Kompiuteris toks lėtas? Šie geriausi „Windows“ optimizatoriai jums padės

Darbas lėtu kompiuteriu žlugdo; jūsų programos nuolat stringa, ekranas užšąla ir nesvarbu. Be galo laukimas, kol žymeklis nustos suktis, tampa nuolatiniu reikalu.


Ar prisimenate savo kompiuterio greitį, kai pirmą kartą įsigijote jį namuose?

Jis naudojo visas užduotis akimirksniu, taupydamas laiką ir leisdamas jums patikti. Tačiau laikui bėgant jos veikimas ir greitis tapo lėtas kaip sraigė.

Taigi, kas yra tikroji priežastis, dėl kurios „Windows“ darbalaukis ar nešiojamasis kompiuteris po kurio laiko tampa lėtas?

Dėl kompiuterio būklės pablogėjimo dėl daugybės priežasčių gali nukentėti bendra kompiuterio veikla. Didžiausias iš jų yra per didelis naudojimas. Daugelis žmonių visame pasaulyje naudojasi savo kompiuteriais kiekvieną dieną, todėl sistema yra užgriozdinta programomis, failais, registracijos raktais, muzika, vaizdo įrašais ir daugybe kitų..

Jūsų kompiuterio operacinė sistema valdo visus išteklius, įskaitant atmintį, apdorojimo galią ir disko vietą. Taigi, keletas dalykų, kurie lėtina jo veikimą ir greitį, yra tokie:

 • Vietos diske užpildymas (SSD arba HDD)
 • Neveikia laisvosios kreipties atmintis (RAM)
 • Daugybė paleidimo ir foninių programų
 • Suskaidytas ar senas kietasis diskas
 • Trūksta atnaujinimų tvarkyklėje arba „Windows“
 • Virusas ar kenkėjiška programa
 • Vaizdinių funkcijų ir specialiųjų efektų naudojimas
 • Naršyklėje naudojant tiek daug priedų
 • Šifravimo galimybė

Taigi, jūsų kompiuteris pakankamai sulėtėja, kad priversti jus priblokšti. Dabar galite būti priversti galvoti apie naujo kompiuterio pirkimą.

Bet palaukite, ar priimate sprendimą taip anksti?

Prieš pradėdami vertinti kompiuterį kaip prarastą priežastį, apsvarstykite galimybę naudoti optimizavimo įrankį.

Kas yra „PC Optimizer“?

Kaip rodo pavadinimas, optimizavimo priemonė yra programa, kurią galite naudoti norėdami pagerinti savo kompiuterio našumą, optimizuodami įvairius jo aspektus. Į programinę įrangą įeina standartinės funkcijos, tokios kaip disko valiklis, automatinis optimizatorius, disko defragmentavimo priemonė, registravimo švaresnis ir kt., Kurios kartu veikia jūsų kompiuteryje, kad nustatytų nereikalingus daiktus ir pašalintų juos..

Automatinė programinės įrangos funkcija palengvina procesą ir taupo laiką, tuo pačiu išvengiant bet kokių mirtinų klaidų, tokių kaip „Mėlynasis mirties ekranas“, pavyzdžiui, neautomatinio optimizavimo atveju..

Kaip veikia kompiuterio optimizavimo priemonė?

Kompiuterio optimizavimo priemonė padidina jūsų kompiuterio našumą ir nesukelia pavojaus. Tai padeda išlaikyti jūsų kompiuterio švarą ir saugumą atliekant daugybę veiksmų:

 • Ištrina nereikalingus failus ir programas
 • Išvalo kompiuterio registrą
 • Pašalina kenkėjiškas programas, klaidas ir virusus
 • Ištaiso sistemos klaidas
 • Aptinka techninės įrangos atsargines dalis
 • Valdo paleisties programas

Panagrinėkime keletą optimizavimo priemonių programinės įrangos svarbos.

Įperkama

Investuoti didžiulius pinigus į naują kompiuterį iš tiesų yra labai sudėtingas dalykas. Net jei galvojate apie jo dalių atnaujinimą, tai brangiai kainuos, nes procesoriai, kietieji diskai ir grafinės plokštės yra brangios.

Kita vertus, kompiuterio optimizavimo priemonės yra įperkamos. Taigi geriau naudotis programine įranga už santykinai mažesnę kainą.

Lengva nustatyti

Norėdami nustatyti kompiuterio optimizavimo programinę įrangą, jums tereikia ją atsisiųsti, įdiegti ir paleisti programą. Viskas įmanoma tik per kelias minutes.

