10 Doplnok zabezpečenia prehliadača na ochranu súkromia

Bez ohľadu na to, aký pokrok v technológiách sa vyvíjal, vždy budeme zraniteľní nebezpečnými online hrozbami.


Naše súkromie a celková bezpečnosť nie sú nikdy v bezpečných rukách a malo by byť našou zodpovednosťou urobiť s tým niečo, aj keď to má malý význam. Niektorí z vás mohli mať uložené osobné údaje alebo dokonca finančné informácie na internete a ochrana pred verejným odhalením má najvyššiu prioritu..

Nielen to, že pri používaní internetu ste vystavení aj mnohým vírusom, malwaru, ransomware a iným nepríjemným hrozbám. Na základe skúseností vám môžem ľahko povedať, že nie je zábavné byť ich obeťou. Stratíte veľa času, údajov a pokoja.

Na vyriešenie týchto problémov je k dispozícii celý rad antivírusového softvéru, ale ak ich nemáte radi, môžete sa pozrieť na tieto doplnky bezpečnostného prehliadača..

Tým sa zabezpečí, že vaše prehliadanie webu bude plynulé a bez akéhokoľvek nebezpečenstva. Ak to znie ako niečo, čo by ste použili, preskočte na zoznam. ��

Bezpečnosť prehliadača Avira

Známy pre poskytovanie najlepších bezpečnostných služieb, Bezpečnosť prehliadača Avira ochráni vaše súkromie a poskytne bezpečné surfovanie. Tento doplnok môžete pridať do prehliadačov Firefox, Opera a Google Chrome.

Po inštalácii môže blokovať nepríjemné a infikované reklamy, zabrániť vám v návšteve podozrivých webových stránok a úplne vylúčiť spôsoby, ako vás spoločnosti môžu sledovať. Okrem toho môžete zabrániť zneužitiu prehliadača (áno, ktoré existuje) a zistiť nežiaduce aplikácie, ktoré sa majú odstrániť.

Vedľajšou funkciou je tiež nájsť najlepšie ponuky na položky pri nakupovaní. Tento doplnok je úplne zadarmo na stiahnutie a používanie.

Zabezpečenie online Avast

Použitím získate pokročilú ochranu pred podvodmi typu phishing a nebezpečnými webovými stránkami Zabezpečenie online Avast. Varuje vás vopred, ak je web, ktorý navštevujete, nebezpečný alebo má zlú povesť. Môžete tiež zvoliť, aby ste dostali upozornenie, ak ste sledovaní online.

Jednou z úžasných funkcií je, že tento doplnok zobrazuje hodnotenie hviezdičkami pre každý web, takže môžete ľahko rozlíšiť, čo je bezpečné a čo nie. Hodnotenia vychádzajú z 400 miliárd zákazníkov, pričom hodnotia každú navštívenú webovú stránku z hľadiska pohodlia ostatných používateľov a môžete to urobiť aj vy..

Zabezpečenie Avast Online Security môžete v prehliadači Google Chrome používať zadarmo.

Adblock Plus

Adblock Plus je doplnok s otvoreným zdrojom, ktorý môže blokovať spamové reklamy a udržiavať pre vás bezpečný zážitok z prehliadania. Funguje pre rôzne prehliadače vrátane prehliadača Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Nielen to, ale môžete ich použiť aj v prehliadačoch telefónov s Androidom a IOS.

Adblock Plus bol uvedený na špičkových webových stránkach, ako sú TechCrunch a Business Insider, a to výlučne z dôvodu poskytovania vynikajúcich služieb..

Blokuje vyskakovacie okná, blikajúce bannery, malware a sledovacie aplikácie. Vďaka tomu si všimnete, že vaše prehliadanie bude oveľa ľahšie a rýchlejšie. Tento doplnok je úplne zadarmo.

Zabezpečenie prehliadača malwarebytov

K dispozícii pre prehliadače Google Chrome a Firefox, Zabezpečenie prehliadača malwarebytov filtruje tieto útržkovité reklamy, zabraňuje podvodom a blokuje sledovače.

V súčasnosti sú podvodníci technickej podpory všade, a preto tento doplnok kladie osobitný dôraz na túto oblasť a berie ich za vás. Po aktivácii sa už nemusíte báť únosu prehliadača, skriniek prehliadača a ďalších podvodných taktík..

Zastavuje malware, otravné kontextové okná a chráni vaše súkromie v jadre. Ako keby to všetko nestačilo, Malwarebytes Prehliadač Guard tiež zrýchľuje vaše prehliadanie. Toto riešenie si môžete stiahnuť a používať zadarmo.

DuckDuckGo

Svoje osobné informácie a celkové súkromie môžete ľahko chrániť DuckDuckGo. Táto spoločnosť vždy zaujala predné sedadlo, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu, takže sa môžete úplne spoľahnúť na ich servis.

