30 SEO klaidų, galinčių nužudyti jūsų svetainės reitingą 2020 m

Iš išorės SEO gali jus sužavėti kaip paprastą dalyką, tačiau tai nėra visiškai sąžininga. Daug ką reikia atlikti vykdant įvairius SEO veiksnius, įskaitant kokybės nuorodas, raktinius žodžius, pagrindinius tekstus, kokybišką turinį, paminint keletą. Vis dėlto tarp jų galite padaryti keletą SEO klaidų:


1. Rašyti nekokybišką turinį

Šiuo amžiumi ir laiku internetas neatleis žemos kokybės turinio. Tiek daug žmonių gali pasakyti ir pasidalyti neįtikėtinu dalyku, kad žmonės mielai pamirš jūsų žemos kokybės turinį, net turėdami garsaus prekės ženklo vardą. Turinys reiškia, kad jis bus atnaujintas, aktualus, aktualus, madingas, linksmas, informatyvus ir tinkamas jūsų auditorijai..

Taip pat skaitykite: Kaip parašyti kokybišką turinį?

2. Mažas greitis

Lėtas svetainės greitis

Lėtas greitis yra žudikas. Šiuo pažangių technologijų metu žmonių mintys buvo sureguliuotos taip, kad viskas tiktųsi akimirksniu. Idealiu atveju svetainės atidarymas užtrunka daugiau nei 3 sekundes, todėl jūsų vartotojai laukia per ilgai.

Pro patarimas: jums nereikia atsisakyti viso savo. Apsvarstykite galimybę pakeisti tai, ką darote; pakeisti įkeltos laikmenos dydį, įtraukti naršyklės talpyklą, sumažinti papildinius, valdiklius ir šonines juostas, be kita ko.

Taip pat skaitykite: 15 būdų, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę

3. Neoptimizuoja vaizdų

Vaizdinis turinys nukelia į ilgą kelią pritraukiant dėmesį ir įtraukiant auditoriją į pamišimą su socialinės žiniasklaidos platformomis; žmonės reikalauja vis daugiau vaizdinio turinio. Tačiau netinkamai juos optimizuodami, prarasite „Google“ tinkamą indeksavimą ir viso savo turinio reitingą.

Kadangi vaizdai yra tokie dideli dalykai, jums būtų labai svarbu, kad juos įvertintumėte, todėl įsitikinkite, kad turite informacijos apie savo antraštes, vaizdų aprašymus ir net „Alt“ tekstus. Tikslas yra suteikti žmonėms daugiau informacijos apie jūsų vaizdinį turinį.

Taip pat skaitykite: 5 geriausi vaizdo optimizavimo priemonės „WordPress“ papildiniai

4. Neatlieka raktinių žodžių tyrimų

Yra priežastis, kodėl kūrėjai rinkai pateikė geriausią raktinių žodžių reitingavimo priemonę „Serpbook“. Raktinių žodžių tyrimai yra tokia svarbiausia sėkmingo SEO dalis. Kadangi dauguma žmonių internetinius dienoraščius ir visą SEO praktiką laiko paprastu dalyku, jie dažniausiai pamiršta raktinių žodžių tyrimo svarbą..

Tam tikrą laiką gali pasirodyti nenaudinga atlikti raktinių žodžių tyrimus, nes jūs tarsi dalijatės turiniu. Deja, net ir pateikdami naujų idėjų, vis tiek galite susidurti su netinkama auditorija ar netinkama auditorijos medžiaga, kai jūsų turinys neatitinka jūsų tikslinės auditorijos poreikių.

Taip pat skaitykite:

 • Kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus SEO
 • Geriausios raktinių žodžių tyrimo priemonės, skirtos SEO, 2020 m

5. Raktinių žodžių įdaras

Vienas dalykas yra neatlikti raktinių žodžių tyrimų, tačiau kai kurie žiniatinklio valdytojai dar nesugalvojo, koks yra idealus būdas įtraukti raktinius žodžius į tekstą. Nesvarbu, kiek laiko praleidžiate tyrinėdami puikius savo turinio raktinius žodžius, nėra jokios priežasties neatsargiai pridėti juos prie savo platformos..

