Kā veikt atslēgvārdu izpēti SEO (galīgais ceļvedis iesācējiem)

Vai jūs meklējat vienkāršāko veidu, kā uzzināt, kā veikt atslēgvārdu izpēti?


Šis amats jums dos iespēju padziļināties dažos labākajos hakatos, kas ļaus jums veikt rezultātu orientētus atslēgvārdu pētījumus ar vislielāko vieglumu un efektivitāti..

Būsit arī pazīstams ar dažiem bezmaksas vai apmaksātiem atslēgvārdu izpētes rīkiem, kas atvieglos jūsu SEO uzdevumu visizdevīgākajā veidā un sāks jūsu SEO uzbrukuma plānu.!

Kad esat tāds sākotnējā SEO apguves līmenī, tas ir, kad esat iepazinies ar vārdu, kas ir “Atslēgvārdu izpēte”.

Kas ir atslēgvārdu izpēte?

atslēgvārdu izpēte ir populāru vārdu un frāžu identificēšanas process, kuru laikā cilvēki iesaistās meklētājprogrammās, cenšoties zināt, ko novērtēt.

Par ko ir atslēgas vārds, lai noteiktu jūsu vietnes panākumus digitālajā telpā? Iespējams, tas ir tāpēc, ka atslēgvārdu izpēte ir pirmais un nozīmīgākais SEO sasniegums.

Atslēgvārdu izpēte ir neatņemama SEO sastāvdaļa. Tas ne tikai ir nepieciešams, lai vadītu Google reklāmas kampaņu.

Bez atslēgvārdu izpētes mēs nevaram optimizēt emuāra ziņu, kā arī veikt praksi ārpus lapas. Līdztekus šīm nostādnēm mums ir jārūpējas arī par biznesu.

Par to nav šaubu, bet vēl svarīgāk ir atbilstošus atslēgvārdus ieviest rakstā vai emuārā.
Mēs jums pateiksim 5 vienkāršus atslēgvārdu izpētes soļus, lai jūsu vietne būtu optimizēta meklētājprogrammai.

Kā veikt atslēgvārdu izpēti 5 vienkāršos soļos:

1. Pirms doties uz netīro atslēgvārdu izpētes darbu, mums jāzina, kas ir labs atslēgvārds:

 • Atslēgvārdam jābūt vismaz 500 meklēšanas apjomiem mēnesī (>500).
 • Atslēgvārda MPK likmei jābūt augstākai, t.i., virs USD 1 (tas nozīmē, ka reklāmdevēji ir ieinteresēti šajā atslēgvārdā, kas atvieglo naudas pelnīšanu).
 • Konkurences līmenim SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapā) jābūt zemam vai mērenam, jo ​​tas mums palīdzēs iegūt labāku IA (ieguldījumu atdeve).
 • Atslēgvārda SEO grūtībām jābūt no 0 līdz 30 (joprojām ir viegli). Jo augstāka ir atslēgvārda grūtība, jo grūtāk ir ranžēt Google meklētājprogrammas pirmajā lapā, jo vietne, kurā tiek ranžēta ranga vietne, rada lielu konkurenci..

2. Uzskaitiet atbilstošās tēmas, kas saistītas ar jūsu biznesu, un izveidojiet nišu tēmu sarakstu:

Izvēloties pareizos atslēgvārdus, vienmēr dodiet priekšroku maksas pakalpojumiem, taču tas nenozīmē, ka nevajadzētu izmantot bezmaksas rīkus.

Bezmaksas rīki nodrošina daudzus ar cieši saistītus atslēgvārdus, taču tie nedod jums jaunus atslēgvārdus vai dažāda veida atslēgvārdus, kurus jūsu klienti izmanto meklētājprogrammās. Bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīki nenodrošina precīzus meklētā atslēgvārda rezultātus.

Šajā gadījumā labākais veids, kā nākt klajā ar atbilstošiem atslēgvārdiem, ir uzskaitīt atbilstošās tēmas, kas saistītas ar jūsu biznesu, un izveidot nišu tēmu sarakstu.

Tagad tēma ietver cieši saistītas tēmas, kas ir ļoti līdzīgas vai ir vienā un tajā pašā savienojumā ar jūsu biznesu.

3. Uzziniet atslēgvārdu, kuru cilvēki jau izmanto jūsu biznesam:

Ja jūsu vietne jau darbojas, iespējams, ir slēpts zelts, kas gaida rakšanu. Laba vieta, kur veikt atslēgvārdu izpēti, ir jūsu iekšējās vietnes izpēte.

Lietotājiem ir ļoti noderīgi parādīt meklēšanas lodziņu jūsu vietnē, taču tas ir noderīgi arī jums, jo tas apkopo meklēšanas vaicājuma datus un meklēšanas pārskatu.

