14 nemokamų vaizdų glaudinimo įrankių, kad būtų galima padidinti interneto greitį

Optimizuokite savo „WordPress“, „Joomla“ ar bet kokius kitus svetainės vaizdus, ​​kad jūsų svetainė būtų greičiau įkeliama, kad padidėtų paieškos variklio reitingas ir padidėtų vartotojo patirtis..


Įdomi statistika HTTP archyvas rodo vidutinį tinklalapio dydį 2,4 MB vaizdai sudaro 64 proc.

Teisingai, vidutinis tinklalapio vaizdo dydis yra 1,5 MB.

vidutinis svetainės dydis

Koks yra jūsų tinklalapio dydis? Tai galite padaryti greitai auditas sužinoti.

Jei turite vaizdų pagrįstą svetainę ar ją prisidedantį veiksnį, turite jas optimizuoti, kad sumažintumėte dydį. Sumažinę vaizdo dydį, gausite šį pranašumą.

 • Sumažinkite bendrą tinklalapio dydį
 • Sutaupykite pralaidumo
 • Įkelkite savo internetinį puslapį greičiau ir galiausiai padėkite SEO reitingą

Vaizdus galima optimizuoti keliais būdais, tačiau protingas būdas padaryti neprarandant kokybės. Šiame straipsnyje aprašiau trijų tipų įrankius. 

 • Autonominiai įrankiai: Jums nieko nereikia įdiegti į savo svetainę. Galite tiesiog apsilankyti įrankio svetainėje ir įkelti vaizdus. Gavę optimizuotus vaizdus galėsite juos atsisiųsti.
 • „WordPress“ papildinys: Įskiepį turite įdiegti savo „WordPress“ svetainėje ir, atsižvelgiant į nustatymus, jis sumažins dydį kaskart įkeliant vaizdus.
 • „Joomla“ plėtiniai: „Joomla“ svetainėje turite įdiegti plėtinius, o optimizavimas bus atliekamas iš „Joomla“ svetainės serverio.

Parengta padidinti jūsų svetainės greitį?

Autonominiai įrankiai

Tikriausiai geriausias būdas suspausti vaizdus yra naudojant autonominius įrankius, tačiau tai gali būti ribojama pagal dydį arba įkeliamų vaizdų skaičių. Taigi jūs turite išbandyti, kuris iš jų jums yra geriausias.

Mažytė PNG

„TinyPNG“ PNG arba JPG failų failams sumažinti naudoja intelektualius nuostolingus glaudinimo būdus. Galite įkelti iki 20 vaizdų, kurių kiekvienas gali būti ne daugiau kaip 5 MB.

tinypng

Kompresorius

Suspauskite ir sumažinkite savo vaizdo dydį iki 90 proc. su Kompresorius išlaikant aukštos kokybės skiriamąją gebą. Tai palaiko JPEG, PNG, GIF & SVG ir failų dydžio apribojimas yra 10 MB. 

kompresorius

„PNy PNG“

„PunyPNG“ glaudinimas, kuris tinka tik dizaineriams ir kūrėjams. Tai gali būti netinkama, jei jūsų vaizdo dydis MB, ne daugiau kaip 10 failų, kurių kiekviena yra 150 KB. Tai suspaudžia JPG, GIF & PNG failų tipai.

Suspausti dabar

Sumažinkite vaizdo failų svorį naudodami Suspausti. Unikali šio įrankio galimybė – jei norite gauti rezultatų, galite pasirinkti suspaudimo procentą. Taigi jūs galite valdyti norimą glaudinimo lygį.

Krakenas

Krakenas leidžia pasirinkti optimizavimo režimą tarp LOSSY, LOSSLESS ir EXPERT. Galite nusiųsti failą iš savo kompiuterio, „Dropbox“, „Google“ disko ar „Box“.

„Optimi Zilla“

Įkelkite iki 20 failų JPEG ir PNG formatais „OptimiZilla“. Jei įkeliate kelis failus, turite galimybę juos atsisiųsti iš karto.

Įsivaizduok

Jūs turite galimybę pasirinkti suspaustą lygį tarp normalaus, agresyvaus ir ypač aukšto. Įsivaizduok saugokite failus 24 valandas, kad galėtumėte atsisiųsti vėliau.

įsivaizduok

Aukščiau išvardyti autonominiai įrankiai turėtų padėti jums sumažinti failus. Pažvelkime į šį „WordPress“ papildinį.

„WordPress“ papildiniai

Savo „WordPress“ galite įdiegti šį papildinį, taigi, kai įkelsite vaizdus, ​​jis bus optimizuotas.

EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer yra vienas iš geriausių galimų optimizavimo priemonės papildinių, kuris padeda sumažinti atvaizdą, dydį ir suteikia jums galimybę išjungti tam tikro dydžio optimizavimą ar kūrimą.

Tai ypač naudinga, jei naudojatės su fotografija susijusia svetaine ir nenorite prarasti kokybės suspausdami tik rodomus arba konkretaus dydžio vaizdus..

elektroninis vaizdas

WP Smush

Aktyvus, įdiegtas daugiau nei 1 milijonui svetainių, fantastinis „wpmudev“ papildinys, leidžiantis suspausti vaizdus dideliais kiekiais ar įkeliant. WP Smush maksimalios masinio suspaudimo versijoje yra 50 apribojimas.

wp-smush

Jis apdoroja JPEG, PNG ir GIF formatus.

„Optimus“

„Optimus“ „KeyCDN“ padeda sumažinti vaizdo dydį iki 70%, tačiau jame yra ne daugiau kaip 100 kB failo.

 • Originalių vaizdų optimizavimas
 • Optimizuokite įkėlimo metu

„TinyPNG“

Suspausti JPEG & PNG vaizdai su „TinyPNG“. Tai aš šiuo metu naudojuosi ir tuo džiaugiuosi.

tinypng-wordpress

Trumpas taškas

Ne tik vaizdą, bet ir suglaudinkite PDF su Trumpas taškas. Tai taip pat suderinama su „WooCommerce“ ir apdoroja GIF, PNG, JPG & PDF failai.

trumpas pikselis

Virš „WordPress“ įskiepio turėtų būti įmanoma padėti greičiau padaryti jūsų svetainę sumažinant vaizdo dydį.

„Joomla“ plėtiniai

Šie plėtiniai yra nemokami, todėl pirmyn ir išbandykite, kuris variantas jums tinka.

Vaizdo perdirbimas

Vaizdo perdirbimas yra populiarus „Joomla“ plėtinys, padedantis optimizuoti vaizdus ir PDF failus. Galite automatiškai suspausti naujai įkeltus ir esamus vaizdus. Turite galimybę apibrėžti laikmenos tipo optimizavimo lygį.

EIR

Paprastas vaizdo keitiklis keičia vaizdo įrašo tvarkyklės, įkeltos vaizdo skyra, dydį. Tai pasitelkia „Optimus.io“ teikiamą paslaugą suspaudimams.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikti vaizdų glaudinimo įrankiai padės sumažinti bendrą puslapio, į kurį greitai įkeliama, dydį. Ir jei jūs ieškote ne tik vaizdo, bet ir visos svetainės optimizavimo, tuomet galite apsvarstyti galimybę naudoti CDN, pavyzdžiui, SUCURI.

ŽENKLAI:

 • Optimizavimas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map