30 SEO kļūdas, kas var nogalināt jūsu vietņu klasifikāciju 2020. gadā

Ārpusē SEO var šķist vienkārša lieta, taču tas nav pilnīgi godīgi. Daudz kas tiek veikts dažādu SEO faktoru izpildē, ieskaitot kvalitātes atpakaļsaišu, atslēgvārdus, enkura tekstus, kvalitatīvu saturu, lai minētu dažus. Tomēr starp tām jūs varat izdarīt vairākas SEO kļūdas:


1. Nekvalitatīva satura rakstīšana

Šajā laikmetā un laikā internets nepiedos zemas kvalitātes saturu. Tik daudziem cilvēkiem ir neticamas lietas, ko teikt un dalīties, ka cilvēki ar prieku aizmirsīs jūsu zemas kvalitātes saturu pat ar slavenu zīmola nosaukumu. Izmantojot saturu, tas ir paredzēts, lai tas būtu svaigs, atbilstošs, aktuāls, moderns, izklaidējošs, informatīvs un savlaicīgs jūsu auditorijai..

Lasīt arī: Kā uzrakstīt kvalitatīvu saturu?

2. lēns ātrums

Lēns vietnes ātrums

Lēns ātrums ir slepkava. Šajā moderno tehnoloģiju laikā cilvēku prāti ir noregulēti tā, lai visu gaidītu uzreiz. Ideālā gadījumā vietnes atvēršana prasa vairāk nekā 3 sekundes, liek lietotājiem pārāk ilgi gaidīt.

Pro padoms: jums nav jāsamazina viss. Apsveriet iespēju mainīt lietu veikšanas veidu; mainiet augšupielādēto multivides izmēru, iekļaujiet pārlūkprogrammas kešatmiņu, samaziniet spraudņus, logrīkus un sānjoslas.

Lasīt arī: 15 veidi, kā paātrināt WordPress vietnes darbību

3. Neuzlabojiet attēlus

Vizuālais saturs ir tāls, lai piesaistītu uzmanību un piesaistītu auditoriju ar sociālo mediju platformām par traku; cilvēki turpina pieprasīt arvien vairāk vizuāla satura. Tomēr, pienācīgi tos neoptimizējot, jūs zaudējat pareizu Google visa satura indeksēšanu un ranžēšanu.

Tā kā attēli ir tik liels darījums, jums būtu jānovērtē tos, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir informācija par parakstiem, attēlu aprakstiem un pat Alt tekstiem. Mērķis ir sniegt cilvēkiem sīkāku informāciju par jūsu vizuālo saturu.

Lasīt arī: 5 labākie attēla optimizētāja WordPress spraudņi

4. Neveic atslēgvārdu izpēti

Ir iemesls, kāpēc izstrādātāji ir nodrošinājuši vislabāko atslēgvārdu rangu izsekotāju uzņēmumam Serpbook tirgū. Atslēgvārdu izpēte ir tik svarīga SEO sastāvdaļa. Tā kā vairums cilvēku blogošanu un visu SEO praksi uzskata par vienkāršu lietu, viņi visbiežāk ignorē atslēgvārdu pētījumu nozīmīgumu.

Kādu laiku atslēgvārdu izpēte var šķist bezjēdzīga, jo jums ir kopīgots saturs. Diemžēl pat ar jaunām idejām jūs joprojām varētu nonākt pie nepareizas mērķauditorijas vai auditorijai nepareiza materiāla, ja jūsu saturs neatbilst jūsu mērķauditorijas vajadzībām.

Lasīt arī:

 • Kā veikt atslēgvārdu izpēti SEO
 • Labākie atslēgvārdu izpētes rīki SEO jomā 2020. gadā

5. Atslēgvārdu pildīšana

Atslēgvārdu izpētes neveiksme ir viena lieta, taču daži tīmekļa pārziņi vēl nav izdomājuši ideālu veidu, kā iekļaut atslēgvārdus tekstā. Neatkarīgi no tā, cik daudz laika jūs pavadāt, meklējot izcilus sava satura atslēgvārdus, nav attaisnojuma, lai tos neuzmanīgi pievienotu savai platformai..