Tento doplnok má zaujímavú funkciu s názvom „Stupeň ochrany osobných údajov“, ktorá v podstate hovorí o tom, do akej miery je možné webovej stránke dôverovať pred a po použití ich ochrany. Cituje „Prevencia je lepšia ako liečba“ na úplne inú úroveň a nesťažujem sa.

Môžete tiež uchovávať svoju históriu vyhľadávania v súkromí a blokovať všetkých sledovateľov, ktorí na vás dohliadajú. Okrem toho služba DuckDuckGo núti stránky používať šifrované pripojenia, keď sú k dispozícii, aby boli vaše dáta dobre zabezpečené.

Tento doplnok môžete použiť na svojich mobilných telefónoch a tiež v stolnom prehliadači.

uBlock Pôvod

uBlock Origin je ďalší úžasný doplnok, ktorý je rýchly a robí svoju prácu celkom dobre. Môže blokovať spamové reklamy, sledovače a weby so škodlivým softvérom pomocou niekoľkých zoznamov filtrov, napríklad EasyPrivacy a EasyList. Tento doplnok má na výber niekoľko režimov a režim „Pokročilý režim“ je jedným z nich, ktorý blokuje všetky sieťové požiadavky tretích strán, pokiaľ to nepovolíte vy..

Po inštalácii sa zobrazí niekoľko už povolených filtrov. Môžete vidieť každý z ich účelov a deaktivovať ich podľa svojich potrieb. UBlock Origin je podporovaný vo viacerých prehliadačoch vrátane Google Chrome a Firefox.

HTTPS všade

Môžete zašifrovať každú navštívenú webovú stránku HTTPS všade. Využíva inteligentnú technológiu, ktorá dokáže prepísať požiadavky na webové stránky na webe, aby ste mohli prehľadávať z veľmi bezpečnej perspektívy. Nie každý zdroj na internete je HTTPS, takže tento doplnok tento problém naozaj vyrieši raz a navždy.

Tento doplnok si môžete bezplatne stiahnuť a používať v prehliadačoch mobilných a stolných počítačov. Je k dispozícii pre väčšinu známych.

Ghostery

Plnené tony úžasných funkcií, Ghostery robí oveľa viac, než len zaisťuje bezpečné prehliadanie webu. Môžete blokovať sledovače, auditovať a analyzovať ich, blokovať reklamy a dokonca zrýchľovať prehliadanie. Vzhľadom na to, že tento doplnok je otvorený zdroj, môžete si užiť úplnú transparentnosť.

Môžete tiež využiť ich funkciu súkromného vyhľadávania, ktoré využíva technológiu Cliqz, aby ste ušetrili čas a objem údajov. Ghostery bol spustený v roku 2009 a odvtedy sa stal jedným z najlepších spôsobov zabezpečenia prehliadača s viac ako 7 miliónmi aktívnych používateľov. Môžete si ju bezplatne stiahnuť v obchodoch Apple Store, Windows, Google Chrome a tiež na mobilných zariadeniach.

Odznak ochrany osobných údajov

Odznak ochrany osobných údajov automaticky blokuje všetko, čo je proti súhlasu používateľa, ako sú povrchné reklamy a sledovače. Po inštalácii zistí podozrivé aktivity na webových stránkach, ktoré navštevujete, a povie vášmu prehliadaču, aby už viac nenačítal svoje stránky. Týmto spôsobom prestanete navštevovať tieto zdroje a nebudete sledovaní.

Prezerá sa v súboroch cookie, otlačkoch prstov na plátne a ďalších sledovacích technikách, aby zistil, či sa na webovej stránke zdá niečo zlé. Skvelá vec tohto doplnku je, že je určený iba na jeden účel a v tom robí svoju prácu celkom dobre. Môžete si ich stiahnuť a používať v rôznych prehliadačoch, ako je Google Chrome, Firefox a Opera.

TunnelBear

Veľmi ľahký a ľahko sa inštaluje, TunnelBear chráni vaše súkromie a chráni vás pred hackermi a škodlivými útokmi. Je dodávaný s veľmi jednoduchým dizajnom, ale dokáže ľahko zvládnuť niektoré zložité úlohy.

Po nainštalovaní tohto doplnku šifruje vaše údaje prehliadania a vykonáva časté audity, aby sa ubezpečil, že neexistujú žiadne problémy so zabezpečením. Okrem toho prináša veľkú rýchlosť, má zabudovanú sieť VPN a dôveruje ju vyše 21 miliónov používateľov z celého sveta.

TunnelBear funguje na všetkých špičkových prehliadačoch a operačných systémoch.

záver

Dúfam, že vyššie uvedené doplnky zabezpečenia vám pomôžu dosiahnuť bezpečnejší prehľadávač a chránia vaše dáta pred masami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map