink analīzes rīki, atslēgvārdu izpētes rīki un satura optimizācijas rīki.

Lasīt arī: 9 veidi, kā 2020. gadā bez maksas izveidot augstas kvalitātes saites

14 labākie SEO rīki, kurus visi SEO eksperti izmanto 2020. gadā

1. Ahrefs

Ahrefs labākais SEO rīks

Ahrefs ir ļoti strauji audzis un tagad ir kļuvis par vispopulārāko saišu analīzes rīku 2020. gadā. Tas nodrošina pārāk daudz funkciju, piemēram, saišu analīzi, atslēgvārdu izpēti, ranga izsekošanu, salauztu saišu pārbaudītāju un daudz ko citu. Varu teikt, ka tas ir visaptverošs SEO rīks, kuru var izmantot ikviens.

Ahrefs piedāvā 7 dienu izmēģinājumu tikai par 7 USD. Tam ir pavisam 4 plāni, sākot no USD 99 mēnesī.

Jūs varat pārbaudīt visu plānu salīdzinājumu šeit.

2. SemRush

SemRush populārākais SEO rīks

SemRush ir viens no populārākajiem SEO rīkiem. To galvenokārt izmanto konkurentu analīzei un atslēgvārdu izpētei. SemRush ir pieejams freemium un maksas versijā. Freemiumā jums ir ierobežojums attiecībā uz visiem uzdevumiem. Apmaksāts plāns sākas no USD 99,95 mēnesī.

No šejienes saņemiet 30 dienu bezmaksas SEMrush izmēģinājuma versiju.

3. Moz Pro

Moz Pro Link Explorer rīks

Moz Pro ir labākais saišu pārlūka rīks. Jūs varat pārbaudīt novirzošos domēnus, ienākošās saites, atslēgvārdu ranžēšanu, populārākās lapas, vietnes surogātpasta rādītājus un daudz ko citu. Tas ir pieejams freemium un maksas versijās.

Moz Pro nodrošina 30 dienu izmēģinājumu, un tā apmaksātais plāns sākas no USD 99 mēnesī. Skatīt visas plāna cenas un salīdzinājumu šeit.

4. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics nodrošina pilnīgu vietņu analīzes pārskatu, piemēram, lapas seansus, dabiskos klikšķus, tiešos un novirzīšanas apmeklējumus, galvenās lapas un daudz ko citu.

Ja esat eksperts Google analytics izmantošanā, tas jums ir ļoti izdevīgi, jo tas sniedz pārāk daudz informācijas, bet iesācējiem ir grūti saprotams..

5. Google meklēšanas konsole

Google meklēšanas konsole

Google meklēšanas konsole ir labākais SEO rīks no Google. Jūs varat pārbaudīt vidējo klikšķu skaitu, kopējo dabisko klikšķu skaitu, seansus, pozīciju google meklēšanā, vietņu kartes, atpakaļsaišu, lietojamību mobilajās ierīcēs un daudz ko citu.

6. Majestic: SEO rīku mārketings

Majestic labākie SEO rīki

Majestic ir viens no labākajiem SEO rīkiem. Jūs to varat izmantot, lai izpētītu saites, pārbaudītu jaunus un zaudētus domēnus, lai pārbaudītu vietnes uzticamības un atsauču plūsmu..

Majestic ir pieejams freemium un maksas versijās. Apmaksāts plāns sākas no USD 49,99 mēnesī. Šeit jūs varat redzēt visu plānu, cenas un to salīdzinājumu.

7. SEOprofils

SEO profils

SEOprofiler piedāvā pārāk daudz funkciju, piemēram, saišu analīzi, atslēgvārdu ranžēšanu, lappušu optimizāciju, atslēgvārdu analīzi, sociālo mediju analīzi, vietņu analīzi utt. Visām šīm funkcijām ir pārāk daudz apakšfunkciju. Īsāk sakot, SEOprofiler ir labākais SEO rīks visiem.