Šiais laikais svarbu ne tiek turinio paieškos rezultatų pateikimas su tiksliomis raktinių žodžių atitiktimis, kiek turinio rezultatų, kurie geriausiai atitinka paieškos terminus, pateikimas..

6. Kelių puslapių optimizavimas tiems patiems raktiniams žodžiams

Kadangi negalite išsiversti be raktinių žodžių, turite būti protingi jų atžvilgiu. Jei naudosite vieną tikslinį raktinį žodį, kad optimizuotumėte du ar daugiau puslapių, jūsų reitingas gali pakenkti. Pirma, dėl pirmojo „Google“ puslapio yra daug konkurencijos ir nesvarbu, ar žodžiai, kuriuos taikote, yra nekonkurencingi, visada reikia konkurencijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį..

Vis dėlto pagrindinis rūpestis yra tai, kaip trumpai parduoti. Yra tiek daug susijusių raktinių žodžių, į kuriuos galite nukreipti, kad pasiektumėte dar didesnę auditoriją, nei naudojant vieną raktinių žodžių rinkinį.

7. Trumpųjų raktinių žodžių optimizavimas

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Vėlgi, naudodamiesi raktiniais žodžiais, jūs nesielgsite teisingai, jei visada taikysite trumpus raktinius žodžius. Taikydami tokią frazę kaip „SEO metodai“, gausite žemą reitingą. Pirma, tiek daug turinio buvo parašyta ta tema, o dar daugiau.

Problema yra ta, kad trumpų žodžių junginiai labai stipriai konkuruoja, jau nekalbant apie bendrą tikslinę grupę. Žmonės galėtų ieškoti skirtingų dalykų, susijusių su jūsų trumpalaikiais raktiniais žodžiais, kad jūsų turinys taptų nereikšmingas jų paieškoms.

Taip pat skaitykite: Kaip padidinti svetainės lankomumą naudojant ilgus uodegos raktinius žodžius?

8. Nepaisykite savo konkurencijos

Jūsų konkurentai gali būti ne jūsų draugai, tačiau tai neturėtų jų paversti jūsų priešais. SEO srityje visada yra ko išmokti. Nesvarbu, ar jūsų konkurentams sekasi geriau nei jums, tai, kad jie skelbia pastebimas varžybas, reiškia, kad jie turi daryti ką nors teisingo. Investuokite šiek tiek laiko į konkurentų tyrimus ir išsirinkite daiktą ar du, kuriuos galėtumėte panaudoti siekdami geresnės „Google“ SERP.

9. Vidinio susiejimo ignoravimas

Kadangi pasitikite savo nuorodų struktūros nuorodomis, negalite išsiversti be vidinio susiejimo ir būti sėkmingi SEO. Žmonių svetainių archyvuose yra daugybė straipsnių, kurie nėra matomi dėl to, kad nenaudojamos vidinės nuorodos.

Kai žmonės peržiūri jūsų straipsnį ir „Google“ apžiūri jūsų svetainę, įsitikinkite, kad jiems yra daug daugiau nei parašyta. Tegul vidinės nuorodos nukreipia juos į daugiau jūsų darbo.

10. Prastos kokybės atgalinės nuorodos

Atgalinių nuorodų buvimas turi daug įtakos jūsų bendrai sėkmei SEO strategijoje. Šių nuorodų skaičius reiškia, kad jūs užtrukote gana daug laiko, kad praturtintumėte savo turinį didesne verte iš išorinių šaltinių. Tai padidina jūsų, kaip prekės ženklo, reputaciją. Tačiau, pirkdami nuorodas, žmonės nesuvokia, kad ne tiek daug svarbu, kiek kokybė.

