13 geriausių API stebėjimo įrankių jūsų verslui

Jei šiandieniniame konkurencijos kontekste verslas negali sau leisti vieno, tai yra nepakankamas sistemos našumas.


Dar blogiau yra tai, kad sugenda viena ar daugiau posistemių ir techninė komanda to nežino. Kritinėse pramonės šakose, tokiose kaip bankininkystė, vertybinių popierių prekyba ir kt., Prastovos gali kainuoti milijonus dolerių (ar daugiau) kiekvieną minutę, o kitose klientams tai gali sukelti mirtiną neigiamą poveikį. Jau beveik atėjo laikas, kai susipažinimas su klaida dar prieš tai, kai klientas tai daro, nėra tik išmanus; tai yra privaloma.

API, API visur

Tai pasaulis, kuriame dominuoja API, ir tikriausiai girdite ir vartojate šį terminą kelis kartus per dieną. Jei esate bet kokio tipo paslaugų teikėjas, turite API, kuriomis pasikliauja kiti, ir yra API, kuriuos naudojate norėdami palaikyti verslą („Google Maps“ API, mokėjimo API ir kt.). Bet tai tik ledkalnio viršūnė. Tiems, kurie yra kompiuterių programavimo pasaulyje, programų programavimo sąsaja (API) yra platus terminas, apimantis ne tik žemėlapius ir pirkimus..

Neįsivaizduojant, viskas programinės įrangos sistemoje (taip, pažodžiui viskas) yra API arba atskleidžia API.

Prieš pradėdami stebėti API, pažiūrėkime, kas yra API ir kokią mūsų programinės įrangos sistemą ji apima. Tai padės jums sumažinti pasirinkimą ir geriau nuspręsti, kurias API norite aprėpti, todėl kokie įrankiai bus geresni jūsų unikalaus naudojimo atveju..

Kas yra API?

Pradėkime nuo standartinio vadovėlio apibrėžimo, prieš gilindamiesi į kasdienį verslo žodyną. Jei paklaustume Vikipedijos apie API, ji turėtų pasakyti:

Kompiuteriniame programavime programų programavimo sąsaja (API) yra paprogramių apibrėžimų, komunikacijos protokolų ir įrankių, skirtų programinės įrangos kūrimui, rinkinys. Apskritai, tai yra aiškiai apibrėžtų komunikacijos būdų tarp įvairių komponentų rinkinys. Gera API palengvina kompiuterinės programos kūrimą, pateikiant visus pagrindinius elementus, kuriuos vėliau sudeda programuotojas.

API gali būti skirta internetinei sistemai, operacinei sistemai, duomenų bazės sistemai, kompiuterio aparatinei įrangai ar programinės įrangos bibliotekai.

Antroji eilutė yra būtina (pabrėžimas mano). Kaip API yra laikomos ne tik žiniatinklio paslaugos. Operacinės sistemos skambučiai, duomenų bazių sistemos sąveika, aparatinės įrangos signalai, programinės įrangos bibliotekos (kodas, kurį kitas kodas gali pakartotinai panaudoti) – visa tai patenka į API taikymo sritį, nes jie visi turi aiškiai apibrėžtą, gerai suprantamą sąsają ir protokolų rinkinį..

Dabar bet kurią dieną bet kuri iš šių API gali nustoti veikti. Galbūt kietasis diskas pasiekė savo įvesties / išvesties operacijų limitą per sekundę arba pasibaigė SSL sertifikato galiojimas, arba naujausioje naudojamo kodo versijoje yra nepanaudota klaida – visos šios situacijos reikalauja nuolatinio stebėjimo ir neatidėliotinų veiksmų, kai (pageidautina anksčiau). atsiranda problema.

Tinkamai šiame straipsnyje bus pasiūlytos priemonės, kurios gali stebėti jūsų taikymą visose srityse, o ne tik keistis duomenimis tarp dviejų sistemų.

API prastovos kaina

Sunku kiekybiškai įvertinti, kiek trukdo prastovos, tačiau „Gartner“ išleido a tyrimas 2014 m., kuris buvo susietas su 300 000 USD per valandą. Tai, žinoma, kuklus vidurkis. Apsvarstykite verslo nuostolius, atsirandančius dėl prastovos valandos, tarkime, „Juodojo penktadienio“ nuolaidų sezono metu. Norėdami pamatyti daugiau siaubo istorijų apie tai, kaip netinkamai veikiantys / neveikiantys API užmušė verslą ar darbuotojų dvasią, žr čia ir čia.

