7 geriausios interneto svetainių optimizavimo strategijos, kurias reikia stebėti 2020 m

Kodėl svarbu žinoti apie SEO strategijas 2020 metams? Na, nes ji visada vystosi. SEO atnaujinimus galima tiesiogiai susieti su „Google“ algoritmo atnaujinimais, kurių seka paieškos sistemos.


Geriausios SEO strategijos ir metodai

Šiais metais viskas yra apie

 • Turinio svarba išliks ir reikės aukštos kokybės turinio.
 • Mobiliesiems pritaikytos svetainės
 • Vartotojo patirtis turės daug reikšmės
 • Natūralių ryšių gavimas

Tai yra apskritai ir, žinoma, pardavėjai turi žinoti daugiau.

Nuo pat paieškos sistemų pradžios buvo siekiama pateikti teisėtus atsakymus į paieškas. Taigi, laikui bėgant, yra atnaujinimų, skirtų patobulinti ir suteikti jiems daugiau ir geresnių variantų.

Tinklalapiuose visada ieškoma potencialių klientų, kurie virsta konversijomis.

Tai atsitiks tik tuo atveju, jei jie bus rodomi paieškose, kurios bus geriausiuose rezultatuose.

Tai yra pagrindinis svetainės kūrimo motyvas, todėl rinkodaros specialistai visada ieško „Google“ atnaujinimų, kad sužinotų, kas naujo ir kaip atitikti „Google“ kokybės standartus.

(atsargiai tariant: nenaudokite jokios juodos skrybėlės SEO taktikos ir venkite paspaudimų masalų ar klaidinančių pavadinimų ir turinio; būsite nubausti).

Čia aptarsime 7 svarbiausias interneto svetainių optimizavimo strategijas ir metodus, kuriuos reikia stebėti 2020 m.

1. Sukurkite mintyse vaizduojamą turinį, kurį galima pateikti turtinguose fragmentuose

Sukurkite mintims neprilygstamą turinį, kurį norite pamatyti turtinguose fragmentuose

Turinys yra karalius ir jums reikia geros kokybės turinio, kad reguliariai atnaujintumėte svetainę. Tai yra žinomas faktas, tačiau dabar, 2020 m., Reikia balsuoti už daugiau.

Šį kartą didžiausias dėmesys skiriamas rodomiems fragmentams.

Na, anksčiau pagrindinis dėmesys buvo skiriamas SERP 1-osios pozicijos pasiekimui, o dabar reikia eiti į # 0 vietą. Tai dažniausiai vadinama „rodomu fragmentu“ arba tiesiogine „Google“ rekomendacija.

Gausūs fragmentai iš tikrųjų skatina žmones ieškoti šios svetainės, o ne vilioja žmones spustelėti rekomendaciją. Taigi, sutelkdami dėmesį į turinį tinklalapyje, kuriame yra tinklaraščiai, straipsniai, apie mus ir kitus dalykus, sunkiai dirbkite dėl pateikto fragmento.

Nežinai kaip? Mes jums sakome. Skaitykite toliau, kai aptariame jos strategijas.

 • Padarykite tai trumpą ir greitai pasiekite esmę – ilgai nevilk temų. Greitai pasiekite tašką ir pateikite savo skaitytojams informaciją, kurios jie iš tikrųjų ieško.
 • Neduokite jiems nuobodaus turinio, o būkite konkretus ir parašykite, ką jie turi žinoti.
 • Raktinių žodžių tyrimas – Raskite unikalių raktinių žodžių, kurie vis dar yra neapdoroti, turiu galvoje, kad jūsų konkurentai jų nenaudoja. Optimizuokite puikų turinį ir naudokite tuos raktinius žodžius. Tai yra slaptas pateikto fragmento receptas.
 • Pateikite „Google“ savo sąrašų pavyzdį – „Google“ mėgsta įtraukti sąrašus į pateiktą fragmentą. Taigi įsitikinkite, kad jūsų turinyje yra įprastų įrašų sąrašai.
 • DUK veikia geriausiai – Šie DUK dažnai renkami dėl pateikto fragmento, nes jie pateikiami nesunkiai&Forma gali būti pakankamai greita ir trumpa, kad tilptų į fragmentą.

Bet vėlgi, jie turi būti informatyvūs ir aktualūs. Sunkiai dirbkite, kad sukurtumėte universalaus tipo DUK puslapį, kuris bus naudingas jūsų lankytojui.