Mūsdienās runa nav tikai par satura meklēšanas rezultātu parādīšanu ar precīzām atslēgvārdu sakritībām, bet par tādu meklēšanas rezultātu parādīšanu, kas vislabāk atbilst meklēšanas vienumiem.

6. Vairāku lappušu optimizēšana vieniem un tiem pašiem atslēgvārdiem

Tā kā jūs nevarat iztikt bez atslēgvārdiem, jums jābūt pārdomātiem par tiem. Viena mērķa atslēgvārda izmantošana divu vai vairāku lapu optimizēšanai kaitēs jūsu ranžēšanai. Pirmkārt, ir liela konkurence par pirmo Google lapu un neatkarīgi no tā, vai vārdiem, uz kuriem jūs mērķējat, ir maza konkurence, vienmēr ir konkurence, kurai jāpievērš uzmanība.

Tomēr galvenās rūpes ir par to, kā sevi pārdot. Ir tik daudz saistītu atslēgvārdu, uz kuriem jūs varētu mērķēt, lai sasniegtu vēl lielāku auditorijas bāzi nekā ar vienu atslēgvārdu komplektu.

7. Īsas atslēgas atslēgvārdu optimizēšana

Garās astes atslēgas vārdi

Atkal ar atslēgvārdiem jūs nerīkosities taisnīgi, ja vienmēr atlasīsit īsus atslēgvārdus. Mērķtiecīga frāze, piemēram, “SEO paņēmieni”, ļaus iegūt zemu vērtējumu. Pirmkārt, tik daudz satura ir uzrakstīts par šo tēmu, un vēl tik daudz parādās.

Problēma ir tā, ka īstermiņa terminiem ir ļoti liela konkurence, nemaz nerunājot par vispārējo mērķgrupu. Cilvēki varētu meklēt dažādas lietas jūsu īsās atslēgas vārdu diapazonā, lai jūsu saturs būtu mazsvarīgs viņu meklējumos.

Lasīt arī: Kā palielināt vietņu trafiku, izmantojot garos astes atslēgvārdus?

8. Neņemot vērā jūsu konkurenci

Iespējams, ka konkurenti nav jūsu draugi, taču tas nedrīkst padarīt viņus par jūsu ienaidniekiem. SEO jomā vienmēr ir ko mācīties. Neatkarīgi no tā, vai jūsu konkurentiem klājas labāk nekā jums, tas, ka viņi izliek pamanāmu konkurenci, nozīmē, ka viņiem ir jādara kaut kas pareizi. Ieguldiet kādu laiku konkurentu izpētē un izvēlieties lietu vai divas, ko varat izmantot, lai labāk izmantotu Google SERP.

9. Iekšējās sasaistes ignorēšana

Tā kā jūs paļaujaties uz savu saišu struktūras atpakaļsaišu veidošanu, jūs nevarat iztikt bez iekšējas saites un būt veiksmīgs SEO. Cilvēku vietņu arhīvos atrodas daudz rakstu, kas nav redzami iekšējās saišu neizmantošanas dēļ.

Kad cilvēki aplūko jūsu rakstu un Google pārmeklē jūsu vietni, pārliecinieties, ka viņiem ir patērēts daudz vairāk nekā rakstītie vārdi. Ļaujiet iekšējām saitēm novest viņus pie lielāka jūsu darba.

10. Sliktas kvalitātes saites

Atpakaļsaišu esamībai ir daudz sakara ar jūsu vispārējiem panākumiem SEO stratēģijā. Šo atpakaļsaišu daudzums nozīmē, ka esat veltījis diezgan daudz laika sava satura bagātināšanai ar lielāku vērtību no ārējiem avotiem. Tas palielina jūsu kā zīmola reputāciju. Pērkot saites, cilvēki tomēr neatzīst, ka tik daudz svarīgs ir nevis daudzums, bet gan kvalitāte.