Nors verslo prasmės prastovos negalima nuvertinti, yra ir paslėptų nuostolių, kurie ilgainiui gali būti dar didesni – komandos moralė. Kūrėjai mėgsta sistemų automatizavimą ir patikimumą (iš tikrųjų mes visi tai darome; įsivaizduokite, kad jūsų pašto serveris mažėja kelis kartus per dieną!), O prastovos sulaužo jų kodą ir suglumina. Jei šios problemos išlieka, problemos greitai pradės veikti ir kitose verslo funkcijose (pardavimuose ir rinkodaroje), kurios pavargs nuolat prarasti veidą priešais klientą..

Aš iš arti mačiau, kaip du verslai miršta arti mirties dėl prastų vidaus stebėjimo sistemų, ir aš neturiu širdies vėl tai pamatyti. ��

Dabar prastovų negalima panaikinti; realiame pasaulyje bet kas gali suklysti. Turėdami tinkamas stebėjimo sistemas, galime sužinoti apie klaidas, kai jos įvyksta, kartais net prieš tai padarydami klientui!

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į kai kuriuos geriausius API stebėjimo įrankius rinkoje.

Uptrends

Visas sprendimas visų rūšių API stebėjimui (prisiminkite mūsų platų API apibrėžimą iš ankstesnių?), Uptrends teikia svetainių, API, serverių ir kt. stebėjimą. Tai viršija laimingų 25 000 klientų bazę, kurios klientų tarpe yra tokie vardai kaip „Vimeo“, „Microsoft“, „Volkswagen“, „Vimeo“ ir dar daugiau.

Viena unikali „Uptrends“ savybė yra bandymai naršyklėje. Ši paslauga suaktyvina skirtingas naršykles, kad būtų paleista jūsų programa / svetainė, ir pateikia išsamią metriką, kaip ji veikia.

Tačiau atsakymo laikas ir metrika yra tik pusė istorijos. „Uptrends“ taip pat pateikia išsamią, pagal turtą pagrįstą našumo ataskaitą, kad tiksliai žinotumėte, kas sukelia kliūtį. Atsiradus klaidai, tarnyba padaro ekrano kopiją ir atsiunčia jums, kad galėtumėte tiksliai pamatyti, kaip ji jaučiasi kitame lygties gale. ��

Apskritai, „Uptrends“ yra patikima ir maloni paslauga, kuria pasitiki daugybė didelių vardų.

„Dotcom-Monitor“

„Dotcom-Monitor“ platforma leidžia konfigūruoti kelių užduočių stebėjimo įrenginį naudojant HTTP / S užduotį. Tuo naudodamiesi galite stebėti „OAuth 2.0“ pagrįstas žiniatinklio API prieinamumą, našumą ir tinkamus atsakymus. Replikuodami vieną ar daugiau galutinių klientų užklausų ir stebėdami SOAP žiniatinklio paslaugą, „Dotcom-Monitor“ agentai patikrina, ar galima tinkamai keistis duomenimis tarp API ir žiniatinklio programos..

Kai agentas nustato klaidą, jis patikrina ją pagal įrenginio filtrą. Jei klaida nefiltruojama, įrenginys suaktyvina įspėjimą. Galite sukonfigūruoti kelias perspėjimo grupes ir nustatyti pritaikytus perspėjimo tvarkaraščius bei eskalavimo parinktis. Ataskaitos pateikiamos CSV, PDF ir TXT formatais. Jie rodo keletą naudingų rodiklių, tokių kaip reakcijos laikas, prastovos ir vidutinis našumas pagal vietą.

„Dotcom-Monitor“ kainodaros planai prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį ir siūlo interneto paslaugų stebėjimą su HTTP / S palaikymu, Web API SOAP / REST palaikymu, SSL sertifikavimo patikra, atsako patvirtinimu, momentiniais perspėjimais ir 30 stebėjimo vietų, be kitų funkcijų..