Taip pat skaitykite:

 • Kaip parašyti tobulą tinklaraščio įrašą?
 • 11 geriausių SEO raktinių žodžių tyrimo priemonių (nemokama ir mokama)

2. Ryšio kūrimas vis dar stiprus

Nuorodų kūrimas

Turinys yra # 1, o nuoroda yra antra „Google“ reitingavimo faktorius. Taigi, norint optimizuoti svetainę, jums reikia tobulo abiejų derinio. Taigi, ar tai būtų du pagrindiniai nuorodų tipai – „baltos skrybėlės“ įsigytos nuorodos ar turinys ar redakcinės nuorodos, turite dirbti su jais abiem.

Redakciniai saitai iš tiesų geriausiai veikia aukštos kokybės turinį ir, kadangi jie taip pat teikia nuorodas į jūsų svetainę, jie iš tikrųjų yra nuostabūs.

Kad jūsų svetainė būtų nuostabi, daug dirbkite, kad sukurtumėte patikimas nuorodas.

Nuorodos yra pats protingiausias būdas vis labiau ir labiau susieti internetinį pasaulį.

Net ir senų nuorodų laikymas yra labai naudingas svetainės SEO. Senieji pasakoja, kuri nuoroda jums pasirodė, o kuri nepavyko. Tai suteikia galimybę naršyti į būsimą kelių žemėlapį ir padeda atitinkamai suprojektuoti svetainę.

Taip pat skaitykite:

 • 9 būdai, kaip nemokamai gauti aukštos kokybės nuorodas 2020 m
 • Niekada nenaudokite šių 10 būdų, kaip sukurti Atgalinės nuorodos

3. Negalite praleisti „Rankbrain“

Būtent „Google“ algoritmas iš tikrųjų atitinka jūsų paieškos užklausas ir pateikia turinį atitinkančius rezultatus. Taigi „wow“ svetainė turi būti turtinga turinio, kuri atitiktų raktinius žodžius su šiuo labai svarbiu algoritmu.

Bet laikykitės, tai nereiškia, kad jūs nenaudingai pildote savo turinį raktiniais žodžiais, tai yra blogai. Dėl to jūsų svetainė gali būti nubausta. Verčiau naudokite variantus; pabandykite naudoti kitus panašios reikšmės žodžius ir skelbkite turinį. Turinyje turėtų būti brūkšnys raktinių žodžių, bet ne įdaryti.

Vienas svarbus dalykas – „RankBrain“ turinys nėra vienintelė metrika, kuri lems reitingą.

Visa svetainė bus įvertinta pagal reitingą ir norint sukurti gerą svetainę, turite patikrinti ir kitą metriką.

4. Pabandykite padidinti ilgesnį laiką

Padidinkite apsistojimo laiką

Kiek laiko lankytojai lankosi jūsų svetainėje? Kiek laiko jie praleido ieškodami detalių? Ar jie rado įdomių daiktų ir pasiliko ilgiau nei įprastai? Atminkite, jei atsakymas yra „taip“, jūs pasiekėte „jackpot“.

Negavau, palauk, aš tau pasakysiu, kaip. Šį kartą labai svarbus yra poilsio laikas ar laikas, kurį lankytojas praleidžia svetainėje.

Tiesą sakant, šiomis dienomis dėmesys yra mažesnis, todėl daugiau lankytojo praleisto laiko reiškia, kad turite išskirtinę svetainę. Norėdami padidinti lankytojų laiką, pabandykite paskelbti įdomių dalykų, pavyzdžiui, vaizdo įrašų, trumpų vlogų ir kitų jiems įdomių faktų bei atnaujinimų..

Galite kūrybiškai nusiųsti ir paskelbti unikalių dalykų, kuriuos visada vertina auditorija.

5. „Pirmiausia mobiliesiems“ strategija

Svarbiausias veiksnys mobiliesiems - pirmoji strategija

Optimizuota svetainė yra ta, kuri tinka visoms programėlėms, o šių dienų populiariausias įrenginys? Na, be prizo atspėti – tai mobilusis. Šis prietaisas dabar yra tūkstantmečių gelbėjimo linija. Niekas negali galvoti apie gyvenimą už jo ribų. Ir protingiausia svetainė bus su ja suderinama.

