7 spūstys, kad jūsų svetainė būtų įkelta žaibo greičiu

Ar kada pastebėjote, kad auksinę žuvelę turite namuose? Plaukimas be galo – nuo vieno jos žuvėdros kampo iki kito? Na, tyrimai rodo, kad jis turi daugiau dėmesio nei tu.


aš nejuokauju.

Vidutinis žmonių dėmesys yra lygus nukrito nuo 12 iki aštuonių sekundžių per pastaruosius 20 metų, tai yra mažiau nei auksinė žuvelė – tai yra devyni sekundžių.

Nors šis atsitiktinis smulkmenų grynuolis yra prieštaringas, jis turi daug reikšmių, viena iš jų yra susijusi su jūsų verslo svetaine.

Tu matai – 53 proc. šiuolaikinio sparčiojo pasaulio interneto naudotojų palieka svetainę, jei įkėlimas trunka daugiau nei tris sekundes. Įsivaizduokite – jūs uždirbote paspaudimą, tada jį praradote kartu su konversijos galimybe tik todėl, kad jūsų svetainė nebuvo įkelta pakankamai greitai.

Tai skauda, ​​ar ne??

Nors puslapio tinkamumas ir puslapio reitingas vis dar yra reikšminga metrika, kurios reikia laikytis, tačiau, pasak „Google“, svetainės įkėlimo laikas taip pat yra gyvybiškai svarbi metrika. Minėta metrika ne tik atspindi puslapio reitingą, bet ir daro didžiulę įtaką konversijos rodikliui ir tam, ar lankytojas liks svetainėje, ar ne.

Taigi akivaizdu, kad negalite sau leisti lėto įkrovimo svetainės. Gali būti per daug paskatų!

Bet kaip tu tai darai?

Kokius „nulaužimus“ turite įgyvendinti, kad jūsų svetainė būtų įkeliama žaibišku greičiu?

Čia yra keletas greito laimėjimo hacks:

Įgalinti naršyklės talpyklą

Tai turbūt labiausiai paplitęs tinklalapio įkėlimo laiko pagerinimas. Kai vartotojas apsilanko jūsų svetainėje pirmą kartą, pagrindiniai tinklalapio komponentai išsaugomi laikinojoje saugykloje arba kietajame diske. Tai reiškia, kad jų naršyklė gali lengvai pasiekti jūsų svetainę, nereikia siųsti serveriui kitos HTTP užklausos, o vartotojas gali lengvai ją atidaryti kitą kartą apsilankęs jūsų svetainėje – beveik akimirksniu..

Norėdami palengvinti tą patį, tokios paslaugos kaip „Nginx“ kaupimas arba „WordPress“ W3 bendra talpykla ir WP raketa naudingi norint įgalinti naršyklės talpyklą svetainėje.

Apribokite ir pašalinkite papildinius

Papildiniai yra „prijungti“ tam, kad patobulintų tam tikrą svetainės funkcionalumą, tai gali būti papildomos informacijos pridėjimas, sklandesnis jūsų svetainės ir išorinio įrankio integravimas arba vaizdinių elementų keitimas.

Tačiau vis daugiau įskiepių užtrunka ilgiau. Pavyzdys – žinoma, kad „Facebook like box“ sulėtino svetainę, pridedant didžiulį 700 KB prie bendro puslapio svorio! Be to, žemesnės kokybės papildiniai padidina įkėlimo laiką. Svarbiausia yra išlaikyti aukštos kokybės papildinius, kurių jūsų svetainei iš tikrųjų reikia, ir pašalinti nereikalingus.

Šis pasiūlymas tinka ne tik WP svetainėms, bet ir kitiems, pvz., „Joomla“ plėtiniams, „front-end“ bibliotekoms ir kt..

Optimizuokite savo CSS kodą

Ne taip seniai idealus tinklalapio dydis buvo vos 30 KB. Nepamiršk – tai turinys, vaizdai, kodai ir grafika. Netrukus CSS scenarijaus populiarumas išaugo, nes jis galėjo suteikti patobulintą interneto vartotojų patirtį.

Tačiau tai turi savo trūkumų. Kuo daugiau CSS failų turite savo svetainėje, tuo daugiau HTTP užklausų ji yra priversta sudaryti, todėl sulėtėja svetainė. Čia yra trys geriausios praktikos pavyzdžiai:

 • Padarykite kodą kuo trumpesnį, naudodami mažiau operatorių ir deklaracijų. Mažiau CSS scenarijaus eilučių reiškia mažiau apdorojimo ciklų ir trumpesnį puslapio įkėlimo laiką.
 • Įsitikinkite, kad jūsų CMS jau optimizavo CSS. Jei ne, naudokite išorinį įrankį, pvz CSS Minifier patartina sumažinti išteklių failus. Tokiu būdu svetainė bus įkeliama greičiau.
 • Venkite CSS naudoti HTML, pvz., DIV ir H1 žymas.

Yra ir daugiau įrankių optimizuoti ir suformatuoti CSS.

