Inkaravimo tekstų ir jų naudojimo nuorodų kūrimo vadove pradedantiesiems vadovas

Inkaro tekstas yra mano raktinis žodis,


Inkaro tekstas yra nuoroda, kurią naudojame susiedami atgal,

Ummm inkaro tekstas? Kas tai?

Kas yra inkaro tekstas ir kaip jis turėtų būti naudojamas? Aš uždaviau šį klausimą keletui mano rato SEO naujokų. Tai yra atsakymas, kurį aš iš jų gavau.

Nieko nestebina faktas, kad dauguma naujokų net nesupranta, kas yra inkaro tekstas ir kur ir kaip jis turėtų būti naudojamas, nepaisant to, kad jie patys dažnai juo naudojosi. Jie kiekvieną dieną nuolatos čia ir čia skelbia, neturi teorinių žinių apie tai, kas tai yra ir kaip jis turėtų būti panaudotas, kad jų svetainės reitingas būtų kuo didesnis..

Šis supaprastintas ir pagrindinis vadovas buvo parašytas siekiant padėti jums sužinoti pagrindinius teksto pagrindus ir kaip jis gali būti naudojamas maksimaliai padidinti jūsų SEO rezultatus. Taigi nelaukdami toliau, pasinerkime.

Kas yra inkaro tekstas?

Inkaro tekstas yra spustelėjama nuoroda, kurią įterpiate į savo svečių pranešimus, savo interneto turinį ar bet kurią kitą vietą, kur paliekate savo svetainės nuorodą, pvz., forumus, verslo profilį ir tinklaraščių komentarų skiltį ir kt., nors dauguma žmonių mano, kad inkaro tekstai nėra tokie reikšmingi, kokie buvo anksčiau. Bet iš tikrųjų jie vis dar svarbūs ir jūs vis tiek turite juos naudoti strategiškai. Jie bus svarbūs tol, kol bus nurodytos nuorodos ir susieti statybų dalykai.

Tačiau „Google“ algoritmas ypač atnaujinamas „Penguin“ atnaujinimas 2012 m pakeitė nuorodų kūrimo praktiką. Algoritmo atnaujinimas pastūmėjo SEO atlikti keletą esminių jų nuorodų kūrimo strategijos pakeitimų. Kitaip tariant, „Google“ tapo protingesnė nei bet kada anksčiau, kad galėtų nustatyti, ar esate susijęs su kokia nors nenatūralia nuorodų kūrimo praktika. Jei jis pagauna tave raudonomis rankomis, už tai tave užtraukia griežta bausmė.

O kaip „Google“ tai žino? Paprasta, per jūsų inkaro tekstus.

Tarkime, kad turite dizaino įmonę, pavadintą „ABC“, kuri siūlo grafinio dizaino paslaugas, dabar visos jūsų nuorodos neturėtų būti įterptos į tą patį inkaro tekstą „grafinio dizaino paslaugos“. Priešingu atveju anksčiau ar vėliau „Google“ sužinos, kad kuriate agresyvius nenatūralias saitus, todėl už tai sulauksite baudos.

Kokie yra inkaro tekstų tipai?

Turite domėtis, ar inkaravimo tekstai iš tikrųjų yra tipų. Na taip. Vietoje to, kad vėl ir vėl galėtumėte naudoti vieną inkaro tekstą, galite naudoti įvairius tipus, kurie padeda sulaužyti inkaro tekstus keliais variantais.

Žemiau mes paminėjome tvirtinimo tekstų tipus, kurie, jei būtų naudojami tinkami santykiai, padidintų jūsų svetainės reitingą greičiau nei bet kada anksčiau.

1. Firminiai inkarai

Tai yra tipų inkarai, kuriuose yra jūsų prekės ženklas. Tai gali būti tik firminis vardas arba su papildomais žodžiais, įtrauktais prieš ar po. Čia yra firminio „Ahrefs“ inkaro teksto pavyzdys.

