Kāpēc (un kā) tematu kopas var būt jūsu emuāra SEO spēļu mainītājs

Tēmu kopu izmantošana mūsdienās ir aktuāla tendence SEO un emuāru veidošanas pasaulē. Pareizi izmantojot šo taktiku, var izdarīt brīnumus, lai vietnei piesaistītu iespaidīgus trafika numurus.


Emuārs var kalpot daudziem dažādiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai demonstrēt nozares kompetenci, reklamēt produktus / pakalpojumus vai vienkārši apmierināt rakstīšanas mīlestību, visi emuāru veidošanas piltuves virzieni ir viens pamatmērķis: nokļūstiet pēc iespējas vairāk interesantu acu ābolu komplektu priekšā.

Šī ir kopīga, nebeidzama misija katram atsevišķam emuāram internetā. Saskaņā ar HubSpot, vairāk nekā puse tirgotāju apgalvo, ka emuāru izveide ir viņu galvenā ienākošā mārketinga prioritāte!

Ja vien nevēlaties, lai jūsu emuārs darbotos kā personīga dienasgrāmata, ziņas ir jāoptimizē meklētājprogrammām. Tur ir tonnas dažādu SEO stratēģiju lai to izdarītu (cilvēki ir rakstījuši grāmatas par šo tēmu). Viena no pārbaudītākajām emuāru trafika piesaistīšanas taktikām ir tēmu kopu veidošana.

Kas ir tēmu kopums?

Tēmu grupēšana ir jaudīga SEO metodoloģija, kas ietver savstarpēji saistītu rakstu izveidošanu par vispārēju, visaptverošu tēmu – pazīstamu kā “pīlāru saturs”.

Pīlāra saturs ir vērsts uz īpaši plašiem atslēgvārdiem ar lielu meklēšanas apjomu. Turpmākajiem jūsu izveidotajiem rakstiem vajadzētu attiekties uz šī pīlāra saturu ar precīzāku un koncentrētāku informāciju. Šie raksti tiek dēvēti par “tēmu kopām”.

Piemēram, sakiet, ka jūsu statņu saturs ir saistīts ar pārdomātu meditāciju. Tēmu kopums, kas ietilpst šajā jumtā, varētu būt “X veidi, kā saprātīga meditācija palīdz apkarot opiātu atkarību”. Tēmu kopām jābūt stratēģiski saistītām ar jūsu pīlāru saturu.

Tēmu klasterizācijaavots

Kāpēc tēmu kopas ir svarīgas?

Tēmu kopas tīmekļa vietnē pilda daudzas funkcijas.

Pirmkārt, tas, kā jūs sasaistāt savu tēmu kopas atpakaļ uz stabu saturu, sniedz meklētājprogrammām labāku priekšstatu par jūsu tīmekļa vietnes būtību un tās sniegto vērtību. Būtībā, jo labāk uzrakstīti tematu bloki ir jūsu emuārā, jo ticamāki meklētājprogrammas tiek uzskatīti par pīlāru saturu, un tie, savukārt, ir labāk ierindoti saistītos meklējumos.

Kāpēc tēmu kopas ir svarīgasavots

Otrkārt, tas lietotājiem atvieglo navigāciju jūsu emuārā un visas nepieciešamās informācijas iegūšanu. Vienmēr atcerieties, ka Google (un citu meklētājprogrammu) algoritmi tiek pastāvīgi pilnveidoti, lai domātu vairāk kā cilvēki. Ja jūsu vietne ļauj apmeklētājiem viegli atrast vērtību, tā tiks apbalvota.

Trīs tēmu kopas ir saistītas ar konkrētiem, sasniedzamiem atslēgvārdiem, kas saistīti ar stabu saturu. Piemēram, pieņemsim, ka jūs vadāt tīmekļa dizaina emuāru. Jums varētu būt statņu saturs, kas apspriež e-komercijas uzņēmuma vadīšanu. Ideālā gadījumā e-komercijas bizness ir atslēgvārds, kuru vēlaties vērtēt. Tomēr šis termins ir ļoti plašs, un meklēšanas apjoms ir 22 000 mēnesī.

