7 efektīvi veidi, kā uzlabot jūsu WordPress vietnes CTR

Meklētājprogrammas joprojām ir viens no vissvarīgākajiem vietņu un tīmekļa lapu trafika avotiem. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi uzlabot dabisko vidējo klikšķu skaitu (VKS), izmantojot pareizās stratēģijas.


Atcerieties, ka vietņu īpašnieki vienmēr koncentrējas tikai uz jūsu rangu meklētājprogrammās. Galu galā, ja atrodaties meklētājprogrammu pirmajā lapā, trafiks nekavējoties parādīsies, vai ne? Diemžēl tas nedarbojas šādā veidā!

Pat visaugstākā ranga sasniegšana meklētājprogrammu ranžēšanas lapās nepalīdzēs, ja neviens nenoklikšķinās un neapmeklēs jūsu saturu. Ja tas notiek, tad jūsu meklēšanas ranžēšana kļūst tikai par displeju, nevis par displeju.

Tieši šeit ir jāveic VKS uzlabošana, kas ir roku rokā ar jūsu meklēšanas rangu. Tā kā jūsu auditorija nav meklētājprogramma, bet gan reāli cilvēki, kas padara jūsu saturu atbilstošu.

Bet kā jūs to darāt? Lasiet tālāk, jo es parādīšu dažādus veidus, kā uzlabot jūsu WordPress vietnes CTR!

Jūsu WordPress vietnes VTR uzlabošanas veidi

Darbs pie sava VKS ir lielisks veids, kā uzlabot meklēšanas rangu. Tas faktiski var pārvietot jūsu vietni līdz vienai vietnei meklētājprogrammu lapās par katriem 3% jūsu dabiskā VKS uzlabojumiem!

To ievērojot, ievērojiet šos septiņus padomus, lai palielinātu dabisko VKS.

1. Pārbaudiet savu pašreizējo VKS

Pirmais, ko es jums iesaku darīt, ir pārbaudīt, kāds ir jūsu pašreizējais vidējais klikšķu skaits. Vislabāk ir uzzināt, kāds ir statuss, to darot, izmantojot pareizos rīkus.

Tu vari izmantot Google Analytics jūsu VKS uzraudzībai un uzlabošanai. Kad esat Google Analytics, dodieties uz Iegūšana>Meklēšanas konsole>Vaicājumi. Pēc tam jūs redzēsit dažādus meklēšanas vaicājumus, kas cilvēkus ieved jūsu vietnē.

Ekrānā varat arī pārbaudīt vaicājumu klikšķus, precīzu VKS, seansus un vidējo meklēšanas pozīciju. Plašāku informāciju par jūsu vietnes lapām varat atrast izvēlnē Galvenās lapas.

Tādā veidā jūs zināt, kādas darbības jāveic, lai uzlabotu dabisko VKS.

2. Uzlabojiet visas savas vietnes sadaļas

Viena no vissvarīgākajām meklēšanas rezultātu daļām ir nosaukums. Padomājiet par vietnes pirmo iespaidu pirms meklētājs apmeklē lapu. Tāpēc jums ir jākoncentrējas uz to, lai jūsu nosaukums būtu pēc iespējas efektīvāks. Varat ievērot šos padomus:

 • Izmēģiniet dažādus virsrakstus un ne tikai pie vienas izvēles. Izmantojiet dažādas nosaukuma alternatīvas un noskaidrojiet, kura no tām darbojas vislabāk.
 • Koncentrējieties uz emocijām, jo ​​lēmumu noklikšķināt motivē tas, kā cilvēki jūtas.
 • Izmēģiniet nosaukumus, kuru pamatā ir saraksti, kas cilvēkiem patīk visvairāk. Jūs ievērojāt, kāpēc cilvēkiem patīk top X saraksti, tāpēc mēģiniet viņus izmantot savam saturam un nosaukumam.
 • Izmantojiet pareizo formatējumu, jo izskatam ir nozīme. Nosaukumam jābūt gramatiski pareizam un pareizā garumā, lai tas netiktu nogriezts no SERP.