Firminiai inkarai

2. Neapdorotų linijų inkarai

„Nukryptosios nuorodos“ inkarai yra tipų inkarų tekstai, kuriuose nuorodą įdedate tokią, kokia ji yra, neįdėdami jos į kokį nors tekstą.

3. Bendrieji inkarai

Bendrieji inkarai iš esmės yra CTA, kuriuose nenaudojate nei tikslinių raktinių žodžių, nei prekės ženklo pavadinimo.

Pavyzdžiui:

 • Skaitykite čia
 • Paspauskite čia
 • Apsilankykite mūsų svetainėje

4. Nėra inkaro

Tai yra tipo inkarai, kuriuos naudoja dauguma prekės ženklų. Galite gauti tokio tipo inkarą, kai gaunate nuorodą per atvaizdą (be ALT žymos), arba galite tiesiog gauti ją, neįtraukdami jokio inkaro teksto į savo turinį. Taip atrodo „Inkaras“.

Nėra inkaro

5. Prekės ženklas su raktiniu žodžiu

Tai yra tvirtinimo teksto tipas, kai sujungiate tikslinius raktinius žodžius su prekės ženklu.

Kaip tai atrodo:

 • ABC logotipo dizainas
 • ABC interneto svetainių kūrimo paslaugos
 • ABC brošiūros dizainas

6. Vaizdo inkarai

Kad ir kur skelbtumėte vaizdą, būtinai įdėkite į jį ALT žymą. „Google“ šią ALT žymą laikys atvaizdo tvirtinimo tekstu. Priešingu atveju jis bus laikomas inkaru, kurį mes paminėjome ankstesnėje antraštėje.

7. Daliniai rungtynių inkarai

Tokio tipo tvirtinimo tekstui naudosite tikslinių raktinių žodžių variantus.

Pavyzdžiui:

 • Sužinokite, kaip naudoti inkaro tekstą
 • Perskaitykite inkaro tekstų naudojimo pagrindus

8. LSI inkarai

LSI reiškia latentinį semantinį indeksavimą. Eikite į „Google“, įveskite savo raktinį žodį ir apačioje gausite susijusius paieškos terminus, kuriuos įvedėte įvesdami užklausą. Tai yra jūsų prekės ženklo LSI raktiniai žodžiai. Pavyzdžiui, mano tikslinis raktinis žodis yra grafinio dizaino paslaugos. Tai būtų LSI raktiniai žodžiai, kuriuos kaip inkaro tekstą galiu naudoti ne tik tikslinius raktinius žodžius.

LSI inkarai

9. Tikslaus atitikimo inkaro tekstas

Tikslios atitikties inkarai iš esmės yra raktiniai žodžiai, dėl kurių atlikote kruopštų tyrimą. Pvz., Jei „grafinio dizaino paslaugos“ yra jūsų tikslinis raktinis žodis ir nuorodų kūrimui naudojate tikslų inkaro tekstą, tai reiškia, kad naudojate tikslios atitikties inkaro tekstus. Tai yra galingiausi, tačiau jautriausi raktiniai žodžiai, kurie gali paveikti jūsų svetainės reitingą tiek neigiamai, tiek teigiamai.

Kaip jie turėtų būti naudojami?

Daugelis SEO yra įsitikinę, kad jei jie naudos tikslios atitikties raktinius žodžius, jų svetainė galės greitai pasiekti teigiamų rezultatų. Priešingai, viskas veikia atvirkščiai.

Tikslios atitikties inkaras turėtų būti naudojamas mažiau procentų jūsų nuorodų kūrimo strategijoje. Taip, galite naudoti tikslios atitikties raktinius žodžius, bet tik tada, kai norite greitai padidinti savo profilį. Jei juos naudosite vėl ir vėl, tai turės neigiamos įtakos jūsų „Google“ profiliui, o „Google“ manys, kad kuriate nenatūralias nuorodas.

Žemiau mes paminėjome raktinius žodžius pagal prioritetą, kuris turėtų būti jiems suteiktas.

