Iegūstiet daudz datplūsmas jūsu WP emuāram, izmantojot atslēgas vārdus

Vai jūs mēģināt sarindot savu WordPress emuāru pēc augstas konkurences atslēgvārdiem? Vai jūsu konkurenti arī cīnās, lai viņus ierindotu? Tas varētu būt grūts… Es domāju uzvarēt šo cīņu.


Ziniet, es jums esmu ieguvis lielisku risinājumu, ilglaicīgus atslēgvārdus. Kāpēc jums vajadzētu klausīties manu padomu? Tā kā garās atslēgas vārdi var izraisīt ļoti daudz reklāmguvumu uz jūsu WordPress emuāru un ievērojami palielināt jūsu biznesa ieņēmumus.

Zemāk varat redzēt šī gada diagrammu, kas parāda strauji augošo organisko satiksmi uz Ahrefs blogā.

strauji pieaug organiskā satiksme

Kāpēc tas notiek? Tas nav veiksmes jautājums. Mēs vienkārši aktīvi izmantojam atslēgvārdu izpētes stratēģijas, un es esmu gatavs dalīties ar tām dažās no tām.

Tātad šajā rakstā es paskaidrošu, kā izmantot ilgtermiņa atslēgvārdus un iegūt meklēšanas trafiku, ko es jums apsolīju šī emuāra ievada sākumā. Starp citu, nav vajadzīgi grandiozi centieni.

Labi, ļaujiet man pateikt, kas ir ilgtermiņa atslēgas vārdi un kāpēc jums par tiem vajadzētu rūpēties.

Ilgtermiņa atslēgvārdu definīcija

Vienkāršiem vārdiem sakot, garas astes atslēgas vārdi ir nepopulāri vai maza apjoma meklēšanas vaicājumi. Viņi ir ļoti koncentrēti un mēdz pārvērst ārkārtīgi labi.

Nedaudz vēlāk es atgriezīšos pie jautājuma, kāpēc šos atslēgvārdus sauc par “garajām astes”.

Mēs analizējām 1,9 miljardus atslēgvārdu Ahrefs ASV datu bāzē un bijām pārsteigti, ka 92,42% no tiem mēnesī veic desmit meklējumus vai pat mazāk.

Lūdzu, apskatiet zemāk redzamo diagrammu. Vai redzat ceriņu “asti”? Tas vizualizē nepopulāros jautājumus. Es esmu pārliecināts, ka tagad jūs saprotat, kāpēc mazāk populāros atslēgvārdus sauc par ilgtermiņa atslēgvārdiem.

Tas notiek tāpēc, ka tie ietilpst meklēšanas pieprasījuma grafika ļoti garajā astes daļā.

meklēšanas pieprasījuma diagramma

Atslēgvārdiem ar garu vārdu nav nekā kopīga ar vārdu skaitu. Tas ir, īsi meklēšanas vaicājumi var būt “garas astes” atslēgvārdi, un gari vaicājumi var būt “galviņas” atslēgvārdi.

Piemēram:

Digitālā mārketinga darbavietas un digitālā mārketinga kursi ir “galvas” atslēgas vārdi, savukārt am254 un animacrack ir garas astes.

Vai tu esi ieinteresēts? Vai vēlaties uzzināt, kā atrast atslēgas vārdus un iegūt no tiem milzīgu trafiku? Vienkārši sekojiet man tālāk.

Atslēgvārdi ar garu vārdu – kā tos atrast

Sāksim ar vienkāršāko ceļu. Uzziniet plašu tēmu un sāciet to rakstīt Google. Vai redzat šos Google automātiskās pabeigšanas ieteikumus??

Kā atrast garās astes atslēgvārdus

Tie ir specifiskāki un mazāk populāri meklējumi, kas var būt saistīti ar kopējo meklēto tēmu.

Atzīmējiet arī rūtiņu “Cilvēki arī jautā”.

Cilvēki arī jautā

Un neaizmirstiet par apgabalu “Meklējumi saistīti” meklēšanas rezultātu apakšā.

Meklējumi, kas saistīti ar

Rezultāti, kas parādīti sadaļā, sniedz nelielu ieskatu pārējos mazāk populārajos, bet specifiskākajos meklējumos, ko cilvēki veic ap šo tēmu.

Tomēr man jums jābrīdina, ka manuāla šo atslēgvārdu savākšana no Google var būt diezgan laikietilpīga. Tātad, varbūt, tas būtu saprātīgs risinājums, izmantojot profesionālu atslēgvārdu izpētes rīku, lai dažu sekunžu laikā atrastu tūkstošiem jauku ilglaicīgu atslēgvārdu..

ES izmantoju Ahrefs Atslēgvārdi Explorer mērķim. Tas ir likumsakarīgi, jo strādāju uzņēmumā, taču jūs varat izmantot jebkuru mārketinga rīku pēc jūsu izvēles.

Parasti process tiek vienkāršots, veicot šādas darbības:

 • Es ievadu sēklas atslēgvārdu
 • Izvēlieties nepieciešamo pārskatu
 • Izmantojiet filtru Lielapjoma, jo es savā nišā vēlos atrast atslēgvārdus ar mazu meklēšanas apjomu

Ja es meklēju specifiskākus, bet ne vispārīgus vaicājumus, es arī varu izmantot vārdu skaita filtru, lai atrastu garās astes atslēgvārdus, kas sastāv no daudziem vārdiem.

Atslēgvārdi Explorer piedāvā arī pārskatu Jautājumi. Šāda veida vaicājumi, iespējams, būs “nepopulāri un specifiski”, lasiet garos asti.

Ja vēlaties uzturēties budžeta robežās un galvenokārt izmantojat bezmaksas rīkus, izmēģiniet Atbildiet sabiedrībai. Tas dara kaut ko līdzīgu.

