20 geriausių turinio rinkodaros priemonių, skirtų pagerinti turinio produktyvumą 2020 m

Turinio rinkodara yra procedūrinis požiūris į vertingo, tinkamo, nuoseklaus turinio rinkodarą. Tai geriausias ir efektyviausias būdas generuoti natūralų srautą į jūsų svetainę. Turite galvoti apie tai, kaip kiekvienas gali atlikti rinkodarą per turinį?


Pirmiausia turime išsiaiškinti, koks skaitmeninimo ir strateginės rinkodaros pasaulis yra skaitmeninis. Šiandienos scenarijuje niekas netiki tradicine rinkodara ir dėmesys buvo perkeltas į skaitmeninę rinkodarą.

Skaitmeninę rinkodarą galima atlikti šiais būdais:

 • Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)
 • Paieškos sistemos rinkodara ir reklama, mokama už paspaudimą
 • Socialinės medijos rinkodara
 • Turinio rinkodara
 • Partnerių marketingas
 • „Influencer“ rinkodara
 • El. Pašto rinkodara
 • Virusinės rinkodaros mobiliųjų telefonų reklama

Kai kalbama apie turinio rinkodara galime pasakyti, kad tai SEO veiklos puslapyje dalis. Nenuostabu, kad tai yra geriausias būdas generuoti natūralų srautą. T. y., Neišleisdami pinigų mokamiems skelbimams ar rinkodarai.

Tiems, kuriems priklauso svetainė, reikia priskirti SERP, ir tai, be abejo, yra sunki užduotis. Pradinis ir esminis žingsnis link jūsų svetainės reitingo yra turinio rinkodara. Tai yra turinio optimizavimas. Turinio rinkodara yra labai svarbi norint išlaikyti jūsų turinio atitikimą pavadinimui, išlaikyti raktinius žodžius, aukštą turinio kokybę. Visa tai apima žingsnį link turinio rinkodaros.

Aukštos kokybės turinio pateikimas potencialiems klientams generuoti ir šio puslapio reitingo tobulinimas SERP (Paieškos sistemos rezultatų puslapis). Tai puslapis, kuris pirmiausia pasirodo ieškant raktinio žodžio ar frazės, pirmame puslapyje esančių svetainių puslapiai yra reitinguojami pagal konkretų raktinį žodį.

Norėdami galutinai suskirstyti tam tikrą raktinį žodį turinio rinkodara yra tikrai svarbus žingsnis. Gerai sakoma, kad turinys yra karalius, nes neįmanoma SERP reitinguoti puslapio be kokybiško turinio.

Turinys turi atitikti tikslinę auditoriją. Venkite tokių klaidų rašydami turinį, į kurį įeina raktiniai žodžiai, mušimasis aplink krūmą, negalvojant apie teisingas kalbos ar gramatines klaidas, reikia vengti plagiato. Rašant turinį rinkodarai, reikia atsiminti šiuos dalykus.

Turizmo rinkodaroje yra įvairių priemonių, kurias aptarsime ir kurios gali padaryti stebuklus jūsų turiniui.

20 geriausių turinio rinkodaros priemonių 2020 metams

1. „BuzzSumo“

Šiandienos scenarijuje turinio rinkodara pasirodė kaip geriausias būdas generuoti srautą ir padidinti jūsų svetainės autoritetą. Problema iškyla, kai reikia nuspręsti, kokia tema turėtum parašyti dienoraštį, kuriame yra tendencijos. Geriausias įrankis, galintis palengvinti jūsų problemą, yra „BuzzSumo“ – galingas internetinis įrankis, leidžiantis jums rasti populiariausias temas ar tinklaraščio turinį..

2. „WordPress“

„WordPress“ yra pati naudingiausia ir plačiausiai naudojama platforma visame pasaulyje. Tai viena iš geriausių CMS (Content Management System). „WordPress“ yra gana šauni ir naudinga priemonė turinio rinkodaros programai plėsti. Tai yra atvirojo kodo programa, leidžianti susikurti savo svetainę pagal savo pasirinkimą ir turinti galimybę ją priglobti. Galite lengvai tinkinti savo svetainę naudodami temas ir papildinius, kuriuos galite rasti „WordPress“.

3. „HubSpot“

Naudodamiesi šiuo įrankiu galite sukurti turinį, kuris pritrauktų daugiau lankytojų į raktinį žodį, kuriame yra daugiau paieškų. Kurkite ir modifikuokite svetainę be IT. Jums tiesiog reikia nuvilkti ir sukurti tinklaraščio įrašus, nukreipimo puslapius ir šablonus. Kurdami juos reaguojančių šablonų pagalba, pasiruoškite lankytojams.