Sānu piezīme: 75% Google meklētāju nekad neapmeklē vienu no rezultātiem.

Paturot to prātā, pieņemsim Google e-komercijas biznesu un uzzināsim, kas rodas:

Rank pirmajā lapā

Lai apzīmētu e-komercijas biznesa terminu Google prestižajā lapā, jūsu saturs tiek salīdzināts ar tādām vietnēm kā Shopify, Small Biz Trends, Oberlo un Forbes. Lai cik pārsteidzošs varētu būt jūsu emuārs, iespējams, ka jūs drīz vien nepārspēsit šos milžus – ja kādreiz!

Labās ziņas ir tas, ka tas nav nekas neiespējams!

Tātad, kā jums vajadzētu pievērsties ilgajam un nogurdinošajam uzdevumam klasificēt super plašus meklēšanas vienumus?

Tēmu kopas!

Pīlāru satura tēmu sagatavošana

Kā norāda nosaukums, pīlāru saturs, kuru plānojat, būtībā aiztur visu jūsu emuāru veidošanas stratēģiju. Šīs ir plašās kategorijas, kurās ideālā gadījumā ietilpst visas jūsu rakstītās ziņas.

Atslēgvārdu lietojumā pīlāru saturs ir tas, kur jūs sasniedzat zvaigznes.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs esat pilna servisa digitālā aģentūra, kas specializējas daudzos tiešsaistes mārketinga veidos. Jūsu emuāra mērķis ir parādīt gan lietotājiem, gan meklētājprogrammām, ka esat eksperts, ko darāt. Savukārt jūsu vietne tiek augstu novērtēta atbilstošos meklējumos, cilvēki redz jūsu ziņas un galu galā interesējas par jūsu pakalpojumiem.

Kā digitālā aģentūra, pīlāru tēmas varētu būt tādas jomas kā SEO, satura mārketings, tekstu sastādīšana, sociālie mediji, maksa par klikšķi, tīmekļa dizains utt. Šīm tēmām vajadzētu būt lielam meklēšanas apjomam ar lielu potenciālu, kuru izvērst..

Atslēgas vārdi, kas orientēti uz atslēgvārdiem, iespējams, izskatās šādi:

 • Kas ir meklētājprogrammu optimizācija?
 • Kas ir satura mārketings?
 • Galīgais reklāmas tekstu sastādīšanas ceļvedis
 • Apgūt sociālo mediju mākslu
 • Maksāt par klikšķi: viss, kas jums jāzina

Lai atkārtotu, jūs, visticamāk, tuvākajā laikā neredzēsit prestižu šo ziņu klasifikāciju. Šī stabu satura mērķis ir būt savienojamam ar katru jūsu rakstīto granulētā satura gabalu, kas ietilpst šajos garajos, lietussarga veida amata vietās.

Ja apskatīsit lielās ar mārketingu saistītās vietnes, jūs redzēsit tēmu kopu veidošanas taktiku.

Paņemsim galdiņu pie sociālo mediju eksaminētāja:

tēmu kopēšanas taktikaavots

Var redzēt, ka viņu emuāru sadaļa ir sadalīta ar stabu saturu ap Facebook reklāmas, Facebook mārketings, Instagram mārketings, LinkedIn mārketings, YouTube mārketings, un Sociālo mediju mārketings.

Ja jūs noklikšķiniet uz “Facebook reklāmas,”Jūs sagaida ar SUPER garas formas pastu, kas ir pilna ar iekšējām MVU saitēm uz dažādām ziņām, kas ietilpst Facebook reklāmu, vai tēmu kopās..

Facebook reklāmasavots

Jūs arī pamanīsit, ka šim pīlāru saturam ir laika zīme, kas datēts ar 2019. gada maiju. Pīlāru saturs ir tāds pats kā visa saistītā satura mātes kuģis. Tas būtu nepārtraukti jāatjaunina, izmantojot visjaunākos datus, piemērus, padomus un visu citu, kas attiecas uz tēmu.