Dažas vietnes, no kurām jūs pērkat saites, ir surogātpasts un tām nav nozīmes jūsu kā zīmola kursā. Lai gan vairums jūsu mērķauditoriju var viņus nepamanīt, Google to pamanīs. Vēl ļaunāk, ka jūs par to piesaistīsit sodu, tā vietā, lai paaugstinātu savu ranga pozīciju.

Lasīt arī:

 • 9 veidi, kā iegūt kvalitatīvas saites
 • Nekad neizmantojiet šos 10 veidus, kā iegūt atpakaļsaišu

11. Klusums uz sociālo

Sociālajos tīklos ir liela daļa no visiem interneta iedzīvotājiem. Ja esat sabiedriskā attiecībās un jūsu klātbūtne nav jūtama, jūs ciešat savu klasifikāciju. Patiesībā, izņemot slēptās priekšrocības, kas tai ir saistītas ar SEO, sociālie signāli kļūst arvien nozīmīgāki kā ranga faktors.

Cilvēki, kurus vēlaties mērķēt ar savu saturu, lielākoties karājas sociālo mediju platformās. Jo vairāk jūs mijiedarbosities ar viņiem, jo ​​labāk viņi iepazīstinās ar jūsu zīmolu un vēlēsies patērēt vairāk satura no jums.

Lasīt arī: 10 labākie WordPress spraudņi, lai automātiski koplietotu jaunus / vecus emuāru ierakstus visās sociālo mediju platformās

12. Nereklamējiet savu saturu

Cik labi ir kvalitatīvam saturam, ko neviens nevar lasīt? Pastāvošais tiešsaistē ir saistīts ar jūsu zīmola atpazīstamību, plaši izplatot saturu. Satura reklamēšanai nepieciešama agresija un apņemšanās. Esiet aktīvs sociālajos medijos kā vienam no veidiem, kā reklamēt savu saturu.

Turklāt iestatiet sava satura budžetu, lai jūs varētu maksāt par atskaņošanu, jo dažreiz tas SEO padara visu atšķirīgu.

13. Neparedzama izdošana

Interneta lietotāji priecājas par patērēto saturu, un nekas vairāk. Cilvēki var veikt norēķinus internetā par jaunumiem, tendencēm, izklaidi, iepirkšanos, pieminot dažus. Tāpēc vērtība, kas jums jāpiešķir attiecībā uz saturu, nevar būt neparedzama.

Faktiski zīmoliem, kas ir izveidojuši impulsu publicēšanai ar savu auditoriju, ir tie, kuriem ir pastāvīgs izlikšanas paradums. Tādā veidā jūs audzējat kultivētu auditoriju, kas bez neveiksmēm var paļauties uz jums informāciju noteiktās nedēļas dienās vai mēnešos. Tas daudz ietekmē arī jūsu ranžēšana Google tīklā.

14. Nolauztu saišu nolaidība

Salauztas saites ir vairāk vai mazāk jebkuras augošas vietnes daļa. Pārejot no vienas tīmekļa lapas uz citu, pārtraukto saišu iespējas turpina pieaugt. Jebkuras nelielas izmaiņas jūsu platformā var izraisīt pārtrauktas saites. Piemēram, ja vietne, ar kuru jūs saistījāt, tiek samazināta, jūs saņemat saiti. Turklāt, ja jums kādā brīdī ir veikta vietņu uzturēšana, daudz jūsu saišu tiks bojāti.

Pro padoms: Jūs nevarat kontrolēt to, kas notiek ar citām vietnēm, bet jūs varat kontrolēt, kas notiek ar jūsu vietni. Tāpēc izlemiet apzināti turpināt pārbaudīt savu platformu, pārbaudot, vai nav salauztu saišu, un nostipriniet tās tieši pirms tās kļūst par lielu problēmu jūsu ranžēšanas faktoros. Atcerieties, ka pārtrauktajās saitēs vienmēr tiek apdraudēta jūsu lietotāja pieredze.

15. Trūkst metadatu

Nevienā SEO prakses vietā nevajadzētu ignorēt metadatus. Tie sniedz papildu informāciju rāpuļprogrammām un mērķauditorijām, lai labāk saprastu, kas attiecas uz jūsu vietni. Turklāt runa nav tikai par metadatu esamību, bet arī par aprēķināšanu, kā jūs tos izmantojat.