Greičiau sprendžiant klausimus

Bendras procesas spartus pradedant nuo kompiuterio aparatinės ar programinės įrangos problemų nustatymo iki jų sprendimo. Jis dirba toliau, kad išlaikytų maksimalų sistemos efektyvumą.

Integruotas palaikymas

Daugelyje kompiuterio optimizatorių yra įmontuotas palaikymas, kuris padės jums susidūrus su problemomis optimizuojant sistemą. Taip pat galite pasinaudoti jų pagalba, kad suprastumėte tikslią priežastį, kodėl greitis yra lėtas. Tiesiog skambinkite jiems ir užduokite savo klausimus, kad ieškotumėte jiems skirtos pagalbos.

Peržiūrėkime keletą geriausių kompiuterio optimizavimo priemonių, kad vėl galėtumėte įgyti greitą vartotojo patirtį.

„Avast“ valymas

„Avast“ yra garsus vardas sistemos saugumo arenoje. „Avast“ valymas yra dar vienas įspūdingas šio prekės ženklo produktas, skirtas patobulinti, išvalyti ir pagreitinti jūsų kompiuterį. Tai taip pat atnaujina jūsų programas, išskyrus sistemos problemų taisymą.

Patentuota „Avast“ valymo technologija gali ištaisyti visa tai, kas lėtina jūsų sistemą, pašalindama pamirštas programas ir „bloatware“ programinę įrangą bei perkeldama jūsų programas į miego režimą. Tai nustato našumo kanalizaciją, kad būtų galima jas sustabdyti nereikalaujant įsikišti į sistemą ar pašalinti programas.

Nereikalingos programos aptikimo ir „debesimis“ pagrįstos reputacijos sistemos gali išsiaiškinti programas ar programas, kurių nenaudojate. Jei nenorite jų pašalinti, įrankis gali šias programas laikyti karantine, kad vėliau galėtumėte nuspręsti.

Skenuodamas kompiuterį nuo galo iki kojų, „Avast Cleanup“ gali pašalinti gigabaitus nepageidaujamų failų, sukauptų iš „Windows“, 200 ar daugiau programų ir 25 ar daugiau naršyklių, įskaitant „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir kt. , diegimo failus, senas atsargines kopijas ir laikinuosius failus.

Atlikdamas automatinę priežiūrą, įrankis gali reguliariai pašalinti nepageidaujamus failus, pašalindamas sugadintus sparčiuosius klavišus ir registrą. Naudodamas programinės įrangos atnaujintuvą, jis gali reguliariai atnaujinti programas ir programas, kad sutaupytų nuo strigčių, klaidų ir saugos spragų. „Avast“ valymas taip pat suderina jūsų veiksmų centrą ir prietaisų skydelį, kad jis būtų greitas.

Sistemos pagreitis Pro

Su 40 geriausių optimizavimo įrankių, Sistemos pagreitis Pro „Avira“ automatiškai pašalina griozdus ir nepageidaujamą kompiuterį, kad padidintų jo našumą. Jis siūlo gana aiškų išdėstymą ir sąsajas, kad galėtumėte lengvai naudoti be painiavos ir aiškiai parodytų rezultatus.

Programinė įranga nustato problemas ir pažeidžiamumus, tokius kaip sistemos talpykla, interneto šlamštas, laikini failai, nepageidaujami duomenys ir kt., Kurie jus varžo. Juos galite pašalinti tik vienu paspaudimu. Tai taip pat leidžia nustatyti automatinį valymą kiekvieną savaitę.

Jis defragmentuoja ir sureguliuoja jūsų diską, kad padidėtų jo našumas, o jo paleisties optimizavimo priemonė žymiai sutrumpina įkrovos laiką. Be to, jo „Realtime Optimizer“ taip pat gali pagerinti vartotojo patirtį. Naudojant šią programinę įrangą galima išvalyti skaitmeninius pėdsakus, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas. Taigi, tai leidžia greičiau įkelti puslapį, perduoti vaizdo įrašus ir dar daugiau, kad būtų patobulinta internetinė patirtis.

„System Speedup Pro“ gali išvalyti visas registro problemas iš savo kompiuterio, giliai jas išanalizavus. Taigi, tai taupo jūsų kompiuterį nuo gedimų, ekrano užšalimo ir daugelio kitų tokių problemų. Šis įrankis siūlo visišką automatinį valymą, kuriame galite nustatyti pageidaujamą tikslą, pavyzdžiui, 5 GB nepageidaujamų failų. Taigi, kai ši riba pasiekiama, programinė įranga automatiškai ją išvalo. Įspėjimus taip pat galite tinkinti savo patogumui.