Patikrink

„Checkly“ teigia, kad tai moderniausias stebėjimo ir bandymo sprendimas, sulaukęs daug dėmesio, ypač „JavaScript“ bendruomenėje su tokiais klientais kaip Vercel ir Humio. Tikroje naršyklėje galite stebėti žiniatinklio API ir svetainės operacijas. Vienoje informacijos suvestinėje rodoma viskas, ką turite žinoti apie savo programos teisingumą ir našumą bet kuriuo metu.

Man labai patinka, kaip „Checkly“ suderina lengvą sąranką ir paprastą naudojimą su galingais įrankiais, kad tinkintų jūsų čekius. Vietoj paprasto ping, jis naudojasi visaverčiais konfigūruojamais HTTP patikrinimais, kad stebėtų API. Tai taip pat apima sąrankos / nuplėšimo scenarijus, kurie yra labai naudingi, kai, pavyzdžiui, norite pasirašyti užklausas ar išvalyti bandymo duomenis..

Kitas išsiskiriantis dalykas yra galinga REST API, leidžianti organizuoti ir automatizuoti patikrinimus, pavyzdžiui, naudojant „Terraform“. Tai taip pat suteikia vartotojams galimybę nustatyti tikslaus perspėjimo funkciją kartu su „Opsgenie“, „Pagerduty“ ar „Slack“. Apskritai puikus sprendimas, kurį matau įdomiausią šiuolaikinėms „DevOps“ komandoms.

Kainos prasideda nuo 7 USD per mėnesį ir apima 1 minutės tikrinimo intervalą bei globalių duomenų centrų vietas.

„Amazon CloudWatch“ (skirtas AWS)

Jei turite AWS infrastruktūrą, „CloudWatch“ negali būti pakankamai rekomenduojamas. Be programos stebėjimo, „CloudWatch“ taip pat turi infrastruktūros stebėjimą, padedantį „DevOps“ komandai ramiai miegoti naktį.

Vaizdo šaltinis: aws.amazon.com

Remiantis oficialiu aprašymu, „CloudWatch“ siūlo:

 • Programos stebėjimas
 • Visoje sistemoje matomumas
 • Išteklių optimizavimas
 • Vieninga operacinė sveikata

Taigi, kol diegsite tik AWS, „CloudWatch“ galės stebėti jūsų programos veikimo laiką, našumą, išteklių naudojimą, tinklo pralaidumą, disko / CPU naudojimą ir pan., Pateikdamas patikimą sprendimą visų rūšių stebėjimui..

Ko gero, reikšmingiausias „CloudWatch“ pranašumas yra tas, kad jums praktiškai nereikia nieko nustatyti. AWS paslaugos generuoja atitinkamus žurnalus ir dalijasi jais tiesiogiai su „CloudWatch“, kuris yra tvarkingoje ir lengvai suprantamoje informacijos suvestinėje..

Vaizdo šaltinis: aws.amazon.com

Prie prietaisų skydelio galite ne tik skaityti metriką (o nemokami planai suteikia tikslumą iki vienos minutės, o mokami planai gali jus prilyginti vienos sekundės tikslumui, leisdami efektyviai stebėti realiuoju laiku), bet taip pat sukurdami tinkintus taisykles, nustatyti aliarmus ir kada jie turėtų suveikti, nuskaitykite sistemos žurnalus tiek informacijos, kiek norite, ir dar daugiau.

Žinoma, ne visi naudojasi AWS, tačiau kritiškiausias ir garsiausias skaitmeninis verslas yra būtent todėl aš maniau, kad „CloudWatch“ turėtų būti įtrauktas į šį sąrašą. Man gali atrodyti, kad skamba ragas, bet nuoširdžiai, jei esate AWS, stebėjimo nustatymo nėra paprasčiau nei „CloudWatch“..

Norite sužinoti apie AWS „CloudWatch“, išmokti iš ekspertas čia.

Kalbant apie kainodarą, „Amazon“ ten taip pat laikėsi paprastos. Nėra jokio mėnesio ar metinio prisijungimo. Jūs nusprendžiate, kiek jums reikia, ir mokate tik pagal tai, ką naudojate.