Kai kurios svetainės, iš kurių perkate nuorodas, yra šlamšto pavidalo ir gana nesvarbios jūsų, kaip prekės ženklo, eigai. Nors dauguma jūsų tikslinių auditorijų jų gali nepastebėti, „Google“ tai pastebės. Blogiau, kad už tai, kad padidintumėte savo rango poziciją, už tai pritrauksite baudą.

Taip pat skaitykite:

 • 9 būdai, kaip gauti kokybiškas nuorodas
 • Niekada nenaudokite šių 10 būdų, kaip gauti Atgalinės nuorodos

11. Tyla socialiniame gyvenime

Socialinius tinklus užima didelė dalis visų interneto gyventojų. Jei esate socialūs ir jūsų buvimas nėra jaučiamas, jūs kenčiate dėl savo reitingų. Iš tikrųjų, išskyrus paslėptą SEO teikiamą naudą, socialiniai signalai tampa vis svarbesni kaip reitingavimo veiksnys.

Žmonės, kuriuos norite nukreipti pagal savo turinį, dažniausiai kabo socialinės žiniasklaidos platformose. Kuo daugiau su jais bendrausite, tuo geriau jie susipažins su jūsų prekės ženklu ir norės vartoti daugiau jūsų turinio.

Taip pat skaitykite: 10 geriausių „WordPress“ papildinių, kad būtų galima automatiškai dalytis naujais / senais tinklaraščių įrašais visose socialinės žiniasklaidos platformose

12. Nereklamuokite savo turinio

Kuo naudinga turėti kokybišką turinį, kurio niekas negali perskaityti? Internetinė erdvė yra jūsų prekės ženklo garsinimas plačiai dalijantis turiniu. Reklamuoti turinį reikia agresijos ir įsipareigojimo. Būkite aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje kaip vieną iš būdų reklamuoti savo turinį.

Be to, nustatykite savo turinio biudžetą, kad galėtumėte sumokėti už grotuvą, nes kartais tai daro didelę įtaką SEO.

13. Nenuspėjama leidyba

Interneto vartotojai džiaugiasi turiniu, kurį reikia vartoti, ir nieko daugiau. Žmonės internete gali užsisakyti naujienas, tendencijas, pramogas, apsipirkti, paminėti keletą. Todėl vertė, kurią turite jiems suteikti, negali būti nenuspėjama.

Tiesą sakant, prekės ženklai, sukaupę publikavimo pagreitį su savo auditorija, yra tie, kurie turi nuolatinį skelbimo įprotį. Tokiu būdu jūs užauginsite kultūringą auditoriją, kuri be jokios abejonės gali tikėtis jūsų informacijos tam tikromis savaitės dienomis ar mėnesiais. Tai taip pat labai padeda jūsų reitingavimui „Google“.

14. Nepaisyti nutrūkusių saitų

Neveikiančios nuorodos yra daugiau ar mažiau bet kurios augančios svetainės dalis. Pereinant iš vieno interneto puslapio į daugiau, nutrūkusių nuorodų galimybės vis didėja. Bet kokie nedideli pakeitimai jūsų platformoje gali sugadinti nuorodas. Pvz., Jei svetainė, kurią susiejote, yra sumažinta, gausite neveikiančią nuorodą. Be to, jei kažkurioje vietoje esate prižiūrėję svetainę, daug jūsų nuorodų bus sugadinta.

Pro patarimas: Jūs negalite valdyti to, kas nutinka kitoms svetainėms, bet jūs galite valdyti, kas nutinka jūsų. Todėl pasiryžkite tyčia nuolat tikrinti savo platformą, tikrinti, ar nėra nutrūkusių nuorodų, ir pataisyti jas prieš tai, kol jie netaps didele jūsų reitingo veiksnių problema. Atminkite, kad nutrūkusias nuorodas visada rizikuojate patirti vartotojas.

15. Trūksta metaduomenų

Jokiu SEO praktikos momentu neturėtumėte ignoruoti metaduomenų. Jie teikia papildomos informacijos paieškos varikliams tikrinti ir auditorijoms, kad jie galėtų geriau suprasti, kas jus domina. Be to, svarbu ne tik turėti metaduomenis, bet ir apskaičiuoti, kaip juos naudojate.

