10 sintetinių stebėjimo įrankių jūsų internetiniam verslui

Pažvelkime į tai. Yra įvairių stebėjimo priemonių, tačiau prastovos ir klaidos yra rimtas verslo rūpesčių šaltinis.


Ar sintetinis stebėjimas gali būti atsakymas??

Stebėjimas yra nepaprastai svarbi ir reikalinga bet kokio šiuolaikinio skaitmeninio verslo dalis.

Negalite pasikliauti atsitiktiniu klaidų atradimu arba laukti, kol nuskambėjęs klientas paskambins vien dėl to, kad verslui išlaidos yra per didelės.

Norėčiau, kad detaliau paviešinčiau informaciją (bet sutartiniai įsipareigojimai mane įpareigoja), tačiau aš iš arti mačiau, kad verslas praranda savo pozicijas rinkoje nuo 2 iki 20 ar daugiau vien dėl to, kad klientų skundai nuolat kaupėsi. Tai buvo B2B verslas, atminkite. Jei manote, kad gera klientų aptarnavimo komanda (arba klientų „sėkmės“ komanda, kad ir kaip jūs ją vadintumėte) galėjo juos išgelbėti, klystate – tiesiog per daug netikėtų klaidų sistemoje atsitiktinai pasirodydavo. net ir atlikus taisymus.

Kodėl nepakanka stebėjimo?

Atsakymas į tokias verslo problemas yra – stebėjimas! Taip, visi tai žino ir jūs, kaip verslas, tikriausiai turite keletą stebėjimo sistemų.

Tačiau realiojo pasaulio programų iššūkis yra tas, kad „ping“ ir API veikimo laikas net nenuvalo programos paviršiaus. Šiuolaikinės programos yra pagrįstos operacijomis, kanalais, prisijungimais ir keliomis trečiųjų šalių paslaugomis, ir visa tai turi veikti kartu, o ne dirbti puikiai izoliuotai..

Naudodamiesi tradicinėmis stebėjimo sistemomis, galite įsitikinti, kad jūsų el. Pašto serveris veikia ir jūsų mokėjimo serveris veikia, tačiau kaip sužinoti, ar mokėjimo serveris gali siųsti operacijų el. Laiškus per el. Pašto serverį?

Atsisveikinkite su sintetiniu stebėjimu.

Jei jūs stengėtės pasiekti nemandagiai pažadėtą ​​kraštą, kuriame susiduriate su problemomis dar anksčiau nei jūsų klientai, jums reikia sintetinio stebėjimo. Nepaisant ezoteriškai skambančio vardo (ir to, kad gali būti labai sunku save užkoduoti), sintetinis stebėjimas yra gana paprasta idėja, kurią reikia paaiškinti..

Tai apima programų vartotojų modeliavimą scenarijų pavidalu, kurie tada eina per kelis iš anksto nustatytus puslapių srautus, kad būtų patikrinta, ar viskas veikia taip, kaip turėtų. Atminkite, kad jūsų programoje nėra jokio realaus skirtumo – užklausos veikia taip, tarsi jas pateiktų tikrasis vartotojas, ir jos apima mygtukų paspaudimą ir formų užpildymą puslapiuose taip, kaip tai darytų vartotojas..

Jei sudarysite ir reguliariai vykdysite tokių testų rinkinį, galėsite bet kada atsakyti į šiuos svarbius klausimus:

 • Ar sistema veikia?
 • Ar visos svarbios posistemės yra parengtos??
 • Ar klientai gali prisijungti??
 • Ar klientai gali rasti tinkamoje vietoje tai, ko tikėjosi??
 • Ar neseniai atliktas kodo pakeitimas nutraukė kai kurias klientų patirtis?
 • Ar klientai gali filtruoti rezultatus, atsisiųsti ataskaitas ir kt.?
 • Ar klientai gali mokėti??
 • Ar klientai gali pasiekti palaikymo komandą iš programos??

Jūsų sąrašas gali skirtis, bet kai nustatysite sintetinį stebėjimą, galėsite bet kada pasitikėti savo sistema 100%. Sunku perparduoti sintetinį stebėjimą, bet kai jau turėsite jį įdiegę ir paleidę, pradėsite domėtis, kaip jūs kada nors sugebėjote be jo!

Kokios yra geriausios sintetinio stebėjimo priemonės?