Taupykite energiją naudodami maitinimo režimus, saugokite asmeninius duomenis naudodami disko valytuvą, visam laikui ištrinkite neskelbtiną informaciją ir lengvai užšifruokite duomenis naudodami „System Speedup Pro“. Jei esate žaidimų mėgėjas, programinė įranga gali užtikrinti sklandų žaidimą, atlaisvindama išteklius ir išjungdama nereikalingus procesus..

Išplėstinė „SystemCare“

Norite, kad jūsų kompiuteris veiktų taip, kaip darė, kai atsirado naujas?

Išplėstinė „SystemCare Pro“ „IObit“ gali padėti panaudoti tikrąjį potencialą. Jis palaiko „Windows 10/8/7 / Vista / XP“ ir yra gana prieinamas bei paprastas naudoti.

Patirkite 300% spartesnį naršymą, optimizuodami naršyklės nustatymus. Įrankis taip pat siūlo gilesnį jūsų kompiuterio registro valymą ir atlaisvina vietą. Turėdama omenyje didėjantį elektroninių nusikaltimų skaičių, programinė įranga naudoja pažangias saugos ir privatumo technologijas, kad apsaugotų jūsų duomenis.

Programinė įranga išvalo pėdsakus internete, slepia skaitmeninius pirštų atspaudus, blokuoja slaptą prieigą ir dar daugiau, kad apsaugotų jūsų privatumą ir reputaciją. Tai taip pat siūlo 200% spartesnį kompiuterio paleidimą, blokuoja kenkėjišką veiklą, aptinka ir blokuoja galimas saugumo spragas.

Kai kurios jo siūlomos funkcijos:

 • Standžiojo disko defragmentacija
 • Automatinis RAM valymas, kad būtų nutraukti nenaudojami procesai ir programos
 • Suplanuota auto priežiūra
 • Realaus laiko sistemos būklės stebėjimas
 • Programos atnaujinimas vienu spustelėjimu
 • „FaceID“ automatiškai užfiksuoti įsibrovėliai

Kompiuterio derinimas

Diagnozuokite kompiuterio našumą naudodami Kompiuterio derinimas pateikė „Bitdefender“, kad užtikrintų gerą jo sveikatą. Tai gali kruopščiai nuskaityti jūsų kompiuterį ir patikrinti sritis, kurias reikia patobulinti, kad būtų pašalintos nepageidaujamos ir pasenusios programos, taip pat likusios ir laikini failai.

Įvertinęs problemas, įrankis jas protingai nustato ir išsaugo savo veikimą. Taikydami asmeniniams poreikiams pritaikytus patarimus, jis gali optimizuoti jūsų kompiuterį. Jis gali ne tik taisyti „Windows“ paleidimo problemas ir tvarkyklės klaidas, bet ir jas atnaujinti. Tai taip pat patikrina „Windows“ vientisumą, kad būtų išvengta netinkamo veikimo.

Jei norite mėgautis nepertraukiamu kompiuterio funkcionalumu, naudokite „Windows 10 / 8.1 / 8/7“ kompiuterio derinimą. Jei jaučiate sunkumų naudojant programinę įrangą, galite paskambinti jų specialistams, kurie padės jums visą parą.

Sistemos mechanikas

Imkitės profesionalios pagalbos „System Mechanic Pro“ „Iolo“ su patentuota technologija, pritaikyta maksimaliam našumui, greičiui, stabilumui ir galiai pasiekti.

Įrankis siūlo dviejų tipų nuskaitymo režimus – giluminį nuskaitymą ir greitąjį nuskaitymą. Atlikite gilų nuskaitymą, kad išanalizuotumėte kritines sistemos problemas ir jas išspręstumėte, kai greitai nuskaitytumėte registro problemas, nepageidaujamus failus, saugos spragas, paleisties vėlavimus ir kt..

Patobulintas sistemos skydas yra VB100 sertifikuota antivirusinė priemonė, skirta pašalinti galimas grėsmes aptikant kenkėjiškų programų parašą ir stebint elgesį. Panašiai, patobulinta „DriveScrubber“ apsaugo jūsų neskelbtinų duomenų privatumą, ištrindama juos visam laikui, ir patobulintą paiešką & Atkūrimas naudojamas norint paimti prarastus duomenis, kuriuos netyčia ištrynėte iš savo kompiuterio.