Pirmkārt, pārliecinieties, vai viņi tver jūsu atlasītos atslēgvārdus. Īsāk sakot, tiem jābūt unikāliem un oriģināliem, jo ​​tie prezentē jūsu zīmolu pasaulei. Ļaujiet viņiem uztvert jūsu zīmola būtību kopā ar jūsu atlasītajiem atslēgvārdiem, kas atspoguļos attiecīgo tēmu.

Pro padoms: lappušu nosaukumiem nekad nevajadzētu būt garākiem par 65 rakstzīmēm.

16. Skats uz vietējo SEO

Vai jūs zinājāt, ka vietējais SEO ir jūsu svira, lai pārspiestu jūsu konkurenci? Vietējais tirgus dod jums vairāk priekšrocību, jo jūs tos saprotat labāk nekā to dara jūsu konkurenti.

Tāpēc, ja jūs neveicat optimizāciju vietējai auditorijai, bet gan intensīvi konkurējat par lielāku tirgus vietu, jūs iegūsit tik zemu rangu Google. Pieņemsim, ka jūsu vietējā auditorija nav mērķtiecīgi atlasīta nevienā zīmolā, tad izmantojiet to, lai sasniegtu citus iedzīvotājus.

17. Aizmirstam atjaunināt savu saturu

Sava satura atjaunināšana atkal rada bažas par mājas uzturēšanu. Pareizi SEO prakse, tas pārsniedz kvalitatīva satura radīšanu un plašu tā kopīgošanu ar jūsu mērķauditoriju. Visu laiku ir zināms, ka Google prioritāti piešķir emuāriem ar augstas kvalitātes saturu.

Lai gan jūs, iespējams, esat viens, kurš katru otro reizi publicē kvalitatīvu saturu, jums ir jāatgriežas pie ierakstiem un viss ir svaigi.

Materiāls, kas jūsu platformā ir pieejams pāris mēnešus un gadus atpakaļ, ir pelnījis jaunu izskatu. Tā kā mūžzaļais saturs ir tik populārs emuāru veidošanas pasaulē, satura atjaunināšana ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Ātrākais veids, kā to izdarīt, ir periodiska apkope. Tādā veidā jūs varat manuāli iziet kādu no jūsu iepriekšējiem darbiem un tos atsvaidzināt. Kā alternatīvu apsveriet tādu rīku kā Google Search Console, lai palīdzētu veikt automātisko apkopi.

18. Dublēt saturu

Faktiski citas personas darba pārpublicēšana ir plaģiāts, kas jūs varētu nonākt dažu autortiesību un juridisku problēmu priekšā. Kopumā tiešsaistē patērē tik daudz informācijas, ka cilvēkiem nav vietas liekai informācijai. Ja kādā no šīm dienām jūsu radošums ir zems, vai tiešām ir vērts riskēt, ka Google sodīs jūsu vietni tikai no satura kopēšanas?

Kopumā Google dod priekšroku vietnēm ar unikāls un oriģināls saturs. Ja vēlaties vēlreiz pārskatīt kādu informāciju, atjauniniet to un atkārtoti kopīgojiet to vai pārpublicējiet to. Lieliski veidi, kā pārkārtot informāciju, cita starpā ir, izmantojot infografiku, mācību video un e-grāmatas.

19. Raksta vērpšana

Izņemot dublētu saturu, rakstu vērpšana ir liela kļūda, par kuru Google jūs tikai sodīs. Paņemot kādu izstrādājumu un pagriežot to, lai no tā nāktu klajā ar citiem satura gabaliem, jūs ne tikai negatīvi ietekmējat tā kvalitāti, bet arī lētāk zīmolu. Vārdi var būt uzrakstīti un sakārtoti atšķirīgi, bet kvalitāte nekādā veidā neuzlabosies.

