7 priežastys, kodėl svarbu stebėti API naudojant „Uptrends“

Jūsų siūlomos API ir API, kuriomis pasitikite kiekvieną dieną, daro įtaką jūsų verslui.


Veikiančios API generuoja laimingus klientus ir palaiko jūsų komandas produktyvias. Lėtas, netinkamai veikiantis API silpnina reputaciją, eikvoja jūsų palaikymo išteklius ir mažina produktyvumą visos įmonės mastu. API stebėjimas naudojant „Uptrends“ žiniatinklio paslaugą ir Daugiapakopiai API monitoriai gali padėti išsaugoti veidą ir išlaikyti jūsų komandos užduotis.

API yra visur, o daugėjant debesų ir daiktų interneto, API tampa svarbesni kiekvieną dieną. Jei kas nors iš jūsų pateiktų ar pasikliaujančių API netenka patirties ar patiria našumo problemų, darykite taip: nuo jų priklausančios svetainės ir paslaugos.

Kodėl API stebėjimas yra esminis jūsų verslui?

Jei kuriate, išbandote ir paleisite savo svetainę, programą ar API, galite įdėti daug pastangų ir pinigų, jei nežiūrite API visą parą..

Nesvarbu, ar sukūrėte vidiniam naudojimui, ar viešą, daug – net milijonai – įrenginių, programų ir žmonių pasitiki šios API prieinamumu, našumu ir funkcija.

API nepavyksta, todėl turite apsaugoti savo laiko ir pinigų investicijas. Mes sudarėme svarbiausių priežasčių, dėl kurių būtina stebėti jūsų API, sąrašą:

 1. Už API yra jūsų atsakomybė: Pateikdami API, jūsų vartotojai pasikliauja jumis, kad užtikrintų, jog API yra prieinama, yra greita ir tvirta.
 2. Negalite pasikliauti reguliariu svetainės stebėjimu. Patikrinti, ar neveikia ar pradinis puslapio įkėlimas, nepakanka, kai kalbama apie kritines API.
 3. Kiekvienas API metodas turi veikti: Gali kilti, bet vienas nesėkmingas metodas grandinėje gali sugriauti visą operaciją.
 4. Prarasta prekės ženklo reputacija: Ar jūsų vartotojai žino, kas yra API? Tikriausiai ne. Jie žino, kad dalykai neveikia arba blogai. Kai jūsų svetainė ar paslauga yra sudėtinga naudojant lėtą vartotojo sąsają arba tiesiog visiškai susprogdinta, 75% vartotojų išeina ir negrįžta.
 5. Sumažėjęs vartotojų pasitenkinimas: Vangus veikimas daro didelę įtaką jūsų vartotojų pasitenkinimui naudojant jūsų produktą. Prastas našumas daro įtaką kiekvienam vartotojo patirties aspektui ir sumažina vartotojo supratimą apie produkto dizainą, naršymą ir naudingumą..
 6. Einamųjų pajamų praradimas: Kai API nustoja veikti, tikriausiai prisijungimai neveikia, kasos ir pirkinių krepšeliai neveikia, arba viskas gali būti pakankamai sudėtinga, kad sunaikintų vartotojų pasitikėjimą. Kai viskas neveikia, vartotojai atšoka ir gauna pajamas iš varžybų.
 7. Nukenčia būsimos pajamos: Sunkiai dirbote, kad šie klientai galėtų naudotis jūsų paslaugomis, ir jei jūsų produktas neveikia gerai, vartotojai atšoka. Tačiau vartotojai tuo nesustoja. Jie kalba. Jie pasakoja žmonėms apie savo patirtį asmeniškai ir internete per apžvalgas ir socialinę žiniasklaidą. Nepatenkinti vartotojai negrįžta ir iš jų ateityje uždirba daug pajamų iš potencialių naujų klientų.

Kaip matote, stebėdami savo ir trečiųjų šalių API, jūsų produktų poreikiai yra labai svarbūs. Tikimės, kad treti teikėjai reguliariai stebi savo sistemą, bet galbūt ne. Jie gali išbandyti atsitiktine tvarka visą dieną arba tik iš užkardos.

Šie atsitiktiniai testai gali užfiksuoti kai kurias problemas, o bandymai iš užkardos neužfiksuos problemų, kurias patiria kitos pusės vartotojai. Norėdami įsitikinti, kad jis stovi ir veikia, turite naudoti patikimą stebėjimo sistemą. Uptrends gali padėti jums apsaugoti jūsų investicijas automatizuodami procesą ir išbandydami iš jūsų vartotojų vietų.

Kokios yra jūsų API stebėjimo parinktys?

„Uptrends“ siūlo dviejų tipų API stebėjimą ir išsiaiškinti, kurie iš dviejų stebėjimo variantų yra tinkami jūsų API apsaugai, yra suprasti, kaip klientas naudoja API. Laikykite patogų API dokumentus, kad įsitikintumėte, jog turite visą informaciją, kurios jums reikia norint priimti teisingus stebėjimo sprendimus. Nustatykite, ar jūsų API reikia kelių skambučių, kad būtų baigta operacija, ar vienas skambutis daro apgaulę.

Vieno skambučio API: Patikimas, bet nebrangus metodas patikrinti vienus API skambučius ir sekti API veikimo laiką yra naudoti HTTP (S) žiniatinklio paslaugų monitorių. Žiniatinklio paslaugų monitorius patikrina veikimo laiką ir patvirtina vieną API atsakymą, tikrindamas atsakymo kodus, turinio patikrinimus, reakcijos laiką ir atsako dydį (puikus pasirinkimas, jei teikiate SLA garantiją su savo API paslauga). Taip pat galite atlikti paprastą autentifikavimą. Žiniatinklio paslaugų monitoriai veikia vieną kartą per minutę.

