7 padomi, kā rakstīt jaudīgus Meta aprakstus, kas konvertē

Meta aprakstus vislabāk var raksturot kā īslaicīgu priekšskatījumu jūsu vietnē. Viņi palīdz apmeklētājam pieņemt lēmumu turpināt darbību un noklikšķiniet uz saites, un galu galā jūs varat iegūt reklāmguvumu. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai jūs izvirzītu savu labāko soli uz priekšu, attēlotu sevi kā filmu veidotāju, kurš mēģina izveidot skatītājiem priekšskatījumu vai reklāmkadrus..


Meta aprakstiMeta apraksti

Lai arī tam vienkārši jābūt īsam aprakstam, ir daudz kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka jūs sasniedzat atzīmi.

Tas nozīmē, ka šeit ir 7 padomi, kā uzrakstīt jaudīgu meta aprakstu, kas veic konvertēšanu.

7 padomi, kā rakstīt jaudīgus Meta aprakstus, kas konvertē

# 1. Turiet to īsu

Jūs varat atrast daudz ieteikumu par izmantojamo rakstzīmju skaitu. Jāatzīmē, ka jums jābūt īsam un kodolīgam, jo ​​SERP galu galā tiks nogriezta teksta daļa, ja tā garums pārsniedz 160 rakstzīmes.

Tādēļ jums jābūt pēc iespējas precīzākam, parasti vispārīgais ieteikums ir no 150 līdz 155 rakstzīmēm, tādā veidā esat pārliecināts, ka parādīsies viss apraksts, un apmeklētājs tiks pievilināts noklikšķināt un lasīt jūsu vietnes saturu..

Bet atcerieties, ka tas, kas jums jāiekļauj meta aprakstā, ir jādara jēga apmeklētājam, nevis meklētājprogrammai.

# 2. Iekļaujiet atslēgvārdus

Iekļaujiet atslēgvārdus meta aprakstāIekļaujiet atslēgvārdus meta aprakstā

Kaut arī meta apraksts īsti neietekmē jūsu meklētājprogrammu ranžēšanu, ir svarīgi, lai tur lietotu atslēgvārdus. Atcerieties, ka persona, kas meklē, meklē visatbilstošāko informāciju par konkrēto tēmu, tāpēc tas ir noderīgi, ja meta aprakstā var redzēt dažus atslēgvārdus, kurus viņi meklēja..

Atslēgvārdu izmantošana nenozīmē, ka jums vajadzētu to papildināt. Atslēgvārdiem jāplūst aprakstā lai auditorija saprastu, ka šī patiešām ir vietne, kurā ir meklētā informācija.

# 3. Atbildiet uz WIFM jautājumu

Atbildiet uz WIFM jautājumuAtbildiet uz WIFM jautājumu

WIFM ir saīsinājums no “Kas man tajā ir?”

Gandrīz ikvienam ir prātā šis jautājums, pārlūkojot internetu vai pat pieņemot lēmumu par pirkšanu. Jūsu meta aprakstā jāņem vērā šis fakts, lasītājs jautā, kāpēc viņiem vajadzētu noklikšķināt uz jūsu lapas, nevis uz citiem, kas parādījušies meklēšanas rezultātos.

Aprakstam jāspēj pateikt lasītājam, kādu vērtību jūsu lapa pievienos viņu dzīvei, kad viņi to noklikšķinās. Jūs konkurējat ar citām parādītajām lapām, un jums ir tikai daži vārdi, lai pārliecinātu auditoriju, ka jūs viņiem esat vispiemērotākais.

# 4. Padariet to par aicinājumu uz rīcību

Atcerieties, ka jūs mēģināt konvertēt apmeklētājus. Kāds ir labāks veids, kā uzlabot reklāmguvumu, meta aprakstā iekļaujot aicinājumu uz darbību. Tas jums nav padoms, lai to pārvērstu par pārdošanas piķi, kas cilvēku vienkārši izslēgtu. Aicinājumam uz darbību jābūt smalkam, bet efektīvam. Tas ir gandrīz kā spēja atbildēt uz WIFM jautājumu. Lasītājs jāmudina noklikšķināt uz saites, lai kaut ko gūtu no tā.

Aicinājums uz darbību varētu būt kaut kas līdzīgs “uzzināt, kā iegūt vairāk klikšķu uz jūsu vietni”. Kā redzat, tas ir smalks aicinājums uz darbību, bet galu galā persona, kas vēlas iegūt vairāk klikšķu, biežāk noklikšķina uz saites.

