Ar greitai jūsų svetainė įkeliama iš mobiliojo telefono?

Sužinokite, kiek laiko užtrunka tinklalapio įkėlimas iš mobiliųjų įrenginių iš kelių vietų.


Mobilus yra visur ir dar daugiau 50% „Google“ paieškos ateina iš mobiliųjų įrenginių. Peržiūrėkite toliau pateiktą išmaniųjų telefonų vartotojų augimo statistiką.

Ar tu paruoštas kad jūsų svetainė būtų teikiama mobiliuosiuose įrenginiuose? Aptarnavimas mobiliajai jūsų svetainės versijai yra būtinas, ir tam yra priežastis.

Mobiliojo tinklo greitis (2G / 3G / 4G / 5G) nėra toks greitas kaip plačiajuosčio / pluošto interneto. Taigi, internetinis puslapis gali būti įkeltas greičiau darbalaukyje, bet lėčiau – mobiliuosiuose įrenginiuose. Turėjote įsitikinti, kad jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems, reaguoja į ją, ir turi aptarnauti mobiliąją tinklalapio versiją.

Kaip sako „Google“:

 • Žmonės yra penkis kartus labiau linkę palikti svetainę mobiliesiems, jei ji yra nėra patogus vartotojui.
 • Maždaug pusė lankytojų išeis, jei puslapis nebus įkeltas per 3 sekundes.

Galite optimizuoti savo tinklalapį mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Eik atsakingai – jei norite, kad jūsų internetinis puslapis būtų reaguojantis, siekiant užtikrinti, kad būtų pateikiami tokie elementai kaip mažesnis vaizdas, kad būtų sumažintas bendras puslapio dydis, o puslapio išėjimas pritaikytas įrenginio dydžiui / skiriamąja geba, kad būtų geresnė vartotojo patirtis.

Padaryti mobiliesiems pritaikytą – tai būtina. „Google“ atsižvelgia į tai jų paieškos reitinge, todėl įsitikinkite, kad internetinis puslapis yra pritaikytas mobiliesiems.

Dabar tai įrankių demonstravimo laikas.

Uptrends

Uptrends leisime išbandyti savo svetaines keliuose mobiliuosiuose įrenginiuose („Apple“, „Google“, „Samsung“, LG, „Nokia“, „Amazon Kindle“) ir iškart parodyti rezultatus.

Galite pasirinkti išbandyti iš Azijos, Europos ir Šiaurės Amerikos. Taip pat gavome galimybę pasirinkti greitį tarp vietinės ir 2G / 3G / 4G modeliavimo.

Geekflare

Svetainių auditas „Geekflare“ leidžia išbandyti svetainę mobiliajame telefone. Įrankis yra sukurtas „Google“ švyturio ir patikrina daugiau nei 50 esminių efektyvumo, SEO ir saugumo metrikų.

Kai kurie rodikliai pateikiami žemiau.

 • Atsakomosios krioklio užklausos
 • Laikas imamas krauti
 • Laikas pirmajam baitui
 • Puslapio dydis
 • Pirmieji turiniai
 • Viso puslapio ekrano kopija

Ir daug daugiau …

GTmetrix

GTmetrix yra vienas iš populiariausių darbastalio tinklalapių našumo tikrinimo įrankių. Tačiau jei nemokamai užsiregistruosite, galėsite išbandyti naudodami „Mobile“ naudodami „Chrome“ naršyklę.

Šiuo metu iš mobiliosios naršyklės galima nemokamai išbandyti tik Kanadoje.

Gaunate visą našumo metriką, kurią gaunate naudodamiesi darbalaukio naršykle.

 • „PageSpeed ​​/ YSlow“ testo rezultatas
 • Laikas imamas krauti
 • Puslapio dydis
 • HTTP užklausų skaičius
 • Krioklio grafikas

Jei neprieštaraujate nemokamai registracijai, tada „GTmetrix“ bus naudinga norint gauti patikrinimo rezultatus.

„Dotcom-Monitor“

„Dotcom-Monitor“ gavo vieną iš didžiausių vietų skaičių, iš kurio galima pasirinkti testą. Galite pasirinkti išbandyti nuo iki iki 24 vietose visame pasaulyje.

„Dotcom-Monitor“ palaiko kelis klientus:

 • „iPhone“
 • „iPad“
 • „Android“
 • „Nokia Lumia“
 • Gervuogė

Atlikę testą, galite pamatyti vidutinius bandymo rezultatus arba peržiūrėti kiekvienos vietos krioklį.

Kiekvienoje veiklos ataskaitoje yra suvestinė, našumo suskirstymas, užklausų diagramos, pagrindinio kompiuterio informacija ir klaida, jei tokių yra. Tai atrodo labai perspektyvu, ir aš tiesiog myliu.

