SEO tendences 2020. gadam: 5 prognozes, kurām jāsagatavojas

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir tā vietne, kas veicina vietnes sasniegšanu augstākajā panākumu līmenī. Tomēr SEO dinamisms dažkārt apgrūtina to ievērošanu. 2019. gads SEO bija lielisks. Jaunas tendences, rīki un atjauninājumi regulāri pārpludināja nozari.


Meklētājprogrammu optimizācija

Gaidot nākamo gadu, nozares eksperti jau ir strādājuši pie jaunākās SEO tendences 2020. gadam. Ja vēlaties uzzināt vairāk par SEO tendencēm un paņēmieniem, tas šeit ir apkopots. Tāpēc apgriezieties un esiet gatavi pārņemt šīs tendences, lai jūsu vietne un galu galā arī jūsu uzņēmums darbotos labāk.

Arī Lasīt Bezmaksas SEO rīki, ko izmanto katrs eksperts.

1. tendence: Balss meklēšanas optimizēšana

Balss meklēšanas optimizēšana

Lai arī 2019. gadā tā noteikti ir bijusi SEO taktika, tā tiek attiecināta arī uz Jauno gadu. Kāpēc? Balss meklēšanas optimizācija ir ne tikai viegli pieejama visiem, bet arī moderna. Izmantojot Google palīgu, Siri un Alexa ap stūri, lai mūsu ikdienas dzīve būtu ērtāka, cilvēki izvēlas meklēšanu ar balsi ievērojamā skaitā.

Dažos pēdējos gados tika veikti dažādi pētījumi, un tika noskaidrots, ka vairāk nekā 61% cilvēku ērti izmanto balss meklēšanu, it īpaši savās mobilajās ierīcēs. Lai gan 17% iedzīvotāju joprojām nav pazīstami ar šīs tehnoloģijas izmantošanu, tikai 14% to neprot lietot.

Citā pētījumā tika noskaidrots, ka 55% pusaudžu un 41% pieaugušo katru dienu balss meklēšanu izmanto vairākas reizes. Runājot par uzņēmumiem, vairāk nekā 46% uzņēmumu izmanto balss meklēšanas optimizāciju, lai atrastu citus vietējos uzņēmumus.

Lai nodrošinātu, ka balss meklēšanas optimizācija tiek izmantota atbilstoši, jums jāoptimizē vietējā meklēšana. Ģeogrāfiski mērķētu atslēgvārdu ievietošana palīdz veidot lojālāku un stabilāku klientu bāzi.

Lai iegūtu augstāku vietu balss meklēšanas vaicājumos, jūsu vietnei ir jābūt mobilai draudzīgai un pietiekami integrētai ar balss meklēšanas tehnoloģiju. Google vienmēr optimizē vietnes, kas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm.

Aktuāls fakts:

 • 50% no visiem meklējumiem līdz 2020. gadam būs balstīti uz balsi

2. tendence: kvalitatīva satura izstrāde

Jūs, bez šaubām, esat dzirdējis par frāzi “Content is King”! Bet vai jūs zināt, kāpēc tam tiek likts tik liels uzsvars? Iemesls ir vienkāršs – cilvēki lasa emuārus, lai iegūtu atbildes, kas viņu dzīvei piešķir pievienoto vērtību un būtībā atrisina viņu problēmas. Tādējādi ir jāizstrādā kvalitatīvs saturs, kas piesaistītu lasītājus.

Kvalitatīva satura izstrāde

Labs saturs jūsu vietnēm piesaista vairāk lasītāju un dod viņiem iemeslu pieturēties pie vietnes mazliet ilgāk. Tas, savukārt, uzlabo jūsu SEO veiktspēju.

Tomēr, lai piesaistītu vairāk lasītāju, ir svarīgi ražot augstas kvalitātes saturu. Jūsu auditorijai vajadzētu būt iespējai sazināties ar zīmolu, un jūsu emuāri kalpo kā ideāls līdzeklis. Jums arī jākoncentrējas uz garā formāta satura, vismaz 1840 vārdu, rakstīšanu, jo tas vislabāk darbojas meklētājprogrammās. Garās formas saturs ir ne tikai saistošāks, bet arī SEO darbība.

