7 patarimai, kaip parašyti galingus meta aprašymus, kurie konvertuoja

Meta aprašymus geriausiai galima apibūdinti kaip slaptą jūsų svetainės apžvalgą. Jie padeda lankytojui priimti sprendimą eiti į priekį ir spustelėkite nuorodą ir galiausiai galite sulaukti konversijos. Dėl šios priežasties svarbu pakelti savo koją į priekį, įsivaizduoti save kaip filmo kūrėją, bandantį sukurti apžvalgą ar priekabą savo auditorijai..


Meta aprašymaiMeta aprašymai

Nors tai tiesiog turi būti trumpas aprašymas, yra daug ką apsvarstyti, kad užtikrintumėte paspaudimą.

Taigi, čia yra 7 patarimai, kaip parašyti galingą meta aprašymą, kuris konvertuoja.

7 patarimai, kaip parašyti galingus meta aprašymus, kurie konvertuoja

# 1. Laikykite trumpai

Galite rasti daugybę pasiūlymų, kiek simbolių turėtumėte naudoti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad turite būti trumpas ir glaustas, nes SERP teksto dalis bus nupjauta, jei jo ilgis viršys 160 simbolių.

Todėl jūs turite būti kuo tikslesni, vidutiniškai bendra rekomendacija yra nuo 150 iki 155 ženklų, tokiu būdu esate tikri, kad pasirodys visas aprašymas, o lankytojas bus suviliotas efektyviai spustelėti ir skaityti jūsų svetainės turinį..

Tačiau atminkite, kad tai, ką įtraukiate į meta aprašymą, turėtų padaryti jausmas lankytojui, o ne paieškos varikliui.

# 2. Įtraukite raktinius žodžius

Įtraukite raktinius žodžius į meta aprašąĮtraukite raktinius žodžius į meta aprašą

Net jei meta aprašymas neturi jokios įtakos jūsų paieškos sistemos reitingavimui, svarbu, kad ten naudojate raktinius žodžius. Atminkite, kad ieškantis asmuo ieško tinkamiausios informacijos apie tam tikrą temą, todėl tai yra naudinga, jei metame aprašyme jie gali pamatyti kai kuriuos ieškomus raktinius žodžius..

Tačiau raktinių žodžių naudojimas dar nereiškia, kad turėtumėte pridėti jų aprašymą. Raktiniai žodžiai turėtų patekti į aprašą kad auditorija suprastų, kad tai iš tikrųjų yra svetainė, kurioje yra ieškoma informacija.

# 3. Atsakykite į WIFM klausimą

Atsakykite į WIFM klausimąAtsakykite į WIFM klausimą

WIFM yra santrumpa „kas man joje?“

Beveik visi turi savo galvoje šį klausimą, kai naršo internete ar net priima sprendimą pirkti. Meta aprašyme reikia atsiminti šį faktą, skaitytojas klausia, kodėl jie turėtų spustelėti jūsų puslapį, o ne kitus, kurie pasirodė paieškos rezultatuose..

Aprašymas turėtų padėti skaitytojui pasakyti, kokią vertę jūsų puslapis pridės jų gyvenimui spustelėjus jį. Jūs konkuruojate su kitais rodomais puslapiais ir turite tik keletą žodžių, kad įtikintumėte auditoriją, kad jums jie geriausiai tinka.

# 4. Padarykite tai raginimu veikti

Atminkite, kad bandote konvertuoti lankytojus. Koks dar geresnis būdas padidinti konversiją į savo meta aprašymą įtraukiant raginimą veikti. Tai nėra patarimas, jei norite tai paversti pardavimo tašku, kuris tiesiog išjungtų žmogų. Kvietimas veikti turėtų būti subtilus, tačiau veiksmingas. Tai beveik kaip galimybė atsakyti į WIFM klausimą. Skaitytojas turėtų būti skatinamas spustelėti nuorodą, kad galėtų iš ko nors gauti naudos.

Raginimas veikti gali būti kažkas panašaus į „išmokti daugiau paspaudimų į savo svetainę“. Kaip matote, tai yra subtilus raginimas veikti, tačiau galiausiai asmuo, norintis sulaukti daugiau paspaudimų, labiau linkęs spustelėti nuorodą.