# 5. Padariet to draudzīgu un perfektu

Meta apraksts ir tāds pats kā jūsu uzņemšanas zona vai reģistratūras vadītājs. Jums tas jāpadara pēc iespējas aicinošāks. Kā kāds to izteicis, “tas var būt smaidošs durvju sargs vai norauts miecētājs”.

Iespējams, ka jūsu lapa vispirms parādās meklēšanas rezultātos, bet, ja jūsu apraksts nav pietiekami aicinošs, iespējams, ka rezultāti vispār neparādās.

Atslēgvārdu sašūšana un steidzama sajaukšana ar darbības vārdiem un lietvārdiem nevis radīs jums reklāmguvumus, bet gan atgriezenisko saiti.

Jums jācenšas, lai aprakstā būtu viesmīlīgs tonis, un pēc tam turpiniet to pārbaudīt, lai pārliecinātos, ka tajā nav kļūdu. Daudzi cilvēki spriež par grāmatu no vāka, un kļūdas uz jūsu vāka liek viņiem apšaubīt, vai viņi var uzticēties saturam.

# 6. Atstājiet to meklētājprogrammā

Atstājiet to meklētājprogrammāAtstājiet to meklētājprogrammā

Lai cik dīvaini tas izklausītos, dažreiz vislabāk uzrakstītais ir tas, kas nav uzrakstīts!

Meklētājprogrammas arī spēj izvilkt atslēgvārdus un pavadošos teikumus, ja jums nav kodēta meta apraksta. Reizēm tas, ko viņi izvilks, var būt visatbilstošākais kāda veiktajam meklējumam. Tas tā ir, it īpaši attiecībā uz ilgiem atslēgvārdiem.

Atcerieties, ka tas darbojas tikai konkrētās situācijās un it īpaši, strādājot ar gariem atslēgvārdiem vai vairākiem no tiem, tāpēc esiet piesardzīgs.

# 7. Turpiniet mācīties un pielāgot

Tiešsaistes pasaule nekad nav statiska. Jums labi padodas būt tikpat plūstošai un turpināt mācīties. Nebaidieties eksperimentēt, izmēģināt kaut ko un uzmanīgi apskatiet, kā tas darbojas, un pēc tam izmēģiniet citu, ja tas nedarbojas labi.

Pat ja kāds konkrēts atslēgvārds šodien var darboties labi, iespējams, tas būs jāmaina rīt, jo tas, iespējams, ir zaudējis pievilcību. Šī iemesla dēļ jums vienmēr būs jāpaliek spēles virsū, pastāvīgi jāuzrauga jūsu meta aprakstu darbība.

Jums, iespējams, būs arī jāuzrauga un jāmācās no konkurentiem. Viens no konkurentiem ir Google AdWords, vienmēr pārliecinieties, vai jūsu apraksts var pārspēt šīs reklāmas.

Noslēguma domas

Spēcīgu meta aprakstu rakstīšana konvertēšanai prasīs laiku un pūles, bet jūs galu galā to nonāksit. Rediģēšana un atkārtota rediģēšana radīs labāko variantu. Dažreiz jūs pat varat lūgt citas personas viedokli.

Tomēr ir arī svarīgi atzīmēt, ka meta apraksts ir tikai durvju sargs, tāpēc ir svarīgi, ko cilvēks atrod, kad viņš ieiet pa šīm virtuālajām durvīm.

Lielisks saturs ir vienlīdz svarīgs, un aprakstam faktiski vajadzētu būt ieskatam lapas saturā. Nekad nav laba pieredze skatīties lielisku treileri un nonākt drausmīgā filmā!

Autora biogrāfija:

Par Ritu Sharma – Ritu Sharma ir SEO speciālists & Tiešsaistes mārketinga stratēģis ar vairāk nekā 9 gadu profesionālu pieredzi. Pašlaik viņa strādā ar Indijas vadošo SEO uzņēmumu PageTraffic. Viņa ir vadījusi daudzas veiksmīgas SEO kampaņas PageTraffic.

Lasīt arī:

 • SEO tendences 2020. gadam
 • Kā iegūt daudz tonnu satiksmes, izmantojot garos astes atslēgvārdus
 • Kā bez maksas iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu 2020. gadā
 • 10 labākā SEO analīzes programmatūra jūsu vietnes analīzei
 • 7 labākie SEO spraudņi WordPress vietnēm
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map