Pirmiausia įsitikinkite, kad jie užfiksuoja jūsų taikomus raktinius žodžius. Trumpai tariant, jie turi būti unikalūs ir originalūs, nes jie pristato jūsų prekės ženklą pasauliui. Leiskite jiems užfiksuoti jūsų prekės ženklo esmę kartu su tiksliniais raktiniais žodžiais, kurie atspindės aptariamą temą.

Pro patarimas: puslapio pavadinimai niekada neturėtų būti ilgesni nei 65 simboliai.

16. Vaizdas iš vietinio SEO

Ar žinojai, kad vietinis SEO yra tavo svertas įveikti konkurenciją? Vietinė rinka suteikia daugiau pranašumų, nes jūs juos suprantate geriau nei konkurentai.

Todėl, kai ne optimizuojate savo vietinę auditoriją, o intensyviai konkuruojate dėl didesnės rinkos vietos, „Google“ suteiks jums tokį žemą reitingą. Tarkime, kad jūsų vietinei auditorijai nebuvo skirtas nė vienas prekės ženklas, tada pasinaudokite ja, kad pasiektumėte kitus gyventojus.

17. Pamiršote atnaujinti savo turinį

Turinio atnaujinimas vėl yra „namų priežiūros“ rūpestis. Tinkamai SEO praktika, tai nėra vien tik kokybiško turinio kūrimas ir platus jo dalinimasis su tiksline auditorija. Visada buvo žinoma, kad „Google“ teikia prioritetą tinklaraščiams, kuriuose yra aukštos kokybės turinio.

Nors jūs galite kas antrą kartą skelbti kokybišką turinį, turite grįžti į įrašus ir atnaujinti viską.

Medžiaga, kurią turite savo platformoje nuo poros mėnesių ir metų, nusipelno naujos išvaizdos. Kadangi amžinai žaliuojantis turinys yra toks populiarus internetinių dienoraščių pasaulyje, atnaujinti turinį yra puikus būdas tai padaryti.

Greičiausias būdas tai padaryti yra periodinė priežiūra. Tokiu būdu galite rankiniu būdu pereiti dalį savo ankstesnių darbų ir atnaujinti juos. Arba apsvarstykite tokį įrankį kaip „Google Search Console“, kuris padėtų atlikti automatinę priežiūrą.

18. Kopijuoti turinį

Tiesą sakant, pakartotinis kito asmens kūrinio platinimas yra plagiatas, dėl kurio gali kilti kai kurių autorių teisių ir teisinių problemų. Apskritai internete yra tiek daug informacijos, kad žmonės neturi vietos perteklinei informacijai. Jei kuri nors iš tų dienų jūsų kūrybiškumas menkas, ar tikrai verta rizikuoti „Google“ nubausti jūsų svetainę tik už turinio kopijavimą?

„Google“, be abejo, teikia pirmenybę svetainėms su unikalus ir originalus turinys. Jei norite persvarstyti tam tikrą informaciją, atnaujinkite ją ir pasidalykite dar kartą arba pakartotinai pateikite ją. Puikūs informacijos persigrupavimo būdai yra infografika, mokomieji vaizdo įrašai ir el. Knygos.

19. Straipsnio verpimas

Straipsnių sukimas, išskyrus pasikartojantį turinį, yra pagrindinė klaida, už kurią jus „Google“ nubaus tik. Paėmę dirbinį ir sukdami jį, kad iš jo sugalvotumėte kitokio turinio, jūs ne tik pakenksite jo kokybei, bet ir atpigsite savo prekės ženklą. Žodžiai gali būti parašyti ir išdėstyti skirtingai, tačiau kokybė niekaip nepagerės.