20. Vāji uzrakstīti vietrāži URL

Nederīgi vietrāži URL

Attēls: Problēmas ar URL

URL var neuzspiest jūs kā ideālu vietu SEO, taču tie ir. Iekļaujot pasvītrojumus, simbolus, lielos burtus un neatbilstošos ciparus, var kaitēt jūsu SEO. Ideālā gadījumā jūsu vietnes iegaumējamība ir apšaubāma, ja cilvēki pat no URL nevar pateikt, kāda ir jūsu vietne. Vāji uzrakstīta URL piemērs ir www.example.com/Gsd_%12_f231&%

21. Aizmirstot mobilo

Pieaugot mobilajam telefonam, jūs nevarat aizmirst mobilo un cerēt izdzīvot; mobilā auditorija ir daudz nozīmīgāka nekā galddatoru auditorija. Tāpēc Google vienmēr noteiks rezultātus mobilajiem lietotājiem pirms galddatoru lietotājiem.

Izpildiet mobilajām ierīcēm paredzētu pārbaudi, izmantojot Google pārbaudi, un noskaidrojiet, vai jūsu platforma atbilst. Atcerieties, ka saturam, noformējumam, fontam, daudzumam un kvalitātei jābūt vienādi apkalpotiem gan mobilajām ierīcēm, gan galddatoriem.

22. Nesaderība ar pārlūkprogrammām

Kādreiz esat atvēris vietni un konstatējis, ka tā nav savietojama ar jūsu pārlūkprogrammu. Tas var kļūt ļoti kaitinoši. Lai arī jums var būt specifiski, kā optimizēt Google kā populārākās meklētājprogrammas, ar pārlūkprogrammām, tas ir atšķirīgi. Cilvēki dod priekšroku dažādiem pārlūkiem, un, ja jūs tos ierobežojat ar noteiktu, jūs zaudējat lielu auditoriju.

Var šķist, ka lielākajai daļai cilvēku ir priekšroka nevis Google Chrome, bet tas, ka pārlūks nav kļuvis tik dominējošs, jo Google ir meklētājprogramma, visu maina. Firefox un Opera ir diezgan tuvu, un tāpēc nav nepieciešams šos lietotājus izslēgt, optimizējot jūsu mērķauditoriju..

23. Ilgstoša satura ignorēšana

Lielākoties īsās formas saturs, kas mazāks par 500 vārdiem, ir vismazāk saistošs, salīdzinot ar garā formāta saturu. Klasifikācijai ir svarīgs laiks, ko cilvēki pavada jūsu platformā. Tā ir zīme, ka cilvēkiem patīk atrasties uz jūsu platformas, un tas uzņēmumam Google ir pelnījis augstu novērtējumu.

Garās formas saturs nodrošina jums daudz laika un vietas, lai apzīmētu atslēgvārdus bez atslēgvārdu ielikšanas. Arī jums ir vietas, jo jūsu saturā ir cita starpā tabulas, diagrammas, saraksti, attēli, H1 tagi. Lai spēlētu droši, mērķējiet rakstus uz 1000 – 2000 vārdiem. Triks ir saglabāt interešu un kvalitātes konsekvenci, lai jūsu auditorija varētu lasīt līdz galam.

24. Nekonsekventi tiešsaistes profili

Zīmola izdzīvošana lielā mērā ir atkarīga no tā spējas saglabāt pastāvīgu, cienījamu tēlu. Attiecībā uz digitālo telpu jebkura komunikācija, kuru jūs izsūtāt, runā par jūsu zīmolu. Ja tiešsaistē atrodat nekonsekventu informāciju, jūs ne tikai zaudējat uzticamību, bet arī zaudējat tiesības uz Google attiecībā uz pirmo vietu SERP. Google pārmeklē miljoniem platformu, lai meklētu pārmeklēšanas informāciju. Kad tas notiek, jums labāk vajadzētu būt konsekventam zīmolam, lai parādītu pasauli.

25. Pārāk daudz uznirstošo reklāmu

Pirmkārt, uznirstošās reklāmas nav tik efektīvas kā agrāk. Turklāt tie var būt ļoti kaitinoši, it īpaši tie, kas aptver visu ekrānu. Tā kā jūs apsverat optimizāciju vispirms mobilajām ierīcēm, uznirstošās reklāmas var būt ļoti kairinošas mobilo vietņu lietotājiem, kuriem ir mazs ekrāna laukums, lai strādātu ar.