# 5. Padarykite tai draugišką ir tobulą

Meta aprašymas yra tarsi jūsų priėmimo zona arba registratūros valdytojas. Turite tai padaryti kuo pakviesčiau. Kaip kažkas pasakė, „tai gali būti besišypsantis durininkas ar nugrimzdęs variklis“.

Gali būti, kad jūsų puslapis pirmiausia pasirodys paieškos rezultatuose, tačiau jei jūsų aprašymas nėra pakankamai kviečiantis, rezultatų gali būti ir ne visai..

Sukabindami raktinius žodžius ir skubėdami sumaišydami juos su veiksmažodžiais ir daiktavardžiais, ne sulauksite konversijos, o atgarsio..

Turėtumėte stengtis, kad aprašyme būtų malonus tonas, o tada eikite į priekį, kad patikrintumėte, ar jame nėra klaidų. Daugelis žmonių vertina knygą iš viršelio ir dėl jūsų viršelio klaidų gali kilti klausimų, ar jie gali pasitikėti turiniu.

# 6. Palikite tai paieškos varikliui

Palikite tai paieškos varikliuiPalikite tai paieškos varikliui

Kad ir kaip keista, kartais geriausiai parašytas aprašymas yra neparašytas!

Paieškos sistemos taip pat gali traukti raktinius žodžius ir pridedamus sakinius, kai neturite užkoduoto meta aprašymo. Kartais tai, ką jie ištrauks, gali būti aktualiausia kieno nors atliktoje paieškoje. Taip yra, ypač kalbant apie ilgus žodžius.

Atminkite, kad tai veikia tik tam tikrose situacijose, ypač kai dirbate su ilgais raktiniais žodžiais ar jų skaičiumi, todėl būkite atsargūs.

# 7. Tęskite mokymąsi ir pritaikymą

Internetinis pasaulis niekada nėra statiškas, jums sekasi būti kiek skystesniam ir tęsti mokymąsi. Nebijokite eksperimentuoti, išbandyti ką nors ir atidžiai stebėkite, kaip tai veikia, tada išbandykite kitą, jei jis neveikia.

Net jei tam tikras raktinis žodis šiandien gali veikti gerai, gali reikėti jį pakeisti rytoj, nes jis galėjo prarasti savo patrauklumą. Dėl šios priežasties turėsite visada likti žaidimo viršuje, nuolat stebėdami, kaip veikia jūsų meta aprašymai.

Taip pat gali tekti stebėti ir mokytis iš konkurentų. Vienas iš konkurentų yra „Google AdWords“. Visada įsitikinkite, kad jūsų aprašymas gali nekonkuruoti su šiais skelbimais.

Baigiamosios mintys

Parašyti galingus meta aprašymus konvertuoti prireiks laiko ir pastangų, tačiau galų gale pasieksite. Redagavimas ir pakartotinis redagavimas padės surasti geriausią, kartais net galite paprašyti kito asmens nuomonės.

Tačiau taip pat svarbu pažymėti, kad meta aprašymas yra tik durys, todėl svarbu, ką žmogus randa eidamas pro tas virtualias duris..

Puikus turinys yra ne mažiau svarbus, o aprašymas iš tikrųjų turėtų būti puslapio turinio įžvalga. Niekada nėra gera patirtis žiūrėti puikų filmą ir baigti baisiu filmu!

Autoriaus biografija:

Apie Ritu Sharma – Ritu Sharma yra SEO specialistas & Internetinės rinkodaros strategas, turintis daugiau nei 9 metų profesinę patirtį. Šiuo metu ji dirba su pirmaujančia Indijos SEO įmone „PageTraffic“. Ji vadovauja daugeliui sėkmingų „SEO“ kampanijų, skirtų „PageTraffic“.

Taip pat skaitykite:

 • SEO tendencijos 2020 metams
 • Kaip pritraukti daugybę srautų, naudojant ilgosios kalbos raktinius žodžius
 • Kaip nemokamai gauti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos 2020 m
 • 10 geriausių SEO analizės programinės įrangos jūsų svetainės analizei
 • 7 geriausi SEO papildymai, skirti „WordPress“ svetainėms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map