3. Pārbaudiet virsrakstus

Lai gan jums ir jābūt labiem nosaukumiem, pirms publicēšanas šie virsraksti ir jāpārbauda uz leju. Nevar paļauties uz minējumiem, lai redzētu, kā uzlabojas satura nosaukumi. Izmēģiniet šos padomus:

 • Izmantojiet pareizos rīkus, lai izmērītu virsrakstu rādītājus, piemēram, CoSchedule Headline Analyzer. Varat arī izmantot WordPress spraudņus ar rīkiem A / B pārbaudei
 • Pārbaudiet nosaukumus sociālo mediju tīklos. Varat ievietot līdzīgu saturu ar dažādiem nosaukumiem, lai redzētu, kurš nosaukums darbojas vislabāk
 • Mēģiniet izmantot PPC reklāmas, lai pārbaudītu savus nosaukumus, iegādājoties reklāmas tām lapām, kurām vēlaties uzlabot savu VKS, un izmantojiet tās, lai izmēģinātu dažādus nosaukumus

4. Padariet URL aprakstošus

Papildus nosaukumiem un virsrakstiem nākamais, kas jādara, ir pārbaudīt savu Vietrāži URL. Šeit jānovieto arī atslēgvārds, kas ir svarīgi Google, un tas potenciālajiem apmeklētājiem liks pamudināt noklikšķināt uz jūsu. Faktiski viens pētījums rāda, ka aprakstošie vietrāži URL darbojas par 25% labāk nekā vispārējie URL!

Papildus īsu un atbilstošu vietrāžu URL pievienošanai varat to uzlabot, savas saites struktūrā ievietojot kategorijās un apakškategorijās. Tādā veidā ir plašāks konteksts, un apmeklētāji zina jūsu satura būtību.

5. Divreiz samaziniet savus meta aprakstus

Cilvēki vēlas ideju par to, ko viņi gatavojas lasīt, un jūs vēlaties viņus vilināt ar īsu sava satura aprakstu. Šeit tiek pievienoti skaitītāju apraksti, kas ir jūsu satura fragmenti, lai potenciālajiem apmeklētājiem pateiktu, ko sagaidīt no jūsu vietnes.

Katrai ziņai ir vilinošs pielāgots apraksts, pretējā gadījumā meklētājprogrammas izvilks nejaušus teikumus, kas satur jūsu galveno atslēgvārdu. Tāpat kā veidojot virsrakstus, pārliecinieties, ka izmantojat spēku un emocijas, taču nepagaidiet to pārāk ilgi vai tas tiek nogriezts.

Vajag izlasīt: 7 padomi, kā rakstīt jaudīgus Meta aprakstus, kas konvertē

6. Iestatiet Schema.org strukturētos datus

Ja neesat pazīstams ar strukturētiem datiem, tie veido bagātinātus fragmentus, kuriem ir papildu informācija par jūsu saturu. Tajā ir attēli, vērtējumi, sagatavošanās laiks (tiek izmantots receptēm) vai navigācijas rīks. Ja tos izmantojat, pareizi izmantojot, tie var palielināt dabisko VKS par 30%!

Papildus šīm meklētājprogrammām izmantojiet strukturētus datus, lai parādītu informāciju rezultātu lapā, parasti pirms dabiskās meklēšanas rezultātiem. Tāpēc ir laiks to izmantot, savai WordPress vietnei pievienojot strukturētus datus.

7. Uzlabojiet savas vietnes ātrumu

Šis ir pēdējais un absolūti izšķirošais padoms, kā palīdzēt organiskais VKS. Izmantojot lapu ar ātru ielādi, cilvēki vairāk vēlēsies palikt, samazinot izeju un atlēcienu līmeni.

Galu galā, kurš gan vēlētos atrasties tīmekļa vietnē, kura netiek ielādēta pat pēc dažām minūtēm? Protams, viņi vēlēsies izvēlēties citu vietni, kas ātri ielādējas!

Vajag izlasīt: 15 efektīvi veidi, kā paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību

Iesaiņojot to

Es ceru, ka šis raksts par to, kā uzlabot jūsu vietnes VKS, palīdzēja jums! Tāpēc vairs negaidiet un izmantojiet šos padomus, lai tagad sāktu palielināt trafiku.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties ar saviem padomiem un zināšanām par savu VKS, tad komentējiet zemāk. Jūsu domas tiek ļoti novērtētas!

Lasīt arī:

 • 25 veidi, kā palielināt vietņu trafiku 2020. gadā

Autora biogrāfija:

Džoela nams ir Džoela mājas meklēšanas mediji un digitālā mārketinga eksperts. Pēdējo 10 gadu laikā Džoels ir ieviesis dažādas digitālā mārketinga stratēģijas dažāda lieluma uzņēmumiem. Viņa aizraušanās ar dabisko SEO un Google Adword padara viņu īpašāku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map