4. Kurata

„Curata“ įrankis padeda sukurti nuspėjamą tiekimo grandinę ir pasirenkant turinį, kuris gali paveikti jūsų pardavimus ir rinkodaros procesą. Padėkite pagerinti požiūrį į turinio rinkodarą. Galite lengvai peržiūrėti, kaip veikia jūsų tinklaraštis.

5. Buferis

Viskas, ką padarėte, yra sukurtas aukštos kokybės turinys. Dabar jums reikia interneto įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose. Buferis jums padeda tuo pačiu. Tai įrankis, leidžiantis bendrinti įrašus ir atnaujinimus įvairių tipų socialinės žiniasklaidos platformose, taip pat pagal jūsų suplanuotą būdą. Jis taip pat turi analizės funkciją, kurios pagalba galite pamatyti, kaip veikia jūsų socialinės žiniasklaidos turinys.

Taip pat skaitykite 10 geriausių „WordPress“ papildinių, kad galėtumėte automatiškai dalytis tinklaraščio įrašais socialinėje žiniasklaidoje.

6. Mielės

Tai taip pat taps mano mėgstamiausiomis priemonėmis. Viskas viename, kuris geriausiai padeda optimizuoti SEO. Jūs galite lengvai optimizuoti turinį, raktinius žodžius, Meta aprašą; netgi pasiūlyti vidinius ryšius ir dar daug daugiau.

7. Ahrefai

Be abejo, tai vienas iš mano mėgstamiausių įrankių, patiks ir šis įrankis. Šis įrankis padeda analizuoti, kodėl konkurentai užima aukštą reitingą. Ir būdai, kuriais galite juos aplenkti. Kartu pateikiami raktiniai žodžiai ir turinio tyrimo įrankiai, kurie padeda žinoti, koks turinys yra reitingas labiausiai ir kokie yra konkretūs jų raktiniai žodžiai.

8. Gramatika

Gramatikos įrankis yra vienas iš geriausių internetinių įrankių, padedančių nurodyti rašybos ar gramatines klaidas. Visos kontekstinės klaidos pabrėžiamos raudonos spalvos pabraukimu. Įrankis gali lengvai ištaisyti visas klaidas. Jums tiesiog reikia perkelti žymeklį ant žodžio, pabraukto raudonos spalvos linija. Ir jūs galite spustelėti teisingą tos klaidos žodį.

9. „Google Analytics“

Kai esate užsiėmę įvairiomis užduotimis, tokiomis kaip geriausio savo svetainės turinio kūrimas, socialinės žiniasklaidos atnaujinimas ir keletas kitų jūsų tinklaraščio veiklų. Galite pamiršti labai svarbų žingsnį, t.y., išanalizuoti savo pažangą.

Įrankis, kuris jums padeda, yra „Google Analytics“. Jei neveikiate, galite lengvai peržiūrėti savo įžvalgas ir statistiką bei pakeisti strategiją. Išanalizuoti savo turinio rinkodaros kampaniją tikrai būtina. Tai padeda atsakyti į įvairius jūsų klausimus, pvz., Kiek srauto sugeneruojama per tą laiką, kurį pasirinkote peržiūrėti? Kuris raktinis žodis sukuria daugiau srauto, taip pat atsižvelgiant į demografinius rodiklius?

10. „Hemingway“ redaktorius

Šis įrankis jums tikrai naudingas, nes jūs žinote klaidas labiau kontekstiniu būdu. Padėkite rašyti drąsiai ir aiškiai. Pabrėždama geltoną liniją, ji pabrėžia ilgas, sudėtingas ir įprastas klaidas.

 • Raudonas paryškinimas reiškia, kad jūsų sakinys toks niūrus, kad skaitytojas pasimeta bandydamas suprasti prasmę.
 • Purpurinis paryškinimas liepia jį pakeisti trumpesniu žodžiu.
 • Mėlynas paryškinimas nurodo pakeisti patrauklesnį žodį, o žalia paryškinimas nurodo nurodant, kad frazė pasyviu balsu.

11. „Adobe Photoshop“

Turite aukštos kokybės turinį, o mes turime geriausią įrankį, kuris padės sukurti aukštos kokybės ir patrauklius turinio vaizdus. „Adobe Photoshop“ yra paprastas naudoti įrankis, net jei jums netinka grafinis dizainas. Geriausia kurti socialinės žiniasklaidos įrašus, turinio atvaizdus, ​​tinklaraščio viršelį ir ekrano kopijos mokymo programą. Jums patiks šis įrankis.

12. Molbertas

„Easel.ly“ yra internetinė infografika, padedanti konvertuoti savo idėjas, koncepcijas ir ataskaitas į tikrąjį interneto dizainą. Net jei nesate profesionalus dizaineris, galite lengvai sukurti infografiką. Tai padeda jums tikėtis sugeneruoti daugiau nuorodų ir akivaizdžiai įdomios bei patrauklios infografikos automatiškai sugeneruoja srautą.