Taigi, kai jau esate pasirengę prisiimti realų, tikrą (arba „sintetinį“, jei ��) mokate už savo programą, čia yra keletas geriausių įrankių, kuriuos galite įdiegti, ir iškart pasinaudokite jais..

Uptrends

Uptrends yra graži ir turtinga sintetinio stebėjimo paslauga, kurią verta patikrinti. Kai kurios funkcijos, kurios daro įspūdį iš anksto, yra nesėkmės momentinės nuotraukos (sužinokite, kur tiksliai viskas nutilo naršyklėje), pralaidumo juostos mažinimas (sužinokite, kaip jūsų svetainė / programa elgiasi prastomis tinklo sąlygomis) ir dar daugiau.

„Microsoft“ ir „Vimeo“ mėgstamos tendencijos, todėl jums gera kompanija!

Patikrink

„Checkly“ teigia, kad tai moderniausias stebėjimo ir bandymo sprendimas, sulaukęs daug dėmesio, ypač „JavaScript“ bendruomenėje su tokiais klientais kaip Vercel ir Humio. Galite stebėti svetainės operacijų srautus tikroje naršyklėje, taip pat patikrinti savo API galinius taškus. Vienoje informacijos suvestinėje rodoma viskas, ką turite žinoti apie savo programos teisingumą ir našumą bet kuriuo metu.

Man labai patinka tai, kaip „Checkly“ suderina labai lengvą sąranką ir paprastą naudojimą su galingais įrankiais, kuriuos kūrėjai pamėgs. „Checkly“ naudoja „Chrome Puppeteer“ sistemą, kad tiksliai imituotų sąveiką su „Chrome“ naršykle. Norėdami sukurti patikrinimus, galite pasinerti į kodą arba naudoti Lėlių registratorius, „Checkly“ sukurtas atvirojo kodo „Chrome“ plėtinys su beveik 7000 žvaigždžių „Github“.

„Checkly“ siūlo galingą REST API, leidžiančią jums organizuoti ir automatizuoti patikrinimus, pavyzdžiui, naudojant „Terraform“. Tai taip pat leidžia jums nustatyti tikslių įspėjimų apie „Opsgenie“, „Pagerduty“ ar „Slack“ signalus. Apskritai puikus sprendimas, kurį matau įdomiausią šiuolaikinėms „DevOps“ komandoms.

Kainos prasideda nuo 7 USD per mėnesį, į kurią įeina 1 minutės tikrinimo intervalas iš pasaulinių duomenų centro vietų.

Dynatrace

Kalbant apie programos stebėjimą, „Dyntrace“ nereikia įvesti.

Dėl ko jų Sintetinis stebėjimas paslauga yra labai rekomenduojama. Tai puikus įrankis su automatiniu diegimu ir automatiniu atradimu, įmontuotu didelio masto paskirstytoms sistemoms. Jo prietaisų skydeliai ir analizė yra aprūpinti moderniausiomis AI, padedančiomis sumažinti triukšmą..

Pingdom

Kalbant apie vidutinį verslą, jo poreikiai yra gana paprasti ir aiškūs. Paprastai yra tik viena programa ir keletas galinių taškų, kuriuos reikia stebėti, ir yra tik keletas klientų patirčių, kurios yra kritiškos.

Šiais atvejais dauguma populiariausių pasiūlymų yra per dideli, todėl „Pingdom“ yra mano aiškus mėgstamiausias dalykas tiek bendrosios stebėsenos, tiek ir Sintetinis stebėjimas panašiai.

Kaip matote, „Pingdom“ sukurti sintetinio stebėjimo testą yra labai paprasta, ir jūs tikrai galėsite mėgautis šmaikščia, koncentruota patirtimi. Jei vis dar nepradėjote jokio stebėjimo, rekomenduočiau išbandyti visą „Pingdom“ siūlomą krūvą – tikrai būsite patenkintas!

Uptime.com

Uptime yra įmonės žiniatinklio stebėjimo programinė įranga, apimanti sintetinį stebėjimą.

Jų išskirtinis integruotas redaktorius, aprūpintas lauko pasiūlymais, sukuria kodą be operacijų tikrinimo. Redaktoriuje yra automatinio užbaigimo funkcija, kuri identifikuoja konkrečius elementus, nereikia jų medžioti.

„Uptime“ operacijų tikrinimas yra greitas ir paprastas būdas gauti kritinę informaciją apie tai, kas neveikia jūsų svetainėje ir kodėl. Aš labai rekomenduoju tai išbandyti.