Kelių skambučių arba kelių žingsnių API: Jei jums reikia tvarkyti peradresavimus, autentifikuoti vartotojus arba išsaugoti ir pakartotinai naudoti informaciją iš vieno API skambučio į kitą, naudokite „Uptrends“ daugiapakopį API stebėjimo sprendimą. Naudodami daugiapakopį sprendimą, galite ištraukti vertes iš atsakymo vėlesniam naudojimui, pateikti tvirtinimus, naudoti palyginimo operatorius, generuoti atsitiktines reikšmes, naudoti iš anksto nustatytus kintamuosius, naudoti autentifikavimą ir pasiekti kliento sertifikatus. Patikrinkite visą procesą naudodami daugiapakopį API stebėjimą, stebėdami kiekvieno API skambučio našumą.

Nurodykite, kurias API reikia stebėti

Pradėjus galvoti apie visas API, reikalingas vieno vartotojo operacijai tvarkyti, gali pasirodyti, kad ji yra didžiulė. Kurias API reikia stebėti, o kurias – ne? Sumišimas yra suprantamas, tačiau ne kiekvieną API ir funkciją reikia stebėti.

Norėdami supaprastinti pasirinkimą, mes sukūrėme sąrašą:

Stebėkite savo visuomenei skirtas API (vidines ir išorines)

Jei skelbiate API, turite jas patikrinti, ar nėra prieinamumo, našumo ir funkcijų. Jūsų darbas yra greitai reaguoti į API problemas ir išlaikyti aukštą prieinamumą.

Stebėkite svarbiausias trečiųjų šalių API

Jei API yra gyvybiškai svarbi jūsų API, programai, paslaugai ar svetainei, turėtumėte stebėti šią API taip, kaip darytumėte savo. Bent jau apsvarstykite galimybę naudoti veiksnumo monitorių, kad žinotumėte, kada ta API veikia neprisijungus.

Stebėkite neesmines trečiųjų šalių API

Kai kurios API siūlo patobulintą vartotojo patirtį, pavyzdžiui, vietos nustatymo paslaugas, tipų rinkinius, grafiką ir skelbimus. Galbūt norėsite pasirinkti, kurias šios kategorijos API galite stebėti. Pvz., Jei pajamos iš skelbimų priklauso nuo API, galbūt norėsite įdėti žiniatinklio paslaugų monitorių, kad įsitikintumėte, jog API lieka prieinama..

Naudojant daugiapakopį „Uptrends“ API stebėjimo sprendimą, sąranka tampa lengva net ir sudėtingoms API sąveikoms

Kartais negalite tiksliai žinoti, ar API veikia iš vieno atsakymo; kartais API tampa sudėtinga, ir jūs turite atlikti daugybę skambučių į vieną ar daugiau API, kad įsitikintumėte, jog visa operacija veikia. Štai kodėl vystėsi „Uptrends“ Daugiapakopis API stebėjimas.

Kelių žingsnių API stebėjimas suteikia jums visą lankstumą, kurio jums reikia net ir sudėtingiausioms sąveikoms tvarkyti. „Uptrends“ turi unikalų API žingsnių kūrimo įrankį, kuris skaido jūsų sąveiką į lengvai sekamus veiksmus. „Uptrends“ suteikia jums lankstumo:

 • Fiksuokite ir tvarkykite peradresavimus.
 • Naudokite pagrindinę, NTLM, suvestinę ir pasirinktinę (įskaitant „OAuth“) autentifikaciją.
 • Saugokite, pasiekite ir naudokite klientų sertifikatus.
 • Prižiūrėkite, naudokite ir saugokite sertifikatus bei prisijungimo duomenis naudodami „Uptrends“ saugyklą.
 • Naudokite kintamuosius: iš anksto nustatykite, priskirkite reikšmes, sukurkite atsitiktines reikšmes.
 • Naudokite palyginimus ir tvirtinimus (patikrinkite turinį, atsakymo kodus, atsakymo laikus).
 • Stebėkite savo API iš 200 pasaulinių bandymų vietų, arba stebėkite vidines API su privačiu patikrinimo punktu už užkardos.

Tai nebūtinai turi būti sudėtinga ir jūs galite gerai miegoti žinodami, kad jei „Uptrends“ suras problemų dėl jūsų API, jų išplėstinė įspėjimo sistema įsitikins, kad žinote apie tai..

Išimamos

 • API palaiko žiniatinklį.
 • API veikimo laikas, našumas ir funkcijos prilygsta pajamoms ir reputacijai.
 • Trečiųjų šalių API gali pakenkti jūsų prekės ženklui, kaip ir jūsų API nesėkmės.
 • Tai yra jūsų API ir jūs esate atsakingi už tai, kad jis būtų stebimas, ar jo veikimo laikas, našumas ir funkcija nėra.

„Uptrends“ API stebėjimas padeda pagerinti jūsų verslo ir trečiųjų šalių API veikimo laiką, našumą, pasiekiamumą ir pan. Vis dar nesate įsitikinę? Išbandykite „Uptrends“ API stebėjimą nemokamai 30 dienų. Jums net nereikia kredito kortelės.

ŽENKLAI:

 • API

 • Stebėjimas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map