Kvalitatīvam garas formas saturam ir lielākas iespējas ranžēt meklētājprogrammās. Viņi arī iegūst vairāk akciju sociālajos medijos nekā īsākas versijas. Turklāt emuāri, kas satur vizuālus attēlus, piemēram, infografiku, video un attēlus, arī SEO darbojas labāk. Veidojiet saturu, pamatojoties uz pircēja ceļojumu, un izveidojiet personalizētu saturu.

Tādējādi koncentrēšanās uz kvalitatīva garā formāta satura izstrādi būs viena no tendencēm, kurai SEO ekspertiem vajadzētu pievērst uzmanību 2020. gadā.

Aktuāls fakts:

 • 84% klientu / klientu meklē zīmolus, kas rada izglītojošu un saistošu saturu

Lasīt arī:

 • Emuāru veidošanas rīki, kas nepieciešami visiem 2020. gadā
 • 4 vienkārši soļi, lai izstrādātu jaunas konkurentu idejas par saturu

3. tendence: Augsta ranga fragmenta mērķis

Mērķis augsta ranga fragmentam

Pēdējā laikā, ja jūs meklējat noteiktu atslēgvārdu Google, iespējams, ka jums tiks parādīts fragments no tā paša atslēgvārda vietnes, kurā ir visaugstākā pozīcija. Tā vietā, lai parādītu tikai vietni # 1, Google ir sākusi rādīt piedāvātos bitus. Tirgotāji šo vietu sauc par “nulles pozīciju”.

SEO eksperti tagad tiecas pēc ranga noteikšanas, izmantojot konkrētus atslēgvārdus, tāpēc nopelna Featured fragmentu Google pirmajā lapā.

Tomēr, lai lapas augšdaļā iegūtu piedāvātu fragmentu, jums ir jāpapildina sava SEO spēle.

Pētījums atklāja, ka piedāvātie fragmenti tiek parādīti saturam, kas ierindojas desmit labāko rezultātu skaitā. Runājot precīzāk, 90,1% no attēlotajiem skaņdarbiem ir ņemti no satura, kas ieņem 5 labākās pozīcijas. Tādējādi ir jāizmanto pareizās SEO tehnikas un jāizveido augsta ranga un vērtīgs saturs.

Cits SEMrush pētījums parādīja, ka no 6,9 miljoniem fragmentu un gandrīz 80 miljoniem atslēgvārdu tikai 7% no tiem bija vispārīgi. 41,59% atslēgvārdu ietver jautājumus, un ranga fragmentos ir sniegta atbilde uz tiem pašiem. Jautājumu atslēgvārdu izmantošana palielina iespēju iegūt piedāvātos fragmentus par 480%. Tādējādi pareizo atslēgvārdu izmantošana un atbilstoša satura izstrādāšana tiem var palīdzēt nopelnīt fragmentu.

Nopelniet piedāvāto fragmentu

Vēl viens triks, lai nopelnītu fragmentu, būtu satura sakārtošana, izmantojot tagus H2 un H3 (apakšvirsraksti). Izmantojot ciparus un aizzīmes, saturs var izskatīties formatēts un reprezentablāks.

Piedāvātie fragmenti ir vienkāršs, taču efektīvs veids, kā uzlabot jūsu SEO.

Aktuāls fakts:

 • Vietnēs, kurās bija piedāvāts fragments, vidējais klikšķu skaits (VKS) palielinājās par 516%

4. tendence: mākslīgā intelekta saknes

Mākslīgā intelekta saknes

Dažos pēdējos gados arvien vairāk tiek izmantots mākslīgais intelekts (AI), kas ir kļuvis labāks un pieejamāks. Darbinot tērzēšanas robotus un AI palīgus, šo līdzekļu izmantošana jūsu vietnes izaugsmei var dot pozitīvus rezultātus. Čats un AI var ļaut jūsu uzņēmumam sazināties ar citiem lietotājiem pat pēc oficiālā darba laika, tādējādi palielinot jūsu zīmola sasniedzamību.

24×7 tērzēšanas robotu pakalpojums ļauj uzņēmumiem ātri sniegt tūlītējas atbildes uz e-pasta ziņojumiem vai pieprasījumiem no klientiem nepāra stundās bez jebkādas cilvēku palīdzības. Tas apstiprina tikai tērzēšanas robotu un AI izmantošanu. Arī tērzēšanas robotu un AI instalēšana ir rentabla un turklāt ļauj samazināt spiedienu uz darbiniekiem.