Tarkime, kad „geriausia pyragų parduotuvė šalia manęs“ ieškoma per mobilųjį telefoną. Ką daryti, jei turite svetainę, kurioje yra visa informacija apie konkrečią paiešką, tačiau ji nesuderinama su mobiliojo telefono OS. Na, svetainės tikslas neįvykdytas.

Jūs negalite patenkinti paklausos ir dėl įrenginių nesuderinamumo jūs nepasirodo paieškos rezultatuose.

Taigi ką tu darai? Šiek tiek padirbėkite ir pasamdykite geriausius kūrėjus, kurie galėtų sukurti jums geriausiai suderinamą svetainę. Dizainas turi atitikti bet kurį ekraną, o svetainė bus protingai pritaikyta bet kokio dydžio ekranui ir gerai veiks visų tipų OS..

6. Padarykite savo svetainę HTTPS

Padarykite savo svetainę HTTPS

Perkelkite per HTTP, jos HTTPS dabar. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad yra dar S, kuris reiškia saugumą. Dabar „Google“ pradėjo žymėti svetaines HTTP kaip nesaugias.

Pirma, neatrodo gražu ir tiems, kurie mažai žino apie techninį žargoną, mano, kad svetainė kelia tam tikrą potencialią grėsmę. Tačiau ji taip pat turi keletą kitų aspektų. antkainis suteikia „Google“ informacijos apie turinį, kuris dar naivus su standartiniu nuskaitymo algoritmu.

Taigi abiem būdais tai yra blogai; viskas, ko jums reikia, kad ta auditorija ir „Google“ būtų suderinami su jūsų svetaine.

7. Svetainės struktūra

Jūs sukūrėte pasakišką svetainę, tačiau struktūra nėra gera. Joje nėra nuorodų į puslapius, pagrindinis puslapis nėra nukreiptas į kitus puslapius tobulai ir trumpai tariant, svetainėje nėra stuburo. Jis nėra tinkamai išsišakojęs, o visos nuorodos yra išsibarstę.

„Googlebot“ turėtų lengvai pereiti jūsų svetainę. Jis turėtų turėti tinkamą kiekvieno puslapio indeksavimą ir kryptį.

Kaip jūs tai darote, mes turime keletą patarimų:

 • Pagrindinis puslapis turi būti susietas su svarbiais puslapiais.
 • Puslapių, kaip medžio struktūra, išdėstymas pagal grupes ir kategorijas atrodo „Google“ tikrinimo įrenginiams tvarkingas ir tvarkingas.
 • Įsitikinkite, kad vidinės nuorodos yra tinkamai susietos. Jie yra labai jautrūs jiems, kai ir kur reikia. Susiekite tik iš vidaus, kur tai labai svarbu ir tinkama.

Na, tai yra 7 patarimai, kuriuos dizaineris ekspertas būtinai patikrina kurdamas interneto svetainę iki 2020 m. SEO vis dar stiprus ir jūs negalite jo atmesti. Strategijos pasikeitė, o dabar viskas aiškiau. nebėra dienų, kai nuorodų statyba buvo naudojama tam tikslui.

Dabar SEO yra sudėtinga, o intelektuali svetainė yra svarbus veiksnys norint gauti teisingą reitingą.

Kiti svarbūs geros svetainės veiksniai taip pat yra vertimas, puslapio greitis, meta aprašymas, pavadinimo žymės ir net „Favicons“. Tai yra mažos rodyklės, tačiau jos taip pat daro didelę įtaką paieškos rezultatų buvimui.

Dabar, kai žinote, kad 2020 m. Reikalinga išmanioji svetainė, vis tiek turite tikrinti, ar nėra reguliarių atnaujinimų ir informacijos, nes SEO pasaulyje niekas nelieka pastovus ir amžinai..

Bet taip, aukščiau pateiktuose patarimuose yra visi pagrindiniai geros interneto svetainės kriterijai.

Autoriaus biografija:

Justinas Kempas dirba jaunesniojo turinio rašytoju ir tinklaraštininku Reitingas pagal SEO. Jis gali būti matomas tinklaraščiuose apie skaitmeninę rinkodarą, SEO, SMO, PPC ir kt.

Taip pat skaitykite:

 • 10 geriausių SEO analizės programinės įrangos analizuoti jūsų svetainę
 • Naujausios SEO tendencijos 2020 m
 • 30 SEO klaidų, kurių reikia išvengti 2020 m
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map