Bet pirmiausia pažvelkite į nemokamos pakopos pasiūlymą ir pasakykite man, kad negalima naudotis šia paslauga. ��

Vaizdo šaltinis: aws.amazon.com

Griežtumas

Jei gyvenate pagal našumo metriką ir kliento patirtį nustatote aukščiau visko, Griežtumas verta pažiūrėti. Pavadinimas yra tinkamai parinktas, nes su įrankiu galite susipažinti taip griežtai, kaip norite. ��

Viena naudingiausių „Rigor“ savybių yra funkcinis testavimas. Jei nesate įsitraukęs į bandymų kalbą, nesijaudinkite; Funkcinis testavimas reiškia viso sandorio srauto testavimą, o ne tik sutelkimą į vieną galutinį tašką.

Kai kuriais atvejais funkcinis testavimas yra svarbesnis nei vieneto testavimas, nes jis netiesiogiai apima vieneto testavimą ir tiesiogiai suteikia kliento patirties numatymą.

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, šis funkcinis testas turi septynias taisykles, kurios sudaro operaciją.

1 taisyklė yra užklausa ieškoti konkretaus atlikėjo API; tada taisyklė # 2 yra teiginys, reiškiantis, kad norime užtikrinti, jog menininkas, kurio ieškojome, yra prieinamas; jei šie du testai bus išlaikyti, sistema pereis prie 3 taisyklės ir pan.

Aukščiau pateiktame pavyzdyje funkcinis bandymas pažeidžia 7 taisyklę, o suinteresuotosioms šalims nedelsiant pranešama, kad nėra pakankamai albumo „Funky Kingston“ kopijų. Kalbėkite apie susitelkimą ties verslu, o ne apie nerimąsi dėl technologijos kūrinių!

Griežtumas yra sunki rimto verslo paslauga, kuri neprieštarauja mokėti priemoką už ką nors nuostabaus, taigi, jei jūs esate vienas, būtinai patikrinkite.

Nepastovus

Nepastovus prekės ženklas yra pats paprasčiausias API stebėjimo įrankis ir visų pirma yra skirtas testavimo ir kokybės užtikrinimo komandoms. Taigi, jei manote, kad neturite vidinės techninės kompetencijos kovoti su JSON, XML ir rašyti kodu, Assertible verta ieškoti.

Assertible USP yra patrauklus ir aiškus: jūsų QA ir testavimo komandos gali sukurti testus ir patikrinti / stebėti juos naudodamiesi tvirtinamąja sąsaja. Jis puikiai integruojasi su „GitHub“, todėl jūsų žinių bazė, be sklandžiai dirbančio su „Slack“, yra ir jums.

Viso rato integracija ir peržiūros funkcija suteikia galimybę praktiškai visiems jūsų komandos nariams (net projektų vadovams) kurti testus ir peržiūrėti našumo metriką.

Gerai, aukščiau esančioje ekrano kopijoje situacija gali atrodyti šiek tiek nereali (vienos minutės problemos sprendimas), tačiau tai įmanoma, kai atsiliepimai yra aiškūs ir betarpiški. Tai, kad nėra jokio kodavimo, reiškia, kad testus galima sukurti kuo greičiau, kai tik gali įvesti jūsų kokybės užtikrinimo komandos, o atlikę juos vėl ir vėl pritaikyti. Tai visiškai prieštarauja „rankinio testavimo“ praktikai, vykdomai daugumoje kompanijų, kai vienas testeris gali užtrukti kelias dienas, kol apims programą, tačiau praleis daugiau puikių detalių vien dėl priežiūros ar krūvio..

Tik už 100 USD per mėnesį (tai yra jų populiarumas) planas, beje), „Assertible“ leidžia stebėti net 50 interneto paslaugų, iš viso 50 000 testų ir 20 komandos narių. Apsvarstykite, kiek kainuoja kokybės užtikrinimas, dirbantis visą darbo dieną, norint sukurti ir rankiniu būdu atlikti testus. Akivaizdu, kad „Assertible“ siūlo eksponentinį efektyvumą.

„BlazeMeter“

Kalbant apie programų visišką testavimą ir stebėjimą, „BlazeMeter“ yra tas behemotas, kuris valgo visa kita priešpiečiams. Tačiau tuo pat metu tai nėra silpna širdis ar tiems, kurie ieško paprasto API stebėjimo sprendimo, kuriam nereikia daug.

„BlazeMeter“ yra kažkas, su kuo tu susituokęs, ir tada jis visada atsiperka per visą programos gyvavimo laiką.