20. Prastai parašyti URL

Netinkami URL

Vaizdas: URL problemos

URL gali atrodyti, kad nėra ideali vieta SEO, tačiau jie yra. Įtraukus pabraukimus, simbolius, didžiąsias raides ir nesusijusius skaičius gali pakenkti jūsų SEO. Geriausia, jei jūsų svetainė bus lengviau įsimenama, jei žmonės net iš URL negali pasakyti, apie ką jūsų svetainė. Prastai parašyto URL pavyzdys yra www.example.com/Gsd_%12_f231&%

21. Pamiršus mobilųjį

Augant mobiliajam telefonui, negalima pamiršti mobiliojo telefono ir tikėtis išgyventi; mobiliųjų auditorija yra daug reikšmingesnė nei stalinių kompiuterių auditorija. Todėl „Google“ visada teiks prioritetą mobiliųjų telefonų naudotojų rezultatams, o ne staliniams kompiuteriams.

Atlikite mobiliesiems skirtą testą naudodami „Google“ testą ir sužinokite, ar jūsų platforma atitinka. Atminkite, kad turinys, dizainas, šriftas, kiekis ir kokybė turi būti vienodai aptarnaujami tiek mobiliesiems, tiek staliniams kompiuteriams.

22. Nesuderinamumas su naršyklėmis

Visada atidarėte svetainę ir nustatėte, kad ji nesuderinama su jūsų naršykle. Tai gali labai erzinti. Nors galbūt esate konkretus optimizuodami „Google“ kaip populiariausius paieškos variklius, naudodami naršykles, jis skiriasi. Žmonės teikia pirmenybę skirtingoms naršyklėms, o jei apsiribojate konkrečiomis naršyklėmis, prarandate didelę auditoriją.

Atrodo, kad daugumai žmonių teikiama pirmenybė „Google Chrome“, tačiau tai, kad ji netapo tokia dominuojančia naršykle, kaip „Google“ yra paieškos variklis, keičia viską. „Firefox“ ir „Opera“ yra gana arti, todėl nereikia jų užblokuoti optimizuojant jūsų tikslinę auditoriją..

23. Ilgos formos turinio ignoravimas

Dažniausiai trumposios formos turinys, kuriame yra mažiau nei 500 žodžių, yra mažiau patrauklus, palyginti su ilgos formos turiniu. Reitingas yra svarbus laikas, kurį žmonės praleidžia jūsų platformoje. Tai ženklas, kad žmonėms patinka būti jūsų platformoje, ir kad „Google“ nusipelno aukšto rango.

Ilgos formos turinys suteikia daug laiko ir vietos raktiniams žodžiams įklijuoti be raktinių žodžių. Jūs taip pat turite vietos, nes savo turinį papildote lentelėmis, lentelėmis, sąrašais, paveikslėliais, H1 žymėmis. Norėdami žaisti saugiai, nukreipkite į savo straipsnius 1000 – 2000 žodžių. Triukas yra išlaikyti interesų ir kokybės nuoseklumą, kad jūsų auditorija galėtų skaityti iki galo.

24. Nenuoseklūs internetiniai profiliai

Prekės ženklo išlikimas labai priklauso nuo jo sugebėjimo išlaikyti nuoseklų, gerbiamą įvaizdį. Kalbant apie skaitmeninę erdvę, bet kokia jūsų siunčiama komunikacija pasako daug apie jūsų prekės ženklą. Jei jus užklupo nenuosekli informacija internete, prarandate ne tik patikimumą, bet ir prarandate „Google“ pozicijas dėl pirmosios vietos SERP. „Google“ tikrina milijonus platformų, norėdama nuskaityti informaciją. Kai tai įvyks, geriau turėtumėte nuoseklų prekės ženklą, kad galėtumėte parodyti pasaulį.

25. Per daug iššokančiųjų skelbimų

Visų pirma, pop-up reklamos nėra tokios veiksmingos, kaip anksčiau. Be to, jie gali būti labai erzinantys, ypač tie, kurie apima visą ekraną. Atsižvelgiant į tai, kad jūs svarstote apie mobiliųjų įrenginių optimizavimą pirmiausia, iššokantys skelbimai gali būti labai erzinantys mobiliųjų įrenginių svetainių vartotojus, kurie turi mažai vietos ekrane dirbti su.