Ideja tēmu kopām

Izveidotās tēmu kopas ir jūsu satura aktīvi, kas darbojas uz priekšu, lai meklētājprogrammās iegūtu mīlestību. Ideālā gadījumā tiem vajadzētu būt ļoti specifiskiem ar skaidru lietotāja nodomu.

Saskaņā ar a baltā grāmata no STAT, ir četri atšķirīgi lietotāju nodomu veidi, kas nosaka, kā Google parāda rezultātus SERP.

 1. Informatīvs – Lietotājs klienta ceļojuma sākumā meklē atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar jautājumiem – emuāra ziņas, kurās sniegta informācija “Padomi”, “Kā”, ceļveži utt. Parasti šāda veida lietotāju nodomiem būtu šādi atslēgvārdi: kas, kas, kur , kā, ceļvedis, padomi, piemēri, mācīšanās, idejas utt.
 2. Komerciāls – Lietotājs padziļināti izpēta noteiktu produktu vai pakalpojumu. Emuāra ziņā tas, visticamāk, būs salīdzināšanas fragmenti, pārskati, gadījumu izpēte utt. Parasti šāda veida lietotāju nodomiem būtu šādi atslēgvārdi: augšējais, labākais, atsauksmes, salīdzinājums utt..
 3. Darījuma – Lietotājs tuvojas klienta ceļojuma beigām un gatavojas pirkt. Atslēgas vārdi šāda veida nodomiem būtu šādi: pirkt, noteikt cenu, lēti, atlaide utt. Šajā ir joma, kurā parasti redzējāt filiāles, kas saistītas ar mārketinga saitēm..
 4. Vietējais – Lietotājs meklē saturu par noteiktu ģeogrāfisko apgabalu. Šīs ziņas, iespējams, ietilpst lietotāju informatīvā, komerciālā vai transakciju nolūkā, no kuriem atslēgvārdi ir saistīti ar noteiktu pilsētu vai reģionu.

Veidojot tēmu kopas, jums ir jābūt idejai par to, kur katra ziņa būs paredzēta lietotājam. Vispārīgi runājot, lielākā daļa jūsu emuāra satura, iespējams, būs informatīvā puse.

Papildus lietotāju nodomiem, tēmu kopu idejām jābalstās uz atslēgvārdiem / frāzēm ar sasniedzamiem meklēšanas apjomiem. Piemēram, pieņemsim, ka nesen esat izveidojis ceļojumu un atpūtas emuāru un rakstāt ziņojumu par atpūtu Īrijā zem sava pīlāra satura ar nosaukumu “Ceļojumi uz Eiropu”.

Ja skatāties meklēšanas vaicājumu terminam ceļojumi uz Īriju, jūs skatāties uz 12 100 mēnesī.

meklēšanas apjoms

Turklāt jūs mēģinātu pārspēt vietnes, piemēram, The Lonely Planet, Ireland.com, Ireland Before You Die, un dažas citas vietnes, piemēram, Nomadic Matt – vienu no populārākajiem domēniem (pārpildītā) ceļojumu emuāru veidošanas nozarē.

Tātad, šī nebūtu laba ideja tēmu kopai – vismaz ne šobrīd.

Tā vietā jums ir jāprecizē. Sākot ar terminu ceļojums uz Īriju, apskatīsim dažus saistītus atslēgvārdus un frāzes:

saistītie atslēgvārdi un frāzes

Ņemot vērā meklēšanas apjomus, jūs esat daudz gudrāks, lai izveidotu tēmu kopu ap tādiem atslēgvārdiem kā:

 • ceļojums uz Īriju no ASV (170 mēnesī)
 • ceļojums uz Īriju ar budžetu (320 mēnesī)
 • Labākais veids, kā apmeklēt Īriju (90 mēnesī)

Vai arī jūs varētu vēl vairāk izmantot vietni, izmantojot šādus atslēgvārdus:

 • Dublinas ceļvedis (70 mēnesī)
 • Dublinas maršruts 1 diena (70 mēnesī)

Galvenais ir sākt veidot kopas, izmantojot atslēgvārdus ar zemu nokarenu augļu saturu.