Didžiausias „BlazeMeter“ pliusas yra integracija su „Apache JMeter“, be abejo, numatytasis našumo matavimo įrankis didelėms interneto programoms. Taip, naudodamiesi „BlazeMeter“, galite laisvai pasirinkti atvirojo kodo testavimo sistemas ir lengvai jas analizuoti naudodami paprastus prietaisų skydelius..

Planai yra brangūs, ir jei jūsų programoje gali pamatyti iki 5000 tuo pačiu metu dirbančių vartotojų, „BlazeMeter“ naudojimas jums kainuos 649 USD per mėnesį. Pastovių išlaidų planai galimi dar didesniems darbo krūviams, o tai yra norma atsižvelgiant į „BlazeMeter“ klientų tipus: „Pfizer“, „Adobe“, „GAP“, „NFL“, „Atlassian“..

Panašu, kad „BlazeMeter“ negalima naudoti paprastesniais būdais. Kaip ir dauguma kitų API stebėjimo įrankių, jis teikia funkcinius bandymus (jie juos vadina „scenarijais“), kuriuos galima atlikti naudojant intuityvią GUI sąsają..

Beje, „BlazeMeter“ yra sukurtas kūrėjams. Naudodamas tam skirtą bandymo įrankį Jautis, „BlazeMeter“ pateikia DSL (domeno specifinę kalbą), kuri gali būti naudojama bendriems testams, kurie gali būti vykdomi prieš „JMeter“, „Selenium“ ir kitas populiarias atvirojo kodo priemones, rašyti. Ir neleisk, kad DSL paminėjimas tave jaudintų; tai ne kas kita, kaip pašlovintas YAML (.yml plėtinys) failas:

vykdymas:
– kartu: 100
įsibėgėjimas: 1m
laukimas: 1m30s
scenarijus: paprastas

scenarijai:
paprasta:
mąstymo laikas: 0,75
prašo:
– http://blazedemo.com/

Praleiskite šiek tiek laiko su „Taurus“, o jūsų kūrėjai bus dėkingi už tai, kad sugebėjo parašyti sudėtingus, daugkartinio naudojimo testus!

Apskritai, „BlazeMeter“ yra sunkiaatlečių sunkiaatlečiai.

„AppDynamics“

Dabar „Cisco“ dalis, „AppDynamics“ ilgą laiką buvo žiniatinklio programų stebėjimo žaidime ir yra gana gerai žinoma. Šiuo metu „AppDynamics“ yra priemonių rinkinys, skirtas išspręsti įvairius šiuolaikinės „SaaS“ komandos našumo ir stebėjimo reikalavimus.

Kalbant tik apie API / mikro paslaugų stebėjimą, siūlomas rinkinys „Microservice IQ“. Naudodamiesi šia paslauga, galite stebėti ir analizuoti beveik bet kokio masto mikro paslaugų grupes, išsaugodami istoriją ir leisdami ją susieti su klasterio pokyčiais. Bet kokiu atveju tai bent jau leidžia modeliuoti mazgų pridėjimo / pašalinimo iš klasterio poveikį.

Tas pats pasakytina ir apie realaus laiko metrikos stebėjimą, kuris gali būti atliekamas klasterio ar mazgo lygiu, pateikiant jums tiek didelio vaizdo vaizdą, tiek kraštutines detales, kiek reikia.

Kaip matote ekrano kopijoje, „Docker“ stebėjimas yra pastatytas tiesiai į priekį, o tai įvertins komandos, kurių infrastruktūra veikia „Docker“ (beveik visi, tai yra ��).

Be to, taip pat yra debesų stebėjimas ir „DevOps“ stebėjimas, veikiantis daugelyje IaaS teikėjų, tokių kaip „Amazon AWS“, „Azure“, „Pivotal“ ir kt. komanda.

Apledėjimas ant torto yra mašininio mokymosi integracija pačioje sistemos širdyje. Pvz., Kartais jūs nežinote idealaus pradinio programos varianto, tačiau kadangi verslas veikia sklandžiai, galite priimti dabartinę metriką kaip pagrindinę situaciją.

Taigi, kaip jūs galite apskaičiuoti pradinę situaciją? Sunku, kai per valandą srautiniu būdu perduodate tūkstančius duomenų taškų, bet ne tada, kai veikia tinkama mašininio mokymosi sistema..