Apribokite 301 peradresavimą

Neįmanoma pakeisti savo svetainės struktūros. Tai reiškia, kad keičiasi ir jūsų puslapio URL. Bet kadangi nenorite painioti savo interneto lankytojų su skirtingais URL ar sumažinti šių puslapių reitingą, pasukite, kad nukreiptumėte paspaudimus iš seno URL į naująjį..

301 peradresavimas užtikrina, kad senasis URL vis dar veikia, net jei jo praktiškai nėra. Tačiau šis paprastas sprendimas sumažina puslapio įkėlimo laiką, nes procesas sukuria nuorodas grandinėje, kurią jūsų naršyklė turi praeiti, kad nusileistų naujame URL.

Todėl apribokite 301 peradresavimą.

Sumažinkite vaizdo dydį

Žmonės išsivystė į vizualias būtybes.

Nenuostabu, kad žmogaus smegenys apdoroja vaizdinius elementus 60 000 kartų greičiau nei tekstas. O kalbant apie svetaines, niekam nepatinka leisti laiko niūriai ir per daug informacijos neturintiems vaizdinių vaizdų.

Nenuostabu, kad bet kuri kompetentinga svetainė turi nemažą dalį vaizdinio turinio – nuo paveikslėlių ir skaidrių demonstracijų iki gifų ir vaizdo įrašų, tokiu būdu padidindama jų konversijų rodiklį 7x.

Nepaisant teigiamų rezultatų, vaizdai ypač padidina tinklalapio įkėlimo laiką. Vienintelis sunkumas, padedantis įveikti šį iššūkį, yra pakeisti vaizdo mastelį. Ir tai nereiškia, kad juos apkarpysite, nes puslapis vis tiek turės įkelti visą vaizdą ir parodyti jį mažesnio dydžio nei jo originalas.

Sprendimas yra pakeisti paveikslėlių dydį ir juos suspausti. Remiantis 25 proc. Tinklalapių galima sutaupyti daugiau nei 250 KB, o apie 10 proc. Iš jų galima sutaupyti daugiau nei 1 MB, tiesiog suspaudžiant didelius failus. „Google“. Peržiūrėkite įrankių, skirtų vaizdams suspausti, skaičių nepakenkdami kokybei.

Todėl optimizuokite savo žiniatinklio vaizdus ir sutrumpinkite puslapio įkėlimo laiką.

Naudokitės trečiųjų šalių priegloba

Jei jūsų svetainėje yra dideli failai, kuriuose yra vaizdų ir vaizdo įrašų, puslapio įkėlimo laikas žymiai padidės. Be to, įkėlimo laikas dar labiau padidėja, jei failų, ypač vaizdo įrašų, prieglobai naudojate bendrą serverį.

Norėdami išspręsti problemą, bendrinkite vaizdo failus išorinėse prieglobos platformose, tokiose kaip „YouTube“ ar „Vimeo“. Tada vaizdo įrašą galima įterpti į svetainę paprastu kodu, taip žymiai pagerindami svetainės įkėlimo greitį.

Jei naudojate „WordPress“, tuomet taip pat turėtumėte atsižvelgti į „premium“ prieglobą, kad būtų užtikrintas nuoseklus ir patikimas puslapio įkėlimo laikas ir saugumas.

Suspaudimas ir kaupimas

A Machmetrika tyrimas rodo, kad vidutiniškai svetainių įkėlimo laikas yra maždaug 8–11 sekundžių. Tai gali atrodyti mažas skaičius, tačiau, kaip minėta anksčiau, svetainės lankytojai nelaukia ilgiau kaip tris sekundes, kol atidarys tinklalapį.

Čia naudinga suglaudinti visą statinį svetainės turinį. Paprastai glaudinimas yra labiau serverio nustatymas. Tačiau, jei tai nėra parinktis, naudokite failų formatus ir kitas programas, pvz., „Gzip“, kurios atpažįsta to paties kodo eilutes tekstiniuose failuose.

Didžioji dalis prieglobos platformos savo plane siūlo daugiapakopę talpyklą. Pasitarkite su prieglobos paslaugų teikėju ir sužinokite, kokie jie yra ir kaip galite įgalinti savo svetainėse. Pavyzdys, „SiteGround“ siūlo statinį, dinamišką, įsimenamą ir HHVM talpyklos sprendimą.

Ir WP svetainėms, Kinsta siūlo serverio talpyklą ir galingą vidinį sukurtą papildinį, skirtą svetainės talpyklos tvarkymui.

Tai padarius žymiai sumažės svetainės puslapio įkėlimo laikas.

Apvyniokite

Svetainės greitis yra labai svarbus. Tai yra pirmas įspūdis, kurį sukuriate pirmą kartą apsilankiusiems lankytojams. Taip, prastas puslapio įkėlimo laikas neigiamai veikia jūsų paieškos reitingą, vartotojo patirtį ir konversijas. Kodėl tegul taip nutinka, kai problemą galima lengvai išspręsti naudojant mūsų septynis hacks?

Be to, jei norite patikrinti savo svetainės greitį naudodami stalinius ir mobiliuosius įrenginius, galite tai padaryti Geekflare auditas nemokamai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map