26. Pieņemot, ka video nav svarīgs

Lielākā daļa SEO ir pārāk koncentrējušies uz attēlu un tekstu, ka tiem nav nekāda ieskata vai perspektīvas video saturam. Problēma ir tā, ka sociālie mediji un tehnoloģijas ir pārāk gājušas uz priekšu, lai popularizētu video, un to vairs nevar ignorēt.

Tomēr, ja jūs joprojām uzskatāt, ka video saturs nav svarīgs, jūs kompromitējat lielisku rangu iespēju. Tādām platformām kā YouTube, Vimeo un citām vajadzētu strādāt jūsu labā, nodrošinot piekļuvi citai auditorijas ietilpībai, kāda jums iepriekš nebija..

27. Skatītāju atsauksmes ignorēšana

Atsauksmes ir mārketinga centienu atzīme SEO; jūs nevarat atļauties aizmirst savas auditorijas atsauksmes. Neatkarīgi no tā, vai atsauksmes ir sūdzības, jautājumi vai vienkārši komentāri, tas nozīmē daudz, ja pie viņiem atgriezīsities.

Pirmkārt, tas viņus aizrauj, kas ir liela SEO daļa. Otrkārt, jūs neatstājat vietu spekulācijām, it īpaši gadījumos, kad atsauksmes bija negatīvas. Atcerieties, ka veids, kā jūs viņus jūtaties, tiks parādīts jūsu ranga pozīcijā, jo Google vērtē klientu apmierinātību.

28. Slikti izstrādātas vietnes uzturēšana

Web dizains ir tehniskā SEO elements, kuru vairums vietņu īpašnieku neuzskata. Tas atspoguļo lietas perspektīvā attiecībā uz lietotāju pieredzi. Ja cilvēki nevar ātri pārvietoties pa jūsu vietni, ērti atrast lietas un ērti izlasīt saturu, viņiem nav iemesla atrasties jūsu vietnē. Izlabojiet šo stāvokli, un jūs nosakāt savu ranga pozīciju.

29. Reklāmas ziņojumu koplietošana

Tā kā saturs ir būtisks, ja pārāk uzlīmējat reklāmas ziņojumus, jūs ievainojat savu klasifikāciju, cilvēki nevēlas justies kā tiek krāpti vai pakļauti spiedienam, abonējot jūsu pakalpojumus un patērējot jūsu saturu. Tāpēc jūsu saturam ir jābūt ne tikai viendimensionālam, lai virzītu jūsu zīmolu, kā arī produktus un pakalpojumus.

30. Neskaidrs aicinājums uz rīcību

Kas ir tas, ko vēlaties, lai jūsu auditorija dara? Pasakiet viņiem. Cilvēki daudz uzticamāki un respektē zīmolus, kuri zina, ko no klientiem vēlas. Ja vēlaties, lai viņi abonētu, iegādātos, piezvanītu, apmeklētu, pasūtītu vai ko citu, dariet viņiem zināmu. Dažreiz viņi neko nedara, jo nejūtas kā kaut kas darāms.

Iesaiņošana

SEO notiek ļoti daudz, tāpēc jums ir jāinteresējas par izvēlētajām stratēģijām. Turklāt tas palīdz sevi atjaunināt ar pašreizējām tendencēm un Google atjauninājumiem. Tas ir veids, kā jūs varat droši praktizēt SEO, neiedziļinoties tādās kļūdās, kādas varētu izraisīt jūsu vērtējumu.

Autora biogrāfija: Duncan Kingori no plkst SERPBook

Duncan rakstniecības profesijā darbojas jau desmit gadu. Viņam ir liela pieredze informatīvu rakstu rakstīšanā, un viņa darbs ir novērtēts un publicēts daudzās populārās publikācijās.

Lasīt arī:

 • 25 veidi, kā palielināt vietņu trafiku 2020. gadā
 • Pilns vietnes SEO kontrolsaraksts 2020. gadam
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map