„System Mechanic Pro“ gali nustatyti 30 000 ir daugiau skirtingų problemų ir jas ištaisyti naudodamas intelektualiuosius „Iolo Labs“ tiesioginius naujinius, kad jūsų sistema būtų be klaidų ir stabili. Be to, paleisdamas programas automatiškai padidina RAM, standžiojo disko, interneto ir CPU greitį. Dėl to galėsite mėgautis greitesniais atsisiuntimais, mažiau buferių, greitesniu puslapio įkėlimu, sklandesniais žaidimais ir aukštos kokybės vaizdo transliacija.

„CleanMyPC“

Ar esate pavargęs be galo laukti transliuodamas vaizdo įrašus ar paleisdamas kompiuterį?

Palengvinkite kompiuterio apkrovą naudodami „CleanMyPC“ pateikė MacPaw. Šis pagrindinis kompiuteris veiksmingai veikia nuskaitydamas jį nuo nepageidaujamų failų ir kitų problemų, kad padidintų jo našumą ir apsaugotų jūsų duomenis. Norėdami optimizuoti greitį, šis įrankis išvalo jūsų kompiuterio registro failus.

„CleanMyPC Multi-Uninstaller“ leidžia pašalinti nepageidaujamas programas vienu metu ir netgi pašalina jų liekanas, kurių daugelis programinės įrangos nepastebi. Tai taip pat rodo visus leidimo elementus kartu į vieną sąrašą; Taigi, norint juos išjungti, užtenka tik vieno paspaudimo. Tokiu būdu jūsų „Windows“ paleidimas nesulėtės.

Tai aiškiai parodo jūsų kompiuteryje naudojamus priedus ir plėtinius, kurie padės rasti tuos, kurių jums nebereikia. Taigi, norėdami sutaupyti laiko, galite sumažinti nereikalingą apkrovą iš savo sistemos, ištrindami ją. Dėl sulaikytosios veiksenos funkcijos diske kaupiasi gigabaitai, o ši programinė įranga gali juos išvalyti kaip profesionalas!

Norėdami pasirūpinti savo privatumu, ši programinė įranga nuskaito jūsų naršyklę, kad surinktų visą internetinę veiklą vienoje vietoje. Taigi jums nereikia rankiniu būdu pereiti prie nustatymų ir toliau naikinti slapukus ir kitus duomenis; užtektų tik paspaudimo. Panašiai saugumo sumetimais „CleanMyPC“ visam laikui ištrina jūsų failus ir kitus duomenis, todėl niekam nebeįmanoma jų atkurti.

„CCleaner“

Dabar pasirodo garsusis, apie kurį galbūt girdėjote!

Pagerinkite ir palaikykite savo kompiuterio sveikatą, optimizuodami jį naudodami „CCleaner“. Tai siūlo naują funkciją – kompiuterio sveikatos patikrinimą, kuris analizuoja jūsų kompiuterį ir tada rekomenduoja greitus sprendimus. Be to, jis automatiškai atnaujina ir sureguliuoja jūsų kompiuterį, kad būtų užtikrintas greitesnis našumas ir padidinta apsauga.

Neleiskite, kad jūsų senos ir pasenusios programos taptų saugumo rizika, nes elektroniniai nusikaltėliai stebi kaip vanagas, kad gautų galimybių. Naudokite „CCleaner“ automatiškai atnaujindami programas ir pašalindami visas galimas saugos spragas. Įrankis yra labai paprastas naudoti ir palengvina valymą vienu paspaudimu, kad būtų optimizuotas jūsų kompiuteris per kelias sekundes.

Norėdami stebėti jūsų elgesį, svetainės ir reklamuotojai jūsų kompiuteryje palieka slapukus, kurie prisideda prie jūsų sistemos lėtėjimo. Naudodami „CCleaner“ galite pašalinti visus šiuos slapukus kartu su paieškos istorija, kad atlaisvintumėte vietos ir apsaugotumėte savo privatumą. Tai taip pat apsaugo nuo gedimų išvalydama registrą ir užgriozdintas klaidas. Galite greitai išjungti papildomas programas ir mėgautis greitu paleidimu.

„Glary Utilities Pro“

Svertas „Glary Utilities Pro“ gauti visą automatinės sistemos priežiūros, privatumo apsaugos ir registro valymo sprendimo paketą. Tai siūlo daugiau nei 20 sistemos priemonių, kurios gali pagerinti jūsų kompiuterio našumą. Norėdami aptikti sistemos problemas, jis kruopščiai nuskaito jūsų kompiuterį ir pašalina problemas 800% greičiau.