Ievadot tērzēšanas robotus un AI sava zīmola vietnē, jūs visu procesu padarīsit automatizētāku, nodrošinot lietotājiem pareizo ceļvedi vietnes navigācijā pareizajā laikā. AI un tērzēšanas roboti var arī palīdzēt apmeklētājam pāriet pircēja ceļojumā, kā rezultātā rezultātā tiek iegūti vairāk reklāmguvumu.

Tādējādi jums vajadzētu sakņoties mākslīgajam intelektam un to pašu integrēt ar jūsu SEO metodēm Jaunajā gadā.

Aktuāls fakts:

 • 72% biznesa vadītāju uzskata, ka mākslīgais intelekts ir priekšrocība lielākajai daļai uzņēmumu

5. tendence: izpratne par RankBrain

Uzsverot RankBrain, tā būs viena no vadošajām SEO tendencēm 2020. gadā. RankBrain ir galvenais Google izmantotais algoritms, kas koncentrējas uz lietotāju labāku apkalpošanu ar mērķtiecīgiem meklēšanas rezultātiem. 2015. gadā Google amatpersonas atklāja, ka RankBrain ir trešā vissvarīgākā ranga norāde.

Izpratne par RankBrain

Cilvēki Google bieži izmanto sarežģītus un garu vaicājumu. RankBrain interpretē šos vaicājumus un tulko tos, lai optimizētu meklēšanas rezultātus. Tajā tiek analizēti nesaistīti jautājumi, lai atrastu līdzības savā starpā, kas nākotnē veicina izpratni par sarežģītiem meklējumiem un atrod saistītās tēmas.

RankBrain jau ir gudrs, un jo vairāk datu tas apkopo, jo ātrāk tas tiek nodrošināts meklēšanas nolūkā.

Tas parasti analizē sākotnējā meklēšanas vaicājuma sinonīmus un saistītos terminus un pārbauda citas lapas ar saistītajiem vārdiem. Tas ļauj personai nodrošināt ļoti optimizētus rezultātus.

Pēc tam algoritms analizē labos rezultātus, izmantojot tādus faktorus kā zems atlēcienu līmenis, ilgāks aizkavēšanās laiks un lielāks vidējais klikšķu skaits, lai vēl vairāk sašaurinātu meklēšanas nodomu..

Tas ir iemesls, kāpēc RankBrain izpratne un tās izmantošana jūsu labā ir būtiska, lai izveidotu labu SEO. Gudrākie SEO eksperti tādējādi optimizē katras tīmekļa lapas meta aprakstus un padara tos vilinošākus, kas piesaista vairāk klikšķu, paaugstinot lapas rangu pretī..

Vēl viens veids, kā izmantot RankBrain savā labā, būtu palielināt lapas izmantojamību un uzlabot lietotāju pieredzi. Jo vairāk laika viņi pavadīs jūsu lapā, jo lielākas ir jūsu iespējas kļūt atpazīstamam RankBrain.

Aktuāls fakts:

 • Google katru dienu saņem apmēram 3 miljardus meklēšanas vaicājumu, no kuriem 15% meklējumu ir jauns RankBrain

Apkopot

SEO tendences, kas jums jāpievērš uzmanība 2020. gadā, ietver:

 • Balss meklēšanas optimizēšana
 • Kvalitatīva satura izstrāde
 • Mērķis ir piedāvātie fragmenti Google
 • Mākslīgā intelekta izmantošana, lai sasniegtu tālāko
 • RankBrain algoritma izpratne un izmantošana

SEO ir svarīgs aspekts vietņu pamanīšanai, un tas ir dinamisks un nepārtraukti attīstās. Tādējādi, lai saglabātu atbilstību, ir svarīgi pastāvīgi atjaunināt informāciju par visām šīm izmaiņām. SEO tendences 2020. gadā būtībā ir turpinājums tam, kas bija vērojams šogad. Tomēr, tā kā katru dienu tiek veikts vairāk atjauninājumu, jums vajadzētu atjaunināt arī sevi.

Vienkārši paturiet prātā iepriekš minētās tendences, un jūs varat viegli izdalīt SEO nākotni un galu galā arī savu biznesu.

Lasīt arī:

 • Labākie SEO spraudņi WordPress vietnēm
 • Vislabākā SEO analīzes programmatūra jūsu vietnei
 • Kā paātrināt vietnes indeksēšanas procesu?
 • 30 SEO kļūdas, kas var nogalināt jūsu vietņu klasifikāciju 2020. gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map