Kaip tai padeda įmonėms? Štai pavyzdys. Jei žinote, kad jūsų pradinis veikimo laikas yra 98,5%, o šiuo metu dirbate 98,6%, galite ramiai jaustis. Be to, turėdami prieigą prie tikrų ir sunkių bazinių linijų, jūs sutaupysite nuo pernelyg didelių inžinerinių ir brangių migracijų, kurias kai kurie konsultantai gali rekomenduoti skatinti „šešis devynerius“ (99,9999%)..

ML sistema taip pat yra pakankamai intelektuali, kad galėtų išsiaiškinti ir pranešti apie vienintelę gedimo priežastį, esančią mikroskopų grupėje iš kodo (tai yra pati įspūdingiausia dalis!), Todėl jūsų komandos tiksliai žino, ką taisyti. Žemiau esančioje ekrano kopijoje parodyta, kaip sistema gali išsiaiškinti apie „Java Spring“ pagrįstą REST paslaugą ir nurodyti „Bean“, kuri nepavyko.

Čia neįmanoma aprėpti visų žandikaulio metimo funkcijų, todėl drąsiai žiūrėkite oficialūs dokumentai.

Nauja relikvija

Pasak daugelio, Nauja relikvija yra svarbiausių programų taikymo stebėjimo priemonių rinkos lyderė. Jis naudojamas tiek didelėse, tiek mažose įmonėse – nuo „Fortune 500“ behemotų iki mažų, veržlių startuolių – ir siūlo puikų tikslumo ir detalių derinį..

Naujoji relikvijų komanda didžiuojasi giliai suvokdama „DevOps“, todėl šis pasiūlymas yra sukurtas taip, kad būtų pateiktas išsamus, realiu laiku jūsų infrastruktūros vaizdas..

Didžiausias „New Relic“ USP yra intuityvus visos sistemos išdėstymas, leidžiantis akimirksniu pamatyti, kaip viskas teka ir kur yra kliūtis, jei jos yra. Sunku aprašyti vartotojo sąsają žodžiais, todėl čia yra ekrano kopija:

Kaip matote, gana lengva vizualiai atsekti, kaip duomenys teka iš vienos sistemos į kitą, ir ten gaunamą našumo metriką. Lėtumas ir prastovos suaktyvina tiesioginius perspėjimus, leidžiančius išspręsti problemas dar prieš verslą.

Naujajame relikvijoje yra ne tik „DevOps“ pusė. Taip pat galima nustatyti klientų patirties tikslus ir taisykles bei gauti išsamias ataskaitas, kad sužinotumėte, kur reikia daugiau darbo. Kaip žino kiekvienas savo druskos vertas skaitmeninis rinkodaros specialistas, ši informacija yra tvirtas auksas.

Išradingam „New Relic“ prietaisų skydui nėra galo. Pvz., Pažvelkite į šį, kuriame pavaizduota visa programų klasterė pagal mazgus ir pateikiami tiesioginiai atsiliepimai apie tai, kas vyksta kiekviename mazge.

Taigi, nesvarbu, ar jūsų programa yra paprasta, ar sudėtinga, „New Relic“ gali pasiūlyti daug įdomių įžvalgų.

API tvirtovė

Kitas eilutė yra API tvirtovė, kuria siekiama būti Šveicarijos armijos peiliu, skirtu API stebėjimui įvairioms organizacijos komandoms, ir tai daro gana gerai.

Skirta tiek bandytojams, tiek kūrėjams, „API Fortress“ suteikia galimybę sukurti vizualius, bendradarbiavimo testus, kaip ir bet kurį kitą šiuolaikišką API stebėjimo įrankį, ir tada nuvažiuoti šiek tiek daugiau atstumo, atsižvelgiant į patogumą ir funkcijas. Dvi man labiausiai patikusios yra apkrovos tikrinimas ir tyčiojimasis.

Kūrėjams „API Fortress“ gali sukurti bandymų rinkinį iš nurodytos API specifikacijos. Taigi, jei sekate „Swagger“, „OpenAPI“ ar „RAML“, pusė darbo jau padaryta. API tyrinėjimas leidžia jūsų dev komandoms apibrėžti naujos API sąsają kaip apgaulingą paslaugą, kuria remdamiesi QA komandos gali nedelsdamos pradėti kurti testavimo rinkinius. Nereikia varginančių, ilgai laukiama, kol užbaigs tikrąją API, kol galės pradėti QA!