Apica

Apica yra patikimas patikimos bendrovės siūlomas sintetinis monitorius. Jų sintetinio stebėjimo paslaugą sudaro veiksnumo stebėjimas, konkurentų stebėjimas, visuotinis monitorius (imituoti vartotojus iš bet kurios geografijos) ir dar daugiau.

Vienas svarbiausių „Apica“ pranašumų yra diegimas įmonėse, kurios yra jautrios privatumui arba kurioms taikomi reguliavimo reikalavimai.

Svetainė24×7

Kaip ir „Pingdom“, „Site24x7“ yra geriau žinomas kaip paprasta ping paslauga, skirta stebėti programos veikimo laiką, tačiau man buvo malonu pamatyti Sintetinis stebėjimas aukos.

Ši paslauga yra suderinama su „Seleno“ bandymo atvejais, todėl tai yra premija, jei jau naudojote „Seleną“ naršyklės testavimui.

Mane sužavėjo jų pranešimų sistema, kurią sudaro programuojamos internetinės žinutės ir suderinamumas su „plug and play“ programomis su „Microsoft“ komandomis, „Slack“, „Stride“, „HipChat“, „Zapier“ ir kt..

„AppDynamics“

„AppDynamics“, dabar priklausanti „Cisco“, yra populiarus vardas svetainių ir API stebėjimo tarnybose su svarbiu naršyklės sintetinio stebėjimo pogrupiu. paslaugos.

Nors pasiūlymai yra standartiniai, yra keletas bruožų, kurie išsiskyrė iš manęs.

Pirmiausia atliekamas pakartotinis klaidų tikrinimas – kai tik klaidos pašalinamos, „AppDyanmics“ ją iš naujo išbando, kad įsitikintų, jog tai nėra klaidingai neigiamas; tik tada jums bus išsiųstas pranešimas.

Antra, yra privatūs sintetiniai agentai, kurie leidžia savo infrastruktūroje dislokuoti pasirinktinius sintetinius agentus, kad apimtų kraštinius atvejus ar tiesiog išvengtų vėlavimo problemų. Tikrai verta patikrinti!

„Catchpoint“

„Catchpoint“ yra ypač išsami sintetinio stebėjimo paslauga, turinti daugiau nei 700 pasaulinių bandymų vietų (daugiau nei bet kuri, su kuria susidūriau tyrinėdama šį straipsnį).

Jis bando aprėpti visą stebėjimo spektrą tikrindamas, ar yra daugiau nei 20 stebėjimo rūšių, ir iškasti tikrąją gedimo priežastį.

Pavyzdžiui, ar nepavyko įkelti failo dėl to, kad nebuvo gauta atsakymo iš FTP serverio, ar kliento IPT, ar jūsų verslo IPT? Nesvarbu, ar tai būtų populiarūs protokolai, naršyklių tipai, paskutinės mylios jungiamumas ir kt., „Catchpoint“ išeina iš savo būdo, kad galėtų pateikti tikrą, išsamų vaizdą.

Nauja relikvija

Paskutinis šiame sąraše yra Nauja relikvija, kuri yra dar viena tinkama sintetinio stebėjimo tarnyba.

Jis turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis teikdami galimą sintetinio stebėjimo paslaugą, nors nuo rašymo pradžios tik 18 vietų visame pasaulyje. Taigi, jei visuotinis prieinamumas yra jūsų svarbiausias rūpestis, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Tai reiškia, kad tai yra puikus derinys, jei jau naudojate kitus „New Relic“ produktus Įžvalgos.

Išvada

Sintetinio stebėjimo atitikmuo yra tikrasis stebėjimas, kuris apima tiesioginį klaidų registravimą ir stebėjimą kaip vanagas. Kaip ir ankstesnėje, realioji stebėsena užima esminę vietą – modeliavimas niekada negali visiškai pasiekti gyvos, pakrautos sistemos chaoso.

Realus stebėjimas yra vienintelis jūsų laidas, ypač kai reikia išsiaiškinti idealias optimizavimo vietas. Tačiau, kaip jau buvo pabrėžta, „Real Monitoring“ padeda sukontroliuoti klientą ir yra reaktyvus būdas pašalinti klaidas (kurios, mano manymu, vis dar yra mylių priekyje verslo nevykdytais įsipareigojimais – klaidų nepaisymas ��).

ŽENKLAI:

 • Stebėjimas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map