SEOprofiler ir pieejams freemium un maksas versijās. Apmaksāts plāns sākas no USD 69,95 mēnesī. Šeit jūs varat pārbaudīt visu plānu cenu noteikšanu.

8. Kliedzošs vardes SEO zirneklis

Kliedzošs varde SEO zirneklis

Screaming Frog SEO Spider ir programmatūra, kas nodrošina daudzas SEO funkcijas, piemēram, pārtrauktu saišu analīzi, lappušu nosaukuma un metadatu analīzi, XML sitemap paaudzes utt., Un tā ir pieejama bezmaksas un apmaksātā versijā..

9. Ubersuggest

Labākais atslēgvārdu izpētes rīks Ubersuggest

Ubersuggest ir viens no labākajiem atslēgvārdu izpētes rīkiem. Šī rīka galvenā priekšrocība ir tā, ka tas ir bez maksas. Nākotnē šajā rīkā būs arī dažas atdzist jaunas iespējas, piemēram, populārākās lapas, satura idejas utt.

10. KWFinder: SEO atslēgvārdu rīks

KWFinder SEO atslēgvārdu rīks

KWFinder var palīdzēt jums atrast jaunus atslēgvārdus, kuriem ir zemāka konkurence un lielāks meklēšanas apjoms. Izmantojot šo rīku, jūs varat viegli optimizēt savu tīmekļa lapu un ierindoties pēc gara atslēgvārda.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

Ja vēlaties uzzināt visvairāk kopīgoto saturu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, BuzzSumo ir labākais rīks. Varat pārbaudīt jebkura konkrētā sociālā tīkla populārāko saturu. Vēl viena liela iezīme ir tā, ka jūs varat saņemt brīdinājumu, kad tīmeklī tiek pieminēts atlasītais atslēgvārds.

12. Ieskats Google PageSpeed

Ieskats PageSpeed

Google PageSpeed ​​Insights ir labākais un ieteicamais SEO rīks, lai pārbaudītu tīmekļa lapas ātrumu. Šis rīks ļaus jums uzzināt, kas padara jūsu lapas ielādi lēnu. Lai jūs varētu viegli uzlabot savas lapas ātrumu.

13. Pingdom

Vietnes ātruma pārbaudes rīks Pingdom

Pingdom ir arī viens no nedaudzajiem vietnes ātruma pārbaudes rīkiem. Izmantojot šo rīku, varat pārbaudīt vietnes ātrumu noteiktai vietai. Pieejamo atrašanās vietu var redzēt iepriekš redzamajā attēlā.

Lasīt arī: 15 veidi, kā palielināt WordPress vietnes ātrumu

14. SEO vietnes pārbaude

SEO vietnes pārbaude Labākie SEO rīki

SEO vietnes pārbaude ir labākais SEO rīks, lai pārbaudītu jūsu vietnes SEO auditu. Tas sniegs visu lapas SEO informāciju un jūs to varēsit arī eksportēt pdf failā. Bezmaksas versijā vienā dienā varat revidēt tikai vienu vietni.

Nobeiguma vārdi

Šeit jūs redzējāt populārāko SEO rīku sarakstu 2020. gadam. Visi šie rīki ir vispopulārākie un tos izmanto SEO eksperti.

Tagad ļaujiet man uzzināt, kuru rīku jūs visvairāk izmantojat, komentējot komentāru sadaļā. Ja ir kāds jauns SEO rīks, kas darbojas labāk nekā jebkurš no iepriekšminētajiem, lūdzu, paziņojiet mums par to, lai es varētu to pievienot šim sarakstam.

Lasīt arī:

 • 10 labākā SEO analīzes programmatūra izmantošanai 2020. gadā
 • 7 labākie SEO spraudņi, lai jūsu vietne tiktu klasificēta 2020. gadā
 • Kā ātri indeksēt vietni google?
 • SEO populārākās tendences 2020. gadā
 • 7 galīgākās SEO stratēģijas vietnes optimizēšanai 2020. gadā
 • 20 labākie satura mārketinga rīki satura produktivitātes uzlabošanai 2020. gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map