 1. Firminio inkaro tekstas: Naudokitės juo tiek, kiek galite. Tai rodo „Google“, kad jūs orientuojatės į prekės ženklo kūrimą, o ne į šlamštą internete nenatūraliais raktiniais žodžiais.
 2. Nuoga nuorodos: Vėlgi, neapsaugotos nuorodos yra saugios, jos jūsų profilyje atrodo natūralios.
 3. Bendrieji inkaro tekstai: Bendri inkarai ar raginimas veikti yra ne tik patraukiantis dėmesį, bet ir padeda išlaikyti jūsų profilį sveiką ir natūralų. Naudokite CTA variantus, nelieskite vienos CTA kiekvienos nuorodos.
 4. Vaizdas ir be inkaro: Nesivaržykite naudoti šių tipų raktinių žodžių, nes jie taip pat nesusidurs su jokiomis problemomis.
 5. Daliniai rungtynių inkarai ir LSI: Būkite labai atsargūs, kai juos naudojate. Įsitikinkite, kad šlamščiate „Google“ profilį daugybe jų. Padarykite tikslinio raktinio žodžio variantus ir naudokite jį taip, kad jis atrodytų natūralus.
 6. Tikslios atitikties inkarai: Kaip minėta aukščiau, naudokite juos atsargiai. Dažnas tikslių atitikčių inkarų naudojimas nėra gera jūsų nuorodų kūrimo strategijos idėja.

Koks turėtų būti modelis?

Kai ketinate kurti nuorodas į savo pinigų svetainę. Įsitikinkite, kad nesilaikote per daug akivaizdaus modelio, kad „Google“ galėtų analizuoti, ar esate pasiruošęs įsigyti atgalinių nuorodų. Tiesiog būkite atsitiktiniai.

Pateikite savo svetainei tikslios atitikties inkaro tekstą, o kitoje nuorodoje ieškokite prekės ženklo, pažymėto prekės ženklu. Trečiajam naudojamas LSI arba iš dalies suderintas inkaro tekstas, tada naudokite bendrą inkaro tekstą, tada vėl naudokite firminį raktinį žodį ir tęskite tai atsitiktine tvarka..

„Key Takeaway“

Nekartokite raktinių žodžių iš eilės ir maišykite dalykus. Atminkite, kad „Google“ tai bjaurisi, kai per daug nepriekaištingai naudojate ankerinius tekstus ir raktinius žodžius. „Google“ tikisi, kad svetainėje rasi nuorodas, kad ji yra įsipareigojusi teikti kokybišką turinį interneto vartotojams. Taigi negalvokite apgauti „Google“, jei manote, kad galite tai padaryti, tada susidarėte klaidingą įspūdį.

Nemėginkite elgtis natūraliai, tiesiog „būkite natūralūs“. Kurkite nuorodas, bet ne šlamškite internetą nepageidaujamu ir nekokybišku turiniu. Šis vadovas pagrįstas asmenine patirtimi, o rezultatai gali skirtis, nes kiekviena svetainė vienaip ar kitaip skiriasi.

Tačiau iš esmės šis vadovas padės jums priimti geresnius sprendimus, susijusius su jūsų nuorodų kūrimo strategija.

Autoriaus biografija:

Loius Martin yra „Invictus“ studija Southlake mieste, Teksase. Pastaruosius trejus metus jis užsiima skaitmenine rinkodara JAV. Loius turi didelę internetinių dienoraščių ir rinkodaros patirtį, o jo darbai atspindi gilų supratimą apie dabartinio pasaulio rinkodaros taktiką. Galite sekti jį @ loiusmartin1 „Twitter“.

Taip pat skaitykite:

 • 7 geriausios SEO strategijos, skirtos jūsų svetainės optimizavimui 2020 m
 • Venkite šių 30 SEO klaidų, galinčių nužudyti jūsų reitingą 2020 m
 • Geriausios SEO analizės priemonės, skirtos jūsų svetainei analizuoti iki 2020 m
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map