Kā bez maksas iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu 2020. gadā

Kā iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu?”Joprojām ir SEO mārketinga stratēģija katram tirgotājam.


Iemesls – “atpakaļsaišu saites” joprojām ir vissvarīgākais ranga faktors visām meklētājprogrammām. Atpakaļsaite nozīmē saiti no citas vietnes uz jūsu vietni.

Lai iegūtu labāko rezultātu meklēšanas rezultātos, jums ir jābūt lielam skaitam kvalitatīvu atpakaļsaišu. Un kvalitatīvu atpakaļsaišu iegūšana nav smags darbs. Jūs to varat iegūt, veicot gudru darbu.

Šeit WPressBlog ir nodrošinājis 9 veidus, kā bez maksas iegūt kvalitātes atpakaļsaišu 2020. gadā.

1. Izveidojiet augstas kvalitātes saturu

Augstas kvalitātes saturs vienmēr piesaista saites. Kā augstas kvalitātes saturu jūs varat publicēt oriģinālus pētījumus, pilnīgu apmācību, savus gadījumu pētījumus, aptaujas utt.

Vienmēr rakstiet saturu savai auditorijai, nevis Google. Jūsu saturam jābūt viegli salasāmam un informatīvam. Ja jūs to izdarīsit, daudzi lietotāji kopīgos jūsu saturu un arī nodrošinās jums atpakaļsaiti.

2. Broken link building

Izjaukto saišu veidošana ir ātrākais posmu veidošanas paņēmiens. Varat izmantot šo paņēmienu, lai izveidotu kvalitatīvas saites. Bet kā?

Katrā populārākajā tīmekļa vietnē ir bojātas saites. Sadalītās saites ir slikta lietotāja pieredze, tāpēc neviens tīmekļa pārzinis nevēlas, lai tā notiktu.

Šeit jūs varat iegūt šīs priekšrocības. Vispirms atrodiet populārākās vietnes, kas saistītas ar jūsu nišu. Pēc tam šajā vietnē meklējiet nesalauztas saites. Lai atrastu nesalauztas saites vietnē, varat izmantot Ahrefs Broken Link Checker rīks.

Salauztas saites ēka

Pēc sabojātas saites atrašanas sazinieties ar tīmekļa pārzini un informējiet viņu par sabojāto saiti. Paziņojot viņiem par sabojātu saiti, nodrošiniet savu satura saiti, lai aizstātu šo saiti. Neesiet mantkārīgs, vienmēr sazinieties ar tīmekļa pārzini.

Ja jums nav satura, kas saistīts ar pārtraukto saiti, varat to izveidot un pēc tam paziņot tīmekļa pārzinim.

3. Viesu blogošana

Viesu emuāru veidošana joprojām ir vispopulārākais un efektīvākais saišu veidošanas veids. Viesu emuāru veidošana palīdz jums palielināt jūsu zīmola reputāciju un sociālo mediju sekotājus.

Šeit jums ir jāatrod vietnes savā nišā, kas pieņem viesu ziņas. Lai atrastu viesu blogošanas vietnes savā nišā, kuru varat izmantot google meklēšanas operatori.

atrodiet viesu emuāru veidošanas vietnes

Izmantojot meklēšanas operatorus, jūs varat sašaurināt meklēšanas rezultātus un iegūt perfektu vietni, lai iesniegtu viesu emuāru.

Ja vēlaties iesniegt rakstu, kas saistīts ar SEO, tad google varat ierakstīt “SEO + Viesa ziņa”. Google meklēšanā viesa ziņas vietā var izmantot arī “rakstiet mums”, “kļūt par līdzstrādnieku”, “iesniegt rakstu” utt..

Tādā veidā jūs varat iesniegt savu rakstu populārākajās vietnēs. Neaizmirstiet sava autora biogrāfijā pievienot arī sociālās saziņas saites.

4. Iesniedziet infografiku

Pēc infografikām ir liels pieprasījums, jo tās ir viegli saprotamas, kā arī palīdz nopelnīt atpakaļsaišu.

Varat arī izveidot infografiku, lai nopelnītu atpakaļsaišu. Tagad savā nišā izvēlieties populāru tēmu un izveidojiet tajā infografiku, pēc tam iesniedziet to populārās vietnēs, piemēram, Visual.ly, Mashable utt..

Ja jūsu infografikā ir vīrusu vīruss, jūs varat nopelnīt daudz atpakaļsaišu. Iesniedziet savus infografikus populārākajās vietnēs, lai palielinātu iespējas iegūt kvalitatīvas atpakaļsaišu saites.

Lai iesniegtu infografiku, varat izmantot šīs populārākās 10 un vairāk bezmaksas infografikas iesniegšanas vietnes.

