4 geriausi CDN, skirti „Blogger“

Optimizavimas yra vienas iš esminių pratimų svetainių savininkams ir tinklaraštininkams.


Neatlikus tinkamo optimizavimo, jūsų turinys niekada nepasieks tikslinės auditorijos, todėl konversijos rodikliai bus žemi ir pavyks. Viena iš užduočių, susijusių su optimizavimu, yra greitis, o uždelsti atsakymai į puslapius reiškia mažesnį konversijų skaičių.

Jūs, kaip svetainės savininkas, galbūt matėte, kad kiti tinklaraštininkai čia ir ten vartoja terminą CDN. Jei jums kilo klausimas, kas yra CDN ir kodėl tinklaraštininkams atrodo, kad tai naudinga, esate tinkamoje vietoje. Sužinokime apie CDN ir kodėl turėtumėte jį naudoti.

CDN supratimas

Kai asmuo lankosi jūsų tinklaraštyje, jis nukreipiamas į jūsų svetainės pagrindinį serverį, esantį kažkur pasaulyje. Šis serveris yra prieinamas kiekvienam asmeniui, kuris šiuo metu yra jūsų svetainėje. Dėl tokio didelio srauto serveris dažnai būna perkrautas, todėl tinklalapiai reaguoja lėtai.

Vartotojams nedaromas įspūdis dėl lėto reagavimo į svetaines. Tai gali sukelti jų nekantrumą ir nusivylimą, galiausiai paliekant svetainę ieškant geresnio ir greitesnio. Tai reiškia, kad jūsų verslui sumažėjo konversijų rodikliai. Blogiausiu atveju pagrindinis kompiuteris gali sudužti, todėl jūsų tinklaraštis gali būti neprieinamas.

CDN yra puikus sprendimas užkirsti kelią šioms problemoms, nes tai yra serverių tinklas, paplitęs visame pasaulyje. CDN, reiškiantis turinio pateikimo tinklą, yra įrankis, teikiantis svetainės turinį vartotojams pagal jų geografinę vietą.

Gera „Cloudflare“ iliustracija.

Kai svetainė įgyvendina CDN, statinis (ir tam tikras dinaminis) jos svetainės turinys kaupiamas talpykloje ir išsaugomas šiuose serveriuose visame pasaulyje. Statinis turinys gali būti bet koks, pavyzdžiui, javascript, CSS, vaizdai, vaizdo įrašai, šriftai ir tt.

Įdiegęs asmenį, apsilankydamas svetainėje, CDN nukreipia jį į serverį, esantį arčiausiai jo geografinės padėties.

Pvz., Jei pagrindinis jūsų svetainės serveris yra Kalifornijoje, o vartotojas iš Keiptauno bando prieiti prie jo, CDN automatiškai nukreipia juos į artimiausią serverį, kuris gali būti Keiptaune. Kuo arčiau vartotojas yra jūsų pagrindiniame serveryje, tuo labiau jis paveikia jūsų svetainės įkėlimo laiką.

Išsklaidydamas turinį į serverius visame pasaulyje, jis leidžia jūsų puslapius įkelti greičiau, nepadarydamas per daug spaudimo pagrindiniame serveryje. Kuo arčiau vartotojas yra CDN, tuo greičiau jūsų svetainė sureaguos į juos.

CDN išpopuliarėjo per pastaruosius porą metų.

Vartotojo patirtis vaidina didžiulį vaidmenį sėkmingai veikiant svetainei, todėl jums verta investuoti į CDN..

Kodėl jūsų svetainei reikalingas CDN??

Kaip minėta, CDN gali smarkiai paveikti svetainės sėkmę. Jei neturėtumėte, galite rizikuoti prarasti potencialius klientus. Čia yra keletas privalumų.

Greitai įkelkite svetainę: Įdiegus CDN, tinklalapiai atsidarys per kelias sekundes. Tai taikoma ir didelėms svetainėms, kuriose yra daug vaizdo įrašų.

Apsauga nuo avarijos: CDN leidžia dislokuoti turinį serveriuose visame pasaulyje. Tai sumažina pagrindinio pagrindinio serverio spaudimą ir sumažina riziką, kad jis gali užspringti ar sudužti.

Patobulintas SEO: Anot „Google“, greitai reaguojančiose svetainėse paieškos sistemų reitingai yra geresni. CDN padeda optimizuoti svetaines, suteikiant jūsų tinklaraščiui pranašumą prieš kitus.

Geresnė vartotojo patirtis: CDN naudojimas gali padėti sumažinti jūsų svetainės atmetimo greitį, o tai yra geras dalykas, jei norite pagerinti vartotojo patirtį. Svetainės savininkas, kuris naudojasi CDN, taip pat pranešė apie padidėjusį srautą ir atskirų vartotojų puslapių peržiūras. Iš to daroma išvada, kad greitos interneto svetainės teikia daugiau malonumo vartotojams.

Paruošta naudoti CDN savo svetainėje ar tinklaraštyje?

CDN77

CDN77 buvo laikomas pirmuoju tarp didžiųjų vardų rinkoje. CDN77 serveriai yra strategiškai išsidėstę daugiau nei 30 duomenų centrų visame pasaulyje.

Tai suteikia žaibišką turinio apdorojimą ir perkėlimą, taip pat su asortimentu funkcijų, tinkančių mažoms ir didelėms svetainėms.

Siūloma HTTP / 2, TLS 1.3, Gzip / Brotli glaudinimas, DDoS / kilmės apsauga, CMS integracija ir daug daugiau.

Debesuota

Populiarus CDN, skirtas mažoms ir gigantiškoms interneto svetainėms. Jis yra nemokamas ir mokamas. Debesuota lengva integruoti per patogią vartotojo sąsają.

Puikus dalykas yra kainų nustatymas. Jūs mokate mėnesinį fiksuotą mokestį ir jums nereikia jaudintis dėl pralaidumo naudojimo. Jų tinklas prieinamas daugiau nei 180 duomenų centrų, todėl galite įsivaizduoti, kad vartotojai iš bet kur gautų turinį greičiau. „Cloudflare“ siūlo šimtus našumo ir saugos funkcijų, todėl labai rekomenduočiau išbandyti jų platformą.

Sucuri

„Sucuri“ siūlo „viskas viename“ sprendimą – našumą, apsaugą, atsakymą, atsarginę kopiją ir stebėjimą.

„Sucuri“ WAF yra integruota į jų CDN, todėl turinio pateikimas yra greitesnis ir tuo pačiu svetainė yra apsaugota nuo internetinių grėsmių ir pažeidžiamumų. Jei jums įdomu, ar greitas yra SUCURI, tada patikrinkite šio testo rezultatus.

KeyCDN

Pradėkite tai per kelias minutes KeyCDN.

„KeyCDN“ yra greitas, keičiamas ir patikimas. Jie siūlo visas naujausias technikos grupes, tokias kaip HTTP / 2, glaudinimą, apsaugą nuo DDoS ir blogus robotus, tiesioginės transliacijos sprendimą ir kt..

Jei naudojate „WordPress“, tada taip pat galite išbandyti „Kinsta“, kuri gavo nemokamą CDN, maitinamą „KeyCDN“.

Išvada

Rinkoje yra daugybė kitų CDN, tačiau radau, kad aukščiau išvardyti yra patikimi ir jais pasitiki daugybė svetainių visame pasaulyje. Nesuklysite pasirinkę vieną iš aukščiau pateiktų sprendimų.

ŽENKLAI:

  • Debesuota

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map