Iesācēja ceļvedis enkura tekstiem un to izmantošanai saišu veidošanā

Enkura teksts ir mans atslēgvārds,


Enkura teksts ir saite, kuru mēs izmantojam atpakaļsaitei,

Ummm enkura teksts? Kas tas ir?

Kas ir enkura teksts un kā tas būtu jāizmanto? Es uzdevu šo jautājumu dažiem SEO iesācējiem manā lokā, un šīs ir atbildes, ko es saņēmu no viņiem.

Nekas nav šokējošs par to, ka vairums iesācēju pat nesaprot, kas ir enkura teksts un kur un kā tas jālieto, neskatoties uz to, ka viņi paši to bieži izmanto. Viņi katru dienu to pastāvīgi ievieto šeit un tur, viņiem nav teorētisku zināšanu par to, kas tas ir un kā to vajadzētu izmantot, lai viņu vietnes ranžēšana sniegtu maksimālu labumu..

Šī vienkāršotā un pamata rokasgrāmata ir uzrakstīta, lai sniegtu jums norādījumus par enkura tekstu un to, kā to var izmantot, lai palielinātu jūsu SEO rezultātus. Tāpēc negaidot tālāk, ienirsim iekšā.

Kas ir enkura teksts?

Enkura teksts ir noklikšķināma saite, kuru iegultat savās viesu ziņās, tīmekļa saturā vai jebkurā citā vietā, kur atstājat savas vietnes saiti, piemēram, forumos, biznesa profilā un emuāru komentāru sadaļā utt. Lai gan lielākā daļa cilvēku uzskata, ka enkura teksti nav tikpat nozīmīgi kā agrāk. Bet patiesībā viņiem joprojām ir nozīme, un jums tie joprojām ir jāizmanto stratēģiski. Viņiem būs nozīme tik ilgi, kamēr būs saites un saistīs būvniecības jautājumus.

Tomēr Google algoritms tiek īpaši atjaunināts Pingvīna atjauninājums 2012. gadā ir mainījusi saišu veidošanas praksi. Algoritma atjaunināšana lika SEO lietotājiem veikt dažas būtiskas izmaiņas to saišu veidošanas stratēģijā. Citādi sakot, Google ir kļuvis gudrāks nekā jebkad agrāk, lai noteiktu, vai jūs esat iesaistīts jebkāda veida nedabiskā saišu veidošanas praksē. Ja tas jūs aizķer ar sarkanām rokām, tas sit jūs ar nožēlojamu sodu.

Un kā Google to zina? Vienkārši, izmantojot jūsu enkura tekstus.

Pieņemsim, ka jums ir dizaina uzņēmums ar nosaukumu “ABC”, kas piedāvā grafiskā dizaina pakalpojumus, tagad visas jūsu saites nedrīkst būt iegultas vienā un tajā pašā enkura tekstā “grafiskā dizaina pakalpojumi”. Pretējā gadījumā agri vai vēlu Google uzzinās, ka jūs veidojat agresīvas nedabiskas saites, un tāpēc jūs saņemsiet sods.

Kādi ir enkura tekstu veidi?

Jums ir jābrīnās, vai enkura teksti tiešām ir tipiski. Nu jā. Tā vietā, lai atkal un atkal atkārtoti izmantotu vienu enkura tekstu, varat izmantot dažādus veidus, kas palīdz nojaukt enkura tekstu vairākās variācijās..

Zemāk mēs esam minējuši enkura tekstu veidus, kuri, ja tos izmantotu nevainojamā proporcijā, paaugstinātu jūsu vietnes rangu ātrāk nekā jebkad agrāk.

1. Firmas enkuri

Šie ir enkuru veidi, kuriem ir jūsu firmas nosaukums. Tas var būt tikai firmas nosaukums vai ar papildu vārdiem, kas iekļauti pirms vai pēc. Šeit ir firmas Ahrefs enkura teksta piemērs.