Ir vēl viens efektīvs veids, kā savā nišā / nozarē atklāt daudzsološus ilgtermiņa atslēgvārdus. Jūs varat pārlūkot atslēgvārdus, kuru konkurenti pašlaik vērtē.

Es atkal to daru Ahrefsā, bet jūs to varat izdarīt savā iecienītajā mārketinga rīkā.

Es vienkārši ievadu konkurenta domēnu Ahrefs vietnes pārlūkā, dodos uz pārskatu Organiskie atslēgas vārdi un pēc tam filtrēju atslēgvārdus ar mazu meklēšanas apjomu.

Blakuspiezīme: Šis ir ļoti informatīvs video par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti 2020. gadā.

Es neesmu pārliecināts, ka esat apsvēris šāda veida pieeju, lai atrastu garus atslēgvārdus saturam, kuru publicējat savā WP emuārā.

Bet tas vēl nav viss. Es varu atgādināt vēl dažas metodes, kā atrast lietas, kuras jūsu nozarē var meklēt Google:

 • Ienāciet klientu kurpēs. Kādu valodu viņi lietotu un kā izteikt vaicājumus, meklējot jūsu produktus vai pakalpojumus?
 • Nav labāks veids, kā uzzināt, kādus vārdus, frāzes un valodu izmanto klienti, nekā sarunāties ar viņiem. Runājiet ar klientiem.
 • Noskatieties pavedienus tiešsaistes kopienās. Apmeklējiet nozares forumus, lai uzzinātu, kādus jautājumus jūsu klienti uzdod un kā viņi tos uzrunā. Arī Facebook grupu un citu sociālo mediju platformu pārbaude nekaitēs.

Kā iegūt ļoti daudz meklēšanas trafiku no gariem atslēgvārdiem

Vieglāk ir sarindot garo asti nekā atslēgas vārdus.

Piemēram, dažiem garās astes atslēgvārdiem augstākā ranga lapā var būt aptuveni 2500 meklēšanas vaicājumi mēnesī.

Turklāt lielākajā daļā visaugstākā ranga lapu būs mazāk nekā 20 atsauces domēnu, kas nozīmē, ka, ja jūs izveidotu lapu par šo tēmu un izveidotu dažas saites uz to, jūs varētu sagaidīt, ka jūs diezgan viegli ierindosities top 10.

Ja mēs salīdzinām iedomāto garo versiju, par kuru mēs tikko runājām, ar kādu populāru vārdu “galva”, kurā, teiksim, mēnesī ir veikti aptuveni 100 000 meklēšanas vaicājumi un visās augšējā ranga lapās ir tonnas atpakaļsaišu, jūsu izredzes pārspējot viņus visus, kļūst nožēlojami.

Līdzņemšana ir tāda, ka vieglāk klasificēt un iegūt satiksmi no gariem atslēgvārdiem.

Tomēr jūs varat nonākt šādā situācijā:

Jums ir pāris atslēgvārdi, kuriem ir līdzīgi meklēšanas vaicājumi mēnesī. Vai tas nozīmē, ka būs viegli tikt pie abiem no tiem?

Atbilde ir nē.

Vispirms apskatiet augstākā ranga lapas. Var izrādīties, ka viens no jūsu atslēgvārdiem ir ļoti konkurētspējīgs. Vai vēlaties uzzināt, kāpēc??

Tas notiek, ja meklēšanas vaicājums neietver patstāvīgu tēmu un ietilpst plašākā tēmā.

Ļaujiet man izskaidrot parādību. Kad dažādi cilvēki meklē vienas un tās pašas lietas, Google to saprot un ierindo gandrīz identisku lapu kopu visiem šiem garajiem jautājumiem.

Šeit mēs varam nonākt pie secinājuma – katrai tēmai ir sava “meklēšanas pieprasījuma līkne”.

Ja jūs veidojat “meklēšanas pieprasījuma līkni” saviem ilgtermiņa atslēgvārdiem, jūs redzēsit, ka, kaut arī ir daži “galviņas” vārdi, ir arī ļoti gara aste, kas sastāv no tūkstošiem maza apjoma atslēgvārdu. Tās visas ir vienas un tās pašas lielās tēmas daļas.

Bet jums tas nav jāuztraucas, ja atlasījāt pareizos atslēgvārdus ar mazu meklēšanas apjomu.

Pār jums

Jūs zināt, es esmu liels garu asti atslēgvārdu cienītājs, un šis raksts ir tikai aisberga redzamā daļa, kas atklāj pārsteidzošās SEO iespējas WP emuāru garajām asīm, kā arī visus citus resursus, kuriem ir sava veida saturs, kam nepieciešama reklamēšana un augsti vērtējumi meklētājprogrammās.

Ja jūs esat arī garo asti atslēgvārdu evaņģēlists, lūdzu, komentāros iemetiet man rindu. Ja šī tēma jums ir jauna, jūsu jautājumi / domas / ieteikumi vienmēr tiek laipni gaidīti zemāk.

Nekautrējieties dalīties ar šo rakstu sociālajos medijos, ja uzskatāt to par vērtīgu.

Priekā!

Par autoru:

Helga Moreno ir kaislīga satura veidotāja un mārketinga vietne Ahrefs pietiekami drosmīga, lai ticētu: ja ir kāda grāmata, kuru viņa vēlas lasīt, bet tā vēl nav uzrakstīta, tad viņai tā ir jāraksta pati.

Lasīt arī:

 • 14 labākie SEO rīki, ko visi SEO eksperti izmanto 2020. gadā (bezmaksas & Apmaksāts)
 • 9 veidi, kā iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu bez maksas
 • Kā paātrināt vietnes indeksēšanas procesu 2020. gadā?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map