5. Reklamējiet savu saturu

Ja jums ir augstas kvalitātes saturs, reklamējiet to, cik vien iespējams. Kad jūs reklamējat savu saturu, cilvēki to pamanīs, un tad viņi to koplietos, un, visbeidzot, jūs nopelnīsit atpakaļsaišu.

Ir daudz veidu, kā reklamēt saturu. Šeit ir daži no tiem:

 • Vispirms kopīgojiet saturu ar e-pasta abonentiem, nosūtot e-pastu.
 • Kopīgojiet savu saturu Facebook grupās un LinkedIn grupās.
 • Izveidojiet sava satura prezentāciju un kopīgojiet to tādās vietnēs kā SlideShare.
 • Izveidojiet sava satura videoklipu un pēc tam kopīgojiet to tādās vietnēs kā YouTube.
 • Atrodiet vietnes, kas darbojas nedēļā vai mēnesī, pēc tam nosūtiet sava satura saiti, lai iekļautu to nākamajā apritē.

6. Uzrakstiet atsauksmes

Rakstiet atsauksmes

Uzrakstiet atsauksmes par vietnēm, kuru pakalpojumus izmantojat. Sazinieties ar viņiem un pastāstiet viņiem par savu pieredzi ar viņu pakalpojumiem. Viņi demonstrēs jūsu atsauksmes un nodrošinās jums atpakaļsaiti galvenokārt no viņu mājas lapas. Šī būs patiešām augstas kvalitātes saite.

Sazinieties ar visām tām vietnēm, kuru rīkus jūs izmantojat, un nosūtiet atsauksmes par šo rīku viņu tīmekļa pārzinim.

7. Saņem interviju

Iesācējiem ir grūti uzaicināt uz intervijām. Neuztraucieties, to var izdarīt, sazinoties ar vietnēm, kuras bieži publicē intervijas. Pastāstiet viņiem par zināšanām, kuras varat dalīties ar viņiem, un pēc tam viņi publicēs tās, iekļaujot jūsu vietnes saiti nākamajā sarunā.

8. Pieprasiet saiti sava zīmola pieminēšanai

Ja jums ir pārāk daudz augstas kvalitātes satura, iespējams, ka daudzas vietnes ir pieminējušas jūsu zīmolu savā saturā. Tu vari izmantot google brīdinājumi lai atrastu, kurā vietnē ir izmantots jūsu zīmols.

Dažās vietnēs jūs atradīsit sava zīmola pieminēšanu, nesniedzot saiti uz jūsu vietni. Šeit jūs varat sazināties ar šiem tīmekļa pārziņiem un pieprasīt, lai jūsu zīmola nosaukumam pievienotu jūsu vietnes saiti.

9. Atrodiet savu konkurentu saites

Atrodiet konkurentu atpakaļsaišu saites un pārbaudiet atpakaļsaišu avotus. Jūs varat izmantot atpakaļejošās saites analīzes rīkus, piemēram, SEMrush, Ahrefs, Google Alerts utt.

Ahrefsā izmantojiet rīku Link Intersect, lai atrastu konkurentu saites.

Atrodiet savu konkurentu saites

Ievadiet konkurentu vietnes URL sadaļā “Rādīt man, kurš veido saiti” un atstājiet tukšu sadaļu “Bet nav saite uz”, pēc tam noklikšķiniet uz “Rādīt saites iespējas”. Jūs atradīsit visus domēnus, kas norāda uz jūsu konkurentu.

Tagad, ja jūsu konkurents var iegūt atpakaļsaišu no domēna, tad varat to iegūt arī no šī domēna. Veicot viņu aizmugures saites analīzi, varat atrast arī visas konkurentu saišu veidošanas tehnikas.

E. g .: Ja viņi ir veikuši viesu ievietošanu vietnē, jūs varat arī izveidot emuāru un nosūtīt to uz šo vietni.

Lasīt arī:

 • SEO tendences 2020. gadam
 • Kas ir enkura teksts un kā to izmantot saišu veidošanā
 • 10 lietas, no kurām jāizvairās, veidojot saikni

Secinājums

Ir pagājuši laiki, kad varat viegli izveidot atpakaļsaišu saites, iesniedzot saites. Šodien, lai izveidotu atpakaļsaišu, jums ir jāstrādā pārdomāti, kā minēts iepriekš.

Pēc atpakaļsaišu veidošanas uzmaniet tos, jo tie ir tikpat svarīgi kā jaunu atpakaļsaišu veidošana. Jūs varat izsekot savām atpakaļsaišu vietnēm, izmantojot labākos SEO rīkus, piemēram Ahrefs un Monitor atpakaļsaišu.

Paziņojiet mums, kuras saites veidošanas metodes jūs galvenokārt izmantojat, komentējot zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map