„API Fortress“ taip pat veikia su visomis pagrindinėmis CI / CD sistemomis, palengvindamas dar vieną skausmo taško integraciją. Galiausiai, taip pat yra integruotas kietų krovinių tikrinimas ir stebėjimas, todėl „API Fortress“ yra visas paketas, skirtas vystymo ir bandymo komandoms greitai išbandyti ir stebėti API.

Traceview

Jei sąsajos lygio stebėjimas nebus naudingas jūsų komandai ir jūs ieškote galingo kodo lygio stebėjimo įrankio, yra Traceview. Nuo rašymo palaikomos visos pagrindinės programavimo kalbos ir aplinka: „Java“, „Scala“, „Net“, „Node“, PHP, „Python“, „Ruby“ ir „Go“..

Kaip matote aukščiau esančiose ekrano kopijose, yra komponentų ir funkcijų lygio metrika, kuri suteikia staigią lazerio įžvalgą, kodėl programa elgiasi taip, kaip yra.

Kaip ją nustatyti? Tai negali būti paprasčiau! Daugelyje anksčiau išvardytų kalbų „Traceview“ turi programinės įrangos agentų, kuriuos galite tiesiog įmesti į savo projektą nieko netrukdydami. Netrukus pradėkite rinkti įžvalgas realiuoju laiku. ��

„RapidSpike“

„RapidSpike“ yra liesas sprendimas, sutelkiantis dėmesį į pagrindinius veikimo laiko stebėjimo ir stebėjimo elementus, be daug papildomų signalų ir švilpukų, kurie, kai kurių manymu, ateina naudojant daugumą API stebėjimo įrankių. Palaikomas iš anksto nustatytų kelių (vartotojo kelionių) stebėjimas, kaip ir kalbėjimas su API keliais etapais.

Visa tai yra standartai ir beveik to, ko galite tikėtis iš bet kurios šiuolaikinės API stebėjimo sistemos, tačiau, mano manymu, „RapidSpike“ išskiria įspėjimo sistemas..

Sistemoje yra eskalacija, taigi, jei pirmojo lygio kontaktas neišsprendžia ar neatsako į „krizę“, pranešimas padidina grandinę. Oi! �� Na, galbūt geriau, kad mums nereikalingas tikras viršininkas, kuris visą laiką laikytų mus ant kojų..

API mokslas

Su API mokslas, turėsite išbandyti savo API naudodami API. Nors tai iš tiesų atrodo kaip įmantrus būdas pasakyti tą patį, „API Science“ yra keletas naujų funkcijų, kurios gali patikti daugeliui. Pirmasis yra pilno steko stebėjimas jūsų API krūvoje, tai reiškia, kad reikia aprėpti ir išorines API.

Taip dažnai nutinka, kad jūsų API yra efektyvios ir reaguojančios, tačiau tos, nuo kurių priklauso jūsų verslas, neveikia. Be to, kai kuriais atvejais nėra jokio objektyvaus pagrindo tvirtinti, kuris API tuo metu buvo neveiksmingas. Kova gali virsti savotišku šaltu karu tarp dviejų API tiekėjų.

Tokiais atvejais „API Science“ veikia kaip neginčijamas vidurys, kuris gali parodyti istorinį API pasiekiamumą.

Antra nuostabi savybė yra paskirstytas API testavimas. „API Science“ stebi jūsų API iš kelių vietų visame pasaulyje ir leidžia sužinoti, kaip API elgiasi skirtingose ​​vietose. Stebėjimo sistemoje derinkite visą pasirinktinį „JavaScript“ ir turite beveik idealų API stebėjimo įrankį. ��

Tuo pasibaigia mano svarbiausios API stebėjimo rekomendacijos. Aš stengiausi neapsiriboti API siauru apibrėžimu, kurį jie dažniausiai paženklina. Šiame sąraše yra įrankiai, pradedant verslo savininkais, baigiant kūrėjais, testuotojais, QA ir projektų valdytojais.

ŽENKLAI:

 • API

 • Stebėjimas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map