7 galīgās tīmekļa vietņu optimizācijas stratēģijas, kuras jāuzmanās 2020. gadā

Kāpēc ir svarīgi zināt par SEO stratēģijām 2020. gadam? Nu tāpēc, ka tas vienmēr attīstās. SEO atjauninājumus var tieši saistīt ar Google algoritmu atjauninājumiem, kuriem seko meklētājprogrammas.


Labākās SEO stratēģijas un paņēmieni

Šogad viss ir par

 • Satura nozīme saglabāsies un prasība pēc augstas kvalitātes satura.
 • Vietnes mobilajām ierīcēm
 • Lietotāju pieredzei būs liela nozīme
 • Dabisko saišu iegūšana

Tas ir vispār, un tirgotājiem, protams, ir jāzina vairāk.

Kopš meklētājprogrammu darbības sākuma bija jāsniedz likumīgas atbildes uz meklējumiem. Tātad ar laiku ir atjauninājumi, lai uzlabotu un turpmāk nodrošinātu viņiem vairāk un labākas iespējas.

Vietnes vienmēr meklē potenciālos pirkumus, kas pārvērtīsies reklāmguvumos.

Tas notiks tikai tad, ja tie tiks parādīti meklēšanas rezultātos, turklāt arī labākajos rezultātos.

Tas ir galvenais vietnes veidošanas motīvs, un tāpēc tirgotāji vienmēr meklē Google atjauninājumus, lai uzzinātu, kas ir jauns un kā ievērot Google kvalitātes standartus.

(piesardzības vārds: nelietojiet melnās cepures SEO taktiku un izvairieties no klikšķu ēsmām vai maldinošiem nosaukumiem un satura; jums tiks piemērots sods)

Šeit mēs apspriedīsim 7 vietņu optimizācijas galīgās stratēģijas un paņēmienus, kas jāievēro 2020. gadā.

1. Izveidojiet prātu aizraujošu saturu, ko piedāvāt bagātinātajos fragmentos

Izveidojiet prātu aizraujošu saturu, ko var demonstrēt bagātīgajos fragmentos

Saturs ir karalis, un jums ir nepieciešams labas kvalitātes saturs, lai regulāri atjauninātu vietni. Tas ir zināms fakts, bet tagad, 2020. gadā, jums jāgarantē vairāk.

Šoreiz galvenā uzmanība tiek pievērsta demonstrētajiem fragmentiem.

Nu, agrāk galvenā uzmanība tika pievērsta SERP 1. pozīcijas sasniegšanai, tagad tā ir GO FOR # 0 vieta. To parasti sauc par “piedāvāto fragmentu” vai tiešu Google ieteikumu.

Bagātie fragmenti faktiski pamudina cilvēkus meklēt vietni, drīzāk tas vilina cilvēkus noklikšķināt uz ieteikuma. Tā kā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietnes saturam, kurā ir emuāri, raksti, par mums un citi materiāli, smagi strādājiet pie piedāvātā fragmenta.

Nezinu kā? Mēs jums sakām. Lasiet tālāk, kad apspriežam tā stratēģiju.

 • Padariet to īsu un ātri nokļūstiet punktā – ilgi nevelciet tēmas. Ātri atgriezieties pie vietas un sniedziet saviem lasītājiem informāciju, kuru viņi patiesībā meklē.
 • Nedodiet viņiem garlaicīga satura bloku, tā vietā esiet konkrēts un uzrakstiet to, kas viņiem jāzina.
 • Atslēgvārdu izpēte – Atrodiet unikālus atslēgvārdus, kas joprojām ir neapstrādāti, es domāju, ka jūsu konkurenti tos neizmanto. Optimizējiet izcilu saturu un izmantojiet šos atslēgvārdus. Šī ir slepena piedāvātā fragmenta recepte.
 • Sniedziet Google savu sarakstu paraugu – Google apbrīno, ka piedāvātajā fragmentā ir iekļauti saraksti. Tāpēc pārliecinieties, vai jūsu saturā ir jūsu parasto ziņu saraksti.
 • Visbiežāk uzdotie jautājumi darbojas – Šie bieži uzdotie jautājumi bieži tiek parādīti piedāvātajam fragmentam, tāpēc tie ir viegli atrodami Q&Veidlapa un tā var būt pietiekami ātra un īsa, lai ietilptu fragmenta lodziņā.

