10 greito „Cloudflare“ pranašumų siekiant geresnio svetainės veikimo ir saugumo

Nėra abejonių, kad „Cloudflare“ įdiegimas yra vienas iš greičiausių būdų, kaip paspartinti ir padidinti savo svetainės saugumą.


„Cloudflare“ yra mylimas milijonai svetainės sutrumpinti tinklalapio įkėlimo laiką ir apsaugoti nuo internetinių grėsmių, įskaitant DDoS.

Jei pirmą kartą išgirdote „Cloudflare“, tai čia yra vienas įdėklas.

Debesuota yra CDN (turinio pristatymo tinklas), o saugos įmonė padeda smulkaus verslo įmonėms įkrauti ir apsaugoti internetinį turtą.

Tai yra keletas iš: nauda galite pasinaudoti įgyvendindami „Cloudflare“.

1. Mažinimas

Pašalinkite nepageidaujamus simbolius, pavyzdžiui, tarpus, komentarus, naujus eilutės simbolius, užblokuokite ribotuvus, kurie nėra reikalingi tinklalapiui aptarnauti.

Pašalinus tuos nereikalingus simbolius, failo dydis sumažėja. Taigi tai padeda greičiau įkelti puslapį.

„Cloudflare“ palaiko trijų tipų failų mažinimą.

 • „JavaScript“
 • CSS
 • HTML

Galite juos įjungti skiltyje „Greitis“Skirtuką.

2. HTTP / 2 protokolas

Naujai pristatytas HTTP / 2 protokolas yra du kartus spartesnis nei HTTP / 1.1

Tai padeda įkelti kelis puslapio elementus lygiagrečiai per vieną TCP ryšį ir turite dar vieną pranašumą, pavyzdžiui, antraštės glaudinimą, „push“ technologiją.

Pagal numatytuosius nustatymus įgalintas „HTTP / 2“ spartinimas, todėl jums nereikia atlikti jokių konfigūracijų.

3. Nemokamas SSL

SSL nėra skirtas tik an e-komercija svetainė, arba jei jūsų svetainėje vykdoma neskelbtinos informacijos operacija, ji yra skirta Visi. Jei jūsų svetainė bus pasiekiama per HTTPS, įsitikinkite, kad duomenys yra užšifruojami iš vartotojo kompiuterio į serverį.

SSL taip pat yra naujas „Google“ paieškos sistemos reitingo signalas. „Cloudflare“ pasiūlymai NEMOKAMA universali SSL sertifikatą, bet jei jums reikia pasirinktinio iš „Thawte“, „Symantec“, „Rapid“, „GeoTrust“, „Comodo“, tuomet visada galite pirkti ir įkelkite savo pažymėjimą.

4. DNS saugumas

Pridėkite DNS saugą prie savo domeno įgalinę DNSSEC (domenų vardų sistemos saugos plėtinį). DNSSEC padeda sušvelninti prašymą klastojimo pažeidžiamumas.

DNSSEC galima įgalinti skiltyje „DNS“Skirtuką.

5. Debesų WAF

WAF (žiniatinklio programų ugniasienė) padeda apsaugoti jūsų svetainę nuo OWASP top 10, CMS (WordPress, Joomla ir kt.) Spragų. „Cloudflare WAF“ turi daugiau nei 145 taisykles, apsaugančias nuo beveik visų rūšių interneto programų ataka.

Bendras mitas yra tai, kad padidinus saugumą svetainė sulėtės, tačiau tai netiesa. „Cloudflare WAF“ sukurtas atsižvelgiant į našumą. Tai prideda mažiau nei 1 ms latentinis laikas.

„Cloud WAF“ naudojimo pranašumai yra tai, kad jums nereikia jaudintis atnaujinant bet kokio naujo pažeidžiamumo taisyklių rinkinį, nes „debesies“ saugos paslaugų teikėjas pasirūpins tuo atsargiai.

„Cloudflare WAF“ galima įsigyti tik iš PRO plano.

6. Vaizdo optimizavimas

Vaizdai sukuria daugiau nei 60% tinklalapio dydžio.

Jei savo svetainėje turite daug vaizdų, tada „Cloudflare“ lenkas gali padėti juos optimizuoti iki mažesnio dydžio, kad būtų galima greitai įkelti. Galite pasirinkti suspausti nuostolingus arba nuostolingus.

Lenkai taip pat palaiko WebP glaudinimą ir yra prieinami pradedant nuo PRO plano. Arba galite kreiptis į tai norėdami sužinoti, kaip suspausti „WordPress“, „Joomla“ ar kitos platformos svetainės vaizdus.

7. Naršyklės kaupimas

Nurodykite lankytojui naršyklę ilgesniam laikui kaupti talpykloje statinius išteklius, todėl pakartotinės užklausos įkeliamos iš vietinės talpyklos, kad būtų paspartintas tinklalapio įkėlimas..

Nesijaudinkite naudodamiesi jokiais trečiosios šalies papildiniais ar rašydami .htaccess naršyklės talpyklos svertui naudoti, vietoj to galite tai padaryti naudodamiesi „Cloudflare“ skiltyje „Talpinimas“Skirtuką.

8. „WebSockets“

Naudojate „WebSocket“ programą? „Cloudflare“ persiunčia „WebSockets“ srautą į jūsų kilmės serverį, nereikalaujant jokios rankinės konfigūracijos. Tai palaiko ir SSL.

9. Apkrovos balansavimas

„Cloudflare“ neseniai paskelbė debesų apkrovos balansavimo įrenginį, kuris paskirsto jūsų interneto srautą keliuose serveriuose. Apkrovos balansavimas užtikrina, kad svetainė visada pasiekiama, kai vienas iš užpakalinių serverių netenka galios.

Krovinio balansavimo priemonė ne tik padeda lengviau naudotis, bet ir padeda sumažinti puslapio įkėlimą laikas pateikiant turinį iš artimiausio kilmės serverio, atsižvelgiant į vartotojo vietą.

Debesų liepsnos apkrovos balansatorius palaikyti automatinį perjungimą, geografinį maršruto parinkimą, sveikatos patikrinimus

10. Optimizuotas tinklo maršruto parinkimas

„Argo“ – nauja „Cloudflare“ paslauga, skirta nukreipti svetainės atsakymus „Cloudflare“ optimizuotas tinklas greičiau ir saugiau pateikti turinį. „Argo“ siekia sumažinti vėlavimą, kad vartotojui būtų kuo geresnė patirtis.

Argo yra papildoma paslauga, už kurią mokama atsižvelgiant į naudojimą. Tai galima suaktyvinti pagal bet kurį planą.

Interneto sauga & Optimizavimas yra sudėtingas uždavinys, tačiau pasitelkiant tinkamą sprendimą tai padaryti paprasta. Jei norite optimizuoti savo svetainę greičiu ir saugumu, pamėginkite „Cloudflare“ ir pažiūrėkite, kaip ji veikia.

Debesų liepsna gavo NEMOKAMAS planas taigi galite pradėti nuo ten.

ŽENKLAI:

 • Debesuota

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map