26. Tarkime, kad vaizdo įrašas nėra svarbus

Daugelis SEO yra per daug susitelkę į atvaizdą ir tekstą, kad vaizdo įrašo turiniui jie nė kiek nežiūri. Problema ta, kad socialinė žiniasklaida ir technologijos per daug išpopuliarino vaizdo įrašą, kurio nebegalima ignoruoti.

Nepaisant to, jei vis dar manote, kad vaizdo įrašo turinys nėra svarbus, kompromituojate dėl puikios reitingo galimybės. Tokios platformos kaip „YouTube“, „Vimeo“ ir kitos turėtų dirbti jūsų naudai, suteikdamos prieigą prie kitos auditorijos talpos, kurios anksčiau neturėjote..

27. Nepaisoma auditorijos atsiliepimų

Atsiliepimai yra rinkodaros pastangų, nukreiptų į SEO, žymeklis; negalite pamiršti savo auditorijos atsiliepimų. Nesvarbu, ar atsiliepimas yra skundas, klausimas ar paprastas komentaras, tai reiškia labai daug, jei prie jų atsakysite.

Viena vertus, tai skatina juos įsitraukti, o tai yra didelė SEO dalis. Antra, nepalikite erdvės spekuliacijai, ypač kai atsiliepimai buvo neigiami. Atminkite, kad tai, kaip jūs priversite juos jaustis, bus jūsų užimamas reitingas, nes „Google“ vertina klientų pasitenkinimą.

28. Blogai suprojektuotos svetainės laikymas

Žiniatinklio dizainas yra techninio SEO elementas, kurio dauguma svetainių savininkų nemano. Tai atspindi dalykus, susijusius su vartotojo patirtimi. Jei žmonės negali greitai naršyti po jūsų svetainę, patogiai susirasti daiktų ir lengvai perskaityti turinio, jiems nėra jokios priežasties būti jūsų svetainėje. Pataisykite tai ir nustatysite savo reitingo poziciją.

29. Reklaminių pranešimų perdavimas

Turinys yra labai svarbus, jei esate per daug priklijuoti prie reklaminių pranešimų, pakenksite savo reitingavimui, žmonės nenori jaustis tarsi apgauti ar spaudžiami prenumeruodami jūsų paslaugas ir vartodami jūsų turinį. Todėl jūsų turinys turi būti ne tik vienmatis, kad padidintų jūsų prekės ženklą, produktus ir paslaugas.

30. Neaiškus raginimas veikti

Ką norite, kad jūsų auditorija darytų? Pasakykite jiems. Žmonės daug labiau pasitiki ir gerbia prekių ženklus, kurie žino, ko nori iš savo klientų. Jei norite, kad jie užsiprenumeruotų, perka, skambina, lankosi, užsisako ar dar ką nors, praneškite jiems. Kartais jie nieko nedaro, nes nejaučia, kad yra ką veikti.

Apvyniokite

SEO yra labai daug kur, todėl jūs turite domėtis pasirinktomis strategijomis. Be to, tai padeda jums būti atnaujinamiems su dabartinėmis tendencijomis ir „Google“ naujiniais. Taip galite saugiai praktikuoti SEO nesiimdami klaidų, kurios galėtų nužudyti jūsų reitingą.

Autoriaus biografija: Duncan Kingori iš SERPBook

Duncan rašymo profesija užsiima jau dešimtmetį. Jis turi didelę patirtį rašant informacinius straipsnius, jo darbas buvo įvertintas ir paskelbtas daugelyje populiarių leidinių.

Taip pat skaitykite:

 • 25 internetinės svetainės lankomumo padidinimo būdai 2020 m
 • Išsamus puslapyje pateiktas SEO kontrolinis sąrašas 2020 metams
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map