Bet atkal tiem jābūt informatīviem un atbilstošiem. Cītīgi strādājiet, lai izveidotu universāla veida FAQ lapu, kas būs noderīga jūsu apmeklētājam.

Lasīt arī:

 • Kā uzrakstīt perfektu emuāra ziņu?
 • 11 labākie atslēgvārdu izpētes rīki SEO (bezmaksas un maksas)

2. Saikņu veidošana joprojām ir spēcīga

Saikņu veidošana

Saturs ir # 1 un saite ir # 2 faktors Google ranžēšanai. Tātad, lai optimizētu vietni, jums ir nepieciešams ideāls abu apvienojums. Lai tie būtu divi galvenie saišu veidi – baltā cepurē iegūtās saites vai saturs vai redakcionālās saites, jums jāstrādā pie abiem.

Redakcijas saites vislabāk darbojas ar augstas kvalitātes saturu, un, tā kā tās nodrošina arī atpakaļsaišu uz jūsu vietni, tās patiesībā ir pārsteidzošas.

Lai padarītu jūsu vietni pārsteidzošu, smagi strādājiet, lai izveidotu uzticamas saites.

Saites ir visgudrākais veids, kā vietne arvien vairāk un vairāk tiek saistīta ar tīmekļa pasauli.

Pat cilnes saglabāšana vecajās atpakaļsaišu vietnēs ir ļoti noderīga vietnes SEO. Vecie stāsta, kura saite strādāja jūsu labā un kura neizdevās. Tas dod navigāciju uz nākotnes ceļa karti un palīdz attiecīgi noformēt vietni.

Lasīt arī:

 • 9 veidi, kā bez maksas iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu 2020. gadā
 • Nekad neizmantojiet šos 10 veidus, kā izveidot atpakaļsaišu

3. Jūs nevarat palaist garām Rankbrain

Tas ir Google algoritms, kas faktiski atbilst jūsu meklēšanas vaicājumiem un sniedz rezultātus, kas atbilst saturam. Tātad “wow” vietnei ir jābūt ar bagātīgu saturu, kas atslēgvārdiem var atbilst šis ļoti svarīgais algoritms.

Bet turieties, tas nenozīmē, ka jūs bezjēdzīgi piepildāt savu saturu ar atslēgvārdiem, tas ir slikti. Tas var jūsu vietni sodīt. Tā vietā izmantojiet variācijas; mēģiniet lietot citus līdzīgas nozīmes vārdus un izlikt saturu. Saturā vajadzētu būt domuzīmei, bet ne aizpildīt.

Viena svarīga lieta – RankBrain saturs nav vienīgais rādītājs, kas izlems ranžēšanu.

Visa vietne tiks vērtēta pēc ranga, un, lai izveidotu labu vietni, jums jāpārbauda arī citi rādītāji.

4. Centieties palielināt uzturēšanās laiku

Palieliniet uzturēšanās laiku

Cik ilgi apmeklētāji uzturas jūsu vietnē? Cik daudz laika viņi pavadīja, meklējot detaļas? Vai viņi atrada interesantas lietas un palika ilgāk nekā parasti? Ņemiet vērā, ja atbilde ir “jā”, jūs esat sasniedzis džekpotu.

Nesanācu, pagaidi, kad pastāstīšu kā. Šoreiz ļoti svarīgs ir nokavēšanās laiks vai laiks, ko apmeklētājs pavada vietnē.

Patiesībā šajās dienās uzmanības koncentrācija ir mazāka, un tāpēc, jo vairāk laika apmeklētājam jāpavada, tas nozīmē, ka jums ir ekskluzīva vietne. Lai palielinātu apmeklētāju laiku, mēģiniet ievietot interesantas lietas, piemēram, videoklipus, īsus blogus un citus faktus un atjauninājumus, kas viņiem šķiet interesanti.

Varat radoši darboties un ievietot unikālas lietas, kuras vienmēr novērtē auditorija.

5. Pirmā mobilā stratēģija

Mobilās pirmās stratēģijas vissvarīgākais faktors

Vai optimizēta vietne ir piemērota visiem sīkrīkiem un mūsdienās ir vispopulārākā ierīce? Nu, nekāda balva par minējumiem – tas ir mobilais. Šī ierīce tagad ir tūkstošgadu dzīvības līnija. Neviens nevar domāt par dzīvi ārpus tās. Un visgudrākā vietne ar to būs saderīga.