13. „MailChimp“

„MailChimp“ yra geriausias el. Pašto rinkodaros įrankis. Tai paprastas būdas parduoti savo turinį el. Laiškuose. Paskirstydami turinį el. Paštu naudodami šį įrankį, padidės jūsų abonentų skaičius. Šis įrankis naudingas masiniam el. Paštu siuntimui.

Svarbiausia žinoti, kad „MailChimp“ yra nemokama iki 2000 prenumeratorių ir 12000 mėnesinių el. Laiškų, be to, joje yra vadovas, kaip pradėti nuo el. Pašto rinkodaros. Šis įrankis padeda pagerinti prekės ženklo žinomumą ir yra geriausias būdas bendrauti su klientais.

14. „Marketo“

Kai ateis laikas sujungti visas socialinės žiniasklaidos veiklas ir turinio rinkodaros pastangas, „Marketo“ įrankis gali būti jums naudingas dabar, nes jis jums suteiks reikiamą paslaugą.

Šis įrankis turi daug funkcijų, tačiau naudingiausia turinio numatymo funkcija gali suteikti jums naudos – tiksliai nustatyti jūsų geriausią turinį ir išanalizuoti, kurį jūsų turinį ketinate reitinguoti, ir pateikti reikiamą turinį tikslinei auditorijai. Jo nuspėjamasis pobūdis jums padeda geriausiu įmanomu būdu.

15. „HotJar“

„HotJar“ yra vienas iš mano mėgstamiausių analizės įrankių. Tai suteikia geriausią vartotojo patirtį, įskaitant apklausas ir sesijų pakartojimus. „HotJar“ padės ne tik atsakyti „kas“, „kur“, apie vartotojo elgesio analizės rezultatus, bet ir „kodėl“. Tai taip pat suteikia vaizdinį vaizdą, kai lankytojai spusteli ir tik slinko.

16. Pašėlęs kiaušinis

Naudokite šį nuostabų įrankį, kad gautumėte rezultatus, susijusius su kliento reakcija į jūsų svetainės elementus. Šilumos žemėlapiai ir slinkties žemėlapiai yra skirti vizualinėms ataskaitoms peržiūrėti. Tai papildo jūsų įžvalgas apie „Google Analytics“ duomenis.

17. Sutrikimas

Oho! Sąmokslas yra naudinga priemonė. Tai gali padėti dinamiškai pakeisti svetainės klientų atsiliepimus, kad jie atitiktų lankytojo pasirinkimą. Tai suteikia individualizuotą svetainę kiekvienam lankytojui, kad būtų galima parduoti daugiau.

18. Bendras tvarkaraštis

Tai yra viskas viename rinkodaros strategijos planavimo, vykdymo kalendorius. Tai padeda viską sutvarkyti vienoje vietoje. Galite planuoti, planuoti ar pertvarkyti savo tinklaraščius, rinkodaros turinį ir socialinę terpę vienoje vietoje. Tai lengva naudoti ir tai padeda viską sutvarkyti vienoje vietoje! Tai supaprastina jūsų darbą.

19. Drobė

Jei norite, kad jūsų turinys būtų patrauklesnis ir iliustruojantis, vertingiausias įrankis yra „Canva“, tai padeda jums sukurti gražius tinklaraščių vaizdus be jokių papildomų pastangų. Jums nereikia jaudintis dėl autorių teisių problemos. Vaizdus galite kurti pasirinkdami tinkamą šabloną iš daugybės šablonų, grafikos, piktogramų, antraščių ir infografikos.

20. Socialinis gyvūnas

Socialinis gyvūnas yra labai aktyviai naudojamas įrankis. Demonstracinė sąskaita gali pasakyti, kokia priemonė yra naudinga rinkos nišai. Šis įrankis gali suteikti išsamius raktinių žodžių tyrimus. Jis turi tyrimų įrankį, kuris iš tiesų yra naudingas. Socialiniai gyvūnai gali suteikti jums veiksmingą tvirtą idėją, kaip ir ką turėtumėte parašyti savo tinklaraščiui. Tai padės jums rasti populiarias turinio temas.

Autoriaus biografija: Samridhi Sharma yra skaitmeninė rinkodaros ir turinio autorė „Quantum IT“ naujovės. Ji yra rašiusi tinklaraščius apie technologijomis paremtas diskusijas. Ji aistringai domisi internetinių dienoraščių rašymu ir nori daugiau sužinoti apie šią sritį.

Taip pat skaitykite:

 • 10 geriausių „WordPress“ papildinių, kad 2020 m. Gautumėte daugiau socialinių akcijų
 • 14 geriausių SEO įrankių, kuriuos visi SEO ekspertai naudoja 2020 m. (Nemokama & Mokama)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map