Šo jautājumu skatīšana palīdz uzlabot lietojamību galvenokārt (jo tas parāda, ko cilvēki vēlas redzēt, kuras vietnes var pazust un kurās vietnēs navigācija nav pareiza). Varat arī meklēt atslēgvārdu tīrradņus, noderīgas frāzes, kuras cilvēki meklē. Pievienojiet šīs personas savam sarakstam.

Izmantojot Google Search Console (iepriekš sauktu par Webmaster Tools), varat atrast vērtīgus datus un informāciju par satiksmi. Google bezmaksas pakalpojums vietņu īpašniekiem sniedz arī informāciju par viņu vietnēm (īpaši ar iestatītu Google Analytics).

Īpaši noderīgs ir Search Analytics pārskats; apskatot šo vaicājumu, varat redzēt, kādus meklēšanas vienumus jūsu tīmekļa lapās rada Google meklēšana.

Google izmanto meklēšanas konsoli, lai informētu jūs par kļūdām vai sodiem, un, lai jūsu vietne būtu laba veselība, jums būs nepieciešami diagnostikas SEO rīki. Tāpēc nepalaid garām.

4. Izmantojiet labākos atslēgvārdu izpētes rīkus:

Domājot par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti, jums ir jādomā par to, kurš ir labākais atslēgvārdu izpētes rīks, kas palīdz izveidot lielu un uz rezultātiem balstītu atslēgvārdu sarakstu, un jāsniedz jums detalizēta informācija par datplūsmas statistiku kopā ar AdSense MPK, meklētājprogrammu pārskatiem un cita informācija. svarīgi vietnes efektīvam SEO.

Ir daudz tiešsaistes bezmaksas un apmaksātu SEO rīku, kas palīdz jūsu vietni augstāk ierindot visās meklētājprogrammu platformās.

Šie ir daži bezmaksas un apmaksātu atslēgvārdu izpētes rīki, kas palīdz sākt SEO bez ieguldījumiem:

 1. SEMRush (Atklājiet savus konkurentus, uzlabojiet SEO, uzlabojiet klasifikāciju)
 2. Ahrefs (Rīki meklētājprogrammu trafika palielināšanai, konkurentu izpētei un analīzei, kā arī jūsu uzmanības novēršanai.)
 3. Kwfinder (ērti lietojams atslēgvārdu izpētes rīks, kas piedāvā pareizo atslēgvārda ideju)
 4. Ubersuggest (Bezmaksas rīks gan garās, gan īsās astes atslēgvārdam, ko veidojis Neils Patels) (Tiem, kuri nevēlas iet uz maksas rīku)
 5. WhatsMySerp (Bezmaksas meklēšanas apjoms, MPK & konkurences dati vietnēs, kas noder interneta tirgotājiem) (tiem, kas nevēlas izmantot maksas rīku)
 6. Atslēgvārdu rīks (Labākā alternatīva Google atslēgvārdu plānotājam un citiem atslēgvārdu izpētes rīkiem)

5. Analizējiet savu konkurentu atslēgvārdu:

Konkurētspējīgu atslēgvārdu analīze ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā konkurēt pārpildītās vietās un gūt ievērojamas priekšrocības citiem nozares uzņēmumiem. Tātad, kā jūs faktiski atrodat atslēgvārdus, uz kuriem jūsu konkurenti orientējas savās maksas un dabiskās meklēšanas kampaņās?

Šie ir daži no labākajiem atslēgvārdu izpētes rīkiem un taktikām, ko varat izmantot, lai atrastu konkurentu atslēgvārdus:

 1. SemRush (viss iekļauts jūsu mārketinga darbplūsmai, pilnu SEMrush pārskata rakstu skatiet šeit)
 2. KWFinder (atrodiet vērtīgus atslēgvārdus ar nelielu draugu palīdzību)
 3. SpyFu (spiegot jūsu SEO konkurencei)

Lasīt arī: 11 labākie atslēgvārdu izpētes rīki SEO jomā 2020. gadā (bezmaksas un maksas)

Secinājums:

Apsveicam: – Jūs to izdarījāt līdz galam!

Atslēgvārdu izpētei vajadzētu būt jebkuras ilgtspējīgas SEO stratēģijas sākumam. Rezultātā būs garš to atslēgvārdu saraksts, kurus vēlaties atrast. Bet vissmagākā daļa vēl priekšā: uzrakstiet visu šo saturu. Jums vajadzētu rakstīt rakstus un emuāra ziņas par katru atslēgvārdu, kuru vēlaties atrast. Tas ir diezgan liels izaicinājums!

Lasīt arī:

 • SEMrush 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija 2020
 • Labākie SEO analīzes rīki 2020. gadam
 • 30 SEO kļūdas, no kurām jāizvairās 2020. gadā
 • 25 veidi, kā palielināt vietņu trafiku 2020. gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map