Firmas enkuri

2. Kailās saites enkuri

Kailās saites enkuri ir enkura tekstu veidi, kur jūs ievietojat saiti tieši tādu, kāda tā ir, neiegultot to jebkāda veida tekstā.

3. Vispārējie enkuri

Vispārējie enkuri pamatā ir CTA, kuros jūs neizmantojat mērķa atslēgvārdus un firmas vārdu.

Piemēram:

 • Lasiet šeit
 • Noklikšķiniet šeit
 • Apmeklējiet mūsu vietni

4. Nav enkura

Tas ir enkura tips, kuru izmanto lielākā daļa zīmolu. Jūs varat iegūt šāda veida enkurus, kad saņemat saiti caur attēlu (bez ALT atzīmes), vai arī varat to vienkārši iegūt, neiekļaujot enkura tekstu savā saturā. Tas izskatās kā enkurs.

Nav enkura

5. Zīmola nosaukums ar atslēgvārdu

Šis ir enkura teksta veids, kurā apvienojat mērķa atslēgvārdus ar savu firmas vārdu.

Tas izskatās šādi:

 • ABC pasūtījuma logo dizains
 • ABC tīmekļa dizaina pakalpojumi
 • ABC brošūras dizains

6. Attēlu enkuri

Lai kur jūs ievietotu attēlu, pārliecinieties, vai tajā esat ievietojis ALT tagu. Google uzskatīs šo ALT tagu par attēla enkura tekstu. Pretējā gadījumā to uzskatīs par enkura neesamību, ko mēs pieminējām iepriekšējā sadaļā.

7. Daļēji mača enkuri

Šāda veida enkura tekstam jūs izmantosit atlasīto atslēgvārdu variantus.

Piemēram:

 • Uzziniet pareizo enkura teksta izmantošanas veidu
 • Izlasiet enkura tekstu izmantošanas pamatus

8. LSI enkuri

LSI nozīmē latentu semantisko indeksāciju. Dodieties uz Google, ierakstiet atslēgvārdu, un zemāk jūs iegūsit saistītos meklēšanas vienumus ar jūsu ierakstīto vaicājumu. Šie ir jūsu zīmola LSI atslēgvārdi. Piemēram, mans mērķa atslēgvārds ir grafiskā dizaina pakalpojumi. Tie būtu LSI atslēgas vārdi, kurus es kā enkura tekstu varu izmantot ne tikai savus mērķa atslēgvārdus.

LSI enkuri

9. Precīza mača enkura teksts

Precīzi atbilstīgie enkuri pamatā ir tie atslēgas vārdi, kuru izpēte tika veikta. Piemēram, ja “grafiskā dizaina pakalpojumi” ir jūsu mērķa atslēgvārds un saites veidošanai izmantojat precīzu enkura tekstu, tas nozīmē, ka izmantojat precīzas atbilstības enkura tekstus. Tie ir visspēcīgākie, taču visjutīgākie atslēgvārdi, kas var ietekmēt jūsu vietnes rangu gan negatīvi, gan pozitīvi.

Kā tos vajadzētu izmantot?

Lielākā daļa SEO uzskata, ka, ja viņi izmantos precīzas atbilstības atslēgvārdus, viņu vietne spēs ātri sasniegt pozitīvus rezultātus. Gluži pretēji, lietas darbojas otrādi.

Jūsu saites veidošanas stratēģijā mazāk precīzi jāizmanto precīzais enkurs. Jā, jūs varat izmantot precīzās atbilstības atslēgvārdus, bet tieši tad, kad vēlaties ātri palielināt savu profilu. Ja jūs tos atkal un atkal izmantosit, tas negatīvi ietekmēs jūsu Google profilu, un Google pieņems, ka jūs veidojat nedabiskas saites.

Zemāk mēs esam minējuši atslēgvārdus, pamatojoties uz prioritāti, kas tiem jāpiešķir.