Galvok su „Google“

„Google“ yra žinoma dėl savo funkcijomis turtingų produktų ir paslaugų. Vienas tokių pavyzdžių yra Išbandykite mano svetainę tarnyba. Tai yra patogus įrankis patikrinti jūsų svetainės greitį mobiliuosiuose įrenginiuose. Aš sakyčiau, kad tai daro sąžiningas darbas, kai kalbame apie rezultatus. Tai rodo jūsų pakrovimo laiką kartu su įvertinimu, kuris nurodo, ar laikas užtrunka greitai, ar lėtai. Be to, apačioje galite pamatyti, dėl ko sulėtėja jūsų svetainė, ir veiksmus, kuriuos turite atlikti, kad ją ištaisytumėte.

Galiausiai galite palyginti savo svetainės greitį su konkurentų greičiu ir pamatyti skirtumą. Baigę galite paprašyti, kad ataskaita būtų atsiųsta jūsų el. Pašto adresu.

„MobiReady“

Dar viena nemokama priemonė, „MobiReady“ parodo, kaip jūsų svetainė įkeliama skirtinguose mobiliuosiuose įrenginiuose ir staliniuose kompiuteriuose. Slinkdami žemyn pamatysite nedidelį aprašą ir bendrą greičio įvertinimą, kuris apibendrina rezultatą.

Be to, taip pat galite peržiūrėti, kaip veikia jūsų svetainė, palyginti su 1000 populiariausių „Alexa“ svetainių, o tai neabejotinai suteikia geresnę idėją. Jei norėtumėte žinoti svarbiausius reikalingus patobulinimus, galite tai žinoti ir pačiame puslapio apačioje.

Mobiliesiems pritaikytas testas

Atskira „Google“ paslauga, Mobiliesiems pritaikytas testas gali padėti išsiaiškinti, kaip lengva mobiliųjų įrenginių vartotojams peržiūrėti ir naudoti jūsų svetainę. Įvedę URL galite greitai patikrinti, ar jūsų svetainė tinkama naudoti mobiliesiems, ar ne.

Ne tik tai, bet ir jums bus duota ataskaita, kurioje nurodomos problemos, susijusios su jūsų puslapio įkėlimu (jei tokių yra), taip pat „JavaScript“. Šis įrankis, priešingai nei kitas šiame sąraše, šiek tiek labiau pabrėžia ne tik greitį, bet ir puslapio įkėlimo problemas, todėl visiškai verta naudoti abiejų.

„DareBoost“

„DareBoost“ yra puiku, kai kalbama apie smulkmenas. Galite peržiūrėti daugybę įvairių metrikos ir rezultatų, tokių kaip:

 • Rastos problemos
 • Reikia patobulinimų
 • Puslapio svoris
 • Patarimai, kaip pagerinti puslapio greitį
 • Faktai apie jūsų svetainę, pavyzdžiui, SSL pažymėjimo galiojimo laikas
 • Tai, kas gerai sekėsi jūsų svetainei

Kaip aš niekada nesu atradęs šios fantastinės analizės ir rekomendacijų priemonės …‽ @Dareboost Svetainės greičio testas & Tinklalapio analizė #SEOhttps://t.co/Jfuu3I3aL4

– Turtingasis Tatumas »∵« (@RichTatum) 2019 m. Rugpjūčio 28 d

Visa tai nemokamai, ir jūs galite paprašyti visos ataskaitos įvesdami savo el. Pašto adresą.

„WebPageTest“

Naudodamiesi galite pasirinkti iš daugybės skirtingų konfigūracijų „WebPageTest“, pavyzdžiui, norimą naršyklę ir vietą. Kadangi tam tikros naršyklės yra begalinės diskusijos, spartesnės nei kitos, tai visiškai išsprendžia jūsų bandymo problemą. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą ir įrenginį, iš kurio norite išbandyti savo svetainę.

Skirtuke „Išplėstiniai nustatymai“ taip pat galite nustatyti savo ryšio tipą ir greitį bei įvairias kitas nuostatas. Kai viskas pasirinksite, įvesdami URL gausite 3 bandomuosius važiavimus. Kiekvienas testas atskleidžia informacijos rinkinį, pavyzdžiui, pakrovimo laiką, pateikimo pradžią, užklausų skaičių ir daugybę kitų.

Šis įrankis gali pasirodyti esminis nustatant jūsų puslapio įkėlimo laiką ir trūkumus, jei tokių yra.

Išvada

Pasaulis dingo mobilusis, ir turėtumėte apsvarstyti viską, ko reikia norint patobulinti mobiliųjų įrenginių naudotojų patirtį. Jei dar ne, galite apsvarstyti galimybę naudoti CDN kaip „MaxCDN“, „Cloudflare“, „SUCURI“, kurie teikia daugybę efektyvumo optimizavimo galimybių iš savo tinklo krašto.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map