Kad sākat iegūt atslēgvārdu un frāžu klasifikāciju ar īpaši maziem meklēšanas apjomiem (parasti mazāk nekā 100 mēnesī), lēnām varat sākt atlasīt saistītos atslēgvārdus ar lielāku meklēšanas apjomu nākamajās ziņās – kā rezultātā es nākamo!

Darbs jūsu virzienā uz augšu

Varbūt galvenais iemesls, kāpēc tēmu kopas ir tik svarīgas, ir tas, ka tās ir daļa no ilgtermiņa shēmas, kas ietver aprēķinātus soļus, lai nopelnītu augstāku meklēšanas rangu.

Nāksim pilns aplis ar ¬e-komercijas biznesa pīlāra satura piemēru (22 000 mēnesī).

Padomājiet par tādu klasteru progresēšanu kā dominos. Jūs sākat ar niecīgu domino, kas notriec nedaudz lielāku domino, kas notriec vēl lielāku domino utt..

Pirmais domino ir ieraksts, kurā mēģināts ierindot atslēgvārdu ar nelielu meklēšanas apjomu. Pieņemsim, ka tas attiecas uz atslēgas frāzes e-komercijas padomiem mazajiem uzņēmumiem (10 mēnesī). Tiklīdz jūsu ziņa sāk iegūt rangu SERP, varat mēģināt pārspēt nākamo domino, kas ar nākamo ziņu ir mazliet lielāks.

Piemēra labad šī varētu būt ziņa, kuras mērķis ir atslēgvārds Shopify dizaina padomi (30 mēnesī). Kad sākat iegūt klasifikāciju par šo konkrēto atslēgas frāzi, jūsu nākamā tēmu grupa varētu būt atlasīta lielāka, piemēram, inovatīvas e-komercijas idejas (140 mēnesī)..

Ideālā gadījumā šīs amata vietas būtu jāsaista kopā ar pīlāru saturu un jāraksta tā, lai tām būtu savstarpēja saistība. Turpmāk jūs varat pakāpeniski notriekt lielākus un lielākus domino, līdz Google acīs esat (labākā gadījumā) patiess e-komercijas spēks..

Atkarībā no tā, cik plašs ir jūsu pīlāru saturs, tas, iespējams, prasīs daudz laika un milzīgas pūles, lai izveidotu ļoti daudz kvalitatīva, SEO draudzīga satura. Roma netika uzcelta vienā dienā, un tas netiks noteikts arī jūsu meklēšanas klasifikācijā!

Pār jums

Neatkarīgi no jūsu nišas, izmantojot tēmu kopas, var izdarīt brīnumus jūsu vietnes SEO vērtībai. Tas ne tikai palīdzēs iegūt vērtīgus meklēšanas rezultātus, bet ir arī ideja par tēmu un vispārīgu radošo virzienu – pat tad, ja rakstnieka bloks ir vissliktākais!

Cerams, ka šī rokasgrāmata ir devusi jums labu priekšstatu par to, kā sākt iegūt pelnīto klasifikāciju un pārliecināties, ka katrs jūsu izveidotais satura gabals virzās pareizajā virzienā!

Autora biogrāfija:

Vishalsinh Mahida ir E2M satura mārketinga analītiķis. Viņš ir prasmīgs ieviest jaunu satura mārketinga stratēģijas un viss pārējais, kas ietilpst šajā lietussargā. Viņš iepriekš ir palīdzējis tādiem top zīmoliem kā Axis Bank, Fox Star, IIFL un citiem, īstenojot vairākas klientu piesaistes stratēģijas. Brīvajā laikā viņš dod priekšroku jaunu ceļojumu mērķu izpētei. Sazinieties ar viņu jebkurā laikā LinkedIn!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map