 1. Enkura zīmols Izmantojiet to cik vien iespējams. Tas parāda uzņēmumam Google, ka jūs esat koncentrējies uz zīmola veidošanu, nevis surogātpastu internetā ar nedabiskiem atslēgvārdiem.
 2. Kailās saites: Atkal kailās saites ir drošas. Tās jūsu profilā šķiet dabiskas.
 3. Vispārējie enkura teksti: Parastie enkuri vai aicinājumi uz darbībām ne tikai piesaista uzmanību, bet arī palīdz saglabāt jūsu profilu veselīgu un dabisku. Izmantojiet CTA variācijas, neliecieties par vienu CTA par katru saiti.
 4. Attēls un bez enkura: Jūtieties brīvi izmantot šāda veida atslēgvārdus, jo tie arī nenovirzīs jūs nekādās nepatikšanās.
 5. Daļējie spēles enkuri un LSI: Esiet ļoti uzmanīgs, kad tos izmantojat. Pārliecinieties, ka mēs nevēlamies surogātpastu rādīt savā Google profilā, izmantojot daudz šādu failu. Veiciet mērķa atslēgvārda variācijas un izmantojiet to tā, lai tas izskatās dabiski.
 6. Precīzās atbilstības enkuri: Kā minēts iepriekš, izmantojiet tos piesardzīgi. Bieža precīzas atbilstības enkuru izmantošana nav laba ideja jūsu saišu veidošanas stratēģijai.

Kādam jābūt modelim?

Kad jūs gatavojaties izveidot saites uz savu naudu vietni. Pārliecinieties, ka jūs neievērosit modeli, kas ir pārāk acīmredzams Google, lai analizētu, vai esat gatavs saņemt atpakaļsaišu. Tikai nejauši.

Sniedziet savu vietni ar precīzas atbilstības enkura tekstu un nākamajai saitei meklējiet atslēgvārdu ar firmas zīmi. Trešajam tiek izmantots LSI vai daļēji saskaņots enkura teksts, pēc tam izmantojiet vispārīgu enkura tekstu, pēc tam atkal izmantojiet firmas vārdu un turpiniet to darīt izlases veidā.

Taustiņu izņemšana

Neatkārtojiet atslēgvārdus pēc kārtas un turpiniet lietas sajaukt. Atcerieties, ka Google to pievilina, kad esat pārāk perfekts ar enkura tekstiem un atslēgvārdiem. Google sagaida, ka vietne atrod saites uz apņemšanos nodrošināt kvalitatīvu saturu interneta lietotājiem. Tāpēc nedomājiet pievilināt Google, ja domājat, ka varat to darīt, tad jums ir radies nepareizs iespaids.

Nemēģiniet rīkoties dabiski, tā vietā vienkārši rīkojieties dabiski. Veidojiet saites, bet neveiciet surogātpastu internetā ar nevēlamu un nekvalitatīvu saturu. Šīs rokasgrāmatas pamatā ir personīgā pieredze, un rezultāti var atšķirties, jo katra vietne vienā vai otrā veidā ir atšķirīga.

Tomēr kopumā šis ceļvedis palīdzēs jums pieņemt labākus lēmumus attiecībā uz jūsu saišu veidošanas stratēģiju.

Autora biogrāfija:

Loius Martin ir radošā mārketinga vadītājs Invictus studija Southlake, Teksasā. Pēdējos trīs gadus viņš veic digitālo mārketingu ASV. Loiusam ir liela pieredze emuāru veidošanā un mārketingā, un viņa darbs atspoguļo dziļu ieskatu pašreizējās pasaules mārketinga taktikā. Jūs varat sekot viņam @ loiusmartin1 vietnē Twitter.

Lasīt arī:

 • 7 labākās SEO stratēģijas vietnes optimizēšanai 2020. gadā
 • Izvairieties no šīm 30 SEO kļūdām, kas var nogalināt jūsu rangu 2020. gadā
 • Labākie SEO analīzes rīki, lai analizētu jūsu vietni 2020. gadam
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map