Pieņemsim, ka mobilais tālrunis tiek meklēts “labākais kūku veikals man blakus”. Ko darīt, ja jums ir vietne, kurā ir visa informācija par konkrēto meklēšanu, bet tā nav savietojama ar mobilā tālruņa OS. Nu, vietnes mērķis nav izpildīts.

Jūs nevarat apmierināt pieprasījumu, un ierīces nesaderības dēļ jūs neparādāties meklēšanas rezultātos.

Tā tad ko tu dari? Nedaudz smagi strādājiet un nolīgiet labākos izstrādātājus, kuri var izveidot jums vislabāko saderīgo vietni. Dizainam ir jābūt reaģējošam uz jebkuru ekrānu, un vietne ir gudri piemērota jebkuram ekrāna izmēram un labi darbojas visu veidu OS.

6. Padariet savu vietni HTTPS

Padariet savu vietni HTTPS

Pārvietojieties virs HTTP, tā HTTPS tagad. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka ir pievienots arī S, kas nozīmē drošu. Tagad Google ir sākusi vietņu marķēšanu ar HTTP kā drošām.

Pirmkārt, tas neizskatās jauki, un tiem, kuri daudz nezina tehnisko žargonu, uzskata, ka vietne rada zināmus potenciālus draudus. Bet tam ir arī daži citi aspekti. uzcenojums sniedz Google informāciju par saturu, kas vēl nav naivs ar parasto pārmeklēšanas algoritmu.

Tātad abos veidos tas ir slikti; viss, kas nepieciešams šai mērķauditorijai, kā arī Google, ir saderīgs ar jūsu vietni.

7. Vietnes struktūra

Jūs esat izveidojis pasakainu vietni, bet struktūra nav laba. Tam nav lapu saites, mājas lapa nav perfekti virzīta uz citām lapām, un īsumā – vietnei nav mugurkaula. Tas nav pareizi sazarots, un visas saites ir izkliedētas.

Googlebot vajadzētu viegli nokļūt jūsu vietnē. Tam vajadzētu būt pareizai indeksācijai un virzienam uz katru lapu.

Kā jūs to darāt, mums ir arī daži padomi:

 • Mājas lapa ir jāsaista ar svarīgām lapām.
 • Jūsu lapu izkārtojums, piemēram, koku struktūra, kas balstīta uz grupām un kategorijām, Google rāpuļprogrammām izskatās glīts un sakārtots.
 • Pārliecinieties, vai iekšējās saites ir savienotas pareizi. Viņi ir ļoti jutīgi pret viņiem, kad un kur tas nepieciešams. Saitē iekšēji tikai tur, kur tas ir ļoti svarīgi un atbilstoši.

Šie ir 7 norādījumi, kurus eksperts dizaineris noteikti pārbauda, ​​izstrādājot vietni 2020. gadam. SEO joprojām darbojas spēcīgi, un jūs nevarat to noraidīt. Stratēģijās notiek izmaiņas, un tagad lietas ir pārredzamākas. pagājuši ir dienas, kad saišu veidošana tika izmantota šim mērķim.

Tagad SEO ir grūts, un vieda vietne ir svarīgs faktors, lai iegūtu pareizo rangu.

Pie citiem svarīgiem labas vietnes faktoriem pieder arī tulkojums, lappuses ātrums, meta apraksts, virsrakstu tagi un pat Favicons. Tās ir nelielas norādes, taču tām ir arī liela ietekme uz meklēšanas rezultātu esamību.

Tā kā jūs zināt prasību par viedu vietni 2020. gadam, jums joprojām jāpārbauda regulāri atjauninājumi un informācija, jo SEO pasaulē nekas nemainās un paliek mūžīgi.

Bet jā, iepriekš norādītajiem rādītājiem ir visi labas vietnes pamatkritēriji.

Autora biogrāfija:

Džastins Kemps strādā kā Jr satura autors un emuāru autors Ranžēšana pēc SEO. Viņu var redzēt blogošanā par digitālo mārketingu, SEO, SMO, PPC utt.

Lasīt arī:

 • 10 populārākās SEO analīzes programmatūra, lai analizētu jūsu vietni
 • Jaunākās SEO tendences 2020. gadā
 • 30 SEO kļūdas, no kurām jāizvairās 2020. gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map