Nesvarbu, ar naudojate naują, ar seną, „Glary Utilities Pro“ gali ją išvalyti ir optimizuoti, nes ji suderinama su skirtingomis „Windows“ versijomis. Tai taupo jūsų kompiuterį nuo užšalimo, gedimų ir klaidų bei padidina našumą naudojant pažangias technologijas. Jame yra 1 paspaudimo funkcija, taip pat paprasta ir automatizuota vartotojo sąsaja.

Nustokite jaudintis dėl savo duomenų saugumo ir privatumo, nes šiam įrankiui šie jautrūs aspektai buvo pritaikyti naudojant pramonės standartines saugumo priemones, kad būtų galima išvengti kenkėjiškos veiklos. Tai siūlo šnipinėjimo programų monitorių, kad jūsų duomenų privatumas išliktų nepažeistas.

Švarus pagrindinis kompiuteris

Gaukite profesionalios pagalbos iš Švarus pagrindinis kompiuteris naudoti galingą sistemos valymą, tuo pačiu užtikrinant aukštą privatumo apsaugą. Suderinamas su „Windows 10/9/7 / XP“, šiame įrankyje naudojamos modernios technologijos nuskaityti daugiau nei 1000 programų. Išvalykite likusius nepageidaujamus failus ir atlaisvinkite vietos vienu paspaudimu.

Jos griežtos privatumo priemonės gali pašalinti šešis skirtingus sistemos privatumo rizikos tipus. Tai taip pat gali užkirsti kelią įsibrovėliams patekti į jūsų neskelbtinus duomenis ar diegti kenkėjiškas programas. Įrankis gali intelektualiai ištrinti nesaugius naršymo įrašus, turėdamas savo priešužpuolimo atributą.

Atsisveikinkite su dažnu žymeklio sukimu ir sistemos atsilikimu bei patirkite optimizuotą sistemą. Programinė įranga sustabdo nepageidaujamas programas ir pagreitina įkrovos laiką, kad būtų užtikrinta nepertraukiama patirtis. Gimęs išspręsti kompiuterio tvarkyklės problemas, „Driver Booster“ gali nuskaityti ir ištaisyti daugiau nei 5 milijonus tvarkyklių ir įrenginių.

Automatinis naršyklės valymas pašalina jūsų privatumo pėdsakus, uždarius naršyklę, kad išvengtumėte stebėjimo.

Systweak

Pagerinkite „Windows“ našumą ir išvalykite standųjį diską naudodami Advanced System Optimizer pateikė Systweak. Ši galinga programinė įranga pašalina pasenusius failus ir šlamštą iš kompiuterio, kad padidintumėte jo greitį, kad būtų greičiau įkeltas laikas ir reaguojama. Tai suderinama su „Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista“ 64 ir 32 bitų.

Dėl geresnio skaitymo greičio ir duomenų paskirstymo, jis defragmentuoja kietuosius diskus ir optimizuoja diską. Jis reguliariai tikrina jūsų saugojimo diską, kol paleidžiamas, kad būtų išvengta netikėtų sulėtėjimų ir gedimų. Programinė įranga taip pat rodo visus saugomus duomenis, užimančius vietos diske.

„Advanced System Optimizer“ aptinka kenksmingus failus, tokius kaip šnipinėjimo programos, kenkėjiškos programos, Trojos arklys ir kt., Ir pašalina juos, kol jūsų sistema nepadarys įtakos. Tai taip pat apsaugo jūsų privatumą ištrindama slapukus ir naršyklės istoriją. Tai siūlo pažangias technologijas, skirtas visam laikui saugiai ištrinti failus. Taip pat galite užšifruoti svarbius failus naudodami slaptažodį, kad galėtumėte valdyti prieigą.

Mėgaukitės nepertraukiamais žaidimais naudodamiesi žaidimų optimizavimo priemone, nemokama RAM, kad padidintumėte našumą, atsisiųskite ir įdiekite tvarkyklių naujinius. Kurkite svarbių duomenų, įskaitant garso ir vaizdo failus, dokumentus, nuotraukas ir tt, atsarginę kopiją ir atgaukite prarastus duomenis, net jei jie buvo suformatuoti ar ištrinti.

Išvada

Kaip ir kitos mašinos, jūsų kompiuteris skirtas palengvinti jūsų gyvenimą. Jei norite iš jo gauti gerų rezultatų, investuokite į nuolatinę jo priežiūrą. Išvalykite visas šias klaidas, klaidas ir nepageidaujamas programas, užgriozdinę kompiuterio saugyklą aukščiau paminėtais „Windows“ optimizavimo priemonės įrankiais, kad dar kartą galėtumėte pasiekti greitesnį ir geresnį našumą!

ŽENKLAI:

 • „Windows“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map